Sepet 0

Samsung Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11326 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Dikkat Çeken Samsung Tablet Modelleri

Birçok farklı alanda teknoloji üretimi yapan Samsung, tablet modelleri ile de dikkatleri üzerinde toplar. Hem teknik hem de tasarım tarafı üzerinde yoğunlaşılan Samsung tablet modelleri, herkesin aradığı tarzdaki ürünü bulmasını kolaylaştırır. Android işletim sistemine sahip olan modeller, Google Play Store üzerinden dilediğiniz programı indirebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Performans söz konusu olduğunda ortalamanın üzerinde kalması, tek şarjla uzun süreli bir kullanım sağlaması ve dizaynıyla zarif bir görünüm kazanması, Samsung tabletler söz konusu olduğunda öne çıkan detaylar arasında yer alır. Ergonomik kriterler dikkate alınacak şekilde tasarlanan ürünler, elde rahat bir duruş sergilemesiyle öne çıkar. Tabletler, büyük ekranlara sahip olsa da Samsung’un özel tasarım detayları sayesinde konforlu bir kullanım elde edilmesini sağlar. Stok Android tablet deneyimini geliştiren Samsung uygulamaları ve teknolojileri de kullanıcı deneyimini üst seviyelere taşıyarak geniş bir kitlenin beğenisini kazanır. Sizin için doğru tableti bulmadan önce Turkcell Pasaj’daki seçenekleri inceleyebilir, uygun Samsung tablet fiyatları sayesinde ihtiyaçlarınızı zorlanmadan giderebilirsiniz.

Gücüyle Öne Çıkan Samsung Tablet Özellikleri

Samsung tabletler, donanım söz konusu olduğunda segmentindeki cihazlardan ayrı bir yerde konumlanmayı başarır. Android tabletler içinde dikkat çeken detaylarıyla öne çıkan ürünler, birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Farklı seriler ekran boyutu, dahili bellek hafızası, depolama alanı, ekran çözünürlüğü ya da azami frekans gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde ayrılır. Samsung tablet özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • Samsung Galaxy Tab A8 LT SM-X207 gibi modellerde 3 GB RAM kapasitesi yer alır. 3 GB RAM, günlük kullanım, internette gezinme, çok ağır olmayan programları çalıştırma ve video platformlarında içerik izleme gibi işlemler için yeterlidir. Ayrıca arka planda birden fazla programı takılma benzeri durumlar yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılar.
  • Bazı Samsung tabletler 8 GB RAM de içerir. Yüksek dahili bellek kapasitesine sahip olan modeller, ağır programları rahatlıkla çalıştırmanızı mümkün kılar. Özellikle çok fazla veri kullanan oyunları yüksek RAM içeren modeller ile keyifle oynayabilir, tabletten beklediğiniz performansı elde edebilirsiniz.
  • Ürünler kendi içinde sahip olduğu dahili depolama alanı bakımından da kategorilere ayrılır. Bazı modellerde 32 bazılarında 128 GB hafıza yer alır. Yükseltilebilir alan desteği sunan Samsung tablet modelleri, depolama problemini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Ek olarak edinebileceğiniz hafıza kartı sayesinde artırılabilir depolamadan faydalanabilirsiniz.
  • Bazı modeller 1 TB’a kadar artırılabilir alan desteği sunduğu için kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu depolama alanına zorlanmadan sahip olmasını mümkün hale getirir.
  • Bazı modellerde Qualcomm bazılarında MediaTek işlemciler yer alır. Çoğunlukla 8 çekirdek içeren Samsung tabletler, veri dağılımını dengeli bir şekilde gerçekleştirerek akıcı performanslar elde etmenizi mümkün kılar. 8 çekirdekli özel yapı, tabletten beklediğiniz çoğu işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur.
  • Grafik işlemcisi de Samsung tablet özellikleri içinde dikkatleri üzerinde toplar. Yonga setiyle uyumlu grafik işlemciler kullanan modeller, görsel olarak etkileyici bir deneyim elde edilmesini sağlar.

Samsung Android tabletler kullanıcılarının performans beklentilerini karşılayacak biçimde çeşitlendirilir. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak alternatifler içermesiyle herkesin aradığını kolaylıkla bulmasını mümkün kılar. Turkcell Pasaj üzerinden Samsung tablet fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek hayalinizdeki ürüne vakit kaybetmeden erişebilir, avantajlı fiyatlarla teknolojik bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Ekran ve Kamera Detaylarıyla Samsung Tablet Modelleri

