Sepet 0

Teknolojik Ürünler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5160 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Akıllı Evcil Hayvan Ürünleri:Dostlarınıza Daha Fazlasını Sunun

Akıllı evcil hayvan ürünleri,evcil hayvanların beslenmeleri,doğru eğitimi almaları ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlayan aksesuar ve ekipmanlardır. Patili dostunuzun sizinle birlikte mutlu ve keyifli bir şekilde yaşamasını istiyorsanız,ona konforlu bir yaşantı sunmalısınız. Akıllı beslenme ürünleri,özel mama kapları,interaktif oyuncaklar ve evcil hayvan tuvaletleri;akıllı pet ürünleri arasında yer alır. Ayrıca dostunuzun kaliteli bir yaşantı elde etmesini sağlayan ürünlerdir. Turkcell Pasaj,kaliteli ve yenilikçi tasarıma sahip olan akıllı evcil hayvan ürünlerini sizlere sunmakta olup istediğiniz ürüne güvenilir ödeme yöntemleriyle ulaşmanızı sağlar.

Akıllı Besleme Ürünleri:Daha Sağlıklı ve Düzenli Beslenme

Akıllı evcil hayvan ürünleri arasında yer alan akıllı beslenme ürünleri,patili dostunuzun çok daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslenmesine katkıda bulunur. Son derece gelişmiş teknolojisi sayesinde evde yokken bile evcil hayvanınızı besleyebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvanınız ile birlikte seyahate çıkacaksanız,kolay taşınabilir mama kapları ve suluklara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Özel ve yenilikçi bir tasarıma sahip olan akıllı su kapları,dostunuzun su ihtiyacını gidermesine katkıda bulunur. Siz uzakta olsanız bile dostunuzun suyunu akıllı su kabından içebilir. Evcil hayvanların daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslenmelerine katkıda bulunan bu tür ürünlerin her biri,gelişmiş teknolojisi sayesinde konforlu bir kullanım sunar.

Teknolojik evcil hayvan ürünleri arasında yer alan seyahat sulukları,minimalize edilmiş tasarımları sayesinde çantada rahatça taşınabilir. Bunun yanı sıra dostunuz ne zaman su içmek istese seyahat suluğu ile onun su ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Çok özel bir tasarıma sahip olan ve seyahatlerde rahatlıkla taşınabilen akıllı mama kabı,patili dostunuzun mamasını konforlu ve rahat bir şekilde yemesini sağlar. Bu nedenle hafif ve kompakt bir tasarıma sahip akıllı mama kaplarını kullanarak dostunuzun beslenme ihtiyacını giderebilirsiniz.

Geliştirilmiş Özel Mama Kapları ile Hijyenik Yiyecekler

Akıllı mama kabı,akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama ile yönetilir. Wi-fi teknolojisi ile akıllı mama kabına bağlanarak patili dostunuzun öğünlerini planlayabilir ya da öğünleri manuel bir şekilde oluşturabilirsiniz. Birçok akıllı mama kabında minik bir kamera bulunur. Bu kamera,evcil hayvanınızı evde yokken bile kontrol etmenizi sağlar. Hijyenik malzemeler kullanılarak tasarlanan mama kapları,düzenli olarak sterilize edilebilir. Bu sayede çok daha hijyenik bir kullanım vadeder. Ayrıca bu tür ürünlerde mama haznesi sızdırmaz özellikte olduğu için bakteri ve mikroplarla etkileşime girmez. Böylelikle patili dostunuzun çok daha sağlıklı bir şekilde beslenmesine katkıda bulunur.

Eğlenceli İnteraktif Oyuncaklar:Eğitim ve Eğlenceyi Bir Araya Getiren Akıllı Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil hayvan ürünleriarasında yer alan interaktif oyuncaklar,patili dostlarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlayan,aynı zamanda onların eğitimine destek olan ürünlerdir. Köpek ve kedi topları,çiğneme oyuncakları,ödül kemikleri,zeka oyuncakları ve daha pek çok ürün;köpeğinizin hem zihinsel hem de fiziksel gelişimine destek olur. Bu nedenle evcil hayvan eğitiminde bu tür oyuncakların önemi son derece büyüktür.

Akıllı evcil hayvan ürünleri kapsamında değerlendirilen ödül kemikleri,köpeğinize eğitim verirken sürecin çok daha kolay ve rahat bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Özellikle tuvalet eğitimleri sırasında kullanılabilen bu tür ödül oyuncakları,köpeğinizin talimatlara uymasını kolaylaştırır.

Köpeklerde diş gelişimini destekleyen çiğneme oyuncakları,eğlenceli oyuncaklar arasında kendisine özel bir yer edinir. Dostunuzun keyifli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayan çiğneme oyuncakları,aynı zamanda onların sağlıkları için de önemli bir yere sahiptir.

