Sepet 0

Philips Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (6470 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sesin Yeni Standardı: Philips Kulaklıklar

Philips kulaklıklar, üstün teknolojik özelliklere sahiptir. Net ve dengeli ses sunan eşsiz tasarımıyla Philips kulaklık modelleri, müzik deneyiminin benzersiz bir hal almasını sağlar. Ayrıca gürültü önleyici özelliği, dışarıdaki gürültülerin minimalize edilmesi konusunda son derece başarılıdır. Kulağa tam bir şekilde oturan ergonomik tasarımları sayesinde gün içinde konforlu ve rahat bir kullanım elde edilebilir. Kablosuz kulaklık modellerinde yenilikçi tasarım, kullanım sırasında kulaklığın düşmesini engeller. Uzun seyahatlerde, spor sırasında ya da farklı aktiviteleri gerçekleştirirken eşsiz bir müzik deneyimine Philips kulaklık modelleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden özel tasarımlarıyla eşsiz Philips kulaklıklar Turkcell Pasaj avantajıyla sizlerle!

Üstün Ses Teknolojisi: Kristal Netliğinde Ses Kalitesi Philips Kulaklıklarda

Kulaklıklarda berrak ses deneyimi oldukça önemlidir. Konuşma sırasında karşı tarafın sesinin tüm doğallığıyla ulaşması, etkili bir iletişimin anahtarıdır. Bunun yanı sıra kaliteli bir ses, eşsiz bir müzik dinleme keyfine ulaşılmasını sağlar. Philips kulaklık özellikleri arasında yer alan üstün ses teknolojisi, kullanıcıların aradığı ses deneyimini elde etmesine katkıda bulunur.

Kulaklık modellerinde yer alan ve akustik bir şekilde ayarlanan neodimyum sürücüler, dengeli ses performansı sunar. Bu çok özel teknoloji aynı zamanda daha güçlü ve kaliteli bir ses elde edilebilir. Ayrıca gürültü engelleme özelliği, müzik keyfinin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlar. Çevrenizdeki gürültüyü minimalize eden bu teknoloji sayesinde hem müzik dinlerken hem de konuşurken konforu elden bırakmayacaksınız!

Güçlü Bağlantı Sunan Philips Kulaklıklar ile Anında Bağlanın

Philips kablosuz kulaklık ve kablolu kulaklık modelleri, güçlü bağlantı özelliklerine sahiptir. Bluetooth teknolojiyle desteklenmiş kablosuz kulaklıklarda bağlantı, Bluetooth ile sağlanır. Kulaklığınızı telefon ya da tabletiniz ile kolaylıkla eşleştirebilir, bir sonraki bağlantı için cihazınızdan Bluetooth’u açtığınız an bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Philips kablolu kulaklık modellerinde ise bağlantı, kablo yardımıyla yapılır. Cihazınızın kulaklık girişine Philips kulaklığınızı takabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akıllı Kontroller: Philips Kulaklıklar Sayesinde Müziği Parmak Uçlarınızda Tutun

Spor yaparken sevdiğiniz müzikleri dinleyerek motive olmak istiyorsanız, Philips Bluetooth kulaklık modelleri tam da size göre! Uzaktan bağlantı imkanı sağlayan bu tür kulaklık modelleri, aynı zamanda kontrolün de kulaklık üzerinden yapılmasına imkan tanıyor. Kulaklık üzerinde yer alan tuşları kullanarak müziği değiştirebilir ya da sesini açabilirsiniz.

Bluetooth kulaklıkların yanı sıra Philips kablolu kulaklıklar da akıllı kontrol sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan Philips kablolu kulak üstü kulaklık modelleri, kablo üzerinde ses açma ve kapama olmak üzere çeşitli kontrol tuşlarıyla yenilikçi bir kullanım sunmaktadır. Uzun yürüyüşlerinizde müziğin sesini açmak için kontrol tuşlarını kullanabilirsiniz.

Cihaza gerek kalmadan kontrol imkanı sağlayan Philips kulaklıkların tamamı, kesintisiz müzik keyfi sunuyor. Ayrıca dizi ve film izlerken benzersiz atmosferden uzaklaşmamak için cihazınız sesini kulaklık üzerinden açabilir ya da kısabilirsiniz.

Ergonomik Yapıya Sahip Philips Kulaklıklar ile Aktif Yaşamda Pratik Kullanım

Philips kulaklıkların tamamı, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Özellikle konuşmalarını kulaklıkla yapan ve müzik dinlemekten hoşlanan kişiler için keyifli bir kullanım sunar. Philips kulaklık modelleri arasında yer alan Philips kulak üstü kulaklık modelleri, daha uzun süre konfor sağlayan tamponlara sahiptir. Bunun yanı sıra kulaklıkta bulunan ekstra yumuşak yastıklar, kullanım sırasında terletme yapmaz. Ayarlanabilir dolgulu kafa bandı, uzun kullanımlarda kafanızın üzerinde baskı oluşumunu engeller.

Philips kulaklık Bluetooth modelleri de ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkar. Kulak ile tam bir uyum sağlayan kulaklıklar, kulakta baskı yaratmaz. Öte yandan kulak sağlığını destekleyen tasarımı ile keyifli bir kullanım sunar. Bazı modellerde yer alan kulak kancası ve kulak sabitleyici yer alır. Böylelikle uzun süreli aktivitelerinizde kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Philips Kulaklıklar ile Stil Sahibi Olun

Philips kulaklıklar, zengin bir renk ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Kullanıcı taleplerinin en iyi şekilde karşılanabilmesine imkan tanıyan bu çeşitlilik, aynı zamanda eşsiz kullanımları da destekler. Philips kulak içi kulaklık modellerinde kusursuza yakın bir tasarım mevcuttur. Genellikle siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan kulak içi kulaklıklar zarif ve estetik detaylarıyla ön plana çıkar. Kablolu ve kablosuz kulak içi kulaklık modellerinin tamamı, gündelik hayatta zarif bir kullanımı destekler. Minimalize tasarımları sayesinde hem kullanımı hem de muhafazası kolaydır.

Özellikle oyunculara hitap eden kulak üstü kulaklık modellerinde ise mavi, siyah ve beyaz olmak üzere göz alıcı renkler tercih edilir. Bu tür tasarımlarda yastık kısımları, oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda bile kulağın rahat etmesini sağlar. Uzun yürüyüşler esnasında keyifli bir kullanım vadeden kulak üstü kulaklıklar, tarzınızla bütünlük sağlayan tasarımlarıyla ön plana çıkar.

Uzun Ömürlü Pil: Philips Kablosuz Kulaklıklar ile Eğlenceye Ara Vermeyin

Philips kablosuz kulaklıklar, uzun ömürlü pile sahiptir. Bluetooth ile bağlantı sırasında güç tüketimini minimalize eden kulaklık modelleri, uzun müzik dinleme süresi ile dikkatleri üzerine çeker. Kısa sürede şarj olan kulaklıklarınızı gün içinde uzun süre kullanabilirsiniz. Böylelikle eğlencenize ara vermek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Bluetooth teknolojisine sahip kulaklık modellerinin bir kısmında kendi şarj istasyonları bulunur. Kulaklığınızın birini şarj istasyonu üzerinden şarj ederken diğerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede konuşma sürenizi uzatma şansına sahip olabilirsiniz.

Philips Kulaklıkların Kaliteli Mikrofonları İle Konuşmanın Kolaylığını Yaşayın

Philips çocuk kulaklığı ve yetişkin kulaklıkları, son derece yenilikçi bir mikrofona sahiptir. Yüksek hassasiyetli mini mikrofonlar, konuşma deneyiminin artmasını sağlar. Ayrıca hassas özellikteki bu tür mikrofonlar, ağızdan uzakta olsa bile sesiniz artmasına destek olur. Bu özellik, karşı tarafın sesinizi net bir şekilde duymasına imkan tanır. Philips kulaklıkların bir kısmı, yankı engelleme özellikli mikrofona sahiptir. Konuşma sırasında yankı oluşmasını engelleyen bu özellik, sesinizin karşı tarafa net bir şekilde gitmesine de destek olur. Philips kulak içi kulaklıklar ve kulak üstü modellerin tamamı, eşsiz bir konuşma deneyimi elde etmenizi sağlar.

Teknolojisi ile Öne Çıkan Philips Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden Philips kulaklık tasarımları, üstün teknolojik özellikleri ile ön plana çıkar. Etkili ses teknolojisi sayesinde müzik dinlerken eşsiz bir performans gösteren kulaklıklar, aynı zamanda dahili mikrofonu sayesinde gelen çağrıları yanıtlamanıza ve telefon konuşmalarınızı kulaklık üzerinden yapmanıza imkan tanır.

Oyunculara hitap eden Philips oyuncu kulaklığı, ergonomik tasarımıyla uzun vadede konforlu bir kullanım sunar. Kulak üstü tasarımlarıyla bu tür kulaklıklar, kulaktan herhangi bir baskı oluşturmaz. Philips teknolojisiyle tasarlanan kablolu kulaklıklar, kablo yardımıyla cihaza bağlanır. Böylelikle cihazdan aldığı güç ile uzun süre müzik keyfinin tadını çıkarmanızı sağlar. Bunun yanı sıra Philips Bluetooth kulaklıklar uzaktan bağlanma imkanı sağlamakta olup cihaz ile fiziksel bir etkileşim kurmadan kulaklığın kontrol edilmesine katkıda bulunur.

Yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkan Philips kulaklıklara Turkcell Pasaj üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Philips kulaklık fiyatları hakkında bilgi edinebilir, çok özel fiyatlarla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

​​