Sepet 0

Soultech Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Bağlantı Tipi
Kulaklık Tipi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Soultech Kulaklıklar: Müziğinize Yeni Bir Boyut Katın

Müzik ruhun gıdasıdır. Yorucu bir günün ardından dinlenmek, sıkıcı işleri eğlenceli hâle getirmek ve keyifli anların zevkini ikiye katlamak için müzik dinlemek tercih edilir. Kaliteli ve bireysel bir müzik deneyimi için ise en doğru tercih kulaklıktır. Üstelik kulaklıklar, yalnızca müzik dinlemek için kullanılmaz. Podcast ve eğitim içerikleri gibi diğer ses dosyaları için de tercih edilir. Bunun dışında film, dizi ve video içeriklerini izlemek amacıyla kullanılabilir. Telefon görüşmeleri sırasında etkin bir iletişim kurmanıza da yardımcı olur.

Soultech kulaklık modelleriyle tüm bu işlemleri ve çok daha fazlasını tamamlayabilirsiniz. Farklı modeller arasından hareket düzeyinize, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun kulaklığı kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstün ses teknolojisi sayesinde kaliteli dinleme deneyimi yaşarsınız. Ergonomik tasarımlarla konfora kavuşur, güçlü pillerle uzun kullanım ömrünün tadını çıkarırsınız. Şıklık ile kaliteyi birleştiren bu kulaklıklarla hem çağı hem de modayı yakalarsınız.

Mükemmel Ses Kalitesi ve Yenilikçi Teknoloji ile Soultech Kulaklık Modelleri

Soultech kulaklık özelliklerinden ilki, stereo ses teknolojisidir. Bu teknolojide ses kaynağı sağ ve sol kanallardan ayrı ayrı çalınır. Böylece sesin uzamsal bir izlenimi oluşturulur. Sesin farklı yönlere yerleştirildiği hissi uyandıran bu teknoloji, gerçeğe yakın bir dinleme deneyimi sunar. Duyduğunuz seslerden hangisinin ne taraftan geldiğini anlamanıza yardımcı olur. Özellikle enstrümantal müziklerde sesin iki farklı kanaldan gelmesi, derinleşmesini sağlar. Dinleme zevkini ikiye katlar. Elbette film ve dizi izlerken de sahnenin sağından gelen bir gürültüyü aynı taraftaki kulağınızda duymanız, gerçekliği ve seyir keyfini artırır.

Soultech, gürültü engelleme özelliğiyle de dikkat çeker. Bu kulaklıklarda ENC teknolojisi mevcuttur. Bu teknoloji sayesinde dışarıdan gelen parazit sesler, kulaklık tarafından absorbe edilir. Kulaklığın içindeki sensörler ortamdan yayılan ses dalgalarını tutar ve bunların tam tersini üretir. Dalgalar zıttıyla çarpışarak kaybolur. Böylece bulunduğunuz ortamın mevcut gürültüsünden izole olursunuz. Bu özellik, müzik dinlemenin yanı sıra telefon görüşmeleri yaparken ve odaklanmanız gereken işlerin başındayken yardımınıza koşar.

Farklı Kullanım Türlerine Hitap Eden Soultech Kulaklık Modelleri

Soultech kulaklık kullanımı, her kitleye hitap eder. Çünkü marka, tasarımlarını hazırlarken farklı dinleme ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Bazı farklı kullanım türlerine uygun kulaklık modellerini aşağıdaki listede bulmanız mümkündür.

  • Egzersiz: Sporda müzik dinlemek hem hareketlerinizi senkronize eder hem de motivasyonunuzu artırır. Egzersiz sırasında kullanmak için en uygun modeller, kulak içi kulaklıklardır. Hafif ve kulağınızla bütünleşen bu modellerin özellikle kablosuz seçenekleriyle konforlu ve eğlenceli spor deneyimleri yaşamanız mümkündür.


  • Oyun: Oyuncu kulaklıkları çoğunlukla kafaüstü modeller arasında bulunur. Siz de uzun saatler konforlu oyun deneyimi yaşamak için kulak üstü seçeneklere yönelebilirsiniz. Böylece oyuna daha iyi odaklanarak rakiplerinizi eleyebilirsiniz.

Kulaklıkların kablo seçenekleri de farklı kullanım türlerine göre seçiminizi etkileyebilir. Örneğin ders içeriklerini dinlerken, aniden kesilmesinden korktuğunuz görüşmeler devam ederken veya hareket hâlinde değilken kablolu kulaklıkları değerlendirebilirsiniz. Dışarı çıkarken, hareket hâlindeyken veya hafif hissetmek istediğinizde ise kablosuz modelleri tercih etmeniz mümkündür.

Göz Alıcı Tasarım: Soultech Kulaklıklarda Şıklık ve Konforun Harmanı

Soultech, şıklık ile konforu bir arada sunmak için çalışır. Kulak sağlığınız için uygun ürünler tasarlar. Bu ürünler hem işitme sisteminize zarar vermez hem de kulak şeklinize uyum sağlar. Çünkü ergonomik tasarıma ve kaliteli malzemeye sahiptir. Kulağınız ağırlık, ağrı ve acı hissi yaratmaz. Uzun süreli kullanımlarda bile güven sunar.

Markanın kulak üstü ürünleri de aynı konfora sahiptir. Ayarlanabilir taçları sayesinde her kafa yapısına uyum sağlar. Başınızı sıkmaz ve kulak kepçelerinize baskı uygulamaz. Terlemeye sebep olmayan kumaşı hem sağlık hem de rahatlık sunar. Saatler boyu kullanıldıktan sonra bile konforu hissettirir.

