Sepet 0

MacBook

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12256 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Yeni Nesil Apple MacBook Modelleri

Ultra yüksek çalışma performansları ve Apple imzalı M1 çip ve Neural Engine birimi ile öne çıkan MacBook modelleri, benzersiz bir kullanım deneyimi vadeder. Tüm kullanıcıların aklında olan “MacBook nedir? sorusuna verilebilecek en sade yanıt ise Apple tarafından üretilen dizüstü bilgisayar serisi olur. Donanım özellikleri modelden modele farklılık gösterse de 7 adet 8K videoyu aynı anda oynatabilecek ve editlemeye izin verecek kadar ileri seviye sistemlere sahip olan bu bilgisayarlar hem günlük kullanım hem de profesyonel kullanıma uygundur. 8 TB’a kadar depolama alanına izin vermesi ile fark yaratan Apple Macbook, profesyonel kullanım için ihtiyaç duyulan teknolojiden çok daha fazlasını sunar. Klasik dizüstü bilgisayar modellerine kıyasla uzun batarya ömürleri ile de dikkat çeken söz konusu bilgisayarlar, hafif ve ince tasarımları ile hem kolay taşıma hem de konforlu bir kullanım süreci vadeder. Tüm Apple Macbook bilgisayar modellerine tek bir platform üzerinden ulaşmanızı sağlayan Turkcell Pasaj sayesinde Macbook fiyatları hakkında bilgi edinebilir, Macbook indirim ve kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Apple MacBook Özellikleri

Gelişmiş M1 çipinin farklı versiyonlarının yer aldığı Macbook modelleri, farklı özellikleri ile birbirinden ayrılır. Genel olarak 21 saate varan kesintisiz kullanım süresi, 2 TB’a kadar dahili depolama alanı, 8TB’a kadar depolama desteği, 8K’ya kadar çözünürlük desteği gibi sıra dışı özelliklere sahip olan Macbook laptoplar, kullanıcılara ihtiyaç ve beklentilerine uygun modeli seçme avantajı sunar. Bunun için farklı seriler halinde sunulan söz konusu taşınabilir bilgisayarlar, 1,27 kg ile 2,15 kg arasında değişen ağırlıkları ile son derece hafiftir. Kullanıcılara iş merkezini her zaman yanında taşıma avantajı sunacak kadar hafif olmalarının yanı sıra ekstra ince tasarımları ile de göz dolduran Macbook renkleri sayesinde her tarza uygun alternatifler sunar. Seriler arasında farklılık gösteren Macbook özellikleri, kullanılan M1 çipinin modeli ile de ilgilidir. İlk etapta 16 milyar transistörün yer aldığı ve SoC teknolojisi ile üretilen M1 çipi, daha sonra geliştirilerek M1 Pro ve M1 Max halini alır. MacBook'ların farklı modellerinde kullanılan bu çipler, Apple bilgisayarlara olağanüstü işlem hızı, çoklu işlem yeteneği ve yüksek performans gibi özellikler kazandırır.

Tamamen yüksek performans göstermesi için tasarlanan MacBook modellerinde 8 ve 10 çekirdekli CPU ile 8 ve 32 çekirdekli GPU yer alır. 64 GB’a kadar birleşik bellek bulunan iler seviye MacBook modelleri, 16,2 inçe varan True Tone Retina ekranları ile de kullanıcıları destekler. Özellikle yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video editleri ve 3D modelleme yapan kullanıcılar için eşsiz görüntü kalitesine sahip dev bir ekran sağlayan bu bilgisayarlar, stüdyo kayıtlarını düzenleyen müzisyenler için de idealdir. İş dosyaları ve kişisel verilerin güvenle depolanacağı bir alan olarak da öne çıkan MacBook modellerinin tamamı Touch Bar veya Touch ID ile korunur. Bu sayede üçüncü kişiler sizin izniniz olmadan MacBook’unuza erişemez. Gelişmiş bağlantı teknolojileri ile desteklendiği için büyük boyutlu dosyaların transferini kolay, hızlı ve veri kaybı olmaksızın gerçekleştirebilen bu bilgisayarlar, USB 4 olarak da adlandırılan Thunderbolt bağlantı noktasının yanı sıra geniş bant desteği ile online veri transferinde de avantaj sağlar. Kullanıcıların MacBook yorum ve değerlendirmeleri ile de desteklenen bu bant genişliği, yeterli bir internet bağlantısı ile desteklendiğinde büyük dosyaların online transferinde zaman kazandırır.

