Sepet 0

Huawei Android Cep Telefonu Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10238 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Huawei Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, piyasaya kazandırdığı akılı telefonları ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Çin menşeli olan ve 2012 yılından beri bireylerin haberleşme ihtiyacına dijital yollarla cevap veren marka, kaliteli ürünleri ile dünya pazarında yerini başarılı bir şekilde almaktadır. Dönemin ihtiyaçlarını tespit ve temin noktasında amaca yönelik çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren marka; farklı donanım ve özelliklere sahip birbirinden fonksiyonel Android telefon serileriyle bireylerin iletişim ve sosyalleşme gereksinimlerini karşılar. Android işletim sistemi ile piyasaya sürdüğü cihazları, kullanıcıları tarafından tam puan almakta ve her geçen gün kullanıcı kitlesini genişletmektedir. Kullanım kolaylığı sunan ve böylece her yaştan bireyin kullanımına sunulan akıllı telefonlar sayesinde kişilerarası iletişim komplikasyona uğramadan gerçekleştirilmiş olur.

Sade ve anlaşılır arayüzüne sahip cihazlar sayesinde yapılmak istenen işlemler birkaç saniye içerisinde gerçekleştirilerek zamandan da tasarruf sağlar. Donmayan, ısınmayan ve işlem esnasında kasmayan performansları ile kullanıcılarından tam puan almayı başaran özel seriler, farklı özelliklerle kullanıma sunulur. Dünya pazarına kazandırılan telefon modellerinin üretiminde kullanılan kaliteli materyaller ile adından söz ettirmeyi başaran marka, uzun soluklu kullanım ömrü ile de takdir toplamayı başarır.

Donanım, bellek, depolama alanı, kamera, dış tasarım gibi faktörlerde farklılıklara uğrayan Huawei telefon modelleri arasından sizler de ihtiyacınıza göre bir seçimde bulunarak memnuniyet temelli bir kullanım süreci tamamlayabilirsiniz. Bunun için Turkcell Pasaj avantajları ile sizler de dilediğiniz Huawei Android telefona cazip fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Huawei Android Telefon Öne Çıkan Özellikleri

Gelişen ve yenilik gösteren teknolojiyle beraber kitlelerin ihtiyaçlarında da birtakım değişimler gözlemlenmektedir. Huawei telefonlar, bu bağlamda kitlelerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermekte ve memnuniyet temelli deneyimler sunmaktadır. Şık tasarımı ve yüksek performansı ile ön plana çıkmayı başaran Android telefonlar ile sizler de iletişim ve bilgiye ulaşma ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bu gibi zorunlu ihtiyaçların yanı sıra hobi ve eğlence aktivitelerinin kapılarını da aralayan cihazlar aracılığı ile içinde bulunduğunuz anları ölümsüzleştirebilir, keyifli klipler hazırlayabilir, dilediğiniz müziği dinleyebilir ve istediğiniz dizi-filmi izleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetebilmenizi mümkün kılan teknik desteğe sahip Huawei telefon modelleri ile gün içerisinde can sıkıntınızı birkaç hamle ile giderebilirsiniz.

  • Güçlü RAM desteği,
  • Yüksek çözünürlüklü ve hızlı geniş ekran,
  • Geniş batarya kapasitesi,
  • Yüksek MP kameralar,
  • Şık ve özgün tasarım özelliklere sahip Huawei marka telefonunuz ile uzun soluklu bir deneyim elde edebilirsiniz.

Kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenizde aktif rol oynayan Android cep telefonunuz ile istediğiniz oyunu çalıştırabilirsiniz. Oyun dünyasının sonsuz heyecanına, avucunuzun içindeki cihazınızla katılabileceğiniz gibi Huawei telefonları ile iş ve eğitim hayatınıza da yön verebilirsiniz. Canlı yayınlarla toplantılar gerçekleştirebilir, proje ve ödevlerinizi cihaz içerisine yüklediğiniz programlar aracılığı ile hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan bu Android cihazlar aracılığı ile maillerinizi kolayca takip ederek haberleşme ağınızı gün boyu aktif tutabilirsiniz. Kalitesi ve üst düzey performansı ile ön plana çıkmayı başaran Huawei marka cep telefonunuzun yüksek batarya kapasitesi sayesinde uzun süre boyunca kesintiye uğramadan kullanabilirsiniz.

