Sepet 0

Beats Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Ses Mühendisliğinin Zirvesi: Beats Kulaklıklar

Beats kulaklık modelleri; tasarımsal ayrıcalık, gürültü önleme özelliği, üst düzey ergonomi, yüksek teknolojili donanım ve daha birçok avantajla farkını ortaya koyar. Ayarlanabilir ve yastıklı kulaklıklar, rahatlığınızı tesis eder. Uzun şarj ömrü gün boyunca Beats kulaklıkları kullanabilmenizin önünü açar. Beats kulak üstü kulaklık çeşitleri, konforuyla öne çıkar. Beats kablolu kulaklık modelleri ise tercihini geleneksel cihazlardan yana kullananların önceliği olur. Bluetooth kulaklıklar arasında yer alan Beats kulak içi cihazlar, kolay ve sorunsuz bir şekilde hareket etmenize zemin hazırlayan tasarımlardır. Bu kulaklıklar, kulağın dış kısmına güvenle oturan konforlu kancalara sahiptir. Beats kulaklıkların yağmur ya da ter gibi sıvılara karşı dirençli olan yapısı, spor yaparken veya olumsuz hava şartlarında bile rahat kullanım vadeder.

Beats Kulaklıkların Sunduğu Üstün Teknolojiler ile Muhteşem Ses Deneyimi

Beats kulaklıklar hip-hop ve R&B gibi melodik ruhu yüksek müziklerin daha iyi duyulmasını sağlayan geliştirilmiş bir bas imzasına sahiptir. Beats kulaklık ürünleri, tasarımsal teknolojiler açısından da dinamik ve çarpıcıdır. Hüzmeleme (Beamforming) özelliği, bulunduğunuz lokasyona ve anlık yer değiştirme verilerine göre en ideal sinyal dağılımını gerçekleştirir. Bu sayede can sıkıcı olabilen geçici sinyal bozulmalarına ve Wi-Fi gecikmelerine maruz kalmadan sesli deneyimlerinizi başarıyla sürdürebilirsiniz. 22 saat kadar dinleme deneyimi garantisi ile neredeyse bir gün boyunca hiç şarj etmeden cihazı kullanabilirsiniz. Kesintisiz, zahmetsiz, yoğun konforlu ve yüksek teknolojili bir kullanım talebinde bulunuyorsanız Beats kulaklıkları tam olarak istediğiniz ürünlerdir.

Aktif Gürültü Engellemeye Sahip Beats Kulaklıklar ile Odağınız Müzikte Olsun

Günlük hayatın gürültüsünden sıyrılıp müziğe odaklanmak herkes için önemlidir. Beats kulaklık özellikleri arasında bulunan aktif gürültü engelleme, size odaklanmış ve dış dünyadan izole edilmiş bir müzik deneyimi sunarak müziğin akışında kalmanıza yardımcı olur. Zengin baslar, geniş tizler ve net frekans aralığı kapasitesi ile güçlü bir dinleme deneyimi sağlayan Beats kulaklık modelleri, gürültüyü de önleyerek ses efektlerini içselleştirmenize olanak tanır. Beats Bluetooth kulaklık ürünleri, ses deneyiminizin kesilmesine fırsat vermeden, odaklanmış durumda olmanızı ve anda kalmanızı sağlar.

Her Tarz Kullanıma Uygun Beats Kulaklıklar ile Konforu Keşfedin

Beats kulaklık modelleri, müzik severlere estetik görünüm ile yüksek ses kalitesi ve üst düzey duyuş performansını bir arada sunan ürünlerdir. Sportif, günlük, basit ve minimal bir tarza sahip olan Beats kulaklıklar, zaman ve mekân fark etmeksizin kullanılabilen cihazlardır. Her yerde ve zamansız olarak takabileceğiniz söz konusu kulaklıklar, ergonomik yapısı ve çeşitli moda tarzlarına olan geniş çaplı uygunluğu ile dikkat çeker. Hafızalı köpük dolgusuna sahip kulaklık yastıkları, kulağınızın şeklini alarak rahat ve yumuşak bir deneyim sunar. Şık Beats kulak üstü kulaklık modelleri yumuşak ve şık renkli, belirgin bir tasarım imzası ile dikkat çeker. Beats pembe kulaklık, enerjik ve iç açıcı bir tasarımıyla daima anda kalan müzik severlere hitap eder. Beats mavi kulaklık ise ferah ve hoş bir tasarımı benimsemek isteyenlerin ilk tercihlerinden olur. Beats beyaz kulaklık ise daha sade ve her kombinle kolaylıkla uyumlandırılabilecek bir üründür.