Apple MacBook Modelleri

Apple MacBook bilgisayarlar, MacBook Air ve MacBook Pro olarak iki farklı seri halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Macbook almadan önce mutlaka incelenmesi tavsiye edilen seriler, farklı kullanıcı profillerine hitap eden modelleri içerir. Örneğin, MacBook Air serisinde yer alan dizüstü bilgisayarlar Apple M1 çip, 8 çekirdekli CPU, 8 çekirdekli GPU, 256 GB/512 GB dahili SSD depolama alanı, 8 GB birleşik bellek gibi donanım özelliklerine sahiptir. 13,3 inç boyutundaki True Tone özellikli ve 400 Nit parlaklığa sahip retina ekran bulunan bu modellerde ayrıca Magic Keyboard, Touch ID koruması gibi ek özellikler de yer alır. 18 saat ile 20 saat arasında değişen kullanım süresi ile öne çıkan MacBook Air modelleri, giriş seviyesi dizüstü bilgisayarlar olarak tanımlansa da mevcut sistem özellikleri ile pek çok işi aynı anda yapabilme avantajı sunar. Ortalama 1,3 kg ağırlığında olan bu bilgisayarlar, 8 çekirdekli GPU sayesinde birçok oyunu 5 kata kadar daha hızlı oynama ayrıcalığı da sunar. üstelik fansız soğutma sistemleri sayesinde gürültüye neden olmadan çalışır. M1 çipin yapay öğrenme yeteneği sayesinde kullanım alışkanlıklarına göre gelişmiş özellikler sunmaya devam eden MacBook Air modelleri, benzersiz Apple yazılımları ile desteklenerek çok yönlü bir kullanım sağlar.

MacBook Pro serisinde yer alan bilgisayar modellerinde ise Apple'ın süper güçlü çipleri olan M1 Pro ve M1 Max çipleri yer alır. Işık hızında işlem yapma kapasitesine sahip olan bu bilgisayarlar 22 saate varan eşsiz bir kullanım ömrü sağlar. Bu sayede tüm gün boyunca yeniden şarj etme sorunu olmadan kesintisiz bir kullanım sağlar. Mac dizüstü bilgisayarlarda bulunan en iyi görüntüleme ve ses teknolojisine de sahip olan MacBook Pro modelleri, grafik performansında 13 kata kadar, CPU performansında 3,7 kata kadar, yapay öğrenme açısından 11 kata kadar daha gelişmiştir. M1 Pro ve Max çipleri sayesinde 64 GB’a kadar birleşik belleğin yanı sıra 400 GBps'ye kadar bellek bant genişliğini destekler. Bu da aynı anda birden çok yüksek kapasiteli işlemi hızlı gerçekleştirme avantajı sağlar. Bu sayede 4K çözünürlüğe sahip videolardan da 20 tanesini aynı anda görüntüleme ve editleme imkânı sunarak fark yaratır. Alışılmışın dışındaki hızları ile benzerlerinden ayrılan MacBook Pro modelleri, yüksek sistem gereksinimleri olan birçok proje ile aynı anda ilgilenebilme ayrıcalığı sunarak önemli oranda zaman kazandırır. Tüm bunların yanı sıra 4 adet harici ekran desteği, ve yeni nesil konnektörler ile kullanıcıları destekleyen MacBook Pro, kullanıcılara M1 Pro ve M1 Max çip arasında seçim yapma imkânı sunar. Pro serisinde yer alan Macbook boyutları ise 14 inç ve 16 inç arasında farklılık gösterir.

Apple MacBook Fiyatları

Zengin ürün seçenekleri ile farklı kullanıcı profilleri için alternatifler sunan Apple, Macbook laptop fiyatları açısından da farklı seçenekler sunar. Başka bir ifadeyle Apple Macbook fiyatları, modelden model değişebildiği gibi kullanıcı tercihlerine göre de farklılık gösterir. MacBook modelleri ile kullanıcılara çip, ekran boyutu ve depolama alanı seçme özgürlüğü sunan Apple, ihtiyaç ve beklentilere en uygun bilgisayara sahip olma ayrıcalığı tanır. Dolayısıyla yeni MacBook satın almadan önce kullanım amacına uygun özelliklerin belirlenmesi ve buna uygun performansı sağlayacak tercihleri yapılması önerilir. Maksimum verim ile MacBook kullanımı avantajı sağlayan bu seçim özgürlüğü sayesinde kullanıcılar bütçelerine en uygun bilgisayarı bulabilirler.

Tüm Apple MacBook Modelleri Turkcell Pasaj’da!

Profesyonel çalışmalarını çok daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde yürütmek isteyen kullanıcılara hitap eden Apple MacBook, tüm modelleri ile Turkcell Pasaj’da yer alır. Teknolojiseverlere sunduğu cazip fırsatlar ile dikkat çeken Turkcell Pasaj, Macbook kampanya ve indirimleri ile ayrıcalıklı şartlar sağlar. Siz de MacBook modelleri ile tanışmak, MacBook fiyat ve kampanyaları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Turkcell Pasaj’ın zengin ürün yelpazesinden yararlanabilir, uygun koşullarda yeni bir MacBook satın alabilirsiniz.

Daha Fazla