Donanımın yanı sıra Samsung tablet modelleri kamera ve ekran özellikleri ile de kullanıcılarının gereksinimlerine karşılık vermeyi başarır. Seçenekleri incelediğinizde 10.4 inç, 11 inç ya da 12.4 inç gibi farklı ölçülere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Samsung Galaxy Tab A7 gibi modeller 8.7 inç boyutlarıyla günlük hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilir. 366 gram ağırlığında olan model, mobilitesi yüksek olmasıyla öne çıkar. Hafif ve küçük ebatları sayesinde dış mekanlarda tablet kullanmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. 224 PPI piksel yoğunluğuyla da görsel olarak etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Seçenekleri incelediğinizde ekran çözünürlüğü bakımından kendi içinde ayrılan alternatifler de olduğunu görebilirsiniz. Bazı modeller 2560x1600 piksel çözünürlüğe sahipken bazıları 2000x1200 piksel değerlerindedir. Ekran teknolojisi de Samsung tablet modellerinin iddialı olduğu alanlar arasında yer alır. Daha uygun modeller TFT ekran teknolojisiyle üretilirken çoğunda Super AMOLED kullanılır. Super AMOLED, HDR10 ile desteklenmesiyle renklerin canlı görünmesini mümkün kılar. Ayrıca güç tüketimini optimize edecek şekilde üretilen ekranlar, ürünlerin pil ömrünün de uzamasına yardımcı olur. Böylece tam dolu bataryayla uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. 500 nit gibi yüksek parlaklıklara kadar çıkarılabilen Samsung tabletler, güneş ışığının yoğun olduğu ortamlarda rahat bir şekilde kullanılabilir hale gelir. Yansıma benzeri can sıkıcı durumları engelleyerek kullanıcı deneyim​ini iyileştirir. Ekran detaylarıyla beraber kamera da Samsung tabletler söz konusu olduğunda öne çıkan detaylar arasında yer alır. 8 MP veya 13 MP çözünürlüğe sahip olan kameralar, tabletlerle her anı yakalamanızı mümkün hale getirir. Bazı modellerin arka tarafında bir adet kamera bulunurken bazıları iki kamerayla desteklenir. Ek olarak bazı Samsung tabletlerin ön kamerasında yüz tanımlama teknolojisi de yer alır. Yüz tanımlama, telefonlarla benzer şekilde yüzünüzü göstererek tabletinizi açmanıza imkan tanır. Böylece ürünü pratik ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Arka kameralarda otomatik odaklama ya da saniyede 30 kare olmak üzere FHD video çekme gibi özellikler yer alır. Yüksek çözünürlüğe sahip olan kamera sistemleri, tabletleri her türlü amaç için kullanılabilir hale getirir. Turkcell Pasaj’dan Samsung Android tablet fiyatları ve özelliklerini inceleyerek sizin için uygun olana erişebilir, aklınızdaki fonksiyonlara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da Avantajlı Samsung Tablet Fiyatları

Android tabletler içinde önemli bir yere sahip olan ürünler, geniş fiyat aralığıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Birçok özellik bakımından farklılaşması sayesinde Samsung tablet fiyatları herkes tarafından​​ ulaşılabilir fiyat etiketlerine sahiptir. Geniş bir fiyat aralığında dağılması sayesinde Samsung tabletler herkesin ihtiyaçlarına yanıt verir. Tabletinizde olmasını istediğiniz özellikleri belirledikten sonra Turkcell Pasaj’daki modellerini incelemeye başlayabilirsiniz. İster kendiniz ister çocuklarınız için işlevsel cihazlara sahip olmak için uygun Samsung tablet fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Tabletler Pil Ömrü Konusunda Nasıldır?

Samsung tabletler kullanıcılarının her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde özenle üretilir. Pil kapasitesi de ürünlerin öne çıkan tarafları arasında yer alır. Seçenekleri incelediğinizde 7040 mAh ya da 800 mAh gibi farklı batarya kapasiteleri olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bazı modeller hızlı şarj desteği sağlamasıyla kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır.

Samsung Tabletler Hangi Ek Özelliklere Sahiptir?

Samsung tabletler incelendiğinde birbirinden farklı ek özelliklere sahip olduğu görülebilir. Hem parmak izi hem de yüz tanımlama sistemine sahip olan modeller, kullanıcılarına dilediği güvenlik önlemini alması konusunda seçenekler sunar. Ayrıca Dolby Atmos hoparlör sistemine sahip olan ürünler, ses konusunda kullanıcılarının memnun eden performanslar ortaya koyar. Çocuk Modu gibi özellikler ise ebeveynlerin beğenisini kazanır.

Samsung Tablet Modellerinde Ekran Yenileme Hızları Nasıldır?

Her modelde farklı ekran yenileme hızları olsa da yeni nesil Samsung tabletler genellikle 120 Hz yenileme hızıyla kullanıcılarının karşısına çıkar. Yüksek yenileme hızı, özellikle oyun oynarken ya da web üzerinde gezinirken kaydırma yaparken farklılığını hissettirir. Yumuşak geçişler sunan yüksek yenileme hızı sayesinde cihazlarınızdan istediğiniz verimi alabilirsiniz.

Daha Fazla