Sepet 0

Logitech Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Temizle

Logitech Kulaklıklar: Sesin Sınırlarını Zorlayın

Logitech kulaklıklar hem oyun hem de iş dünyasına hitap eden özelliklerle donatılmıştır. Birbirinden özel Logitech kulaklık modelleri bulunmakta olup her biri, kullanıcıların taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Güçlü ve zengin bir ses deneyimi vadeden kulaklıklar, şık ve zarif tasarımıyla yenilikçi bir kullanım sunar. Kulak üstü ve kulak içi olmak üzere iki farklı çeşide sahip olan kulaklıkları oyun dünyasında ya da iş hayatında tercih edebilirsiniz. Logitech kulaklık modellerinin tamamı, üstün bir teknolojiye sahiptir. Siz de Turkcell Pasaj üzerinden sizlere sunulan kulaklık modellerini inceleyebilir, birbirinden özel seçenekleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz!

Logitech Kulaklıklar ile Sesin Gerçek Rengini Keşfedin

İyi bir kulaklıkta sesin gerçek rengi doğal bir şekilde sunulur. Logitech kulaklık kablosuz ve kablolu modelleri, eşsiz bir ses deneyimi yaşayabilmeniz için yenilikçi özellikler donatılmıştır. Özellikle iş dünyasına sunulan kulak üstü kulaklıklar mikrofon desteği sayesinde görüşme esnasında sesin çok daha iyi ulaşmasını sağlar. Bu tür kulaklıklar, aynı zamanda akustik yankı önleme ve gürültü önleyici özellik sayesinde hem sesin yankılanmasını hem de çevredeki gürültünün duyulmasını engeller. Çalışma ortamında sesin oldukça net ve doğal bir şekilde ulaşmasını sağlayan kulaklık tasarımları, kolay ve konforlu bir kullanım sunar.

Logitech mikrofonlu kulaklık kapsamında yer alan Logitech gaming kulaklık modelleri gerek tasarımı gerekse işlevselliği ile oyuncuların dikkatini çekiyor. Üstün teknolojisi sayesinde tüm ses düzeylerinde benzersiz bir ses detayına sahip olan oyuncu kulaklıkları, çok özel ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede oyun sırasında gelişmiş bir ses performansının elde edilmesini sağlar. Gelişmiş ses özellikleri, oyun sırasında oyun müziklerinin sinematik bir şekilde kullanıcıya ulaşmasını destekler.

Farklı Bağlantı Seçenekleri Tanıyan Logitech Kulaklıklar ile Özgür Kullanım

Logitech kablolu kulaklık ve Logitech kulaklık Bluetooth modelleri, farklı bağlantı seçeneklerine sahiptir. Kablolu kulaklıklarda cihaz ile iletişim, özel bir şekilde tasarlanan kablo ile gerçekleştirilir. Son derece şık ve işlevsel tasarıma sahip olan kablo üzerinde kontrol panelleri yer alabilir. Bu paneller yardımıyla gerekli kontrol yapılabilir. Bunun yanı sıra kablosuz kulaklık modellerinde bağlantı Bluetooth ile sağlanır. Kulaklığın cihaza bağlanabilmesi için kulaklığın cihaz ile eşleştirilmesi gerekir. Eşleştirme sağlandıktan sonra cihaz ile bağlantı sağlanır. Son derece kolay ve pratik bir şekilde bağlantı gerçekleştirilmekte olup kullanım sırasında bağlı olunan cihaz, kulaklıktan belirli bir mesafeye kadar uzak kalabilir. Bu durum, özellikle sportif aktiviteler sırasında kulaklığın etkili bir şekilde kullanılmasına imkan tanır.

Üstün Mikrofon Kalitesi Sunan Logitech Kulaklıklar ile Net ve Temiz İletişim Olanakları

Daha çok oyun ve iş dünyasına hitap eden Logitech kulaklık modelleri, üstün mikrofon kalitesine sahiptir. Logitech kulak üstü kulaklık olarak tasarlanan oyuncu kulaklıkları, oyun sırasında net ve temiz iletişimi destekler. Gelişmiş ve teknolojik özelliklere sahip mikrofonlar, oyun sırasında sesin doğal akışında karşı tarafa ulaşmasını sağlar. Bunun yanı sıra bazı modellerde mikrofon, sessiz kalınmak istendiği zamanlarda sesin karşı tarafa gitmesini engeller. Sesin kapalı olduğunun anlaşılabilmesi içinse çoğunlukla kol üzerinde bir LED ışık yer alır. Böylelikle sesinizin açık veya kapalı olduğunu son derece kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

İş dünyasına hitap eden Logitech kulak üstü kulaklıklarda ise gürültü önleyici özellik mevcuttur. Bilgisayar kulaklıkları olarak da bilinen bu tür kulaklık modelleri, çok özel teknolojisi sayesinde dışarıdaki sesin konuşma esnasında duyulmasını engeller. Ayrıca yankı önleyici teknoloji, konuşmada oluşabilecek yankıyı önleyerek iletişimin son derece başarılı bir şekilde kurulmasına destek olur.