Patili dostunuzun zeka gelişimini destekleyen zeka oyuncakları,birçok farklı tasarıma sahiptir. Bu tür oyuncakların bir kısmında ses ve hareket algılama teknolojisi bulunur. Böylelikle köpeğiniz keyifli vakit geçirir. Bir yandan da eğlenceli bir eğitim sürecine dahil olur.

İleri Teknolojiye Sahip Evcil Hayvan Tuvaletleri ile Sağlıklı ve Hijyenik Ortam Yaratın

Evcil hayvan tuvaletleri,dostunuzun tuvalet eğitimini kolaylaştıran ürünlerin tamamıdır. İleri teknolojiye sahip evcil hayvan tuvaletleri,sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturulmasını sağlar. Kedi tuvaleti,akıllı köpek tuvaletleri,kedi ve köpek dışkı toplama poşetleri başta olmak üzere birçok ürün;patili dostların tuvalet eğitimini almasına destek olur.

Kedi ürünleriarasında yer alan akıllı kedi tuvaleti,ev ortamında yaşayan kedilerin belirlenen noktaya tuvaletlerini yapmasını sağlar. Kedinin tuvalet eğitimi almasını kolaylaştıran kedi tuvaletlerinin yanı sıra kedi kumları da kullanılabilir. Dostunuzun sağlığına zarar vermeyen içeriğe sahip olan kedi kumları,tuvalet sonrasında kötü kokunun hapsedilmesini sağlar. Böylelikle istenmeyen kokular çevreye yayılmaz.

Akıllı evcil hayvan ürünleri çeşitleri kapsamında değerlendirilebilen köpek tuvaletleri,patili dostunuzun tuvaletini belirli bir alana yapmasını sağlar. Öte yandan köpek eğitiminin pratik bir şekilde verilmesine destek olur. Köpek dışkılarının kolaylıkla temizlenmesini sağlayan dışkı toplama poşetleri ise dışkının son derece hijyenik bir şekilde alınmasını ve çöpe atılmasını mümkün kılar.

Sağlık ve Takip Ürünleri:Evcil Dostlarınızı Yakından İzleyin

Evcil hayvanınızın sağlığını yakından takip etmeniz,olası bir sorunda zamanında müdahale gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Bu nedenle teknolojik pet ürünleri arasında yer alan sağlık ve takip ürünleri,evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen ekipmanlardandır. Akıllı tasmalar,akıllı sağlık cihazları,elektronik mama kapları;sağlık ve takip ürünleri arasında yer alır.

Akıllı tasmalar sayesinde patili dostunuzun kaybolmasını minimalize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı sağlık takip cihazları sayesinde patili dostunuzun uyku düzenini ve aktivite seviyelerini ölçebilirsiniz. Son derece yenilikçi bir tasarıma sahip olan akıllı mama kapları ise dostunuzun düzenli olarak beslenmesine katkıda bulunur. Ayrıca çoğu mama kabında yer alan kamera sayesinde siz evde yokken bile dostunuzu izleyebilir,neler yaptığını öğrenebilirsiniz.

Akıllı Evcil Hayvan Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Akıllı evcil hayvan ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Patili dostunuzun cinsi,türü ve boyutuna en uygun ürünü tercih edin. Çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları farklılık gösterebilir.
  • Evcil hayvanınızın güvenliğini ön planda tutan ürünleri satın alın. Üründe kullanılan malzemeler patili dostunuzun güvenliğini tehdit etmemelidir.
  • Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan evcil hayvan ürünlerini satın alın. Uzun süreli kullanımlarda ürünlerin deforme olmaması oldukça önemlidir.

Belirtilen hususların her birini ön planda tutmanız,kaliteli ve fonksiyonel tasarıma sahip ürünleri satın almanızı sağlayacaktır. Ürün satın almadan önce akıllı evcil hayvan ürünleri özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız,doğru ürünleri satın almanıza destek olacaktır.

Patili Dostlarınızın Gelişimini Teknoloji ile Destekleyin:Akıllı Evcil Hayvan Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Patili dostlarınızın gelişimini destekleyen teknolojik ürünler,onların çok daha kaliteli ve keyifli vakit geçirmelerine katkıda bulunur. Bu nedenle köpek ürünleri,kedi ürünleri arasında yer alan ve evcil hayvanınız için özel olarak tasarlanan ürünleri tercih edebilirsiniz. Satınn aldığınız ürünler sayesinde onların düzenli bir şekilde beslenmelerini sağlayabilir,onlara tuvalet eğitimi verebilir,interaktif oyuncaklarla keyifli vakit geçirmelerine destek olabilirsiniz.

İşlevsel ve ergonomik bir tasarıma sahip olan akıllı evcil hayvan ürünleri ve akıllı evcil hayvan ürünleri fiyatları Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor. İstediğiniz ürünleri güvenli ödeme yöntemleri ve çok özel fiyatlarla satın alarak evcil hayvanınızın sağlıklı ve keyifli bir şekilde vakit geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Daha Fazla

​​