Sepet 0

Asus Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10057 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Asus Kulaklıklar: Sesin Sınırlarını Aşan Teknoloji

Stereo ve özelleştirilebilir ses deneyimiyle farkını ortaya koyan Asus kulaklıklar, kullanıcı deneyimini her bakımdan iyileştirir. Tek şarjla saatler boyunca deneyim elde edebileceğiniz kulaklıklar, pil bitiminde de sorun çıkarmayan bir alt yapıya sahiptir. Hızlı şarj özelliğiyle tükenen pili çok kısa süre içinde doldurabilir ve sesli etkinliklerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hibrit gürültü önleme, kolay bağlantı kurulumu, yüksek kontrol erişimi gibi olanaklar sunan Asus kulaklıklar, ses mühendisliğinin en gelişmiş özelliklerini keşfetmenizi sağlar.

Teknoloji ile Harmanlanan Asus Kulaklıklar ile Yeni Ses Deneyimini Keşfet

Asus kablosuz kulaklık modelleri teknolojiyi verimli ağ bağlantısı ile bir arada sunar. Asus kulak içi kulaklık modelleri de ekstra konfor ve hareket özgürlüğü gibi avantajlarıyla öne çıkar. Gerek kulak içi gerek üstü kulaklıklarda bulunan pek çok Asus teknolojisinden göze çarpanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Düşük Gecikmeli Ses Deneyimi: Asus kulaklıklarda yer alan özel ses teknolojisi sayesinde minimum aksamayla kulağınıza an be an capcanlı sesler iletilir. Bu sayede rekabetçi ve heyecan dolu oyunları oynarken ya da video oynatırken eşzamanlılık korunur.
  • Hibrit Aktif Gürültü Önleme: ANC teknolojisi sayesinde kulaklığın iç tarafından ve çevreden gelen gürültüler sizin için otomatik olarak arındırılır. Filtrelenen sesler, oyun görevlerini yaparken ya da müzik dinlerken tamamen odaklanmanıza katkıda bulunur.
  • Etkin ve Kesintisiz Bluetooth Bağlantısı: Birden fazla mod taşıyan Asus kulaklıklar, çeşitli bilgisayar, akıllı telefon ve konsollarla kolayca bağlantı kurmanızı sağlar. 2.4 GHz teknolojiye sahip Asus kulak üstü kulaklık modelleri derin dinleme deneyimini olanaklı kılar. Asus bluetooth kulaklıklar 25 metreye kadar çıkabilen bir kapsama alanına sahiptir. Böylece dâhili antenler sayesinde geniş bir alanda müzik dinleyebilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz.
  • Suya Karşı Dirençli: IPX4 gibi donanımlar suya karşı dayanıklılık sağlar. Çok fazla süreler ve yoğunluklar söz konusu olmadığı müddetçe sıvılara karşı cihazınızı korumayı başarır.
  • Hava Geçirmez Bölüm: Asus kulaklıklar, 50 mm boyutunda olan Asus Essence sürülerinin bulunduğu hava geçirmez bir kısma sahiptir. Her iki kulaklıkta da yer alan özel sürücüler sesin net olarak iletilmesini sağlar. Delta S Wireless modelinde 12 derece eğimli şekilde konumlanan sürücüler, daha gerçekçi ve her ayrıntıya hâkim sesler vermeyi olanaklı kılar. Sürücüler her kulaklıklarda ya havanın geçirilmediği ya da sirkülasyonun iyi olduğu özel bölmelerde yer alır. Bu da sesli deneyimin kalitesini belirgin düzeyde iyileştiren bir husustur.
  • AI Beamforming Mikrofon: Asus kulaklıklarda yer alan mikrofonlar, gürültü önleme ve ses netleştirme fonksiyonlarıyla doludur. Asus oyuncu kulaklığı modellerinden olan ROG Delta S Wireless modeli, yapay zeka destekli gürültü engelleme moduna ek olarak ultra hassas ses algılaması ve netliğin zirvesinde duyumu mümkün kılar. Söz konusu modelin dışında da her bir Asus cihazı, yine güçlü dâhili mikrofonlara ve filtrelere sahiptir.

ANC Teknolojisi: Asus Kulaklıklarda Üstün Aktif Gürültü Engelleme

Asus kulaklıklar ANC teknolojisini oldukça sofistike ve gelişmiş bir şekilde kullanır. Kulaklık içinde yer alan mikrofonlar, çevresel gürültüyü sürekli olarak ölçer ve analiz eder. Ölçümün ardından bu gürültüyü nötralize etmek için ters fazda bir ses dalgası üretilir. Çevresel sesler maksimum seviyede filtrelenir ve öncelik kulaklıktan gelen seslere verilir. Bu sayede dinleyiciler yüksek kaliteli sesin tadını çıkarırken, onlar için dış dünyanın karmaşasından etkilenmeme durumu tesis edilir.

