Sepet 0

Erkek Bakım Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Stiline Önem Verenler için Erkek Bakım Ürünleri

Erkek bakım ürünleri, çoğunlukla karmaşık olmayan ve günlük bakımı yeterince karşılayan içeriklere sahiptir. Stiline önem veren erkekler için bakım ritüelinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan tıraş makineleri, losyonlar, balsamlar, etkili formülleri ile banyo dolaplarındaki yerlerini alır. Kaliteli bir tıraş deneyimi arayanlar için tasarlanmış olan tıraş makineleri, keskin bıçakları ve ergonomik yapısıyla pratik kesimlere izin verir. Losyonla ve balsamlar, cildin nem dengesini koruyarak tıraş sonrası rahatlatıcı ve pürüzsüzleştirici bir etkiye yol açar. Tıraş sonrası cildi rahatlatan özel formülasyonlu losyonlardan cilt yatıştırıcı serumlara kadar farklı erkek bakım ürünleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda tıraş makinesi ve tarak gibi teknolojik bakım gereçlerini de temin ederek günlük bakımınızı noktalayabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli Bir Şekilde Günlük Rutininizi Yapabileceğiniz Erkek Bakım Ürünleri

Günlük hayatın yoğun temposundan ferah ve temiz bir yüz görünümünü ön planda tutmak, erkek bakım ürünleriyle artık hiç olmadığı kadar kolaydır Söz konusu gün kurtarıcı ürünler, erkeklerin yüz ve cilt bakımı rutinlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olur. Cildin ihtiyaç duyduğu özeni sağlamak adına sağlıklı yaşam koşulları göz önünde bulundurularak üretilen bakım ürünleri, pratik kullanımlarıyla da öne çıkar. Böylece erkek cildine özel olarak üretilmiş losyonlar, tonikler, topikal ürünler, kremler ve jeller sayesinde cilt bakımı keyifli bir ritüel hâline gelir. Özel formülasyonlara sahip içerikleriyle nemlendirici kremler ve kolajen serumları, erkek cildini başarıyla besler. Cildi canlandıran erkek yüz bakım ürünleri, her gün dengeli miktarda kullanılması tavsiye edilen içeriklere sahiptir. Bu noktada erkek bakım ürünleri seti ve kiti de satın alabilirsiniz. Bu şekilde paket içeriğinde yer alan yardımcı ürünlerden de faydalanabilirsiniz.

Günlük Kişisel Bakımın Vazgeçilmezi Tıraş Makineleri

Yeni nesil tıraş makineleri, kablolu-kablosuz çifte kullanım olanağı, kolay temizleme avantajı ve kompakt tasarım konforu gibi artılara sahiptir. Bu cihazların şarj edilebilir yüksek kapasiteleri bataryaları ve fonksiyonel kesme tarakları pratik bir gereç olmalarını destekler. Tıraş makinelerinin yanında gelen adaptör, tarak, temizleme fırçası, bakım yağı ve temizleme sıvısı gibi yan ürünler de cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bu sayede cihazlar her zaman tertemiz kullanılabilir. Ayarlanabilir, kimisi su geçirmez özelliğe sahip, başlıkları kolayca takılıp çıkarılabilir tıraş makineleri, günlük kişisel bakımınızı başarıyla tamamlamanızda yadsınamaz bir rol oynar. Yeni nesil tıraş makineleri; micro-USB, Li-ion pil, yüksek devirli alaşım motor ve şarj göstergesi gibi üst düzey teknolojilere sahip olur. Farklı tıraş makineleri, yanlarında 2, 4, 6, 9 mm gibi çeşitli uzunluklarda rehber başlıklar ile gelir. T çelik bıçağı ile en sağlıklı ve arzu edilen kesimlere olanak tanıyan üst düzey tıraş makineleri, uygun ölçülü taraklarıyla kolay kullanım sağlar. Yapısal, teknolojik, tasarımsal açıdan üstün kaliteye imza atan saç ve sakal kesme makineleri, yanında gelen sterilizasyon ve rutin bakım sağlayan yardımcı ürünleriyle de kullanıcıları büyüler. Temizleme sıvısı, hijyen fırçası ve benzeri yan ürünlerin yer aldığı tıraş makinesi kitleri, ömürlük kullanımı garanti altına alır.

