Sepet 0

Monitörler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12277 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

İhtiyaçlarınıza Uygun Monitör Modelleri Turkcell Pasaj’da!

İşiniz nedeniyle gün içerisinde saatler boyunca ekran karşısında çalışmanız gerekiyorsa hem ihtiyaçlarınıza yanıt verecek hem de sizi çalışma esnasında yormayacak bilgisayar monitörü modellerini tercih etmeniz öneriliyor. Eski nesil tüplü monitörlerden çok daha farklı bir çalışma prensibine sahip olması sayesinde, titreşim ve mavi ışık başta olmak üzere gözlerinizi yoracak pek çok unsurdan arındırılan LED arka aydınlatmalı monitör çeşitleri, tasarımları ve teknik yeterlilikleri açısından birbirinden ayrılıyor. Bu noktada gündelik kullanım senaryonuzu değerlendirip monitör markaları tarafından sunulan çözümleri inceleyerek kendinize en uygun çözümü Turkcell Pasaj farkıyla satın alabilirsiniz.

Ofis Kullanımı İçin İdeal PC Monitör Çeşitleri

Evinizde veya iş yerinizde çalışırken ekrana yansıyan tüm parametreleri en iyi şekilde görüntülerken maksimum konfor elde etmeyi hedefliyorsanız ofis kullanımı için geliştirilen geniş monitör modellerine yönelebilirsiniz. Full HD (1080p) ve daha yüksek çözünürlükte görüntü sunan ürünler, işletim sistemi ve uygulama pencerelerini yan yana, üst üste konumlandırarak daha rahat bir sanal çalışma ortamı yaratmanızı sağlıyor. Şayet taşınabilir bilgisayar kullanıyorsanız edineceğiniz monitörleri, ikinci ve üçüncü ekran olarak değerlendirme imkânınız da var. Tercih edeceğiniz kimi monitör çeşitleri, ekranın öne ve arkaya belirli açılarda eğim kazandırılabilmesine olanak verirken doğrudan doğruya pivot özelliğiyle gelen çözümler ise ekran yüksekliği başta olmak üzere pek çok yönden ekran açısını değiştirebilmenizi mümkün kılıyor. Özellikle programlama yapıyorsanız ve yazdığınız kodları bir arada görmeyi hedefliyorsanız 90 derece döndürülebilen ekrana sahip yüksek çözünürlüklü PC monitör modelleri size hitap ediyor.

Zengin Bağlantı Noktalarına Sahip Monitör Çeşitleri

Modern bilgisayarların birçoğu, görüntüleri monitöre HDMI ve DisplayPort üzerinden iletiyor. Eğer daha eski bir bilgisayarınız varsa ve alacağınız monitörü, ilgili bilgisayarla değerlendirmeyi düşünüyorsanız hâlihazırda gelen portları dönüştürücü yardımıyla VGA ya da DVI uyumlu hâle getirebilirsiniz. Dönüştürücü gibi aksesuarlardan azade bir kullanım öngörüyorsanız aynı anda hem yeni nesil hem de eski nesil bağlantı noktalarını içeren monitörleri alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Monitör satın alım aşamasına geldiğinizde cihazların içerdiği bağlantı noktalarının fiyatları doğrudan etkilediğini gözlemleyebilirsiniz. Özellikle USB portu, ses bağlantı noktası gibi ekstralar içeren PC monitör fiyatları daha yüksekte seyredebiliyor. Ancak bilgisayarınızdaki USB portuna sürekli erişemiyorsanız böylesi çözümlerin hayatınızı hayli kolaylaştıracağını göz önüne almanız gerekir.

Dijital İçerik Üretimine Uygun Monitörler

Müzik prodüksiyonu, video düzenleme ve benzeri iş kollarında çalışıyorsanız ya da bu tür içerik üretim araçlarını hobi olarak kullanıyorsanız geleneksel formdaki 16:9 en boy oranına sahip monitörlerden ziyade, 21:9 en boy oranlı çözümler size göre olabilir. Çalışma esnasında katmanlar arasında gezinmeniz ve gerek video gerekse ses akışlarını kolayca görüntüleyebilmenize yardım eden, yatay düzlemde daha geniş olan monitörler, çalışma süresince size hız kazandırabiliyor. İlgili monitörler yalnızca genişlik ve çözünürlük yönünden değil, panel kalitesiyle de beklentilerinizi karşılayacaktır. Zira 21:9 en boy oranlı modeller genellikle IPS panelli oluyor. Bu sayede ekrana yansıyan tüm görüntüleri, aslına en sadık renklerde görmeniz ve dijital içeriklerin profesyonel olarak renk düzenleme işlemini sorunsuz gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Geniş ekranlı monitör modellerinii, işten arta kalan zamanlarınızda film izleme, oyun oynama gibi eğlenceye yönelik aktivitelerinizde kullanabilirsiniz.

Oyun Süreçleri İçin Özel Monitör Çeşitleri

Özellikle çevrim içi çok oyunculu oyunlarla zaman geçiriyorsanız ve bilgisayarınızın performansının yanı sıra kendi oyunculuk yeteneklerinize rağmen rakipleriniz karşısında istediğiniz başarıyı elde edemiyorsanız, düz ya da kavisli monitör modellerini tercih edebilirsiniz. Oyunculara özel teknik özelliklerle donatılan ürünlerin, standart monitörlerden en önemli farkı, yüksek yenileme hızı ve düşük tepki süresi. Full HD, QHD (1440p) ve 4K (2160p) çözünürlükte olabilen oyuncu monitörleri; 144, 165, 240 hatta 360 Hz yenileme hızı sunabiliyor. Bu sayede rakiplerinizin her bir hamlesini, gerçek zamanlı olarak görüp hamlelerinizi bu doğrultuda yapabiliyorsunuz. İlgili monitörlerin, renk doğruluğu ve geniş görüş açısı gibi noktalarda da pek çok avantajı var. IPS ve VA panelli yapıdaki modeller, dâhilî nişangâh gibi ekstraların yanı sıra renk düzenleme özellikleri ile rakiplerinizin yerini kolayca bulabilmenize de yardım edebiliyor. Üst düzey ergonomik imkân sağlayabilen oyuncu monitör fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, ekran genişliği, bağlantı zenginliği gibi pek çok parametreye göre değişmekte. Turkcell Pasaj’ın monitör indirim dönemlerinde, hem oyuncu monitörlerini hem de genel kullanıma yönelik monitörleri uygun fiyatlardan kolayca satın alabilirsiniz.

Daha Fazla