Kolay Ses Kontrolleri ve Entegrasyon: Beats Kulaklıklar ile Akıllı Kullanım Kolaylığı

Tasarımlarında mikrofonun bulunduğu Beats kulaklıklar, üstün ses kalitesine sahiptir ve donanımlarında gürültü önleme gibi farklı teknolojiler bulundurur. Böylece rahat konuşmalar gerçekleştirebilir ve dış seslerin kesintisine maruz kalmaksızın müzik dinleyebilirsiniz. Beats kulaklıklar kolay kontrolleri ve hiç zorlanmadan ayarlama yapabilme olanakları ile de ön plana çıkar. Kulak üstü kontroller, hareket hâlindeyken gelen çağrılara cevap vermenizi ve istediğiniz anda müzik sistemini açıp kapatabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda kişisel asistanınızı ve Siri’yi etkinleştirebilmenize oalnak tanır. Yoğun konforu garanti altına alan kontroller, günün her saatinde rahat ve pratik kullanım sağlar.

Beats kulaklık modellerinde, ses kalitesinin haricinde tasarımsal açıdan da maksimum kontrol imkânınız bulunur. Hareket eden kıvrımlara ve dönebilen kulaklık uçlarına sahip olan Beats kulaklık tasarımları, ses deneyimleri yaşarken rahat etmenizin güvencesi hâline gelir. Sınırsız kontrol olanağı veren Beats kulaklıklar cep telefonları ile uyumlu ürünlerdir. Beats kulaklık modelleri, Apple, Beats kulaklık ile kolaylıkla bağlantı kurabilir. Beats Solo 3 modelleri sadece kulaklığın açılması ve iPhone akıllı telefonunuza yaklaştırılmasıyla bağlantı kurmayı başarır. Aynı zamanda Apple Watch, Mac ve iPad cihazlarınızla da kolay bağlantı kurabilmenizi sağlar. Dahası Beats kulaklık modelleri, Class 1 Bluetooth teknolojisi ile her yerde ve uzak mesafede bile kablosuz teknolojinin üstün performansıyla özgürce müzik dinlemenizi mümkün kılar.

Tarz ve Performansın Buluşması: Beats Kulaklıklar ile Yeni Stilinizi Oluşturun

Beats by Dre, logo kabartmalı, kablosuz ve dış kulak yapısını kaplayan konforlu kulaklık tasarımlarıyla öne çıkan bir markadır. Beats pembe kulaklık enerji dolu ve dinamik tasarımıyla, çocuksu ruhunu koruyanların öncelikli tercihi olur. Beats mavi kulaklık özgür ve ferah bir hava yayar. Beats beyaz kulaklık ise daha sadeliği ile her kıyafetle mutlaka uyumlu ve dengeli bir stili benimsemek isteyenlere hitap eder. Her durumda Beats kulaklıklar ile tarzınızı bütünleştirebilir, geliştirebilir ve şıklığınızı sınırsızca konuşturabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlara Sahip Beats Kulaklıkları ile Her Anınızda Kullanın

Beats kulaklık modellerinin gelişmiş hava sirkülasyonu özelliği, iletken yapısı ve yumuşak kulak çevresi yapısı konforlu bir kullanımı garanti altına alır. Beats kulaklıkların her baş şekli için uyumlu olan esnek ve özel tasarımı, dönüş işleviyle desteklenir. Söz konusu Beats kulaklıkların bu özellikleri sayesinde hiç rahatsız hissetmeden, aksine son derece konforlu olup kendinizi tamamen seslerin ve müziklerin dünyasına bırakabilirsiniz.

Beats kulaklıklar; ayarlanabilir, güvenli oturan kancaları, ter ve su direnci için güçlendirilmiş konforu sayesinde tasarım ve performanstaki dengeyi en üst düzeye çıkarır. 15 saate kadar süren güçlü ve dengeli sesi sayesinde antrenmanda, yolda, işyerinde ve dilediğiniz her alanda gün boyu müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Apple H1 kulaklık yongası ile güçlendirilmiş Powerbeats Pro ve diğer modeller, yüksek ses kalitesi sunduğu için müziğin derinliklerine dalabilirsiniz. Özellikle Beats Studio serisi modelleri 40 saate kadar pil ömrü sunduğu için kesintisiz olarak müzik çalışması ve dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu modellerde şarjınız tükenme noktasına geldiğinde bile, Fast Fuel teknolojisi sayesinde yalnızca 5 dakika içinde hızlı şarj gerçekleştirebilirsiniz. Tam dolumda 3 saate kadar kesintisiz müzik dinlemeniz mümkündür. Biraz az ya da fazla şarj ömrüne sahip olabilen Beats kulaklıklar, her hâlükarda upuzun dinleme deneyimleri ve keyifleri temin eder.

Yenilikçi Teknolojileri ile Beats Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Ses teknolojilerinde çığır açan ve ayrıca bir tasarım harikası olarak görülen Beats kulaklıklar şimdi Turkcell Pasaj’da. Beats kablosuz kulaklık seçeneklerini Turkcell Pasaj platformunda bulabilirsiniz. Ayrıca Beats kulaklık fiyatları açısından da çeşitli seçenekler bulunur. Aynı zamanda Beats kulak içi kulaklık ve diğer modelleri de Turkcell Pasaj’da keşfedebilir, dilediğiniz zaman mutlu alışveriş güvencesiyle istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Daha Fazla

​​