Sepet 0

Samsung Watch Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10060 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Her Zaman Yanınızda Samsung Watch Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saat birçok özelliği ve modeli sayesinde insanların ilk tercihleri olur. Akıllı saat denildiği zaman akla Samsung gibi markalar gelir. Kaliteli tasarımı ve farklı özellikleri ile kendini ön plana çıkaran Samsung akıllı saatler, insanların ilk tercihi olmayı başarır. Farklı model ve tasarımları sayesinde günlük hayattaki kıyafetlere uyum sağlar. Aynı zamanda spor yaparken kalp atış hızı ya da tansiyonu ölçmek için kullanılabilir. Teknik donanımları sayesinde telefon ile kısa sürede entegre olur. Dayanıklı yapıları ve materyalleri sayesinde uzun süre kullanım için uygundur. Telefonu saatten kontrol edebilmenin kolaylığını yaşayabilir ve hayatınızı konforlu hale getirebilirsiniz.

Ergonomik tasarımı sayesinde bileğe tam oturur. Bu sayede​ nabzınızı ölçebilir ve kontrol edebilirsiniz. Kordon kısımları cilde zarar vermeyen kumaşlardan üretilir. Hafif yapısı sayesinde spor yaparken kolda ağırlık hissinin oluşmasını engeller. Gelişen teknoloji ile tasarlanan bu ürünler sayesinde telefonunuzu çıkarmadan kontrol etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Aramalarınızı telefona gerek duymadan saat kullanarak yapabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde yoğun iş temposunda olan insanların hayatlarını kolaylaştırmalarına ve pratik hale getirmelerine imkanı tanır. Suya dayanıklı olarak üretilen Samsung akıllı saat modelleri, kaliteli tasarımlarıyla adından söz ettirir. Günlük hayatta kullanım için oldukça ideal ürünlerdir. Son dönem modasının sık tercih edilen saat çeşitleri arasında kullanışlı, şık, hayatın her alanında kullanılabilecek ve hayatı kolaylaştıran özellikleri ile ön plana çıkar. Eğer kaliteli, sağlam, yüksek performanslı, teknik donanımı yeterli, pil gücü yüksek olan bir akıllı saat arıyorsanız, Samsung’un akıllı saat modellerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Samsung Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saatler arasında adından bahsettiren Samsung geniş tasarımları ile kullanıcının karşısına çıkar. Farklı özellikleri ve tasarımları sahip Samsung akıllı saat modelleri vardır. Böylelikle birçok kişinin ihtiyaç duyduğu özellikleri karşılar. Samsung sayesinde ihtiyaç duyduğunuz özelliği belirleyerek istediğiniz akıllı saati bulabilirsiniz. İnsanların severek kullandığı Samsung akıllı saat modelleri şu şekildedir:

 • Samsung Galaxy Watch Active2 40 mm, AMOLED ekrana sahiptir. 4 GB dahili hafızaya sahip olan Active2, 1.4 inç ekran boyutunda tasarlanır. Geniş ekranı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Zarif ve sportif tasarımı sayesinde günlük hayatta kullanabilirsiniz.
 • Samsung Galaxy Watch 4 44mm “SUPER AMOLED” ekranı ve yüksek çözünürlüğü sayesinde kusursuz bir deneyim yaşatır. 361 MAH pil kapasitesine sahip olan Galaxy Watch 4, 110 dk pil süresine sahiptir. Böylelikle uzun süre şarj etmeden kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve konforlu materyalleri sayesinde gün boyu rahat bir şekilde kullanılır.
 • Samsung Gear Sport akıllı saat ile spordan alacağınız verimi iki katına çıkarabilirsiniz. Yüzme, koşu, fitness, pilates gibi birçok sporu yaparken kullanabilirsiniz. Telefondan diyet listesi oluşturarak akıllı saatinizden takip edebilirsiniz. Sağlıklı bir yaşama adım atmak için Gear Sport modelini kullanabilirsiniz. 50 metreye kadar suya dayanıklılığı yapısı sayesinde yüzerken de kendinizi kontrol edebilirsiniz.
 • Samsung Galaxy Watch 3 45 mm, 8 GB dahili hafızaya sahiptir. 1.4 ınc’lik bir ekranı vardır. Bu sayede akıllı saatte yapılacak işlemleri kolaylaştırır. Şarj süresi 121 - 150 dakika arası değişiklik gösterir. Uzun süre giden şarjı sayesinde gün içerisinde sizi yarı yolda bırakmaz.

