Sepet 0

Kablosuz Şarjlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (9957 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Hızlı Şarj Özelliği

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kablosuz Şarj Cihazları Turkcell Pasaj'da

Telefonlar için doğru aksesuar seçiminde bulunmak bazen zorlu gibi gelebilir. Günlük hayata işlevsellik katması ile öne çıkan kablosuz şarj cihazları, cihazınızın her an kullanılabilir şarj seviyelerinde olmasını sağlar. Acil olarak dışarı çıkmanız gerektiğinde ve telefonunuzu şarj etmek için yeterli vaktiniz olmadığında bu cihazlardan yardım alabilirsiniz. Herhangi bir fişe ya da elektrik gücüne ihtiyaç duymadan şarj işlevini yerine getiren ürünler, zorlu zamanlarda kullanıcılarının ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde yanıt verir. Aynı zamanda kablosuz şarj, adından da anlaşılacağı gibi, artık şarj etmek için akıllı telefonunuza bir kablo takmanız gerekmediği anlamına gelir. Kablosuz şarj desteğine sahip olan herhangi bir telefonu şarj aletlerinin talimatlarını takip ederek kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu şarj etmek için cihazın arka kısmını şarj cihazının üzerine yerleştirebilir ve anında şarj etmeye başlayabilirsiniz. Kablosuz şarj cihazları çoğu zaman kablo ile karşılaştırıldığında daha yavaş bir şekilde şarj işlemini gerçekleştirse de bazı ürünler hızlı şarj desteğine sahip olmasıyla bu eksikliği de kapatır. Bazı kablosuz şarj cihazları diğerlerinden daha hızlıdır ve modern yüksek güçlü şarj cihazları yaklaşık iki saat içinde büyük bir batarya akıllı telefonunu tamamen şarj edebilir. Kablosuz şarj, elektromanyetik indüksiyon yoluyla şarj cihazından telefonun arkasındaki bir alıcıya enerji aktararak çalışır. Böylece kablo ya da elektrik gücüne ihtiyaç duymadan kendiliğinden telefonu doldurmayı başarır. En iyi kablosuz şarj performansını, kablosuz şarj desteğine sahip olan cihazlardan elde edersiniz. Böyle bir desteğe sahip olmayan cihazlar ile kablosuz şarj aletlerini kullanmanız önerilmez. Siz de günlük hayatınıza pratiklik katmak istiyorsanız Turkcell Pasaj üzerinden kablosuz şarj seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Avantajlarıyla Kablosuz Şarj Cihazları

Telefonların ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılayan kablosuz şarj cihazları, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Özellikle işiniz için gün içinde telefonunuzu çok kullanıyorsanız ya da akıllı cihazlarınız ile çok fazla ilgileniyorsanız kablosuz şarj cihazına sahip olmanız önerilir. Aksi halde beklenmedik zamanlarda telefonunuzun şarjı bitebilir ve her zaman cihazınızı şarj etmek için kullanılabilir bir priz bulamayabilirsiniz. Kablosuz şarj aleti her an ve her yerde telefonları şarj etmeyi mümkün kılması ile kullanıcılarına birtakım avantajlar sunar. Aşağıda bulunan listeden kablosuz şarj cihazlarının avantajları hakkında daha yakından bilgi alabilirsiniz.


  • Kablosuz cihaz, bataryası dolu olduğu takdirde, telefonunuzu her an şarj edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Ayrıca telefonun haricinde kablosuz şarj desteğine sahip olan bluetooth hoparlörler ya da kulaklıklar da bu ürünler ile şarj edilebilir.
  • Daha teknolojik bir görünüme sahip olmasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih sebebi haline gelir. Kablosuz şarj cihazları işlevselliklerinin yanı sıra estetik görünümü ile de dikkatleri üzerinde toplar.
  • Aynı şarj cihazını Android ya da Apple telefonlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Ürünler telefonlara herhangi bir kablo aracılığı ile bağlanmadığı için telefonunuzun şarj girişinin ne olduğu önemli değildir. Aynı şarj pedini bütün cihazlarınız için kullanabilirsiniz.
  • Cep telefonunun kablosuz şarjı, şarj kablosunun sık sık takılmasını ve çıkarılmasını gerektirmediğinden cep telefonunun veri arayüzünün aşınması ve yıpranması azalabilir.
  • Kablosuz şarj cihazları aynı zamanda daha güvenli bağlantılar sunar. Şarjın tamamı kapalı bir ortamda ve kablo olmadan gerçekleştiği için korozyon oluşumunun da önüne geçilir. Elektrik arızaları kaynaklı yaşanabilecek problemler engellenir.
  • Telefonunuzun şarj girişini kullanmanıza gerek kalmadığı için bu girişte aşınma gibi istenmeyen durumlar da yaşanmaz.
  • Telefonunuzu aşırı ısınmaz. Genellikle akıllı telefonunuz tamamen şarj olduğunda kablosuz şarj cihazı otomatik olarak kapanır. Bu, daha az enerji, daha güvenli bir şarj ve aşırı ısınmamış pil anlamına gelir.
  • Bazı kablosuz şarj aletleri aynı anda birden fazla elektronik cihazı şarj etmenize imkan tanır. Bu sayede kablosuz şarj desteğine sahip olan bütün elektronik aletlerinizi aynı anda şarj edebilirsiniz.

