Tabletler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (2594 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Arka Kamera
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Satıcılar
Ön Kamera
Ram (Sistem Belleği)

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Tüm Tablet Modelleri ve Fiyatları

Günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojik aletlerin başında gelen tabletler, model ve markaları bakımından birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Turkcell Pasaj mağazasında yer alan pek çok bilgisayar-tablet modeli yeni nesil işlemcileri, performans verimlilikleri ve eğlence dünyasına adım atmayı kolaylaştıran arayüzleri ile dikkat çeken ürünlerdir. Sosyal yaşamda sıklıkla tercih edilen pek çok tablet modeli, hem iş hem de eğitim yaşamında yaygın olarak kullanılır. Rahat taşınabilir olmaları ve zarif dizaynları ile teknolojiyi yepyeni bir boyuta taşıyan tabletlerle film ve dizi izlemek konforlu bir hal alır. Turkcell Pasaj’ın bütçelere uygun tablet fiyatları pek çok ailenin maddi yönden beklentilerini karşılayarak miniklerin tablet sahibi olabilmesini mümkün kılar. Özellikle avantajlı teklif olanağı ve ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklar pek çok kullanıcının kısa sürede tablet sahibi olmasını mümkün kılar.

Yeni Nesil iPad Tablet Modelleri

iPad tabletler günümüzde pek çok teknoloji tutkununun tercih ettiği modellerin başında gelir. Hızlı performansı ve yüksek çözünürlüklü ekran kalitesi ile tablet modelleri içerisinde büyük bir öneme sahiptir. Özellikle grafik-tasarım alanında çalışmalarla ilgilenen kişilerin öncelikli seçimi olan iPad tablet modelleri, Turkcell Pasaj mağazasındaki karşılaştırma seçeneği sayesinde satın alma noktasında daha emin adımlarla ilerlemeyi mümkün kılar. 10.2 inç’e varan Retina ekranı, hem klavyeyle hem de el yazısıyla yazı yazılabilme teknolojisi, güçlü işletim sistemi ve çok yönlü uygulamalarıyla dikkat çeken ürünler, pek çok kullanıcının tablet önerileri kapsamında tavsiye edecekleri özelliklere sahiptir. Yüksek pil performansları ve zarif dizaynları ile ön plana çıkan tabletler kamera teknolojisi bakımından da beğeni toplar.Kablosuz internet hızında yerleşik hızlı Wi-Fi teknolojisinin kullanıldığı tablet çeşitleri arasında yer alan iPad tablet modelleri kolay taşınabilme özelliğiyle çantalara rahatlıkla sığabilir. Online içerik izleme, oyun indirme ve dosya transferi gibi durumlarda yüksek hızlı internet kullanımı imkanı sunan tabletler, detay gerektiren çalışmalarda da sıklıkla tercih edilir. Özellikle öğrencilerin ve iş yaşamındaki çalışanların proje teslimi için kullandıkları kaliteli tablet modellerinden biri olan iPad tabletler, cihazın kendine özgü uygulamaları arasında yer alan Apple Arcade, App Store ve Apple Music gibi platformları içerir. 256 GB’a kadar artırılabilen depolama kapasiteleri ile pek çok verinin depolanmasını mümkün kılan iPad 10.2 inç tabletlerle özgür bir alanda kişisel çalışmaları tamamlamak mümkün hale gelir.

En Uygun Tablet Fiyatları

Turkcell Pasaj mağazasında yer alan uygun fiyatlı tabletlerle tablet sahibi olmak kolaylaşır. Öğrencilerin eğitim yaşamında büyük bir kolaylık sağlayan pek çok tablet indirim kapsamında satın alınarak maddi yönden de ailelerin bütçelerini rahatlatır. Ekran çözünürlükleri ve işletim sistemleri bakımından istenilen performansı elde etmeyi mümkün kılan tabletler, miniklerin de eğlence dünyasında var olabilmeleri için dizayn edilmiştir. Sorunsuz ve hızlı çalışma prensibine uygun pek çok tablet yorumları ile satın alma noktasında kullanıcıların güvenle alışveriş yapabilmesini sağlar. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan bu yorumlarla en kısa sürede yepyeni bir tablet sahibi olunabilir. Özellikle aileler tarafından tercih edilen ve aile içi eğlence tableti olarak t​​​​​​anımlanabilen cihazların en önemli özelliklerin biri güçlü bağlantı konforudur. Bu sayede pek çok uygulamayı internet bağlantısı kopmadan indirmek kolaylaşır.Geniş ekranıyla dizi ve film izlemeyi seven aileler için dizayn edilmiş tabletler, seyir zevkini arttıran ürünlerdir. Özellikle yüksek çözünürlük teknolojisini öncelik olarak belirleyen ve tablet boyutları kapsamında izleme keyfini pekiştiren cihazları tercih eden çiftler için dizayn edilmiş pek çok ürün bulunur. Turkcell Pasaj ile kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla ödenebilen, her teknoloji tutkununun tablet ihtiyacını giderecek bir ürün bulmak mümkündür. Birbirinden farklı ürünleri kıyaslayarak bütçeye en uygun indirimli tablet seçeneğinden faydalanmak kolaylaşır. Renk seçiminde genellikle siyah, beyaz veya gümüş gibi seçeneklerin yer aldığı ürünler tablet aksesuarları sayesinde daha renkli bir görünümle de buluşturulabilir. Bu sayede tabletlerin uzun vadeli korunabilmesi ve konforla taşınabilmesi mümkün hale gelir.

