Sepet 0

Dyson Hava Temizleyiciler & Hava Temizleme Cihazları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

İç Mekan Hava Kalitesini İyileştiren Dyson Hava Temizleyici

Dyson hava temizleme cihazları, iç mekanlarda bulunan toz, alerjen, virüs ve bakterileri yok ederek ortamın kalitesini iyileştirmeye yardımcı olur. HEPA filtre ve ultraviyole antiseptik ışınlama, iç mekan havasını temizlemek için idealdir. Tüm toz ve akarlar filtrede depolanarak saf hava sirkülasyonu sağlar. Filtreleme işleminin verimliliğini artırmak için ayrıca aktif karbon filtreye sahiptir. Dyson hava temizleme cihazları, havayı tazeledikleri için astım, bronşit ve diğer solunum yolu enfeksiyonları gibi sağlık sorununa sahip kişilere de fayda sağlar. Hava temizleyiciler, ayrıca kötü kokuların giderilmesine de yardımcı olur. Kaliteli temizleyiciler sadece hastalık riskini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda yaşam kalitesini artırmaya da destek sağlar.

Gelişmiş Filtreleme Teknolojisine Sahip Dyson Hava Temizleyici Özellikleri

Dyson hava temizleme cihazları astım ve alerjiden muzdarip olanlar için toz, küf, polen ve virüsleri havadan temizler. Dyson hava temizleyicileri koleksiyonu, çalışma ortamınızdaki havayı temiz tutmak için ideal olan Pure Cool Link Masa Hava Temizleyici ve Fan ile Pure Cool Link Tower Hava Temizleyiciyi içerir. Bulunduğunuz ortama ısıtma ve soğutma çözümleri sunan bir hava temizleyici arıyorsanız, Dyson Purifier Hot+Cool hava temizleyici ideal bir seçenektir. Verimliliği ve kullanım kolaylığını optimize ederek, çevrenizdeki hava kalitesini ve sıcaklığı izleyebilir ayrıca Dyson Link uygulamasını telefon veya tablete indirerek Dyson hava temizleyicinin ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, Dyson hava temizleyici, rahatça uyuyabilmenizi sağlamak için sessiz gece modu işlevine sahiptir. Yaşam alanınızda nem ve rutubetle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, havadaki nemi ortadan kaldırmaya yardımcı olan ve evdeki küf, rutubet ve küf riskini azaltan hava temizleyici çeşitleri de bulunur.

Hava Kalitesini Artıran Dyson Hava Temizleme Cihazı Modelleri

Dyson, hava temizleyicileri ile dünya çapında tanınan birinci sınıf bir ev aletleri markasıdır. Dyson hava temizleme cihazlarının tüm çeşitleri, PM2.5 ultra ince parçacıklar, PM10 alerjenler, VOC organic uçucu bileşenleri yakalayıp havadan temizlemesiyle bilinir. Bu, virüslerin, bakterilerin ve diğer alerjen türlerinin küçük ve minyatür biçimlerini içerir. Havadaki bakteri ve alerjenleri yok eden Dyson hava temizleme cihazı model çeşitliliği sayesinde farklı oda boyutlarına uyum sağlar. Ayrıca ısıtıcı veya nemlendirici olarak işlev görebilir. Dyson Purifier Cool Autorect hava temizleyici, 0,1 mikron kadar küçük mikroskobik bakteri ve virüsleri hedefleyen 360 derecelik vakumla kapatılmış cam HEPA ve aktif karbon filtreye sahiptir. Odadaki havanın daha temiz hale gelmesini sağlamak için hava filtresi, Air Multiplier Teknolojisini kullanır. Pure nemlendirme ve soğutma cihazı, Dyson'ın en iyi yeniliklerinden biridir. Nemlendirici olarak ikiye katlanan bir temizleyicidir. Cihaz nemlendirilmiş havayı dolaştırdığı için kuru iklim bölgelerinde son derece yararlıdır. Sorunsuz bir derinlemesine temizleme döngüsüne sahip bu makine, bakteri ve alerjen birikimini ortadan kaldırır. Aktif LCD'de gerçek zamanlı hava kalitesini kontrol edebilirsiniz. Dyson Pure Hot and Cool ise hem ısıtma hem de soğutmada kullanılan arıtıcı olarak çalışan kendi türündeki cihazlardan biridir. Vakumla kapatılmış filtreler bakteri ve mikropları yakalarken, tüm iç mekan ısıtılır ve sorunsuz bir şekilde arındırılır.

Dyson, Dyson Pure Cool , ultra ince alerjen ve tozun %99,5'ini hapsederek odayı kusursuz bir şekilde temizler. Yerleşik akıllı Air Multiplier teknolojisi, odadaki tozu ve alerjenleri algılar ve aktif olarak arındırır. Bu teknoloji, saniyede 360 artı litre hava yansıtır ve güçlü salınım, dolaşımın eşit olmasına yardımcı olur. Kullanışlı, taşınabilir ve kullanımı çok kolaydır. Yerleşik LCD ekran size mevcut AQI hakkında gerçek zamanlı bir güncelleme sunar. Tüm cihazlar, telefonunuzda yüklü olan Dyson Link Uygulaması ile çalıştırılır.