Farklı türdeki cihazlar ile kolay bir şekilde entegre olabilen, kabloya sahip olmadığı için zaman içinde daha az yıpranan ve pratik kullanımıyla kullanıcılarına birbirinden farklı onlarca avantaj sunan kablosuz şarj cihazları, teknolojik ürünler olmasıyla da öne çıkar. Yeni nesil teknolojilerden yararlanmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’da bulunan kablosuz şarj cihazı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Cihazı Çeşitleri

Kablosuz şarj cihazları farklı tasarımlara sahip olmasından dolayı herkesin aradığını bulabileceği seçenekler içerir. Seçenekleri incelediğinizde bazı ürünlerin stand şeklinde bazılarının da yuvarlak bir ped formunda olduğunu görebilirsiniz. Nasıl bir kablosuz şarj cihazı istediğinize karar verdikten sonra farklı tasarım alternatiflerine sahip olan modeller arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Yuvarlak pedler, pratik ve kolay kullanımı ile öne çıkar. Kompakt boyutları sayesinde çantanızda rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Taşınabilirliği rahat olan yuvarlak kablosuz şarj cihazları, en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Genellikle siyah ya da beyaz gibi renklerden üretilseler de ürünler arasında lacivert ve gri gibi farklı renk seçenekleri de olduğunu görebilirsiniz. Üstelik bazı yuvarlak kablosuz şarj cihazları kumaş görünümünde olmasından dolayı telefon aksesuarları ile birlikte hoş bir duruş sergileyebilir. Bazı yuvarlak modeller ise diğerlerine göre daha büyük bir yapıya sahiptir. Üzerinde saati görebileceğiniz ek bir bölme bulunur. Bu ürünler daha çok masaların üzerinde kullanılma amacıyla tasarlanır. Hem şık hem de işlevsel olmaları ile çoğu kişi tarafından tercih edilir. Şarj standları ise telefonunuzu dik konumda tutacak şekilde şarj eder. Standlı kablosuz şarj cihazları ile telefonunuzu şarj ederken rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. Önemli bir işiniz varsa ya da telefonunuz üzerinde bir şeyler izlemek istiyorsanız standlı kablosuz şarj aletleri ile bu işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kablosuz şarj cihazları ise kutu tasarımındadır. Telefonunuzu kutunun içine yerleştirerek pratik bir şekilde şarj edebilirsiniz. Telefonunuzu şarj ederken koruma da sağlayan kutular, güvenlik önlemleri almak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Aynı zamanda telefonu ve şarj aletini daha rahat bir şekilde taşımanıza imkan tanır. Diğer şarj aletleri telefona magnet ile yapışırken bu şarj aletleri telefon ile bütünleşir. Bu sayede yürürken ya da bir yere giderken daha rahat bir şekilde taşımanızı mümkün kılar. Renk, tasarım ve işlev bakımından pek çok farklı seçeneğe sahip olan ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak şarj aletine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Nasıl bir kablosuz şarj cihazına ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra Turkcell Pasaj’da sunulan birbirinden farklı onlarca alternatife göz atmaya başlayabilirsiniz.

Kullanışlı Kablosuz Şarj Cihazları Fiyatları

Kablosuz şarj cihazları kendi içinde çok fazla seçeneğe sahiptir. Orijinal kablosuz şarj cihazı çeşitleri ile ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilir, her an telefonunuzu kullanılabilir durumda tutabilirsiniz. Herhangi bir elektrik bağlantısına ya da kabloya ihtiyaç duymadan şarj işlemini gerçekleştiren ürünler, günlük hayatın karmaşasına pratiklik katması ile öne çıkar. Pratik bir kullanıma sahip olmasından dolayı da her yaş grubuna hitap eder. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde de kablosuz şarj cihazları geniş bir fiyat aralığında dağılır. Ürünleri incelediğinizde yuvarlak formdaki ürünler ile kutu şeklindeki şarj aletlerinin farklı fiyat seçeneklerinden satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Kablosuz şarj cihazları her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri içermesinden dolayı geniş bir kitleye seslenir. Bu sayede herkes tarafından ulaşılabilir ürünler haline gelirler. Apple ve Android telefonlar ile aynı anda uyum sağlayabilen ürünler, hem pratik hem de uygun olmasıyla kullanıcılarını her geçen gün memnun etmeye devam eder. Şarjınız gün içinde bitse bile problem yaşamak istemiyorsanız kablosuz şarj cihazı fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, her an telefonlarınız için kendi gücünüzü oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla