Sepet 0

Tribit Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Temizle

Tribit Kulaklıklar: Sesin Zirvesine Yolculuk

Tribit kulaklık seçenekleri, ses deneyimine yepyeni bir boyut kazandırmak için özel olarak geliştirilmiş cihazlardır. Söz konusu kulaklıklar, kullanıcılara unutulmaz bir ses yolculuğu sunmak amacıyla tasarlanır. Gelişmiş ses teknolojileri ve özel akustik özellikleriyle donatılı olan kulaklıklar, kendine özgü avantajlarıyla bir adım öne çıkar. Tribit kulaklıklar, Hibrit ANC modu, 10 metreye kadar Bluetooth bağlantısı çekim mesafesi ve farklı bir dizi etkielyici teknolojik özellik ile gelir. Kulaklık başlığı, USB-C şarj kablosu, form gibi yapı özellikleriyle de kolay kullanım olanağı sağlar. Nefes kesen ses deneyimleri için Tribit kulaklıklar her daim yanı başınızdadır.

Mükemmel Ses Deneyimi: Teknoloji Harikası Tribit Kulaklıklar

Tribit kulaklık ürünleri, gelişmiş bir teknoloji harikası sunarak gürültü engelleme teknolojisinde ulaşır. Söz konusu kulaklıklar, çevresel sesleri etkili bir şekilde izole ederek kullanıcılara sadece sesin tadını çıkarma imkânı sunar. Tribit kulaklıklar daha pek çok farklı teknolojik özellikle şaşırtır. Dikkat çeken Tribit kulaklık özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Üstün Ses Teknolojisi: Yüksek çözünürlüklü Qualcomm aptX fonksiyonu, 48Khz örnekleme frekansı ve 16 bit ses desteği, bu kulaklıkları özel kılan donanımsal etkenlerin başında gelir. Premium ses kalitesi, stüdyo ayarında ve gerçeğe yakın bir deneyim yaşamanızın zeminini hazırlar.
  • Gürültü Engelleme Fonksiyonu: Tribit marka kulaklıklar, gürültü engelleme işlevine sahiptir. Dört dâhili mikrofonda yer alan gürültü önleme özelliği, dış dünyadaki seslerin %90’a kadar olan kısmını izole etmeyi ve önlemeyi başarır.
  • AUDIODO: Audiodo kişisel ses teknolojisi, işitme duyunuzu analize tabi tutarak duyulan her tınıyı ve melodiyi optimize etmekle tanımlanan bir sistemdir. Birtakım Tribit kulaklık seçeneklerinde yer alan söz konusu özellik, orta tonları, basları ve tizleri en harika seviyelerde duymanızın zeminini oluşturur. Böylelikle hem sol hem sağ kulağınız ayrı ayrı ve anlık olarak test edilerek, mevcut işlenen seslerin kalitesi iyileştirilir. İşitme değerlendirmesi, en uygun seslerin kaliteli bir şekilde verilmesini sağlar. Aktif gürültü engelleme özelliği ile birlikte AUDIODO fonksiyonu, en sağlıklı ve kalitesi yüksek duyumların güvencesini verir.
  • Şık ve Katlanabilir Tasarım: Şık hazneli şarj kutularına sahip olan kablosuz kulaklıklarıyla Tribit, tasarımsal açıdan üst düzey ürünleri beğeninize sunar. Düz katlanabilir tasarım mantığı da bir çanta içinde kolay saklama olanağı tanır. Bu sayede kulaklıkları kullanmadığınız vakitlerde katlayarak muhafaza edebilmeniz mümkün olur. Aynı zamanda çeşitli Tribit kulaklık ürünleri, genel tasarım vurguları ve detayları ile de ön plana çıkmayı başarır. Zarif bir stile sahip olan ve kendinize özgü tarzları yansıtabilmenizi sağlayacak genişlikteki kulaklıklar günlük yaşamınızda çevrenizi etkilemenin bir yoludur. İnce ve titiz bir üretim sürecinde, tasarım algıları göz önünde bulundurularak şekillendirilen Tribit kulak üstü kulaklık modelleri, genellikle logo veya çizgisel nitelikler taşır. Konfora daha çok önem verenlerin öncelikli tercihlerinden olan Tribit kulak içi kulaklık ürünleri ise renk tonları, şarj kutuları ve uç dolgu kısımları ile stil sahibi olmanıza olumlu katkıda bulunur.
  • Pil Gücü: Tribit kulaklık modelleri uzun çalma süreleri ile kesintisiz sesli deneyimler yaşamınızı teminat altına alır. Pek çok farklı Tribit kablosuz kulaklık modeli, 20 ila 30 saat boyunca aktif dinleme olanağı sunarak farkını ortaya koyar. Şarj kutusu ile birlikte değerlendirildiği zaman 100 saate kadar çalma süresi söz konusu olur. Söz konusu cihazlar uzun süreler boyunca sesli görüşme yapma, video oyunu oynama ve müzik dinleme etkinliklerinin devam etmesinin garantisi olur.

