Sepet 0

Kadınların Elinden Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kadınların Dokunuşuyla: El Yapımı ve Özel Tasarım Ürünler

Kadınların ürettiği ürünler oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. El emeği göz nuruyla yapılan bu parçalar arasında farklı zevklere hitap eden birçok alternatif bulunur. Söz konusu ürünler, özel olarak tedarik edilen eşyalarla beraber belirli bir konsept oluşturacak şekilde sizin için kutulara konur. Söz konusu kutular, hem kendinizi şımartmak hem de sevdiklerinize hediyeler vermek için idealdir.

Çeşitli Kullanım Alanlarına Uygun Kadınların Ürettiği Ürünleri Keşfedin

Kadın üreticilerin elinden çıkan ürünler, genellikle kişisel bir dokunuş ve özgünlük taşır. Bu ürünler, standart parçalara kıyasla daha dikkat çekici ve özgün tasarımlara sahip olabilirler. Kadınların yaratıcılıkları ve emekleri, ürünlere benzersiz bir değer katar. Kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan bu ürünler, özenle hazırlanır. Kadınların ürettiği ürünlerin fiyatları; niteliğe, kullanılan malzemelere, işçiliğe ve tasarıma göre değişebilir. Kutular ve fiyatları çeşitliliği olduğundan bunların arasından her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkündür.

Özel Güne Özel Ürünler: Kadınların Ürettiği Ürünleri Sevdiklerinize Hediye Edin

Kadınların ürettiği ürünler, hem özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için hem de kendi kullanımınız için harika seçenekler sunar. Bu özel tasarım ve el yapımı ürünler, kadınların dokunuşuyla özgün ve estetik bir tarza sahiptir. Ofis malzemeleri dahi içeren konseptlerle beğeninize sunulan kutularla kendinizi şımartabilir, arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Doğal ve Lezzetli: Kadınların Ürettiği Ürünler Kutularından Yeni Lezzetleri Deneyimleyin

Kadınların elinden çıkan hediye kutularının içerisinde son derece özel ürünler bulunur. Özenle seçilen bu ürünler bir araya geldiğinde muhteşem bir uyum yaratır. Kadınların hazırladığı kutuların içerisinde gene onlar tarafından tasarlanan çikolata başta olmak üzere özel lezzetler olabilir. Bu lezzetler seramik kupa veya çeşitli termoslar ile bir araya getirildiğinde ortaya özel bir konsept çıkar. Kadınların elinden çıkan çıtır atıştırmalık, ballı fındık ezmesi ise hem evde hem de işyerine keyifli bir deneyim sunar.

Şarküteri ürünleriyle hazırlanan kutu, leziz bir alternatiftir. İçerisinde fındık, badem, antep fıstığı, çikolatalı kurabiye ve hatta meyve kuruları bulunan kutuyla kendinize lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. Kuruyemişin yanı sıra eski kaşar, İzmir tulum peyniri ve soğuk sıkım zeytinyağı da bulunan bu kutunun içeriğini yemek öncesi iştah açıcı olarak da değerlendirebilirsiniz. Yine doğal ve leziz ürünlerle tasarlanan kutu çeşitlerinden olan çikolata konseptli paketin içerisinde birbirinden özel parçalar yer alır. Kadınların elinden 28 bölmeli çikolata kutusunun merkezine alan bu konseptin içerisinde filtre kahve, termos, seramik kupa, ajanda ve kalem bulunur. Böylece lezzetli bir deneyimi çalışma rutininize dâhil edebilirsiniz. Kadınların elinden ürünlerle hazırlanan bu lezzet kutularının her biri farklı bir konseptler taşır.

Ofise Uygun Tasarımlar: Kadınların Ürettiği Ürünler ile Ofis Hayatına Şıklık Katın

Ofis hayatına şıklık katmak isteyenler, kadınların ürettiği ürünlerle tasarlanan harika kutuları tercih edebilirler. İçinde özel tasarım kupalar, not defteri ve atıştırmalıklar bulunan kutular; ofis masanızı renklendirir. Özel tasarım ve el yapımı ürünler, hem işlevsel hem de estetiktir. Söz konusu kutuların içerisinde ofis hayatınızı renklendirecek birçok parça bulunur. Bu işlevsel ürünler arasında ajanda, seramik kupa ve kapaklı kalem bulunur. Bu parçalara ofiste kupanın içerisinde içmeniz için filtre kahve de eklenir. Böylece ofiste çalışırken keyifli bir ortam oluşturmanız mümkün hâle gelir.