Samsung Tablet Modelleri

Teknolojik ürünleriyle gündelik yaşam alışkanlıklarını yepyeni bir boyuta taşıyan Samsung tarafından dizayn edilmiş tabletler geniş ekranı ve yüksek verimliliği ile performans sergileyen ürünlerdir. Dahili ve harici hafıza kapasiteleri sayesinde veri depolamanın kolaylaştığı ürünler kampanyalı tablet fiyatları kapsamında uygun ödeme seçeneklerine sahiptir. Ön ve arka kamera özellikleri bakımından fotoğraf çekmeyi seven kişilerin değerli anlarına canlılık katan cihazlar, HD video kayıt teknolojisine sahiptir. Özellikle tablet satın almadan önce tablet özellikleri kapsamında araştırma yapan kişilerin dikkatini çeken Samsung tabletler, Turkcell Pasaj mağazasında yer alan ürünlerden biridir. 7040 mAh’a varan pil özelliği ile gün içerisinde aktif olarak kullanılabilen pek çok ürün teknolojiyi daima erişilebilir bir boyuta taşır.Performans özelliklerinin yanı sıra incelikleri ve modern dizaynlarıyla da dikkat çeken Samsung tablet modelleri minimalliği sevenlerin tercih edecekleri ürünlerdir. Genellikle samsung tablet satın alma noktasında tasarıma ağırlık verenlerin beğeneceği pek çok cihaza rastlamak mümkündür. Metalik gövdesi ve zarif düşünülmüş detaylarıyla ön plana çıkan ürünler Turkcell Pasaj vitrinlerindeki indirimlerle satın alınabilme özelliğine sahiptir. Kampanyalar, taksitli ödeme seçenekleri ve garanti kapsamı ile satılan bir çok cihaz, korunaklı paketinde, kısa sürede ilgili adrese ulaştırılır. Ürünlere dair yorumlara bakılarak tablet tavsiye etmeden önce cihazlar hakkında bilgi sahibi olunabilir. Özellikle hangi cihazın ne tür teknik detaylara sahip olduğuna dair araştırma yapmak Turkcell Pasaj mağazası ile çok daha kolaydır.

Gamerlar için Oyun Tabletleri

Oyun oynamayı seven teknolojik cihaz kullanıcıları için geliştirilmiş tabletlerin en önemli özelliği işlemci modeli ve işlemci hızıdır. Donma ve kasma gibi tabletlerde sık rastlanabilir problemleri ortadan kaldıran pek çok cihaz Turkcell Pasaj’da yer alır. Özellikle tablet alma noktasında hangi cihazı tercih etmesi gerektiğini bilmeyen kullanıcılar belirli markaları ve tablet özelliklerini filtreleyerek kendilerine en uygun cihaza sahip olma ayrıcalığına sahiptir. İşletim sistemi, işlemcisi ve ekran özellikleri bakımından farklılık gösteren birçok cihaz ilgili platformlardan indirilebilecek oyunlarda başarılı performans gösterir. Oyun oynarken farklı uygulamalara geçiş yapma sırasında ekranın donması durumu veya olası bir hata uyarısı ile karşılaşmak minimal seviyeye iner. Bu sayede hem gençlerin hem de çocukların tablet üzerinden indirecekleri oyunlarla keyifli vakit geçirmesi kolaylaşır.Turkcell Pasaj mağazasında yer alan pek çok tablet miniklerin tatilde güzel bir zaman geçirmesini sağlar. Tablet üzerinden oyun oynamak seyahatlerde ve dinlenme sırasında keyif almayı sağlayan, eğlenceli bir aktivite olması yönünden sık tercih edilir. Ailelerin tablet kampanya seçenekleri kapsamında çocuklarına alacakları ürünlerde en büyük öncelikleri oyun performansı yüksek cihazlardan yana olur. Cihazın kolay taşınabilmesi sosyal yaşamda kolaylık, ekran boyutunun büyük olması ise göz yorgunluğunu minimal seviyeye indirme açısından önemli bir özelliktir. Bazı cihazlar için geliştirilmiş ebeveyn filtresi seçeneği ile çocukların rahatsız olabileceği yayınları ilgili platformdan gizleme olanağı da bulunur. Ödev yapma, ders videoları izleme ve bilgi edinme noktasında günümüzün en çok tercih edilen teknolojik cihazlarından biri olan tabletler uygun ödeme seçenekleri ve satın alma opsiyonları ile Turkcell Pasaj vitrinlerinde!

Daha Fazla