Sepet 0

SteelSeries Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10071 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sesin Gerçek Teknolojisi Kulaklarınızda: SteelSeries Kulaklıklar

Kulaklık, bir oyuncunun en önemli ekipmanları arasındadır. Oyuncu kulaklıkları uzun süreli kullanıma uygun olmalıdır. Yani bu cihazların hem ergonomisinin hem de batarya ömrünün yüksek olması önemlidir. Hoparlör ve mikrofondaki gürültülerin engellenmesi, odaklanma ve iletişimde başarı sağlar. Kaliteli ses teknolojileri de oyunun içine girmenize yardımcı olur. SteelSeries kulaklık modelleri, ihtiyacınız olan tüm bu özellikleri bir arada sunar. Bunlara stili de ekleyerek size bütüncül kalite hediye eder.

Dünya Standartlarında Ses: SteelSeries’in Kulaklık Teknolojisi

SteelSeries kulaklık özelliklerinden ilki, 3D uzamsal ses teknolojisidir. Üç boyutlu ses sayesinde bu kulaklıklarla gerçeğe yakın bir deneyim yaşarsınız. Sesin yalnızca tek yönden değil her taraftan geldiğini hissedersiniz. Örneğin oyun oynarken karakterinizin arkasından bir gürültü gelebilir. Bu durumda siz de o sesi arkadan duyarsınız. Oyunu âdeta yaşarsınız.

Bu teknoloji farklı yöntemlerle gerçekleşir. Bu yöntemlerin amacı, insan kulağının doğal yapısını taklit etmektir. Söz konusu teknoloji, başın içinden geçen seslerin zamanlama ve yansıma özelliklerini kopyalar. Kulağın doğal işleme yapısında olduğu gibi sesleri kendi yönlerinde ve şiddetlerinde iletir. Size de dünya standartlarında ses teknolojilerinin tadını çıkarmak kalır.

Bas ve Tiz Seslerin Doruk Noktası: SteelSeries Kulaklıkların Sesine Şahit Olun

SteelSeries, farklı frekansları birbirinden mükemmel şekilde ayırır. Düşük frekanstaki bas sesleri de en az tizler kadar net duymanızı sağlar. Böylece derin sesler kaybolup gitmez. Oyun oynarken duymanız gereken en ince sesleri bile rahatlıkla seçer ve rakiplerinizin önüne geçersiniz.

Bu kulaklıklar tiz sesleri de pürüzsüz şekilde sunar. Yüksek frekanstaki seslerin kulağınızı rahatsız etmesine engel olur. Bu sayede basları duymak için sesi gereğinden fazla açmazsınız. Tam tersi tizlerin rahatsızlığını azaltmak için sesi kısmak zorunda kalmazsınız. İdeal ses seviyesindeyken rahat bir dinleme deneyimi yaşarsınız. Üstelik bas ve tizleri ayrı ayrı duyarak derinlikli bir deneyim yaşarsınız.

SteelSeries’te farklı frekanstaki seslere destek olan akustik sistem mevcuttur. Bu kulaklıklarda seslerin dengesi hassasiyetle belirlenir. Sesler temiz ve odaklanmış şekilde sunulur. Siz de özel ses işleme algoritmaları sayesinde net ve zengin bir dinleme deneyimi yaşarsınız.

Efsanevi Ses: SteelSeries Hi-Fi Oyuncu Kulaklıkları

Steelseries bluetooth kulaklıkların dikkat çeken ses özelliklerinden biri de Hi-Fi teknolojisidir. Hi-Fi, “yüksek sadakat” ifadesinin kısaltmasıdır. Bahsi geçen sadakat, orijinal ses kaynağına yöneliktir. Çünkü bu teknoloji sayesinde orijinal sese gerçekçi düzeyde yaklaşmak mümkündür. Dinleyiciye kaynağın en doğru temsilini ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sunmayı hedefleyen teknolojinin genel özellikleri şunlardır:

  • Doğruluk ve netlik sağlar.
  • Geniş frekans aralığı sunar.
  • Dinamik aralığa sahiptir. Bir dosyanın içindeki düşük ve yüksek sesli bölümler arasındaki farkı korur.
  • Sesleri dengeli işler. Her frekansı eşit derecede vurgulamaz.
  • Bozulma riskini en aza indirir. Böylece sesi saf hâliyle aktarmayı başarır.

Hi-Fi teknolojisi sayesinde oyunlarınızda gerçek seslerle eğlenebilirsiniz. Ses ayarını oyun boyunca aynı seviyede tutabilirsiniz. Seslerin bozulmasından endişe etmez ve akıcı oyun deneyimi yaşarsınız.

Oyunun Kalbinde: SteelSeries Kulaklıklar ile Takım İletişimini Koruyun

Takım oyunlarında iletişim son derece önemlidir. İyi bir kulaklık sayesinde ses alımı ve iletimini eş zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu kulaklıklarla sesleri zaten yüksek kalitede ve eş zamanlı alacağınızdan emin olursunuz. Ancak SteelSeries kulaklık mikrofonu da en az hoparlörü kadar başarılıdır.

SteelSeries’in kullandığı clear cast gen 2 mikrofon, yapay zeka ile güçlendirilir. Gürültüleri engelleyen mikrofon, temiz bir iletişim sunar. Arka plan gürültülerini ve ortam seslerini absorbe eder. Klavye seslerinin duyulmasını önler. Tüm bu sesleri sizin konuşmalarınızdan ayırt etmeyi başarır. Böylece takım arkadaşlarınızı söylediklerinizi rahatlıkla duyar.

