Sepet 0

Yoga-Pilates Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Esnek, Huzurlu ve Sağlıklı Bir Yaşam için Pilates ve Yoga Ürünleri

Yoga ve pilates, bedenin esnekliğini arttırarak bedenin çok daha güçlü bir form elde etmesini sağlar. Bu nedenle özellikle çalışma hayatının getirdiği stres unsurlarıyla baş başa kalan kişilerin büyük bir kısmı yoga ve pilatese yönelir. Pilates ve yoga malzemeleri, hareketlerin çok daha etkili bir şekilde yapılmasını sağlar. Ayrıca her hareketten alınacak verimin artmasına da destek olur. Turkcell Pasaj, pilates / yoga eşyaları kategorisinde son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Siz de yoga malzeme fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve istediğiniz ürünleri, güvenilir ödeme yöntemleriyle satın almak için Turkcell Pasaj’a giriş yapabilirsiniz.

Evde Kolayca Yapmanıza Yardımcı Yoga ve Pilates Ürünleri

Yoga ve pilates, kişinin hem ruhsal hem de fiziksel anlamda kendisini çok daha iyi hissetmesine destek olan spor dallarıdır. Her iki spor dalı da birçok harekete sahiptir ve bu hareketler sayesinde bedenin esnekliğiyle dayanıklılığını arttırır. Yoga / pilatesten istenilen verimin alınabilmesi için düzenli egzersiz oldukça önemlidir. Öte yandan ilgili ekipmanlara sahip olmak, egzersizlerde yüksek performans gösterilmesini sağlar.

Eğer evde yoga ve pilates yapmak istiyorsanız bazı ekipmanları edinmeniz gerekebilir. Yoga ürünleri oldukça fazladır. Yoga matları, yoga minderi, yoga kemeri, yoga kum torbası; sıklıkla tercih edilen yoga ürünlerinin kapsamında bulunur.

Pilates ürünleri arasında ise reformer pilates halat takımı, pilates güvenlik kemeri, pilates topu, reformer pilates cihazı yer alır. Reformer pilates için gerekli olan ekipmanlar arasında reformer aletleri de önemlidir. Bunun yanı sıra matlı pilateste çok daha hafif ve ergonomik ekipmanlara ihtiyaç duyulur.

İster Yumuşak İster İnce: İhtiyaca ve Zevke Uygun Pilates ve Yoga Matları

Yoga ve pilates matları, egzersiz sırasında çok daha rahat hareketi mümkün kılar. Özellikle zemin üzerinde kolaylıkla oturulmasına katkı sağlayan pilates matları, evde pilates malzemeleri kapsamında yer alır. Yoga / pilates matlarının kalınlıkları ve mat tasarımları farklı olabildiği için ürünlerde çeşitlilik son derece fazladır.

Spor ürünleri kategorisinde yer alan matlar, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. 5 mm yoga matı, sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir.

Pilates Yapanların ve Stüdyoların Satın Alması Gereken Profesyonel Pilates Ekipmanları

Pilatesi profesyonel yapan kişiler, kritik öneme sahip malzemelere sahip olmak durumundadır. Çünkü pilates malzemeleri, hareketlerin çok daha doğru ve rahat yapılmasını sağlar. Bu tür malzemeler arasında yer alan 3’lü pilates bandı, özellikle bacak ve karın egzersizlerinde tercih edilir.

Stüdyoda pilates dersi veren eğitmenler, hareketleri doğru ve sistematik bir şekilde gösterebilmek için çeşitli malzemelere ihtiyaç duyar. Reformer, aletli pilates malzemeleri arasında önemli bir yerdedir. Çünkü reformerlar, özel olarak aletli pilates hareketlerinin etkisinin artmasına katkıda bulunur.

Profesyonel pilates malzemeleri arasında yer alan her bir ürün; kasların güçlenmesine, kasların uzunluk ve esnekliğinin artmasına destek olur. Bu nedenle eğer evde pilates yapıyorsanız ya da stüdyoda pilates dersi veriyorsanız gerekli olan malzemeleri edinmelisiniz.

İç Huzuru Bulmanıza Yardımcı Meditasyon Minderleri ve Aksesuarları

Meditasyon, kişinin anda kalmasına ve iç huzuru bulmasına yardımcı olur. Bu nedenle özellikle stres unsurlarıyla karşı karşıya kalan kişilerin büyük bir kısmı, meditasyon yapmakta olup meditasyon hareketlerinden yüksek verim alabilmek için meditasyon minderleri ve aksesuarlarına yönelim gösterir.

Yoga ekipmanları kapsamında değerlendirilebilen meditasyon minderleri, rahatlık ve konfor sağlar. Zemin üzerinde hareketlerin konforlu şekilde yapılmasını mümkün kılarak egzersiz sürecinin yüksek performansla tamamlanmasına katkıda bulunur. Fitness ürünleri kategorisinden de ulaşılabilen yoga ekipmanlarını Turkcell Pasaj avantajıyla satın alabilirsiniz.

