Sepet 0

Philips Buharlı Ütüler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7605 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Su Haznesi Kapasitesi
Güç (Watt)

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Philips Ütü Çeşitleri Turkcell Pasaj’da

Philips, 1891 yılında Hollanda’da kurulduğundan beri tasarladığı ürünleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Ütü çeşitleri, kalite standartlarını belirli bir seviyenin üzerine taşımasıyla kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanır. Philips buharlı ütü çeşitleri, kumaşların üzerindeki kırışıklıkları gidermek için yüksek buhar gücü kullanarak başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. İçerisine dökülen suyu özel ısıtma elemanları sayesinde buhara dönüştürerek kıyafetlerin her an düz bir görünüm almasına yardımcı olur. Philips, kaliteli malzemeyi özenli tasarımlarla bir araya getirerek herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek modeller ortaya koyar. Turkcell Pasaj fırsatlarıyla herkes için ulaşılabilir hale gelen Philips ütü çeşitleri, geniş fiyat aralığı sayesinde fazlaca bir kitleye seslenir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Philips ütü fiyatları ve modellerini inceleyebilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Philips Ütü Özellikleri

Philips ütü çeşitleriyle herkesin gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. Philips buharlı ütü modelleri, kazanlı olanlarla kıyaslandığında ekstra bir hazneye sahip olmadığı için daha rahat bir kullanıma sahiptir. Alt bölümünden sıcak hava buharı üfleyerek kıyafetlerin ihtiyaç duyduğu bakımı elde etmesine yardımcı olur. Pratik kullanımı, perdelerden kumaş pantolonlara kadar her türlü parçanın rahatlıkla ütülenmesine imkan tanır. Philips ütü çeşitlerinin ürettiği buhar, giysilerin tek tek liflerini gevşettiği için kırışıklıkları yumuşatarak istenilen görünümün elde edilmesine yardımcı olur. Bazı modellerde, buhar gücünün seviyesini belirlemenize yardımcı olan bir tuş yer alır. Düşük, orta ve yüksek güç seviyelerine ayarlanan buhar, ütülenen çamaşıra göre değiştirilebilmesiyle kullanıcılarına kolaylık sağlar. Örneğin, perde ya da yorgan gibi bazı ütü işleri daha fazla buhar gerektirirken kot pantolonlar o kadar çok buhara ihtiyaç duymayabilir. Aynı zamanda gerektiğinde buhar gücünü artırmak için düğmeye basarak gereksinimlerinize anında yanıt bulabilirsiniz. Taban bölümünde bulunan delikler, takım elbise gibi kıyafetleri ütülerken daha fazla buhar kaynağı sağlayacak şekilde üretilir. Böylece zorlu çamaşırların bile kolaylıkla ütülenmesini mümkün hale getirir. Philips GC4564/20 Azur 2600 W buharlı ütü modelinde olduğu gibi çoğu üründe kireç önleyici bulunur. Kireç önleyici, içine konulan suyun kireçlenmesini önleyerek ütünün zarar görmesini engeller. Kireç çözme sistemi ürünlerin daha uzun süre boyunca kullanılabilmesine imkan tanır. Kısa süre içinde ısınabilen ütüler, uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırarak acil durumlarda kullanışlı hale gelir. Ürünler incelendiğinde şok buhar değerlerinin birbirinden farklı olduğu görülebilir. 150 g/dk, 160 g/dk ya da 180 g/dk gibi birbirinden farklı seçenekler bulunur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda alternatifler arasından seçim yaparak sizin için en uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapışmayan yüzeyi, yüksek şok buhar değeri ve ortalamanın üzerindeki sürekli buharıyla öne çıkan ürünler, her türlü gereksinime yanıt vermesiyle öne çıkar. Ayrıca ütülenen kıyafetlere göre buhar ayarının değiştirilebilmesi de çamaşırların zarar görmesini engellemenize yardımcı olur. Naylon içerikli kıyafetleri ütülerken sıcaklık değerini düşürerek daha rahat bir şekilde ütü yapabilir, farklı kumaşlara sahip olan giysileri istediğiniz hale getirebilirsiniz. Ayrıca ürünler genel olarak kendini kendini temizleyebildiği için ekstra bakım işlemlerini gereksiz hale getirerek kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katar. Turkcell Pasaj üzerinden Philips buharlı ütü fiyatları ve modellerini inceleyerek beklentilerinize uygun olanı kısa sürede bulabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere erişebilirsiniz.

Philips Ütü Teknik Detayları

Philips ütü çeşitleri, teknik detaylarıyla kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bazı özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • Ürünlerde genellikle 50 g/min benzeri sürekli buhar akışları bulunur. Böylece ütü sırasında ek buhara ihtiyaç duymadan çamaşırlar rahatlıkla istenildiği gibi düzleştirilebilir.
  • 1 ya da 1.5 litrelik çıkarılabilir su haznelerine sahip olan modeller, tek seferde çok fazla çamaşırın ütülenmesini mümkün hale getirir. Ayrıca çıkarılabilir su hazneleri, kullanımı da kolaylaştırır.
  • DynamIQ akıllı otomatik buhar teknolojisi sayesinde ihtiyaç duyulan buhar miktarını otomatik olarak ayarlayan ürünler, enerji tüketimini optimize eder.
  • Turbo buhar pompası özelliği sayesinde zorlu çamaşırların ütülenmesine olanak tanır.
  • OptimalTEMP isimli özel teknoloji, kumaşların üzerinde yanık benzeri istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer.
  • 360 ºC kablo çıkışı, işlem sırasında kullanan kişilere kolaylık sağlar.