Samsung akıllı saat modelleri Turkcell Pasaj’da tüm çeşitleri ile yer alır. Böylelikle tüm modellere tek seferde göz atabilir ve istediğiniz özelliklere sahip alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat Özellikleri

Samsung akıllı saatler gelişen özellikleri, kullanım alanları, konforlu tasarımları, pratik ve hayatı kolaylaştıran özellikleri ile ön plana çıkar. Teknik donanımın yüksek olması sayesinde insanlara kusursuz bir deneyim yaşatır. Samsung akıllı saat özellikleri şu şekildedir:

 • Uçaktayken Gear Sport akıllı saat ile oturduğunuz yerde yapabileceğiniz esneme hareketlerini öğrenebilirsiniz.
 • Telefonunuza gelen bildirimleri okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
 • Kendi spor düzeninizi saatinizde tutabilirsiniz.
 • Suya dayanıklı yapısı sayesinde yağmurda yürüyüş yürürken ya da yüzme esnasında takılabilir.
 • Yüksek çözünürlüğe sahiptir. Böylelikle tüm görselleri net bir şekilde görme fırsatı sunar.
 • Dikkat çekici, şık ve zarif tasarımları sayesinde günlük hayatta kullanılabilir.
 • Bluetooth ile telefonla kısa sürede entegre edilebilir.
 • Telefonunuzu yönetmek için tercih edebilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat Yorumları

Samsung markasına ait yapılan birçok yorum bulunur. Kullanıcılar, akıllı saatleri deneyimledikten sonra edindikleri tecrübeleri yorumlarda dile getirir. Ürünü yeni alacak olan kişiler yorumları okuyarak ürünler hakkında bilgi sahibi olur. İlk kullanımdaki deneyimler yorumlarda yer aldığı için diğer kullanıcılara rehberlik eder. Pil süresi, hangi amaç için üretildiği, ekran genişliği, ekran kalitesi, hafızası, suya dayanıklılığı gibi birçok özellik Samsung akıllı saat yorumlarında yer alır. Böylelikle yorumları okuyan kullanıcılar ürünü alırken akıllarında soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla alabilirler. Beklentilerinizle paralellik gösteren ürünleri inceleyebilir, yorumlarını okuyabilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat Fiyatları

Samsung markasının tasarladığı akıllı saatler kullanım amacına hizmet eder. Sportif bir hayat ve sağlıklı bir yaşama başlayan kişiler için oldukça ideal ürünlerdir. Malzeme kalitesi, suya dayanıklılığı, hafif yapısı, konforlu kordon tasarımları, ekran kalitesi ve netliği gibi birçok avantajlı özellikleri vardır. Bu özelliklere bağlı olarak Samsung akıllı saat fiyatları değişiklik gösterir. Modeller arasındaki özellik farklılıkları ürünler arasında fiyat değişikliğine neden olur. Fiyatı belirlemede en önemli unsurlar arasında suya dayanıklılık, hafıza, spor egzersiz önerisi, ekran kalitesi gibi özellikler yer alır. Bu özelliklerin tümünü barındıran ürünler daha yüksek fiyatlı olabilir. Genellikle her bütçeye uygun Samsung akıllı saat modelleri bulmak mümkündür. Dolayısıyla hem ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerdeki akıllı saati bulabilir hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde Samsung akıllı saatler de indirime girdiği için bu dönemde satın alarak indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Farkıyla Samsung Akıllı Saat Alışverişi

Samsung akıllı saat modellerinin tamamına Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Yeni ve eski modelleri görebilir ve özelliklerini kıyaslayabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarına, kullanıcı yorumlarına ve teknik özelliklerine bakabilirsiniz. Bu sayede ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve ürünler arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj uygun fiyat imkanı sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Gerçekleştirdiği birçok kampanyada Samsung akıllı saatleri indirime sokarak uygun fiyat imkanıyla satın alma imkanı tanır.

Eğer son dönemde sık kullanılan ve hayatı kolaylaştıran bir saat almayı düşünüyorsanız, Samsung markasının akıllı saatlerini Turkcell Pasaj sayesinde inceleyerek satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Akıllı Saat Modellerinde Arama Özelliği Var mı?

Samsung markasının tasarladığı akıllı saatlerde rehberinize erişebilir, aramaları cevaplayabilir ve karşı tarafla kesintisiz bir şekilde konuşabilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat Nasıl Telefona Bağlanır?

Samsung akıllı saatinizi telefona bağlayabilmek için telefonunuzun bluetooth özelliği olması gerekir. Öncellikle saatin açma kapama tuşuna basarak saatinizi açın. Daha sonra saatin bluetooth özelliğini açık hale getirin. Telefonunuzun da bluetooth özelliğini açarak saatinizi seçin. Kısa sürede telefonunuz saatiniz ile entegre olur.

Samsung Akıllı Saat Hangi Telefonlarla Uyumlu?

Samsung akıllı saat modelleri Android 5.0, ve IOS ile uyumludur. Bu işletim sistemlerinin üst sürümlerine sahip akıllı telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kesintisiz bağlantı ve pil gücünün yeterliliği sayesinde gün içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha Fazla