Yoga ve Pilates Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yoga ve pilates ürünleri satın almadan önce dikkat edilmesi gereken çeşitli hususlar bulunur. Bu hususlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Ekipmanlar kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olmalıdır.
  • Zemin üzerinde kullanılan ekipmanların kaymaz yüzeye sahip olması, güvenilir kullanımı destekler.
  • Ekipmanların tamamı ergonomik tasarıma sahip olmalıdır.
  • Ekipmanlar, pilates ve yoga pratiğine tam uyum sağlamalıdır.
  • Yoga / pilates malzemeleri fiyatları ürünlerin performanslarıyla doğru orantılı olmalıdır.

Bu konulara dikkat ederek ihtiyacınız olan yoga ve pilates ürünlerini satın alabilirsiniz.

Güne Dinç Başlamanıza Yardımcı Pilates ve Yoga Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Her güne çok daha enerjik başlamak istiyorsanız, yoga ve pilates sizin için son derece idealdir. Çünkü her iki spor dalı da ruhun ve bedenin dinlenmesini sağlar. Evde ya da bir eğitmen eşliğinde stüdyoda yapılabilen pilates ve yoga için özel olarak ekipman üretimi gerçekleştirilir. Bu ekipmanlar, hareketlerin rahat ve konforlu, aynı zamanda doğru şekilde yapılmasını sağlar.

Hamak yogası malzemeleri, yoga ve pilates malzemeleri başta olmak üzere pek çok ürüne Turkcell Pasaj avantajıyla sahip olabilirsiniz. Yoga / pilates malzeme fiyatları ve ürünlerle ilgili detaylı bilgiye Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Çok özel yoga ürün fiyatları ve pilates ürün fiyatları ile Turkcell Pasaj, aradığınız ürünü avantajlı fiyatlarla almanıza katkıda bulunur. Ayrıca evde bir müzik eşliğinde yoga / pilates yapmak istiyorsanız, hoparlörler kategorisinde yer alan ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Pilates için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Pilates için gerekli malzemeler, hangi tür pilatesin yapıldığına göre değişir. Eğer matlı pilates yapacaksanız; pilates matı, pilates bandı, pilates topu olmak üzere çeşitli ekipmanları satın almanız gerekebilir. Tercihiniz aletli pilatesten yana ise aletli pilates hareketlerini bir eğitmenin göstermesi gerekir. Böylelikle hem evde hem de spor salonunda pilates aletlerini kullanabilirsiniz.

Yoga Malzemeleri Nasıl Temizlenmeli?

Yoga malzemelerinin çeşidi, nasıl temizlenmeleri gerektiği konusunda net bilgi elde edilmesini sağlar. Yoga matı, nemli bir bez ile silinebilir. Nemli bez, matın yüzeyinde yer alan kirlerin kısa sürede giderilmesine katkıda bulunacaktır. Bunun yanı sıra yoga blokları ve kayışlar eğer ahşaptan üretilmiş ise az su ile temizlenmeleri gerekir.

En İyi Yoga Matı Kaç mm Olmalı?

Yoga matlarında farklı kalınlık dereceleri bulunur. Fakat her kalınlık, hareketlerin rahat bir şekilde yapılmasını sağlamaz. Genellikle 4 ila 5 mm arasındaki yoga matları, egzersiz sırasında yüksek performans elde edilmesine imkân tanır. Çok ince matlar, yüzeyle yakın temas kurulmasına neden olabilir.

Profesyonel Pilates Makineleri Evde Kullanılabilir mi?

Pilates pratiğinin çeşitlenmesini sağlayan profesyonel pilates makineleri genellikle stüdyolarda kullanılır. Son derece fazla egzersiz çeşitliliğine sahip olan bu tür makineler, özel eğitim sunan eğitmenler tarafından da tercih edilir. Her ne kadar aletli pilates yapmak isteyen kişiler tarafından evde kullanılmak istense de geniş bir alanı zorunlu kılan ve profesyonel kullanım ile doğru bir şekilde çalışan makinelerin evde kullanımı son derece zordur. Ayrıca profesyonel pilates makinelerinin düzenli bakım gerektirdiği de bilinir.

Yoga ve Pilates Malzemelerimi Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Yoga ve pilates malzemeleri kategorisinde birçok ürüne ev sahipliği yapan Turkcell Pasaj; ürünlere hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Güvenilir satış gerçekleştiren satıcıların yer aldığı Turkcell Pasaj, müşterilerin avantajlı fiyatlardan yararlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra satın alma sürecinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun, Turkcell Pasaj’ın uzman dokunuşu ile çözümlenir.

Daha Fazla

​​