Her Amaca Uygun Philips Ütü Modelleri

Philips ütü modelleri farklı kullanım amaçlarına uygun olacak biçimde kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Ürünler incelendiğinde geleneksel ütüler ve buharlı düzleştiriciler olduğu görülebilir. Philips buharlı ütü çeşitleri, pratik kullanımı ve etkileyici özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Kireç önleyici özelliği sayesinde çoğu modelde musluk suyu kullanılabilmesi, ürünlerin öne çıkan yanları arasında bulunur. Ayrıca damlama önleyici sistemleri sayesinde işlem sırasında ütüden kıyafetlerin üzerine su damlası gelmesini önleyerek leke oluşumunun önüne geçer. Ürünlerin tabanı kaliteli malzemeden üretilmesiyle çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca yapışmama fonksiyonu sayesinde kıyafetlerin üzerinden rahat bir şekilde kayarak istediğiniz gibi düzleştirmenize yardımcı olur. Hızlı kırışıklık giderme özelliğine sahip olan modeller, sabah işe ya da okula gitmeden giysilerinizi kısa süre içinde ütüleyerek istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olur. Geleneksel tasarıma sahip olan ütülerin yanı sıra Philips ütü modelleri içerisinde buharlı düzleştiriciler de olduğu görülebilir. Philips GC810/20 buharlı düzleştirici modeli, kolay kullanımı ve yeni nesil teknolojileriyle dikkatleri üzerinde toplar. Düzleştiriciler ütüleme işlemi için masaya ihtiyaç duymamasıyla öne çıkar. Askıya asılı halde gömleklerinizi ütüleyebilir, pratik bir şekilde kıyafetlerinize dilediğiniz havayı kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda StyleMat ismi verilen bir parçaya sahip olan ürünler, askıda ütülediğiniz kıyafetlere son bir rötuş yapmak istediğinizde devreye girer. İstediğiniz yere bu matı yerleştirerek kıyafetlerinizi üzerine koyabilir, son kez buhardan geçirerek rahatlıkla düzleştirebilirsiniz. Buharlı ütüler de düzleştiriciler de yüksek seviyede buhar ortaya çıkardığı için bakterileri öldürerek kıyafetlerin güvenle giyilebilmesini mümkün hale getirir. Bakterileri öldürme fonksiyonu, özellikle çocuklu ailelerin dikkatini çeker. Yüksek buhar gücü sayesinde çocuklarınızın kıyafetlerini hem hijyenik hem de sağlıklı hale getirebilirsiniz. Turkcell Pasaj’dan Philips ütü fiyat seçeneklerini inceleyerek istediğiniz modele vakit kaybetmeden ulaşabilir, kıyafetlerinize dilediğiniz görünümü kısa süre içinde verebilirsiniz.

Uygun Philips Ütü Fiyatları

Philips buharlı ütü modelleri kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla bir araya getirmesiyle geniş bir kitleye seslenir. 800W ya da 2400W gibi birbirinden farklı güçlere sahip olacak biçimde üretilen modeller, herkesin ihtiyaçlarına yanıt verir. Kalabalık aileler genellikle yüksek buhar gücüne sahip olan modelleri tercih eder. Yüksek buhar gücü, kısa süre içinde çok fazla kıyafetin ütülenmesini mümkün hale getirir. Yeni evlenen çiftler ya da öğrenciler daha düşük buhar gücüne sahip olan modellerle ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilir. Buharlı düzleştiriciler ya da ütüleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kısa sürede bulabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz. Philips, ütülerini her açıdan geliştirerek kullanıcılarının beklentilerine uygun olacak hale getirmeyi başarır. Turkcell Pasaj fırsatları sayesinde Philips ütü fiyatları herkes için ulaşılabilir hale gelir. Bütçenizi belirledikten sonra Philips ütü fiyatları ve modellerini inceleyerek aradığınızı kolaylıkla bulabilir, arzu ettiğiniz özelliklere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

 

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Buharlı Ütü Ek Özellikleri Nelerdir?

Philips buharlı ütüler, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak şekilde özel olarak üretilir. Özellikle ütü yaparken bir problem haline gelen kabloyu kullanıcı odaklı olacak biçimde yeniden tasarlayarak daha pratik bir kullanım elde edilmesini sağlar. Buhar ve sıcaklık gibi değerlerin ayarlanabilmesi de ürünlerin fonksiyonelliğini artırır.

Philips Ütü Çeşitleri Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Philips, buharlı ütü ve düzleştirici olmak üzere ürünlerini genel anlamda iki farklı kategoriye ayırır. Düzleştiriciler, askıdaki kıyafetlerin masa üzerine aktarılmadan ütülenmesini sağlayan özel bir sisteme sahiptir. Aynı zamanda matlar aracılığıyla isteğe göre herhangi bir yüzey üzerinde de ütü işleminin gerçekleştirilmesini mümkün kılar.

Philips Buharlı Ütü Modelleri Tasarımları Nasıldır?

Philips buharlı ütüler işlevselliğinin yanı sıra tasarımlarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Ürünler incelendiğinde birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan alternatifler olduğu görülebilir. Özel olarak istediğiniz bir renk varsa ürünler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Daha Fazla