Kadınların elinden cam şişe suluk, ajanda, kalemli kapak, kübik kutu, kahve ve kupa içeren kutu; son derece özel bir alternatiftir. Çalışma alanınıza şıklık katmasının yanı sıra keyifli dakikalar da vadeden bu kutuyu kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Mutfak gereçleri kategorisinde yer alan seramik kupada mor, turuncu ve lacivert renk seçenekleri sunan kutu ve diğer tasarımlar; size kırılma önleyici havalı tüplerle gönderilir. Böylece kutunun içerisindeki ürünler zarar görmeden size ulaştırılır.

Kadınların Ürettiği Ürün Çeşitlerinin Fiyatları Nasıldır?

Kadınların ürettiği ürün çeşitleri hem özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için hem de kendi kullanımınız için harika seçenekler sunar. Bu özel tasarım ve el yapımı ürünler, özelliklerine göre farklı fiyatlarda satışa sunulur. Kadınların emeğiyle hazırlanan ürün çeşitleri, genellikle bütçe dostudur. Bu sayede özel bir emeğin eseri olan ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkün hâle gelir. İçerisinde çok sayıda parça bulunan kutularda sunulan kadınların ürettiği ürünlerin fiyatları, bu bakımdan sınırlı olanlara göre daha pahalıdır.

Kadınların Ürettiği Ürünlerden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kadınların ürettiği ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Söz konusu detaylara göre beklentilerinize uygun bir kutu seçebilirsiniz. Bu noktalar, şu şekilde özetlenebilir:

  • Kadınların ürettiği ürünler, çeşitli konseptlere göre farklı parçalarla bir araya getirilir. Sevdiklerinizi yeni yılda sevindirmek için yılbaşı konseptini seçebilirsiniz. Yeni işe giren bir arkadaşınıza ise ofis kutusu alabilirsiniz.
  • Satın alacağınız her ürün gibi kadınların elinden çıkan tasarımların kalitesi de her zaman önemlidir. Kullanılan materyallerin kalitesi, işçilik ve dayanıklılık; son ürünün de değerini belirler.
  • Ürünün çevreye zarar vermediğinden emin olmalısınız. Böyle bir ürün ortaya için hem üretim sürecinde hem de yapım malzemesinde sürdürülebilir ilkesine sadık kalınması gerekir. Böylece doğaya zarar vermeyen ürünleri satın alabilirsiniz.
  • Kadınların ürettiği ürünler, genellikle benzersiz ve yaratıcıdır. Söz konusu çeşitler, özgün olduğunda hediye olarak vermek veya kişisel bir koleksiyona eklemek için mükemmeldir.
  • Ürünün arkasındaki hikâye veya anlamı bilmek, ürünü daha değerli ve anlamlı kılar. Bu tür özellikler arasında üreticinin kim olduğu, parçanın nereden geldiği ve nasıl yapıldığı bulunur.

Yukarıda bahsi geçen faktörler, kadınların ürettiği ürünleri seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenlerden birkaçıdır. Tüm bu ayrıntılar hem ekolojik dengenin korunması hem de işlevsel bir ürün temini açısından önem taşır.

Birbirinden Farklı İçerikleri ile Kadınların Ürettiği Ürünler Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj’da kadınların ürettiği birbirinden farklı ve özgün ürünleri bulablirsiniz. Bu tasarımlar, hem yerel üreticileri desteklemek hem de tüketicilere geniş bir seçenek yelpazesi sunmak açısından çok değerlidir. Bu kutuları tercih ederek hem kaliteli ürünler satın alabilir hem de kadın üreticileri desteklemiş olursunuz. Siz de kendinize veya yakınlarınıza özel tasarım kutu aranjeleri almak isterseniz hemen şimdi Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​