Sepet 0

Saç Şekillendiriciler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Güzellik için Saç Şekillendirme Cihazları

Bakımlı ve etkileyici görüntünüze katkı sağlayan saçlarınıza yeterli özeni göstermek istiyorsanız saç şekillendirme cihazları bakım rutininizin önemli bir parçasıdır. Kadın ve erkekler için farklı olan saç şekillendirme modellerine göre farklı cihazlar bu konuda size yardımcı olur. Turkcell Pasaj’da yer alan modeller kadın ve erkek saç yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Önemli olan saçın boyu ve ulaşmak istediğiniz şekildir.


Saç şekillendiriciler kuaföre duyduğunuz ihtiyacı ortadan kaldırarak kendi başınıza istediğiniz modele ulaşmanıza yardım eden işlevsel cihazlardır. Kendi makineleriniz ile istediğiniz zaman saçlarınıza form verebilir, kesebilir ve bütçenize ekstra katkı sağlayabilirsiniz.


Düz ve pürüzsüz saçlardan hoşlanıyorsanız elinizde bir saç düzleştirici modelinin mutlaka olması gerekir. Beğendiğiniz tüm saç şekillerine ulaşmak için düzleştiricinin yanı sıra dalga yapabilen maşalara da ihtiyaç duyarsınız.


Dalgalı ve kıvırcık saçlar için ihtiyacınız olan maşa modelleri tasarıma göre çeşitli bukleleri yapmak için kullanılır. Geniş dalgalar için kalın maşalar oldukça işlevsel olurken sık dalgalarda ince gövdeli modeller beklentinizi karşılar. Profesyonel dilde Wag olarak da bilinen su dalgası maşası ise kıvırma işlemine gerek kalmadan dalgalı saçlara ulaşmanın formülünü sunar.

Saç kesme makineleri de şekillendirici cihazların arasında yer alır. Kadın ve erkekler için kullanılabilir olan bu cihazlar özelliklerine göre farklı tasarımları yapmanıza imkân tanır. Son dönemin popüler trendlerinden olan düz kesim uzun saçlar için de evinizin konforunda bu cihazları kullanabilirsiniz.

İşlevsel Saç Şekillendirme Aletleri ve Fiyatları

Turkcell Pasaj ürün yelpazesindeki saç şekillendirme aletleri amacına göre farklı seçenekleri içinde barındırır. Saçlarınızı kısaltmak istiyorsanız bir tıraş makinesine ihtiyacınız olur. 1, 2, 3, 4 ve 5 gibi farklı numaralara sahip başlıklarla bu cihazlar telleri dilediğiniz uzunlukta kesmenizi sağlar. Başın farklı bölgelerine istediğiniz modele göre çeşitli başlıklarla uygulama yaparak kuaförden çıkmış gibi sonuç elde edebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz saç kesme makinesi modelleri arasından kullanım alışkanlığına uygun olanı seçebilirsiniz.


Saç maşası istiyorsanız karşınıza plaka ve hava yolu ile ısıyı ileten farklı cihazlar çıkar. Plakalı modeller titanyum, seramik gibi farklı materyallere sahip silindirik gövdesi ile dilediğiniz boyutta dalga yapmanıza yardım eder. Maşalar arasında sıkıştırma prensibine dayalı ek parçalı olanların yanı sıra sadece sararak kullanılan modeller de bulunur.


Silindirik gövdenin kalınlığı ve formu yapacağınız dalgayı etkiler. Tüm gövdesi eşit olan modeller aynı kalınlıkta saç dalgaları için kullanılırken gövdesi incelen tasarımlar farklı stiller için idealdir. Maşa tek gövdeli iken Wag maşası birbirini tamamlayan ve mandal gibi açılan silindirlerden oluşur. Saçı düz bir şekilde silindirler arasına yerleştirip bir süre beklendiğinde geniş su dalgası formuna sahip olursunuz.


Tüm cihazlar ergonomik gövdesi ile kolay kullanımınız için özel olarak geliştirilmiştir. Tutuş sırasında tam kavramanızı ve saç şekillendirme işlemine hakim olmanızı sağlar. Ürüne ne kadar hakim olursanız yapacağınız modelin başarısı da o kadar artar ve profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.


Isı ile şekillendirme aletleri, yanma gibi kazaları engellemek için tutma sapında ve el ile desteklenen uç kısmında sıcaklığı iletmeyen madde ile kaplıdır. Bu sayede iki elinizi birden kullanarak saçınızı daha basit ve hızlı biçimde istediğiniz forma ulaştırırsınız.

Hava Üflemeli Saç Şekillendirme Seti Kullanımı

Zaman ve efordan tasarruf etmek için, duştan sonra saçınızı kuruturken şekillendirmek istiyorsanız Turkcell Pasaj’dan fırsat ve kampanyalar ile avantajlı şekilde satın alabileceğiniz hava üflemeli cihazlar tam size göredir. Kuru ve ıslak saçta kullanıma uygun olan modeller ile dilediğiniz tüm saç tasarımlarını yapabilirsiniz.