Soultech kablolu kulaklık modelleri, şık tasarımlarıyla da dikkat çeker. Bu ürünler farklı renk ve kulakçık tasarımı seçeneklerine sahiptir. Kablosuz kulaklıklar da hem cihaz hem de kutu tasarımlarıyla ön plandadır. Çantanızda âdeta bir aksesuar gibi duran bu modeller arasından zevkinize en uygun seçeneği bularak stilinizi tamamlamanız mümkündür.

Mobil Özgürlük: Soultech Bluetooth Kulaklıkları ile Hareket Halinde Müzik Keyfi

Soultech bluetooth kulaklıkların fonksiyonel özelliklerinden ilki, kablosuz kullanım avantajıdır. Bluetooth kulaklıklar, genellikle 10 metreye kadar uzanan menzile sahiptir. Yani kulaklık kapı, duvar ve büyük eşyalar gibi engellerin olduğu iç mekânlarda ses kaynağından metrelerce uzaktayken bile rahatlıkla çalışır. Böylece evde temizlik yaparken müzik dinlemek, şarjdaki telefonunuzdan görüşme gerçekleştirmek ve göz sağlığı için uzağa yerleştirdiğiniz bilgisayarınızdan film izlemek, son derece kolay hâle gelir.

Bluetooth kulaklıklar, engellerin bulunmadığı açık alanlarda çok daha yüksek menzil uzunluğuna sahip olabilirler. Örneğin açık havada spor yaparken telefonunuzu ve diğer eşyalarınızı bir kenara bırakıp koşabilirsiniz. Bahçenizi süpürürken veya açık havada yemek pişirirken müzik keyfinden ya da takip ettiğiniz podcastlerden geri kalmazsınız.

Aktif Yaşama Hitap Eden Ergonomik Tasarımlı Soultech Kulaklıklar

Soultech bluetooth kulaklıkların diğer bir avantajlı kullanım özelliği, hareket özgürlüğü sunmalarıdır. Tamamen kablosuz kullanılan bu modeller, sizi hiçbir koşulda bağlamaz. Toplu taşımada tutunmaya çalışırken yabancılar kablonuza takılmaz. Ders çalışırken eliniz sürekli yanlışlıkla çarparak kulaklığınızın çıkmasına sebep olmaz. Mutfak gibi ateşin ve sıvı malzemelerin bulunduğu ortamlarda güvenlik sorunu çıkarmaz.

Bluetooth kulaklıkları sağlıklı ve aktif yaşamınızın bir parçası hâline getirmeniz mümkündür. Sadece koşu ve aerobik gibi antrenmanlarda değil yoga ve meditasyonlar sırasında da kablosuz kulaklık kullanabilirsiniz. Bu kulaklıklar sayesinde özellikle yoga pratiklerinde art arda değişen hareketlere rahatlıkla uyum sağlarsınız. Kulaklığın gerçekten bir uzvunuz hâline gelmesini sağlayarak üst düzey konfor kazanırsınız.

Gelişmiş Pil Ömrü Sunan Soultech Kulaklıklar ile Sınırsız Eğlence

Soultech kablosuz kulaklıklar, yeniden doldurulabilen bataryalara sahiptir. Birçok kullanıcı, bluetooth kulaklıkların şarjlarının bitmesinden endişe ve şikâyet ederler. Ancak Soultech, gelişmiş pil ömrü sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz. Bu kulaklıklar, ortalama 4 saat kesintisiz konuşma süresine sahiptir. Kullanım alışkanlıklarınıza göre kulaklığınızın şarj edilme sıklığı değişir. Kulaklıklarınızı ayrı ayrı şarj etmeniz mümkündür. Böylece tek kulaklık kullanımına alışkınsanız birinin şarjı bittiğinde diğerine geçebilirsiniz. Kulak içi bluetooth modellerin kutusunu da ayrıca doldurabilir, böylece yanınıza şarj istasyonunuzu alarak dışarı çıkabilirsiniz.

Dinleme Keyfinizi Artıran Soultech Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Soultech’in birbirinden farklı modellerine Turkcell Pasaj’ın kulaklıklar kategorisinde ulaşabilirsiniz. Filtreleme özellikleri sayesinde aradığınız ürünleri hızla bulabilirsiniz. Dilediğiniz kulaklığın ürün sayfasına giderek teknik ve tasarım özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer iki ürün arasında kararsız kalırsanız karşılaştırma modunu açabilirsiniz. Pasaj’ın karşılaştırma aracı sayesinde seçiminizi kolaylaştırmanız mümkündür.

Turkcell Pasaj’da satın alma aşaması da oldukça kolay ve güvenlidir. Burada Soultech kulaklık fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Peşin fiyatına taksit fırsatından faydalanabilirsiniz. Avantajlı teklifleri değerlendirebilir ve alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle hiçbir endişe duymadan alışverişinizi tamamlarsınız. Ücretsiz kargo ile birkaç gün içinde kulaklığınızı adresinizde bulursunuz. Pasaj garantisiyle korunan kulaklığınızla hemen en sevdiğiniz müzikleri dinlemeye başlarsınız. Turkcell Pasaj ile yerinizden kalkmadan akıllı alışverişin tadını çıkarırsınız.

Daha Fazla

​​