Markanın hava temizleme cihazları, aktif karbon filtreleri ve vakumla kapatılmış 360 derece H-13 HEPA cam filtrelere sahiptir. PM10, PM2.5, VOC'ler ve NO2 olmak üzere dört farklı kirletici türünü sorunsuz bir şekilde algılar ve görüntüler. Dyson Hava Temizle​yiciler, 360 derece salınım özelliği ve harika hava çoğaltıcı teknolojisi ile birlikte gelir ve bir uygulama ve Alexa aracılığıyla bir cep telefonundan çalıştırılabilir.

Dyson Hava Temizleme Cihazları Faydaları Nelerdir?

Temiz bir ortamda bile hava, mevcut alerjilerinizi şiddetlendirebilecek küf ve toz akarları gibi görünmez parçacıklar içerebilir. Dyson hava temizleme cihazları ile bu parçacıkların çoğu filtrelenerek rahatça nefes almanıza olanak tanır. Aynı zamanda, havadaki partikülleri yakalayarak kötü kokuları kontrol etmeye yardımcı olur. Güçlü kokulu yiyecekleri pişirdikten sonra bile eviniz temiz kokar. Hatta sigara dumanı, polen, toz akarları ve kepek gibi alerjenleri ozon kullanmadan temizleyen hava temizleyicileri bile bulabilirsiniz. Ayrıca portatif boyutlardaki hava temizleyicileri, gittiğiniz her yere yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Bununla birlikte Dyson hava temizleyici, evinizdeki toz birikimini yavaşlatır ve evinizin daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Dyson Hava Temizleyici Fiyatları

Polen, küf sporları, toz akarları, evcil hayvan tüyleri başta olmak üzere havadaki partiküllerin listesi sonsuzdur ve siz veya birlikte yaşadığınız biri alerjiden muzdaripse, bir hava temizleyici zorunludur. Bu nedenle eviniz veya işyerinizde, sağlıklı bir ortamı etkili bir şekilde korumanıza yardımcı olabilecek bir hava temizleme cihazı satın alabilirsiniz. Dyson, modelleri, özellikleri ve sunduğu faydalara göre seçebileceğiniz çok sayıda hava temizleyici seçeneği sunar. Dyson hava temizleyiciler, kötü kokuları ve alerjenleri etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir. Ayrıca hava temizleme hızını düzenlemeye yardımcı olan fan hızını da kontrol edebilirsiniz. Bu hava temizleyicilerin kompakt boyutu ve sessiz çalışması, onları ev veya ofis kullanımı için ideal hale getirir. Dyson hava temizleyici fiyatları, bazı modellerde 360 derece vakumla kapatılmış cam HEPA ve yaşam alanınızdaki havanın kalitesini izlemenize ve aynı zamanda etkili bir şekilde filtrelemenize yardımcı olan gerçek zamanlı sensörler içerdiğinden farklılık gösterebilir. Ayrıca alanınızın boyutunu ve hava temizleme gereksinimlerini göz önünde bulundurarak seçeneklere göz atabilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajlarından faydalanarak, bütçenize ve tercihinize uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Dyson hava temizleme cihazı nasıl çalışır?

Cihazdaki filtreler, sistemden geçerken partikülleri yakalayarak havadan arındırır. Hava temizleyiciler genellikle HEPA, ozon, karbon, iyonik ve ultraviyole ışık gibi filtre türlerine göre sınıflandırılır. Bazı modeller, gelişmiş verimlilik için birden çok filtre kombinasyonunu kullanır.

Dyson Hava temizleme cihazları alerji ve astımı olan kişilere fayda sağlar mı?

Hava temizleyicileri, polen, toz ve hayvan tüyü gibi havada bulunan alerjenleri filtreleyerek astım semptomlarını ve alerjileri önlemeye yardımcı olur.

Dyson Hava temizleyici nereye yerleştirilir?

Hava temizleyiciyi yatak odası ya da salon gibi çok zaman geçirdiğiniz bir odaya yerleştirebilirsiniz. Hava temizleyiciye giden hava akışında herhangi bir engel olmadığından emin olmalısınız. Arıtıcının önüne havanın geçmesini engelleyecek hiçbir şey konulmamalıdır.

Dyson hava temizleme cihazı filtresi özellikleri nelerdir?

Aktif karbon filtresi, havadaki gazları ve uçucu organik bileşikleri emen kalın bir aktif karbon tabakasından yapılır. Çeşitli koku türlerini azaltmaya yardımcı olur. Yüksek verimli partikül filtreleri, 0,3 mikron ve daha büyük partiküllerin %99,97'sini havadan uzaklaştırır. Bu, HEPA filtreli hava temizleyicileri havadan küçük hayvan kılı partiküllerini, akar kalıntılarını ve poleni temizlemek için ideal hale getirir.

Daha Fazla