Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (4594 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Uyumlu Cihazlar
Dahili Hafıza
ivmeölçer
Jiroskop
Kalp Atış Hızı Sensörü
Pil Kapasitesi
Genişlik
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Akıllı Saat Fiyatları ve Modelleri

Akıllı Saat Nedir, Ne İşe Yarar?

Akıllı saatler; klasik kol saatleri gibi takılabilen, dijital ekrana sahip olan, içerisinde özel işletim ve yazılım sistemine sahip elektronik cihazlar olarak tanımlanabilir. İngilizcede '''smart watch''' olarak adlandırılan akıllı saatler, klasik bir kol saatinden çok daha fazlasını yapabilen akıllı cihazlardır. Günümüzdeki giyilebilir teknolojiler arasında en popüler teknolojik ürünlerden bir tanesi olan akıllı saatler küçük bir bilgisayar olarak da nitelendirilebilir.

Akıllı Saat Özellikleri

‘’Akıllı saatler ne işe yarar?’’ sorusu bu cihazlar hakkında en sık sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun yanıtı markaya ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte akıllı saatlerde bulabileceğiniz genel özellikler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Akıllı cep telefonları ile entegre edilebildiğinden dolayı çok yönlü özellikleri tek bir cihaz üzerinde toplayabilirsiniz.
 • Akıllı saatler üzerinden telefon görüşmesi yapabilir; mesaj ve uygulama bildirimlerini alabilirsiniz.
 • Sağlık ve spor aktiviteleri ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Uyku kalitenizi ve nabzınızı ölçebilir, adım sayınızı ve yakılan kalori miktarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Akıllı saatler ile fotoğraf çekebilir; ses kaydı alabilirsiniz.
 • Akıllı saat modelleri ile kulaklık ve müzik kontrolünü sağlayabilirsiniz.
 • Entegre edilebilen yapısı sayesinde sosyal medyada vakit geçirebilir; maillerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Bluetooth bağlantısı ile uyumlu cihazlara bağlanabilir ve onları yönetebilirsiniz.
 • Akıllı saat renkleri siyah, beyaz ve pembe gibi geniş yelpazede çeşitlilik gösterir. Bununla birlikte kare ve yuvarlak gibi farklı formlarda üretilmektedir. Aksesuar özelliği de göz önünde bulundurulduğunda, dış görünüm olarak farklı zevklere hitap eden çeşitlilikte olduğu söylenebilir.
 • Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

  Yeni bir akıllı saat almak ve hayatını daha kolaylaştırmak isteyenler için akıllı saat satın alma rehberi niteliğinde bilgiler verebiliriz. Her şeyden önce akıllı saat satın alırken telefonunuz ile uyumluluğuna dikkat etmelisiniz. Nitekim her marka kendi cep telefonları ile uyumlu akıllı saatler üretmektedir. iPhone cep telefonu modelleriyle uyumlu Apple Watch 5 akıllı saat modellerini tercih edebilirsiniz. örneğin, Huawei akıllı saat modellerini iPhone cep telefonlarıyla entegre etmeniz mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla bu noktada cihaz markasına ve işletim sistemine dikkat etmelisiniz. iOS uyumlu akıllı saatler ile android uyumlu akıllı saatler birbirinden farklılık gösterir. Dokunmatik saat tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kullanılabilecek uygulama sayısıdır. Ancak burada kullanılabilecek uygulama sayısına ek olarak, işinize daha çok yarayan uygulamaların olup olmadığını da göz önünde bulundurmalısınız. öte yandan her akıllı cihazda olduğu gibi dokunmatik saatlerin de belirli depolama alanları bulunmaktadır. Bu doğrultuda sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek depolama alanı aralığını göz önünde bulundurarak akıllı saat satın almalısınız. Son olarak akıllı saatlerin özelliklerin yanı sıra fiyatları da birçok kişi için önemlidir. Vereceğiniz para karşılığında kullanabileceğiniz özellikleri göz önünde bulundurmalı ve kendiniz için fiyat-fayda dengesi açısından en iyi akıllı saatlerden bir tanesini tercih etmeye özen göstermelisiniz.

