Skullcandy Push S2BBW Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Beklentileri Aşan Özgün Tasarım

Kablosuz kulaklıkların nasıl görünmesi ve hissettirmesi gerektiğine dair tüm bildiklerinizi unutturacak bir tasarıma sahip olan Skullcandy Push S2BBW kulak içi kulaklık, hayatı sınırlar olmadan yaşarken zevklerinize de yansıtmanız için fark yaratan bir görünüm sunar.

Tüm Gün ve Her Gün Sizinle

Toplam 12 saate kadar dayanan pil ömrüne sahip Skullcandy Push S2BBW kulak içi kulaklık, kendi kılıfında tutulduğunda ekstra 6 saat daha kazandırır. Böylece kullanmadığınız anlarda kılıfında taşınarak ihtiyacınız olan anlar için kullanıma hazır olur.

Kesintisiz İletişim

Kulaklığın her bir başlığı, sinyal kaybını ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca her bir kulaklık başlığı, kolayca kontrol etmenizi sağlayan yenilikçi bir form ile tanışmanızı sağlar.

Sezgisel Kontrol İmkanı

Telefonunuza dokunmaya gerek kalmadan tüm medya ve iletişim kontrolünün sizde olmasını sağlayan Skullcandy Push S2BBW kulak içi kulaklık düğmeleri, her iki kulaklık başlığında da kolayca erişilebilen bir konuma sahiptir.

Tek Düğme ile Daha Fazla Fonksiyon

Tek düğme ile birden fazla kontrol işlemini bir arada yakalayabilirsiniz. Sağ tuş ile sesi açarken sol tuş ile sesi kısabilir, aramayı cevaplamak veya bitirmek için iki tuştan birine dokunabilir, reddetmeye veya beklemeye almak için sol kulaklığa iki saniye basabilirsiniz.

Kusursuz Uyum

Kulaklık başlıkları orijinal FitFin™ kulak jeli tasarımı sayesinde her kulağa rahatça oturur ve düşmeyecek şekilde uyum sağlar.

Suya Karşı Dayanıklılık

Kulaklık başlıkları IPX3 dayanıklılık standardına sahip olmasıyla ter ve yağmur gibi ıslanmaya yönelik etkenlerden korunur. Böylece her koşulda temponuzu düşürmeden kullanıma devam etme imkanı sunar.

Asistana Kolay Erişim

Telefon asistanından yardım istemek için iki düğmeye üç kez basmanız yeterlidir. Böylece asistanınızdan mesaj göndermesini, hatırlatıcıyı ayarlamasını ve çok daha fazlasını anında isteyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  •        Frekans tepkisi: 20 Hz
  •        Duyarlılık: 100 dB/mW
  •        İç direnç: 16 Ohm
  •        IPX3 dayanıklılık standardı
  •        Bluetooth teknolojisi
  •        12 saat pil ömrü ve 6 saate kadar kesintisiz çalışma süresi
  •        Güvenli FitFin™ jeller
  •        Asistanı etkinleştirme
  •        Mikrofon, çağrı, şarkı ve ses kontrolü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.