Sepet 0

Ttec Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Bağlantı Tipi
Kulaklık Tipi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sesin Gerçek Boyutu: Ttec Kulaklıklar

Dış dünya sesleriyle neredeyse tamamen irtibatı keserek müzikte ve anda kalmanıza zemin hazırlayan Ttec kulaklıklar, sahip oldukları sistemsel yazılım teknolojileri ve tasarım ayrıntılarıyla farkını ortaya koyar. Ttec kulaklıklar, özellikleri ile büyüler. Ürünlerin stereo tipi ses özellikleri, üstün veri işleme teknolojisi ve aktif gürültü engelleme (ANC) avantajı gibi getirilere sahiptir. Ttec bluetooth kulaklık modelleri, kablolu kullanım zahmetini ortadan kaldırdığı için geniş kapsama alanıyla birlikte hissedilir bir özgürlük duygusu verir. Ttec kablolu kulaklık modelleri de her türlü jak girişiyle uyumlu olan ve konforlu kullanım vadeden ürünlerdir.

Gerçek Ses Deneyimi: Ttec Kulaklıkların Teknolojisi ile Tanışın

Ttec kulak içi kulaklık modelleri, hızlı şarj ve ENC gürültü engelleme fonksiyonu gibi özelliklerle yediden yetmişe her kullanıcıyı büyüler. Söz konusu kulaklıklar spor yaparken, uzanırken, yemek pişirirken, her türlü aktivite ve dinlence esnasında kullanılabilir. Ttec kulak üstü kulaklık modelleri de etkin müzik dinleme deneyimi, sürükleyici video oyunu konsantrasyonu ve maksimum ergonomi sağlamayı başarır. Özel anatomik yapının yanı sıra yumuşak kafa bantları sayesinde kulak üstü kulaklıklar gün boyu kullanabileceğiniz bir rahatlık vadeder. Çeşitli Ttec kulaklıklarda bulunup ön plana çıkan ve dikkat çeken özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Charge&Go: Ttec kulaklık modellerinin her biri uzun süre giden pil kapasitelerine sahiptir. Birtakım Ttec kulaklıklar, Charge&Go teknolojisiyle şarj konusunda çığır açar. Söz konusu teknoloji 36 saate kadar varan uzun bir kullanım süresi sunar. 4 saatlık kullanım için bataryayı yalnızca 10 dakika doldurarak müzik, oyun ve telefon görüşmesi keyiflerinize kaldığınız yerden, hiç kesintiye uğramadan devam edebilirsiniz.
  • Ses Limiti: Çocuklar için özel olarak üretilen SoundBuddy kulak üstü çocuk kulaklığı, ses limiti özelliğine sahiptir. Bu özellik ses limitini en güvenli düzey olan 86 desibel dolaylarında tutar ve sabitler. Aynı zamanda söz konusu limit özelliği, volüm tablet, bilgisayar, akıllı telefon, smart TV veya herhangi bir cihaz üzerinden yükseltilirse bile kulaklığın ses seviyesinin aynı kalmasını sağlar.
  • Düşük Gecikme Süreleri: Ttec kulaklıklar, 60, 65 ms ve benzeri gecikme süreleri sayesinde kesintisiz video izleme ve oyun oynama deneyimlerini maksimize eder. Algılandığı gibi kulaklarınıza iletilen sesler, hiçbir anı kaçırmamanızın teminatı olur. Işık hızında duyduğunuz anlık sesler, şimdiki zamana odaklanmanıza ciddi bir katkıda bulunur.
  • Gelişmiş Bluetooth Teknolojisi ve Kapsam Alanı: 5.0 gibi en son Bluetooth sürümleri ile maksimum uyumlu olan Ttec kulaklıklar, geniş ağ kapsam alanlarıyla da rağbet görür. Metrelerce uzaktan bile ağ bağlantısı kurabileceğiniz bluetooth kulaklıklar, geniş menzilleri sayesinde size hareket özgürlüğü ve esnekliği sunar.
  • Hafiflik ve Ergonomi: Ttec kulaklıklar, son derece hafif ağırlığa sahip olmaları ve yüksek konfor veren ergonomik yapılarıyla da farklarını ortaya koyar. Yaklaşık 4-10 gramlık kulak üstü Ttec kulaklıklar bu konuda beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Gün içinde muhteşem hafifliği sayesinde kulağınızda bile hissetmeyeceğiniz kulaklıklar, birkaç gramlık tüy ağırlığındaki yapılarıyla kullanıcıları cezbeder.
  • Suya Dayanıklı Tasarım: Birtakım Ttec kulaklık cihazları IPX4 koruma sınıfına sahiptir. Bu malzeme bilimsel ve tasarımsal dayanıklılıkları içeren prosedür, kulaklığı tozlardan ve terleme ya da yağmur gibi sıvı maruziyetlerinden maksimum düzeyde korumayı başarır. IPX4 koruma sınıfı sayesinde aynı zamanda bükülme, darbe, hasar ve çizilmelere karşı da ideal düzeyde dirençlilik ortaya konur. Dolayısıyla kulaklığı kullandığınız esnada su sıçramalarından, darbelerden ve yere düşme durumlarından ötürü endişe etmenize gerek yoktur.
  • Dokunmatik Sensör: Her gün aktif olarak kullanılan kulaklıklar, kullanım konforu ve kolaylığı sunan cihazlar olmalıdır. Ttec kulaklıklar bu noktada pek çok diğer özelliğinin yanı sıra dokunmatik sensör desteğiyle beğeninizi kazanır. Kulaklığın hemen üstünde bulunan dokunmatik sensör bölgesi, şarkılar arasında hızlı geçiş yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda çağrı yanıtlama ve sesli kişisel asistan etkinleştirme gibi işlemler bir dokunma uzaklığınızda bulunur.