Asus ROG Kulaklık Serisi: Oyun Dünyasında Çığır Açan Ses Deneyimi Yaşatan Kulaklıklar

Oyun severler oyun bilgisayarları ve aksesuarlarının yanı sıra gelişmiş kulaklıklara da gereksinim duyar. Bu doğrultuda oyun tutkunları için tasarlanan Asus ROG kulaklık serisi, ses deneyimini bir üst seviyeye taşır. Özel olarak tasarlanmış ses sürücüleri, 7.1 sanal ses özellikleri ve düşük gecikme süreleri ile ROG Kulaklıklar, oyun dünyasında gerçekçi ve etkileyici bir ses deneyimi sunar. Ayrıca, özel ses profilleri ve ayarlanabilir RGB aydınlatma gibi özellikler, oyunculara kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak ROG Kulaklıkları öne çıkarır.

Asus TUF Kulaklık Serisi: Sağlam Tasarım, Güçlü Ses

Asus kulaklık modelleri, ses perdelerini ve notaları olduğu gibi, en optimum kalitede kulaklarınıza ileten cihazlardır. Asus kulaklıklar, fiyatlarının yanı sıra estetik tasarımlarıyla da öne çıkar. Çarpıcı, dinamik, hafif ve şık tasarımları, kullanıcılarına konfor ile büyüleyici güzelliği bir arada sunar. Aynı zamanda kullanıcıların tarzını yansıtan renk seçenekleri ve detaylar, Asus marka kulaklıkların estetik anlamda da kişisel tercihlere hitap edebilmesini sağlar.

Özel hava geçirmez bölüm teknolojisi ve 50 mm sürücüleriyle Asus TUF kulaklık modelleri, güçlü bir deneyim vadeder. Windows Sonic destekli olan sanal 7.1 çevresel ses avantajına sahip olan bu modeller ergonomileriyle de şaşırtır. Dayanıklı ve son derece konforlu kafa bandının yanı sıra paslanmaz çelikten imal edilen kulaklık yapısıyla hem rahat hem de uzun ömürlü bir kullanımı garanti altına alır. Aynı zamanda bu seri altında yer alan kulaklıklar; Bilgisayar, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve mobil telefon gibi farklı cihaz ve konsollar ile tam bir uyumluluk gösterir. Üstelik oyun içi gürültüsüz ve sorunsuz iletişim sağlayan analog mikrofona sahiptir. Söz konusu dâhili mikrofon aracılığıyla, sevdiklerinizle en temiz ve anlaşılır telefon görüşmelerine imza atabilirsiniz.

Aura RGB Aydınlatma: Asus Kulaklıklarıyla Renkli Tarzınızı Gösterin

Aura RGB aydınlatma, Asus kulaklıklarda yer alan bir teknoloji olup, kulaklık tasarımlarına renk ve ışık ekler. Bu sayede kullanıcılara kişiselleştirilebilir bir ambiyans ve alternatif aydınlatma seçeneği sunulur. Aura RGB teknolojisi sayesinde kullanıcılar, renk tonlarını seçerek ve efektleri ayarlayarak kulaklıklarını istedikleri gibi özelleştirebilirler. RGB ışıklandırma deneyimi sayesinde oyuncular ve müzik severler, ambiyansın etkileyiciliğini artırma fırsatı edinirler.

Ses Yönetimi Uygulamaları: Asus Kulaklıklar ile Kullanıcı Dostu Kontrol

Asus ses yönetimi uygulamaları, hızlı eşleştirme ve bağlantı kolaylığı sunar. Kullanıcılar, uygulama üzerinden tablet, dizüstü bilgisayar, akıllı TV ve telefon gibi farklı cihazlara hızlıca bağlanabilir. Asus kulaklıklar, bünyesinde yer alan ses yönetimi uygulamaları sayesinde kullanıcıların kulaklıklarını tam anlamıyla özelleştirmelerine olanak tanır. Ekolayzır ayarları ile bas, tiz ve orta tonları kişiselleştirmek mümkünken, özel ses efektleri ile kullanıcılar istedikleri atmosferi oluşturma fırsatına sahip olurlar. Düğme kontrolleri ise kullanıcıya müziği duraklatma, ileri sarma ya da çağrıları yanıtlama gibi işlemleri kolayca gerçekleştirme imkânı verir.

Üstün Özellikleri ile Öne Çıkan Asus Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Teknoloji dünyasının öncü markalarından biri olan Asus, kulaklık segmentinde sunduğu üstün fonksiyonlar ve kullanım kolaylıkları ile yoğun dikkat çeker. Asus kulaklık 7.1 ses kalitesi, yüksek frekans aralığı ve yoğun çevresel ses izolasyonu gibi özellikler taşır. Söz konusu kulaklıklar özellikle ses yönetimi uygulamaları ile kullanıcıların deneyimini bambaşka bir seviyeye taşır. Asus kulaklık özellikleri, en geniş ürün yelpazesi ve kapasiteli renk seçenekleri ile birlikte Turkcell Pasaj’da sizleri bekler.

Daha Fazla

​​