Takım ile iletişimi korumanın bir diğer yolu, şarjı kontrol etmektir. Kablosuz kulaklıklarda oyuncuların en büyük sorunlarından biri aniden şarjın bitmesi olur. Ancak SteelSeries, infinity power özelliğiyle geliştirdiği kulaklıkları sayesinde bu endişeleri sizden uzaklaştırır. Çünkü bu kulaklıklarda iki batarya bulunur. Cihaz, çalışır durumdayken iki batarya arasında geçiş yapabilir. Böylece gücünüz asla tükenmez. Oyunun süresini ve kazananı şarjınız belirlemez.

Farklı Kullanım Şekillerine Hitap Eden SteelSeries Kulaklıklar ile Size Özel Deneyim

SteelSeries, her kullanım şekline uygun bir model üretir. Böylece farklı kullanıcılara hitap etmeyi başarır. Örneğin Steelseries kulak içi kulaklık, minimal ekipmanları sevenler için idealdir. Bu modeller kulağa arkadan geçirilir. Böylece oyuncunun ellerinin önünde kablo karışıklığı yaratmaz. Konsol kullanımını engellemez. Esnek mikrofonuyla dikkat çeken bu modeller, kolaylıkla taşınabilir.

Oyun oynarken kafa üstü kulaklıktan şaşmayanlar, alıştıkları modele yönelebilirler. Bu ürünler, özellikle kulak içi modellerle rahat edemeyenler için idealdir. Kulaklığınızın düşmesinden endişe ediyorsanız siz de kafa üstü modelleri deneyebilirsiniz. Bu modellerin de esnek veya gömülü mikrofonlu seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

SteelSeries kablosuz kulaklık, hareket özgürlüğü arayanlar için bire birdir. Bu kulaklıklar bluetooth sistemiyle çalışır. Bluetooth kulaklıklar 10 metre gibi uzak mesafelerden sesleri iletebilirler. Üstelik bunu yaparken duvar ve kapı gibi engelleri de aşarlar. Siz de televizyon ve bilgisayara uzaktan bakıyorsanız oyunlarınızda bluetooth kulaklıkları kullanabilirsiniz.

Fiziksel bağlantıyı hissetmek isteyenler ise SteelSeries kablolu kulaklıkları tercih edebilirler. Bu kulaklıklar sayesinde dilediğiniz an sese bağlanabilirsiniz. Kulaklığı şarj etmek veya farklı bir işlemden geçirmek zorunda kalmazsınız. Cihazı yalnızca ses kaynağına bağlayarak kullanmaya başlarsınız. Bağlantıyı kesene kadar kullanımınızın sonlanmayacağını bilirsiniz.

Gürültüyü Dışarda Tutun: SteelSeries Kulaklıklar ile Aktif Gürültü Engelleme

Oyun oynarken ortam seslerinden uzaklaşmak, doğru hamleleri yapmak için çok önemlidir. SteelSeries gaming kulaklıklardaki gürültü önleme özelliği sayesinde oyuna odaklanabilirsiniz. Bu özellik, kulaklığın dışından gelen ses dalgalarını sensörler aracılığıyla tanır. Bu dalgaların tersini üretir. Karşıt dalgalar çarpışarak birbirlerini yok ederler. Bu sayede aktif gürültüler engellenmiş olur. Size âdeta profesyonel bir oyun odasının keyfini çıkarmak kalır.

Konfor ve Stil: SteelSeries Kulaklıklar ile Uzun Oyun Saatleri

SteelSeries kulak üstü kulaklıklar, comfortmax özellikli tasarıma sahiptir. Bu tasarım sayesinde kulaklığın neredeyse tüm parçaları hareket eder. Kulaklığın taç kısmı ayarlanabilir özelliği sayesinde hemen her kafaya uyum sağlar. Ayrıca bu süspansiyon oldukça yumuşaktır. Başınızda ağırlık yapmaz. Cihazın kulakçıkları ve askıları da döner özelliktedir. Böylece oyun esnasında kulakçıkları rahat ettiğiniz pozisyona getirebilirsiniz. Ergonomik tasarım sayesinde uzun saatler süren oyun keyfinin tadını çıkarırsınız.

Bu kulaklıklar stilleriyle de dikkat çeker. SteelSeries beyaz kulaklık, açık renkleri sevenlerin tercihidir. Farklı ekipmanlarla uyum sağlar. Kendinden parlak görünümüyle şık hissettirir. SteelSeries pembe kulaklık ise renkli kişilikler tarafından kullanılabilir. SteelSeries RGB kulaklık, ışıklarıyla çok eğlencelidir. Siyah modeller ise klasikten şaşmayanların göz bebeği olabilir.

Sesin Büyüleyici Atmosferine Yolculuk: SteelSeries Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

SteelSeries’in birbirinden farklı modellerine Turkcell Pasaj’daki bilgisayar kulaklıkları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Filtreleme özellikleri sayesinde aradığınız kulaklığı hızla bulursunuz. SteelSeries oyuncu kulaklıklarının teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerine göz atabilirsiniz. Kararsız kalırsanız karşılaştırma modunu açabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da SteelSeries kulaklık fiyatlarını özel rakamlarla görüntülersiniz. Anlaşmalı bankaların taksit ve puan kazanma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kredi karti limitine takılmadan alışveriş yapabilirsiniz. Avantajlı teklifleri ve alışveriş kredisini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo ve Pasaj garantisi imkânlarından da faydalanırsınız.

Daha Fazla

​​