Farklı Kullanım Şekillerine Hitap Eden Ttec Kulaklıklar ile Konforlu Kullanım Olanakları

Ayarlanabilir kafa bandı avantajı ise, kulaklık cihazını kendi keyfinize ve rahat hissettiğiniz duruşa göre yeniden şekillendirmenizi sağlar. Esnetilebilir, oynatılabilir ve döndürülebilir bir kulaklık yapısı, gün boyunca farklı şekillerde en rahat hissettiğiniz formları oluşturmanıza yardımcı olur.

Kablosuz Bağlantı: Ttec Bluetooth Kulaklıkları ile Hareket Halinde Dinleme Özgürlüğü

Ttec Bluetooth kulaklık seçenekleri, hareket hâlinde bile dinleme özgürlüğünü vurgulayan birinci sınıf bir seçenek olarak öne çıkar. Kablolara veda ederek kullanıcıya kusursuz bir hareket serbestliği sağlayan bu kulaklıklar, süreğen bir bağlantı ile müzik keyfini dilediğiniz lokasyonda ve özgürce yaşamanıza olanak tanır. Ttec kablosuz kulaklıkların ağ bağlantısı teknolojisi, pratik kullanımın ve taşınabilirliğin alt yapısını oluşturur. Bu sayede dinamik ses kalitesine ek olarak geniş hareket ve etkinlik imkânı kullanıcıları cezbetmeyi başarır. Bluetooth 5.0 sürümünü ve benzeri bağlantı teknolojisi nesillerini barındıran kablosuz Ttec kulaklıklar, geniş bir kapsama menzili sunmalarıyla dikkat çeker. Bluetooth 5.0 sürümü sayesinde aynı zamanda gecikme, takılma, aksama, kopma, parazitlenme, cızırtı gibi ses deneyimini negatif etkileyen problemlerin önüne geçilir. Ttec kablosuz kulaklık modelleri üst düzey ses kalitesini profesyonel bir şekilde ve kesintisiz olarak tarafınıza iletir.

Gelişmiş Pil Ömrü ve Hızlı Şarj Sunan Ttec Kulaklıklar ile Eğlenceyi Yaşayın

Uzun süreli pil ömrü, Ttec kulaklıklarının en belirgin olumlu yanlarından biridir. Uzun süreli kullanıma müsaade eden bu pil performansı, kullanıcıların sevdikleri müzikleri, podcast programlarını veya telefon görüşmelerini kesintisiz bir şekilde dinlemelerini sağlar. Aynı zamanda film izleme ve video oyunu oynama gibi süreklilik isteyen eğlenceli aktivitelerin keyfinin sönmemesi sağlanır. Üstelik önemli toplantılara, meet görüşmelerine ve çevrimiçi uzaktan derslere katılım gibi ciddi etkinliklerin de sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi mümkün olur. Gelişmiş ve geniş çaplı bir pil kapasitesi, seyahatlerde, spor sırasında veya günlük aktivitelerde kesintisiz bir eğlencenin ve işlevselliğin tamamlanmasını sağlayan bir özelliktir.

Göz Alıcı Estetik: Ttec Kulaklıklar ile Tarzınızı Yansıtın

Günümüzde kulaklıklar sadece ses iletimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir tarz ifadesi hâlini alır. Ttec kulaklıklar, estetik tasarımları, renk seçenekleri ve anatomik uyumluluk arz eden iskeletleriyle ortaya çarpıcı ve dikkat çekici bir görünüm koyar. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan bu kulaklıklar, çıkıntılı kulak içi tasarımlarıyla dikkat çeker. Üstelik hafif ve kaba durmayan kulak üstü tasarım yaklaşımları da kullanıcılardan tam puan not alır.

Ergonomik Tasarıma Sahip Ttec Kulaklıklar ile Sportif Yaşama Uygunluk

Ttec, egzersiz yapan aktif yaşam tarzını benimseyenler için özel olarak tasarlanmış kulaklıkları istediğiniz ürün yelpazesi seçeneklerinde sunar. Söz konusu kulak içi kulaklıklar ergonomik yapılarıyla da rağbet görür. Ttec kulaklıklar kulak içine güvenli bir şekilde oturur ve hareket hâlindeyken dahi rahatsız etmeyen bir kullanım oluşturur. Spor motivasyonu müziklerinizi dinlerken ya da tempolu antrenman sırasında dizi keyfi yaparken Ttec kulaklıklarının sunduğu optimum konfor ve performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Ses Teknolojisinde Yenilik: Ttec Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Teknoloji severlerin ve ilgililerin buluşma noktası olan Turkcell Pasaj, sayısız özelliğiyle bilinen Ttec kulaklıkları beğeninize sunar. Ttec kulaklık çeşitlerini heyecan verici teknoloji atmosferine sahip olan Turkcell Pasaj platformunda inceleyebilir ve yalnızca birkaç tıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Ttec kulaklık fiyatlarını en uygun seviyelerde Turkcell Pasaj platformunda bulabilirsiniz.

Daha Fazla

​​