Gürültüden Uzakta Müzik Keyfi: Tribit Aktif Gürültü Engelleme Kulaklıkları

Bu kulaklıklar, özel olarak tasarlanmış aktif gürültü engelleme teknolojisi sayesinde, yoğun şehir atmosferinde dingin bir şekilde konuşabilmenizi, duyabilmenizi sağlar. Dikkat dağıtıcı gürültü kirliliği seslerini büyük oranda elimine eden söz konusu teknoloji sayesinde her zaman sakin hissedebilir, telefon konuşmalarında karşı tarafa sesinizi tüm netliğiyle duyurabilirsiniz. Aynı zamanda müzik ya da podcast programı gibi sesli içerikleri dinleme deneyimini kesintisiz ve sürekli kılma hedefine de başarıyla ulaşabilirsiniz. .

Sınırsız Hareket Özgürlüğü Sunan Kablosuz Kulaklıklar

Kablosuz kulaklıklar, sınırsız bir hareket özgürlüğü vadederek, kullanıcılara kabloların getirdiği sınırlamalardan arınmış bir ses deneyimi sunma hedefi güder. Bu noktada Tribit kulaklık modelleri ilksel tercihlerinizden biri hâline gelir. Markaya ait kulaklıklarda yer alan gelişmiş kablosuz teknoloji sayesinde evin içinde ve dışarıda dolaşırken özgürce hareket etme imkânınız söz konusu olur. Çoğu Tribit Bluetooth kulaklık, 20 ila 30 saatlik pil sürelerine sahiptir. USB C şarj portu ile pili doldurulabilen ürünler kısa sürede kullanıma hazır hâle gelir.

Pil Sorununu Kaldıran Tribit Kulaklıklar ile Sınırsız Eğlence

Pil sorunlarını etkili bir şekilde ortadan kaldıran Tribit kulaklık cihazları, benzersiz enerji yönetimi sistemleri ve uzun ömürlü pil performansıyla kullanıcılara sınırsız eğlence keyfi sunma amacını taşır. Bu doğrultuda kablolu kulaklıklar, doğal olarak şarj gerektirmediği için hızlı tükenen pil sorununu ortadan kaldırır. Kablosuz nitelikleri ile tercih nedeni olan bluetooth kulaklıklar ise uzun çalma süreleriyle bilinir. Gerek kablolu gerek kablosuz kulaklıklar gün boyunca kaygısız kullanım sunar.

Şık ve Fonksiyonel: Tribit Kulaklık Tasarımları ile Tarzınızı Oluşturun

Tribit kulaklık ürünleri, kullanıcıların stil tercihlerini yansıtmalarına olanak tanıyan bir çeşitlilik sunar. Tribit kulak üstü kulaklık seçenekleri, dış yüzeylerinde markanın logosunu taşır ve yumuşak köpüklü yastıkları ile son derece rahat hissettirir. Tribit marka kulak içi kulaklıklar

ise LED ışıklandırma ve dolgulu form gibi tasarım özelliklerine sahiptir. Bu dizayn ayrıntıları, yediden yetmişe her bireyin gözüne hitap eden türdendir. Tribit kulaklıkları tercih ederek her gün kullanabileceğiniz şıklık ve sadelikte bir cihaz tasarımına sahip olmanız mümkündür.

Ergonomik Tasarım, Uzun Süreli Konfor: Tribit Kulaklıklar ile Müziğe Ara Vermeyin

Bu kulaklıkların özenle tasarlanmış ergonomik yapısı, kullanıcılara uzun süreli kullanımda dahi rahatlık ve konfor sağlayarak, müzik dinleme deneyimini bir ara vermeden sürdürme ayrıcalığı sunar. CMF tasarım anlayışının prensipleri göz önünde bulundurularak tasarlanıp üretilen bu cihazlar, birçok açıdan optimum rahatlık sunar. CMF tasarım ilkeleri; renk, malzeme, doku, kaplama gibi etkenlerin göz önünde bulundurulduğu bir prosedürdür. Bu prosedürde dokunsal, kromatik ve dekoratif beğeni algıları hesaba katılarak tasarımsal süreçler geliştirilir. Tribit kulaklık seçenekleri gerek kullanılan malzeme gerek yapı bakımından son derece ergonomik ve konforu yüksek bir kullanım sergiler.

Gelişmiş Özellikleri ile Yeni Nesil Ses Deneyimi Sunan Tribit Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Çağdaş tasarım öğeleri ve teknolojik bileşenleri ile ön plana çıkan Tribit kulaklıklar şimdi Turkcell Pasaj’da. Ses teknolojilerindeki son trendlere uygun bir şekilde dizayn edilen bu kulaklıklar, yenilikçi özellikleri ve yüksek performansları ile farklarını ortaya koyar. Turkcell Pasaj’da cazip Tribit kulaklık fiyatlarını bulabilir, sadece birkaç tık ile sipariş açabilirsiniz.

Daha Fazla

​​