Huawei Modelleri ve Üst Düzey Performansları

Şık tasarımları, yüksek performansları ve kaliteli üretim materyalleri ile dünya pazarında olduğu gibi Türkiye pazarında da başarılı bir yer edinen Huawei cep telefonları ile sizler de kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Modern ve yenilikçi tasarımların ön plana çıktığı modeller ile görsel anlamda da tatmin edici bir performans yakalamanız mümkündür. Farklı serileri ile ön plana çıkan marka, temelde tek bir amaca hizmet etmektedir. Kullanıcılarına memnuniyet temelli bir deneyim yaşatmayı misyon edinen Huawei Android cihazlar ile sizler de işlemlerinizi hızlı ve zaman kaybetmeden tamamlayabilirsiniz. Huawei cep telefonları; P, Y ve Nova serileri ile kullanıcıların tercihine sunulur. Temeldeki amaç, fayda sağlamak olsa da kitlelerin ihtiyaçları değişkenlik gösterdiği için Android cihaz özellikleri de birbirinden farklılık gösterir.

Beklentilere başarılı bir şekilde cevap veren Huawei P Smart S, Güçlü RAM desteği, çekirdek sayısı, yüksek çözünürlüklü kamerası ve üst düzey batarya kapasitesi ile kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Zarif bir görünüm ve modern bir dizayna sahip olan Huawei Nova 9, dijital anlamda bir telefondan beklenen tüm kriterleri karşılayarak beklentileri boşa çıkarmaz. Son derece kaliteli materyaller kullanılarak üretilen bu cihazlar, kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde sorunsuz bir performansa imza atar. İş ve eğitim hayatınızın yürütülmesinde önemli bir başarı sağlayan Huawei modelleri ile gün içerisinde Android telefona duyduğunuz ihtiyacı hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Huawei Telefonların Fiyatları

Android telefon piyasasında uygun fiyat fırsatları ile adından söz ettirmeyi başaran Huawei, yüksek performansı ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Her geçen gün daha geniş bir kitleye hitap eden marka, cazip fırsatları ile başarılı bir fiyat performans grafiği çizer. Huawei telefonların fiyatları, Android cihaz arayışında olan ve ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılamayı planlayan bireylerin yüzünü güldürmeyi başarır. Kaliteden ve yüksek performans anlayışından ödün vermeden tasarlanan Huawei Android serileri ile sizler de akıllı telefon ihtiyacınıza ekonomik bir şekilde karşılık verebilirsiniz. Modern tasarımları, sorunsuz çalışma performansı ve bütçe dostu fiyat politikası ile geniş bir pazar alanına sahip olan bu araçlar ile sizler de sorunsuz bir iletişim gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan Huawei marka Android telefona Turkcell Pasaj kampanyaları ile çok daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Cep telefonlarına duyulan ihtiyacın her geçen gün daha da arttığı günümüzde, ihtiyacı karşılamaya yönelik android telefonlar ile takdir toplayan Huawei marka cihazlar ile sizler de başarılı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda en uygun cihaza ulaşmak için Huawei cep telefonu fiyatları noktasında araştırma yaparak tercihte bulunabilirsiniz. Kalitesi ve performansı ile başarısını kanıtlayan Huawei Android cihazlara Turkcell Pasaj fırsatları ile tarifenize ek taksitlerle kolayca sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Huawei Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Huawei telefonunuzda fabrika ayarlarını geri yüklemek için Ayarlar > Sistem ve Güncellemeler > Sıfırlama > Telefonu sıfırla bölümüne gidin. Telefonu sıfırla ögesine dokunun ve ekrandaki talimatları uygulayın.

Sürekli Şarj Etmek Pili Olumsuz Etkiler mi?

Normal şartlarda şarj etmenin pil üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Telefonunuzun ideal şarj sıcaklığı 0 derece ile 45 derece arasında, telefonun ideal kullanım sıcaklığı ise -20 derece ile 60 derece arasında olmalıdır. Telefonunuzun pilinin zarar görmemesi için cihazın ideal sıcaklık değerleri arasında kullanılması gerekir. Pil ömrü, pil kullanım işlemlerine bağlıdır. Uzun süreli kullanım ardından pil kapasitesinin düşmesi normaldir.

Saatimi Huawei Telefonuma Nasıl Bağlarım?

Cihazlar > Ekle > Akıllı Saatler bölümüne giderek cihazınızın adını seçin. Eşleştir düğmesine dokunulduğunda Huawei sağlık kullanılabilir cihazları otomatik olarak arayacaktır. Cihazı eşleştirmek için saatiniz ile eşleşen cihaza dokunun.

Daha Fazla