  Turkcell Akıllı Saat Modelleri

  Turkcell'de en iyi akıllı saat markaları ve modelleri bir araya getirilerek sizlerin beğenisine sunuluyor. Yetişkinler için akıllı saat modellerinin sunulduğu bu kategori altında Huawei saat, Samsung saat ve Apple akıllı saat başta olmak üzere Garmin, Honor, Fitbit, OPPO watch ve Casio gibi markalara ait akıllı saat modelleri de bulmanız mümkündür. Hem erkek akıllı saat hem de bayan akıllı saat modelleri bulabileceğiniz bu kategoride ayrıca farklı zevklere hitap eden renklerde ve şekillerde akıllı saatler sunulmaktadır. Form olarak dikdörtgen, kare ve yuvarlak akıllı saat modelleri bulabilirsiniz. Diğer yandan renk olarak ise başta beyaz, pembe ve siyah akıllı saat modelleri olmak üzere birçok çeşit bulmanız mümkündür.

  Apple Akıllı Saat Modelleri ve Fiyatları

  Apple ürünleri ve aksesuarları içinde en popüleri iPhone telefon modelleri olsa da bir diğer ilgi gören Apple ürünü, giyilebilir teknolojiler olarak adlandırdığımız kategoride yer alan akıllı saatler denebilir. Apple Watch modellerine baktığımızda Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 akıllı saat çeşitleri bulunuyor. Bu modellere ek olarak Apple Watch 6 ile birlikte çıkarılan Apple Watch SE modeli bulunuyor. Apple Watch serisinde yer alan bütün akıllı saat modelleri iPhone akıllı cep telefonları ve iPad tabletler ile kusursuz çalışıyor. Apple Watch akıllı saatler ekran boyutuna göre değişiklik gösteriyor. 38 mm, 40 mm, 42 mm ve 44 mm ebatlarındaki akıllı saatlerden kendinize uygun olan boyutu seçebilirsiniz. Apple akıllı saatin kordonlarını rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Apple Watch serisinin en son çıkan modeli Apple Watch 6 özelliklerini incelediğimizde oldukça geliştirilmiş bir akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor. Apple Watch 6 modelinin düşme algılama özelliği sayesinde hareketsiz kaldığınız anda sizin belirlediğiniz kişiye bildirim gidiyor. Turkcell'de bulabileceğiniz Apple akıllı saatler arasında Apple Watch 3 42 mm, Apple Watch 3 38 mm, Apple Watch Series 5 44 mm, Apple Watch Nike+ Series 5, Apple Watch Series 6 40 mm ve Apple Watch SE 40 mm gibi akıllı saat modelleri yer almaktadır. Apple saatlerinden ilginizi çeken model hakkındaki detaylara ürün sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Huawei Akıllı Saat Modelleri ve Fiyatları

  Huawei akıllı saatler, oldukça popüler bir kullanıma sahip. Huawei akıllı saatler ile telefonunuza gelen çağrıyı görebilir ve cevaplayabilirsiniz. Bunlara ek olarak gelen mailleri de kolayca saat ekranında görebilirsiniz. Huawei akıllı saat modelleri arasında Huawei Watch GT Pro Classic akıllı saat, Huawei Watch GT 2 Diana ve Huawei Watch Fit gibi ürünler sunuluyor. Diğer Huawei akıllı saat modellerini inceleyebilir, Turkcell hattınızın tarifesine ek 36 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

  Samsung Akıllı Saat Modelleri ve Fiyatları

  Samsung cep telefonlarının tamamlayıcısı niteliğinde olan Samsung akıllı saatler giyilebilir teknoloji ürünleri içinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Samsung akıllı saat modelleri arasında Samsung Galaxy Watch 3 41 mm ve Samsung Galaxy Watch Active 2 Paslanmaz Çelik gibi ürün çeşitleri bulunuyor. Oldukça şık ve kaliteli tasarıma sahip Samsung akıllı saati gün boyu kullanabilir, manyetik şarj cihazınızı ile çok kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz.

  Tüm bu ürünlerin yanı sıra Garmin, Fitbit ve Casio akıllı saat modelleri de farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap edecek çeşitlilikte sizlere sunuluyor.

  Akıllı Saat Fiyatları

  Smart watch fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Akıllı saatlerin fiyatlarını en çok etkileyen faktörler arasında marka ve model yer almaktadır. Akıllı saatlerin kullanımının pratikliği, özelliklerinin zenginliği, depolama alanının kapasitesi akıllı saat fiyatlarında belirleyici rol üstlenen diğer etmenler arasında gösterilebilir. Farklı markalara ve fiyat aralıklarına sahip akıllı saat modellerine hemen göz atmaya başlayabilirsiniz. Avantajlı akıllı saat fiyatlarını inceleyebilir; beğendiğiniz akıllı saat modelini Turkcell güvencesiyle tarifenize ek 36 aya varan taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla