Sepet 0

Saç Düzleştiricileri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

En İyi Saç Düzleştirici Modelleri ve Fiyatları

Saç düzleştirici, ısıyı farklı malzemelerden üretilen plakalara eşit bir şekilde yayarak şekillendirmeyi hedefler. Saçın karışık ve elektriklenmiş halini gidererek pürüzsüz ve düz olmasını sağlar. Saç düzleştirici modeline göre bu işlemin yapılma şekli değişebilir. Tarayarak ya da plakalar arasına saçı sıkıştırarak dipten uca doğru kullandığınız zaman saçlarınız normalde olduğundan çok daha düz ve parlak görünür.


Turkcell Pasaj başarılı markalara ait her bütçeden insana hitap eden ürün seçenekleri ile size aradığınız düzleştiri modelini sunar. a href="https://www.turkcell.com.tr/pasaj/saglik-ve-kisisel-bakim-urunleri">Sağlık ve kişisel bakım konusunda kendinize özen gösteriyor, her daim dikkat çekici olmayı istiyorsanız saçlarınızı şekillendirmeyi atlamamalısınız. Ergonomik ve kolay şekillendirme sunan düzleştirici modelleri sayesinde kısa süre içinde kuaförden çıkmış gibi görünebilirsiniz. Fön çekmeyi beceremeyen ya da gösterişli bir düzlük isteyenler için bu ürünler bekledikleri sonucu her daim verir.

Saç düzleştirici seçerken beklentilerinizi tam olarak karşılayan modeli belirlemek için ürün çeşitlerini tanımak ve özellikleri hakkında fikir sahibi olmak size yardım eder. Saç düzleştirici fiyatları ve modelleri farklı bütçeye sahip insanlara hitap eden geniş bir yelpazesiyle beğeni toplar.

En İyi Saç Düzleştirici Modelleri

Teknolojinin güzellik alanında sunduğu kolaylıklardan biri olan saç düzleştirici modelleri kalınlık, gövde tasarımı, malzeme, derece ve fonksiyonları açısından farklı özelliklere sahiptir. Temelde düzleştiriciler iki gruba ayrılır. Plakalı olanlar ve tarak formundakiler tasarım olarak ayrı görünse de aynı amaca hizmet eder. Düzleştirici seti ya da tek cihaz olarak farklı ürün seçenekleri arasından karar verebilirsiniz.


Saç düzleştirici denildiği zaman akla ilk gelen modeller plakalı olanlardır. İki plaka arasına yerleştirilen saçı sıkıştırma metodu ile düzleştiren bu cihazlar özellikleri ile birbirinden ayrılır. En belirgin farklarından biri, derece yani ulaşabilecekleri sıcaklıktır. Ayarlanabilir dereceye sahip cihazlar farklı saç tipleri ve şekillendirme için kullanıma imkân tanır. Açma kapama tuşunun yanı sıra ayar tuşu bulunan ürünleri kontrol etmek için sıcaklık derecesini seçmeniz yeterlidir. Fırça ve tarak formunda olan seçeneklerde de sıcaklık ayarı yapmanıza imkân tanıyan modelleri bulabilirsiniz.


Cihazlar arasında kablolu ve kablosuz saç düzleştirici seçenekleri yer alır. Kablolu modellerin dönebilir yapıda olması saçınıza en doğru hareket ile şekil verirken işinizi kolaylaştırır. Kablolu modeller prize takılı halde çalışırken kablosuz olanlar dolan şarjları ile bir süre güç kaynağına bağlı olmadan ısınabilir.


Kablosuz düzleştirici özellikle taşınabilir oluşu ile seyahatte işlevselliğini ortaya koyar. Şarjlı saç düzleştirici cihazlar elektriğe olan bağımlılığı ortadan kaldırarak zorlu koşullarda da kullanılabilir. Şarjlı düzleştirici modelinde tek dolum ile kullanım süresi ürünün batarya kapasitesine göre değişir.


Saç düzleştirici tarak ve saç düzleştirici fırçalar birbirine benzese de tasarım olarak ayrılır. Düzleştirici tarak formunda olanlar tek bir yüzeyde ısıyı dengeli dağıtan dişlere sahiptir ve düzleştirme amacına yoğunlaşır. Taraklı düzleştirici mini, orta ve büyük boy farklı başlık tipleri ile çeşitli saç tasarımlarını yapmanızı sağlar.


Saç düzleştirici fırçalar 360° çevresinde dizili olan ısınabilir dişleri ile dalga, volüm ve benzeri modelleri detaylı olarak yaparken size kolaylık sağlar.

Tüm ürünler ergonomik gövde tasarımı ile düzleştirme sırasında en konforlu kullanım için özel olarak dizayn edilmiştir. Kablodan boyuta her detayda sizin kendi başınıza düzleştirme işlemi yapmanız için geliştirilen ürünler başka birine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Saç Düzleştirici Plaka Özellikleri

Saç düzleştirici çeşitleri arasında karar verirken plakaların yapıldığı malzeme ve genişliğin farklı olduğunu görürsünüz. Saç düzleştirici önerileri arasından karar verirken bu unsurları göz önüne almanız yararınıza olur.


 • Seramik, iyonik, inci, keratin ve yağ bazlı gibi farklı plaka malzemesine sahip modellerin her biri ayrı konularda birbirinden başarılıdır.
 • En sık kullanılan seramik plakalar ısıyı eşit şekilde yayabilme becerisi ile, oluşması muhtemel hasarları en aza indirir ve saçın yanmasını engeller.
 • İyonik plakalar elektriklenme yani uçuşan saçlar üzerinde ekstra etkilidir. Negatif ve pozitif iyonları düzenleyerek saçlarınızı şekillendirir.
 • Plakalarda kullanılan inci katkısı özellikle parlak ve pürüzsüz bir görüntüye önem verenlerin tercihleri arasındadır.
 • Saçın ana maddesi olduğu için sıklıkla duymuş olabileceğiniz keratin de bu cihazlarda kullanılan malzemelerden biridir. Kaplamaların karışımında kullanılan keratinin amacı, saçın proteinini koruyarak şekillendirme işlemini tamamlamak ve hasarı azaltmaktır.
 • Lavanta, biberiye gibi farklı yağ katkıları da plakalar üzerinde bir tabaka olarak kullanılır. İlk duyduğunuzda saçınızı yağlandırmasından korksanız da böyle bir etkisi yoktur. Saçınızın güzel kokmasının yanı sıra şekillendirirken beslenmesini ve parlamasını sağlar.
 • Plaka genişliği ince, kalın ve orta olarak çeşitli seçenekleri ile size seçim şansı sunar. Kalınlık farklı düzleştirme harici şekillendirme işlemlerinde de etkili bir özelliktir.
 • Buharlı saç düzleştirici modellerinin plakaları ısı ve buharın gücünü bir araya getirir. Tek bir geçişle saç tutamını kolayca şekillendirerek hazırlanma süresini kısaltır. Buhar sayesinde saç nemini koruyarak saça uzun süre kalıcı form verir.

Düzleştirici Önerileri ve Seçim İpuçları

Saç düzleştirici seçimi yaparken saçınızın tipini, uzunluğunu ve kullanım sıklığını dikkate alabilirsiniz. Saç düzleştirici kullanıcı yorumları ve geri bildirimlerini inceleyerek de ürünün başarısı hakkında fikir edinebilirsiniz.


 • İnce ve zayıf tellere sahip saçlar için düşük derecede şekillendirme saçın sağlığını korumak için önemlidir. Bu durumda sizin için yüksek ısıya ulaşan bir model gereksiz olabilir.
 • Kalın telli ve gür saçlarınız varsa düşük ısıda istediğiniz kalıcılığı yakalamanız zordur. Bu saç tipine sahip insanlar için yüksek ısıya ulaşan düzleştirici modelleri hızlı ve başarılı sonuç verir.
 • Cihazı seçerken beklentinizi belirlemek de önemlidir. Daha fazla parlama, kusursuz düzlük, elektriklenmeyi azaltma ya da bakım yapma gibi farklı özelliklere sahip modeller arasından plaka tipine göre seçim yapabilirsiniz.
 • Plaka genişliği ile saçın gürlüğü ve uzunluğu direkt olarak ilişkilidir. Uzun ve gür saçlarda ince plakalar ile yapılan düzleştirme işlemi uzun sürerken geniş olanlarda zamandan tasarruf edersiniz.
 • İnce telli saçlarda geniş plakalar tellerin baskısını azaltabilir. Orta ve ince gövde tasarımına sahip küçük düzleştirici cihazlar sizin için ideal olur. Kısa saçlarda da detaylı şekillendirme yaparken ince plakalar başarılı sonuç verir.
 • Saçınızı hem düzleştiren hem de dalga yapabilen bir model arıyorsanız düzleştirici fırça ya da dar, küçük saç düzleştirici beklentinizi karşılar.
 • Sık seyahat ediyorsanız ya da ofiste dağılan saçlarınızı hemen düzeltme ihtiyacı duyuyorsanız taşınabilir mini boy düzleştirici çeşitleri size uygundur.
 • Düzleştirme işlemine başlamadan önce saçın tamamen kuru olması sağlığı açısından önemlidir. Elektriklenmeyi gideren saç kurutma makinesi ile nemi tamamen ortadan kaldırdıktan sonra düzleştirici ile desteklemek kalıcılık oranını artırır.

Bütçe Dostu Saç Düzleştirici Fiyatları

En kaliteli saç şekillendiriciler arasından düzleştirici fiyatları ve modellerine göz atarak yüksek verimliliğe sahip ürünlere ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz. Saç tipine göre düzleştirici seçerken fiyatın da sizin bütçenize uygun olmasını beklersiniz. Düzleştirici makinesi fiyatları özellik, marka ve boyut olarak birbirinden ayrılır. Fonksiyonelliği yüksek olan bir modelin fiyatı da buna göre belirlenir. Plakaların üretildiği malzeme ve genişliğine göre fiyatlar çeşitlenir. Seramik kaplı bir plaka ile seramik ve keratin kaplamalı bir modelin arasındaki fiyat farkı ekstra malzeme kullanımından doğar. Özellikler arttıkça üründen alabileceğiniz verim ve yapabileceğiniz işlemler de fazlalaşır. Düzleştirici tarak fiyatları genellikle set içeriğine ve cihazın ısı ayarına göre farklılaşabilir. Saç düzleştirici seti fiyatları ve tek başına satılan bir cihazın arasında kutu içeriğine göre maliyet farkı olur.


Yenilikçi teknolojiye sahip saç düzleştirici yorumları ve özellikleri Turkcell Pasaj’da yer alır. Ürün özelliklerinin yanı sıra yorum kısmına da göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Avantajlı ve cep dostu fiyata sahip bir ürünün başarısını da yorum ve puan kısmından görebilirsiniz. Kalite ve fonksiyonelliği bir arada sunan, uygun fiyatıyla da cezbeden bir saç düzleştirici satın almak için en doğru yer Turkcell Pasaj’dır.

Daha Fazla