Oyunculara Özel Logitech Kulaklıklar ile Rekabette Üstünlük Sağlayın

Oyuncu kulaklıkları, Logitech teknolojisini yansıtan modeller arasında yer alır. Oyun sırasında karşı taraf ile etkili iletişim, oyunun seyrini değiştirebilir. Bu nedenle oyuncu kulaklıklarının yenilikçi bir tasarıma sahip olması gerekir. Logitech oyuncu kulaklıkları, ses düzeylerinin tamamında eşsiz bir ses detayı ve derinliğine sahiptir. Bunun yanı sıra düşük frekanslı seslerin bile duyulmasını sağlayan teknolojisi ile oyun müzikleri ve seslerini olduğu gibi duyabilirsiniz. Logitech oyuncu kulaklıklarının birçoğunda ileri düzey bir hassasiyet göze çarpar. Bu durum, oyun içinde hassas ve doğru mekânsal farkındalık elde edilmesine katkıda bulunur. Kulaklık üzerinde yer alan kontrol paneli, oyun içinde ses kontrolünün oldukça pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Böylelikle oyuna konsantre olduğunuzda, dikkatinizi dağıtacak herhangi bir uygulama gerçekleştirmemiş olursunuz.

Oyuncu kulaklıkları, pratik kullanımın yanı sıra ergonomik tasarımıyla kullanım sırasında rahatlık ve konforun elde edilmesini sağlar. Oyuncu kulaklıklarının bazı modellerinde kulaklık kaplamaları ve başlıkta çok özel delik yüzey bulunur. Bu tür bir delikli yüzey, en uzun kullanımlarda bile rahatlık hissini deneyimlemenizi sağlar. Ayrıca geniş çaplı kulaklık süngerleri, kulak etrafını tamamen sarmakta olup ergonomik tasarımı destekler. Yıkanabilen kulaklık süngerleri, hijyenik bir kullanım için idealdir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan kulaklık modelleri, farklı platformlarda eşsiz bir kullanım sunar. Kulaklığınızı hem mobilde hem de bilgisayarda aynı kalitede kullanabilirsiniz.

Dayanıklılık ve Stil: Logitech Kulaklıklar ile Tarzınızı Konuşturun

Logitech kulak içi kulaklık ve kulak üstü kulaklık modelleri hem dayanıklı yapısı hem de eşsiz tarzıyla ön plana çıkar. Kulaklığın tasarımında tercih edilen dayanıklı ve kaliteli malzemeler, kulaklığın uzun süreli kullanımını destekler. Bu tür kulaklıklar, özellikle iş dünyası için idealdir. Bazı Logitech kulak içi kulaklıklar toz ve suya karşı dayanıklıdır. Bu şekilde özellikle seyahatlerde ya da yürüyüşlerde yenilikçi bir kullanım sunar.

Logitech kulaklık modelleri dayanıklı olduğu kadar stil sahibidir. Siyah, beyaz ve mavi olmak üzere canlı renk seçenekleri mevcuttur. Logitech beyaz kulaklık modelleri, daha çok sade bir tasarım arzulayanlar tarafından ilgi görür. Oyuncu kulaklıklarında, iç kısımda farklı renklere de yer verilir. Ayrıca kulaklığın tasarımında, kullanıcıların taleplerini karşılayabilecek detaylara sahiptir. Bu detaylar, kulaklıkların çok daha şık ve zarif bir görünüm kazanmasına destek olur.

Rahatlıkta Sınır Tanımayın: Ergonomik Tasarıma Logitech Kulaklık İmzası

Logitech kulaklıkların her biri ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tamamen kullanıcıya odaklanan kulaklıklarda konforlu ve rahat bir kullanımı destekleyen özellikler bulunur. Bu özellikler arasında pratik muhafaza yer alır. Son derece teknolojik özelliklerle donatılan kulaklıklarınızı konforlu bir şekilde taşımanız da mümkündür. Ayrıca kulaklık üstünde yer alan kontrol tuşları, iş yaparken ya da oyun oynarken kontrolü sorunsuz bir şekilde sağlamanıza destek olur.

Gelişmiş Ses Özellikleri ile Öne Çıkan Logitech Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Logitech kulaklıklar, gelişmiş ses özellikleriyle ön plana çıkar. Sesin en doğal haliyle ulaşmasına imkan tanıyan Logitech kulaklık özellikleri itibarıyla geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yüksek teknolojik mikrofonları, ses iletiminin kusursuza yakın bir şekilde sağlanmasını mümkün kılar. Konuşma esnasında dışarıdan gelebilecek gürültüler minimalize edilir.

Siz de hem iş hem de oyun dünyasında benzersiz kulaklık modellerini satın almak istiyorsanız, Turkcell Pasaj üzerinden modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Logitech kulaklık fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir, arzu ettiğiniz modelleri çok özel fiyatlarla ve güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​