Sepet 0

Teknolojik Mutfak Aletleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7742 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kaliteli ve Teknolojik Mutfak Aletleri

Hayatınızı kolaylaştıran teknolojik mutfak aletleri konfor alanınızı artırır. Hayatı kolaylaştıran ürünler, son teknolojiyle birlikte çok daha kullanışlı hale gelir. Hem zamandan hem de mekandan tasarruf etmenizi sağlayan ürünler, alanında uzman markalar sayesinde hayatın hızına eşlik etmenizi sağlar. Zor işleri bile kısa sürede tamamlamanızı sağlayan ürünler, kompakt tasarımı ile minimum yer kaplar. Ergonomik fiyatlara sahip olan modeller, şık tasarımları ile ön plana çıkar. Yenilikçi teknik özellikleri ve kolay kullanımı ile dikkat çeken teknolojik mutfak ürünleri yemek yapmayı eğlenceli kılar. Bu amaçla üretilen pek çok teknolojik mutfak aleti bulunur.

Teknolojik mutfak ürünlerinin başında ekmek yapma makineleri gelir. Ekmek yapma makineleri kısa sürede taze ve lezzetli ekmekler yapmanızı sağlar. Sabah kahvaltılarını çeşitlendiren ürünler, farklı otomatik programları ve pişirme teknikleri ile üstün performans gösterir. Birkaç adımda tazecik ekmekler yapmanızı sağlayan ekmek kızartma makineleri kolay temizlenme, saklama ve kullanım özellikleri ile ön plana çıkar. Son teknoloji mutfak aletleri içerisinde ekmek kızartma makinesi haricinde pek çok alternatif bulunur. Çay makineleri, kahve makineleri ve mutfak robotu gibi birçok seçenek kullanıcıların beğenisine sunulur.

Teknolojik Mutfak Aletleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Teknolojik ev aletleri, farklı tasarım ve renk seçenekleri ile mutfakların vazgeçilmez parçalarıdır. Teknolojik gelişmelerle birlikte yenilenen ev aletleri, günümüzde farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu durum “Teknolojik ev aletleri nelerdir?” sorusunu beraberinde getirir. Teknolojik ev aletleri, yapmanız gereken işleri minimum sürede yapmanızı sağlayan ürünlerdir. Teknolojik ev aletleri içerisine pek çok ürün girer. Mutfak tartısı bu aletlerin başlıcalarıdır. Mutfak tartıları, yapmak istediğiniz yemekleri çok daha kıvamlı yapmanızı sağlar. Hassas elektronik mutfak terazileri farklı kapasitelere sahiptir. Tartıların pek çoğunda LCD ekran bulunur. Bu sayede verileri çok daha net bir şekilde ölçebilirsiniz. Aşırı yük göstergelerine sahip olan modeller, farklı şekil ve ölçütlerdedir. Kare, dikdörtgen, oval gibi şekillere sahip olan mutfak tartıları mutfağınızın dekorasyonuna eşlik eder.


Teknolojik el aletleri içerisinde çay makineleri de büyük yer kaplar. Keyifli kahvaltı sofraları hazırlamanızı sağlayan çay makineleri, ev aletlerinin olmazsa olmazlarıdır. Ev, okul, iş yeri gibi çeşitli mekanlarda tercih edilen çay makineleri pratik bir şekilde çay demlemenizi sağlar. Farklı kapasitelere sahip olan çay makineleri, yenilikçi programları sayesinde çok daha lezzetli çaylar yapar. Bu sayede çayı ve suyu koyduktan sonra sadece düğmeye basmak kalır. Çay makineleri genellikle paslanmaz ham maddelerden yapılır. Paslanmaz çelikten yapılan ürünler, kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Ürünlerin demlik kapasiteleri 0,8 ile 1,7 arasında değişiklik gösterebilir. Pek çok otomatik çay makinesinde kendisini kapatma özelliği bulunur. Bu durum çayınız gereken ısıya ulaştığında verilen enerjiyi keser. Bu sayede enerji tasarrufu yapmanızı sağlar ve cihazınızı koruma altına alır.

Zamandan Tasarruf Sağlayan Teknolojik Ev Aletleri

Teknolojik mutfak ürünleri teknolojiden aldığı güç ile vaktinizi çok daha verimli geçirmenizi sağlar. Bu ürünlerden biri blender’lardır. Ergonomik ve yenilikçi tasarımlara sahip olan blender’lar, sert maddeleri bile kolayca kırmanızı sağlar. Ürünlerin moto gücü farklılık gösterir. 800W, 1000W gibi farklı güç değerlerine sahip olan ürünler, buz dahil pek çok şeyi kırmanıza yardım eder. Birçok blender çeşidi sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Sıcak çorbalardan buzlu smoothie’lere kadar sayısız içeceği hazırlamanıza yardımcı olur. Üstelik pek çok blender çeşidinde turbo fonksiyonu yer alır. Turbo fonksiyonu ile çok daha iyi sonuçlar alabilir, tariflerinizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.