Stilini Kendisi Yaratmak İsteyenler için Saç Kesim Makineleri

Erkek bakım malzemeleri arasında kesim makineleri de bulunur. Kişisel tarzını özgün, otantik ve tamamen kendi bağımsız ifadesiyle yansıtmak isteyenler için özel olarak tasarlanan saç kesim makineleri, detaylı ve profesyonel sonuçların kapılarını aralar. Günlük kullanım amaçları doğrultusunda üretilen makineler, özellikle ergonomik tasarımları ve keskin bıçaklarıyla maksimum kontrol ve hassasiyet sunar. Genel ve spesifik kullanımları gözeten bu aletler, evde yapılan saç kesimlerini kolaylaştırır ve kuaför kalitesi düzeyine çeker. Bu sayede ev konforunda daima bakımlı ve titiz görünmenin keyfini çıkarmanız mümkün olur. Ultra fonksiyonel tarak başlıklarının yer aldığı saç kesim makineleri, detaylı kesimler yapmanıza olanak tanır. Sadece sakal değil saç kesimi yapmanızı da sağlayan bu makineler, özgün kesimler yapmanızı teminat altına alır.

Erkek Bakım Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel erkek bakım ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunur. Bakım ürünlerinin doğru tavsiyelere, kurallara ve inceliklere uyularak satın alınması, sağlıklı bir seçim yapmanın anahtarıdır. Erkek bakım ürünleri alırken şu hususlara dikkat edebilirsiniz:

  • Erkek bakım ürünleri temin etmeden önce ilk ve en önemli konu olarak cilt tipinizi doğru bir şekilde belirlemeniz gerekir. Her cilt tipi farklı ihtiyaçlara sahiptir, bu nedenle deri yapınıza en uygun ürünleri seçmek önem arz eder. Yağlı, hassas, normal, kuru ya da karma tipi bir cilt türüne sahip olabilirsiniz. Yağlı bir cilde sahipseniz ekstra nem özelliğinin bulunmadığı ürünleri seçmek daha doğru bir tutum olur. Aynı şekilde hassas bir cilde sahipseniz bakım ürünleri formüllerinin içeriğinde yer alan bileşenlere fazladan dikkat etmeniz gerekebilir.
  • Kozmetik bir erkek bakım ürünleri alışverişinde çok fazla dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da kullanım amacıdır. Erkek cilt bakım ürünlerinin işlevleri, kuruluktan akne sorununa kadar pek çok farklı cilt problemiyle baş etmek için üretilmiş olabilir.
  • Diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta, bakım ürününün günün hangi vaktinde kullanılacağıdır. Gece kremleri yatmadan önce kullanılırken, tonikler ve yüz yıkama jelleri sabah erken bir saatte veya gün içinde tercih edilebilir.
  • Erkek bakım ürünleri alışverişinde bulunurken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da kozmetik maddelerin içeriklerini incelemektir. Alkol, parfüm, paraben ya da cilt dostu olmadığı kanıtlanan agresif kimyasalların içerildiği ürünleri ilgili dermatolojik yardımı almadan seçmek doğru olmayabilir. Bu tür ürünler cildi tahriş edebilir ve derinin kimyasını kısa ya da uzun vadede bozabilir. Bu açıdan cilt dostu, organik bileşenler içeren ve dermatolojik açıdan sağlıklı etkinliği kanıtlanmış ürünleri tercih etmek bilinçli bir davranıştır.
  • Ürünün kullanım kolaylığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Hızlı ve pratik kullanım erkekler için belirgin bir öneme sahip bir faktördür. Bundan dolayı ürünlerin günlük rutininize kolayca entegre edilebilir olması ve zahmetsizce uygulanabilmesi dikkat edilmesi gereken diğer bir konudur.

Kullanışlı ve Fonksiyonel Erkek Bakım Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj, stil sahibi erkeklerin ihtiyaçlarına yönelik geniş bir yelpazede kullanışlı ve fonksiyonel erkek bakım ürünleri sunar. Bu ürünler arasında yer alan özel tasarlanmış tıraş makineleri, keskin bıçakları ve su geçirmez özellikleriyle ortalama üstü bir kesim deneyimi sunar. Aynı zamanda bu cihazlar, kolay taşınabilir ve parçalara ayrılabilir ergonomik yapılarıyla seyahatlerinizde yanınızda götürebileceğiniz bakım kitlerinden biri olur. Saç spreyleri, sakal yağları, tıraş sonrası losyonlar, cilt kremleri, güneş koruyucular ve daha birçok erkek bakım ürünü günlük rutinin ayrılmaz unsurları arasında yer alır. Turkcell Pasaj teknolojik ve kozmetik erkek bakım ürünleri markalarının seçeneklerini en cazip fiyatlar eşliğinde beğeninize sunar. En cazip erkek bakım ürünleri fiyatlarını Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz.

Daha Fazla

​​