Hava ile saç şekillendirme aletleri genellikle set halinde satılır. Setin içerisindeki başlıkları amacınıza uygun olarak değiştirebilirsiniz. Kurutma başlığı, taraklı düzleştirme başlığı ve fırçalı dalga başlığı gibi set içerikleri sayesinde tek ürünle her işlemi halledebilirsiniz. Set içeriği ve fırça formları markaya, modele göre değişiklik gösterir.


Isı derecesine ve saç tipine göre değişen kalıcılık sayesinde tüm günü kuaförden çıkmış gibi geçirebilirsiniz. Isı, başlıkların üzerindeki deliklerden dışarı hava ile üflenmek üzere eşit şekilde yayılım gösterir. Ana gövde havanın asıl kaynağını oluştururken başlıklar seperatör görevi görüp dengeli ısı dağılımına yardım eder. Seramik kaplama gibi detaylar da bu dağılımın eşitliği üzerinde olumlu rol oynayarak saçınızı yanmaya karşı korur.


Hava üflemeli saç şekillendirme aletleri; dalgalı, kıvırcık, düz gibi modeller için saç tellerinin forma girmesini uygun başlık kullanımı ile sağlar. Kalın ve ince formlu, diş yapısı değişken başlıkları ile çeşitli saç modellerini tek başınıza yapabilirsiniz. Sert yapılı dişler saç tellerini birbirinden ayırırken aynı zamanda tarayarak düzleşmesine yardım eder. Fırçalar kıl sıklığına ve dizilimine göre dalgalı ve düz fön çekmek için kullanılır.


Hava ile saç şekillendiren ürünlerden biri de saç kurutma makinesi modelleridir. Saçınızı makineden çıkan hava ile kuruttuktan sonra maşa, fön fırçası ile şekillendirmek de yöntemlerden biridir. İki işlemle uğraşmamak için farklı başlıklara sahip saç şekillendirme seti seçebilirsiniz. Fikir vermesi açısından saç şekillendirme seti kullananlar tarafından yapılan yorumları Turkcell Pasaj’dan inceleyebilirsiniz.


Saç şekillendirme seti fiyatları ve tekli ürünler kutu içeriğine göre maliyet farkı yansıtır. Fiyatlar marka, model, özellik, boyut, materyal ve ek fonksiyonlar gibi noktalar göz önünde tutularak kullanıcı avantajına belirlenir.

Saç Şekillendirici Cihazı Seçimi

Hangi saç şekillendirici cihazını nasıl kullanacağınızı biliyorsanız evde kuaförden çıkmış gibi profesyonel sonuçları hiç masraf yapmadan elde edebilirsiniz. Saç şekillendirme doğal göründüğü zaman size çabasız gibi görünen bir güzellik katar. Bunu sağlamanın en iyi yolu, doğru aleti seçmek ve uygun olan şekilde kullanabilmektir. Unutmayın, her cihaz en yüksek verimi doğru koşullar sağlandığında verir ve sizi daha fazla mutlu eder.


Sağlık ve kişisel bakım ürünleri genellikle dış görünüşünüzü daha iyi hale getirmeyi ve günlük rutinleri kolaylaştırmayı hedefler. Aralarından seçim yaparken bunun tarzınızla direkt olarak bağlantılı olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, düz saçlara sahipseniz fakat bol kıvırcık modellerden hoşlanıyorsanız sizin için en ideal seçim, ince gövdeli bir maşa olur. Saç şekillendirici seçim ipuçları size karar aşamasında yardımcı olur.


Saçınız kalın telliyse yüksek, ince telli ise düşük ısı kullanmanız yararınıza olur. Kalın teller forma girmek konusunda inatçı olduğundan kalıcılığı sağlamak adına bu noktaya dikkat edebilirsiniz. İnce telli saçlar da yüksek ısıda hasar görebileceği için koruyucu kaplaması bulunan tasarımlara yönelebilirsiniz.


  • Saç maşası seçerken istediğiniz dalga boyu ile ürün kalınlığını eş olarak tutmalısınız. Sarma şekline göre dalga boyu bir miktar değişse dahi bu yöntem fazla bir fark yaratmaz.
  • Aşırı kısa saçlarda kalın gövdeli maşanın etrafını sarmak mümkün olmayabilir. Aşırı uzun saçlarda ince gövdenin sık sarma düzeninde saçınız uzun kalabilir. Bu tarz durumlara karşı saç boyuna uygun maşa kalınlığı seçebilirsiniz.
  • Hava üflemeli cihazlar aynı anda saçınızı kurutur ve fön etkisi verir. Saçınıza verdiğiniz formun daha net bir görüntüde olmasını istiyorsanız plakalı maşalara yönelebilirsiniz.
  • Saç kesme makinelerinde kullanım yöntemi, pil ömrü, başlık sayısı ve ayarlara dikkat ederek kendi konforunuz için doğru olanı belirleyebilirsiniz.
  • Elektrikli cihazlar olduğu için ürünleri seçerken güç tüketimi ve tasarruflu kullanım gibi farklı detaylara da göz atabilirsiniz.

  • Saç bakım ürünleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek kendi başınıza profesyonellere taş çıkaran modeller yapmak için Turkcell Pasaj’ın avantajlı saç şekillendirici fiyatlarını inceleyin.

Daha Fazla