Teknoloji eşyalar arasında yer alan Türk kahvesi makineleri de her dönem ilgi görür. Elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan kahve makineleri, modern tasarımları ile mutfak dekorasyonunuza eşlik eder. Şık ve kullanışlı ürünler, tam kıvamında pişmiş köpüklü kahveler yapmanızı sağlar. Yeni nesil teknoloji ile üretilen ürünler, ideal pişirme süreleri ve programları ile üstün performans gösterir. Üstelik bunu yaparken minimum çaba harcamanız gerekir. Normal kahve pişirme süresini en aza indiren makineler, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kahve makinesinin yanı sıra bu amaçla üretilen pek çok alet, ev işlerinizi kısa zamanda bitirmenizi ve kendinize daha çok vakit ayırmanızı sağlar. Kahve makinelerinin yanı sıra süt köpürtme makineleri de her dönem ilgi görür. Kahvelere lezzet katan süt köpürtme makineleri, minimal tasarımları ile sevilen aletler arasında yer alır. Geniş kullanım alanı sunan elektrikli ev aletleri, istediğiniz pek çok işi üstün kalitede yapmanızı sağlar.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Teknolojik Mutfak Aletleri

Elektronik mutfak aletleri fonksiyonel özellikleri sayesinde insanların hayatını kolaylaştırır. Pek çok fonksiyonu bir arada sunan ürünler, lezzetli yemekler ve içecekler hazırlamanızı sağlar. İç donanımları ve güvenli kullanım koşulları ile öne çıkan ürünler, sağlam ve kaliteli malzemelerden yapılır. Bu sayede darbelere ve düşmelere karşı üstün koruma sağlar. Mutfak aletleri içerisinde yer alan tost makineleri pratik kullanım olanağı sunar. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni bir boyut kazanan tost makineleri çift taraflı plakaları ile öne çıkar. Tost makinelerinin içerisinde ayarlanabilir termostat sistemi bulunur. Bu sayede istenilen sıcaklıkta tost hazırlamayı mümkün kılar. Tost makinelerinde bulunan çıkarılabilir plaklar, ürünlerin kolayca temizlenmesini sağlar.


Mutfak temizliği her açıdan önemlidir. Örneğin, çekim gücü yüksek olan süpürgeler, yerleri çok daha hızlı bir şekilde temizlemenizi sağlar. Yaratıcı tasarımlara sahip süpürge modelleri, çekim gücü, kapasite, boyut gibi faktörlerle birbirinden ayrılır. Elektronik küçük mutfak aletleri geniş aileler ve bireysel kullanımlar için farklı ebatlara sahiptir. Geniş aileler için tasarlanan mutfak aletleri, büyük hazneleri ve ekstra alternatifleri ile tüm ihtiyaçlara karşılık verir.

Modern Tasarımlara Sahip Elektrikli Mutfak Aletleri

Mutfağınızı şenlendiren elektrikli aletler, kahvelerden pastalara bütün mutfak işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan ürünler, hafifliği ve kompakt tasarımı sayesinde her yaştan insana hitap eder. Üst düzey kalitede yapılan ürünler, ev içerisinde daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlar. Her eve lazım olan meyve sıkacakları, elinizi yormadan sağlıklı içecekler hazırlamanıza imkan tanır. Elektrikli meyve sıkacakları, portakal, limon, greyfurt gibi meyveleri saniyeler içerisinde sıkmanızı sağlar. Üstün performans gösteren ürünler sayesinde ikiye böldüğünüz narenciyeleri bastırarak sıkabilirsiniz. Otomatik olarak çalışan ürünler, kompakt akıtma muslukları ve yüksek depolama hazneleri ile çoklu servislerde kolaylık sağlar.


Kullanıcıların beğenisini toplayan teknolojik ev aletleri genellikle silikon tabana sahiptir. Bu sayede tezgah üzerine kolayca sabitlenebilir. Güvenliği ön planda tutan ürünler oluşabilecek kazaların önüne geçer. Hem işlevleri hem de tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünler daha sağlıklı yaşamanızı sağlar. Mutfak eşyalarının yanı sıra sağlıklı yaşam ürünlerine de göz atabilirsiniz. Sağlıklı yaşam ürünleri içerisinde yer alan tüm aletler, gününüzü daha enerjik geçirmenizi sağlar. Turkcell Pasaj’daki Elektrikli sıcak su torbaları, su mataraları ve fritözler sağlıklı beslenmenize katkı sunar.

Daha Fazla