Sepet 0

Yenilenmiş iPhone Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (9493 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Yenilenmiş iPhone Modelleri ile Avantajlı Teknoloji Deneyimi

Günümüzde teknoloji hızla ilerlerken, akıllı telefonlar da bu gelişmelerin ön saflarında yer alıyor. Ancak, amiral gemisi telefonları satın almak maliyetli olabilir. İşte burada devreye "Yenilenmiş iPhone"lar giriyor. Turkcell Pasaj’dan 1 yıl garantili ve Pasaj güvencesiyle yenilenmiş iphone modellerini satın alabilir; diğer tüm markaları incelemek için de yenilenmiş telefonlar​ kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yenilenmiş iPhone Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yenilenmiş iPhone, kullanıcılardan yetkili firmalar tarafından alınan eski telefonların laboratuvar ortamında test edilerek sorunlarının giderilip tam işlevli hale getirilerek tekrar satışa sunulmasıdır. Bu cihazlar, sıfır bir telefonun sahip olduğu tüm işlevleri, performansı ve kaliteyi sunar. Aynı işletim sistemi ve yazılım güncellemelerine sahip olan bu telefonları kullanmak, yeni bir iPhone sahibi olmanın cazip bir yoludur.

İkinci El ve Yenilenmiş iPhone Arasındaki Farklar

Yenilenmiş iPhone'lar ile ikinci el telefonlar arasında önemli farklar bulunmaktadır. Yenilenmiş iPhone'lar, bakanlık tarafından yetki verilen resmi yerlerde satılır ve belirli kalite standartlarına uygun olarak yenilenir. Bu sayede tüm fonksiyonları %100 çalışır durumda ve kozmetik olarak yeni gibi görünürler. Ayrıca, yenilenmiş iPhone'lar 12 ay garantili olarak satılırken, ikinci el telefonlar garanti kapsamı altında değildir ve problemli donanımsal parçalar içerebilir.

Yenilenmiş Ürün Türk Standartları Enstitüsü tarafından "TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi" almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından "Yenileme Merkezi" olarak belirlenmiş firmalar tarafından, yenileme ve sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunulan kullanılmış ürünlerdir. Yenilenmiş ürünler, tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım, onarım ve test işlemlerinden geçirilmiş, tüm fonksiyonları %100 çalışan, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmayan, kozmetik olarak yeni (sıfır) cihazdan farksız cihazlardır. Yenilenmiş cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları ayni kondisyonda olup %100 olarak çalışır durumdadır. Yenilenmiş ürünler, Yenileme Merkezleri tarafından 12 ay süre ile garanti altındadır. Yenilenmiş ürünlerin kutu içeriğinde şarj kablosu, sim iğnesi bulunmaktadır. Yenilenmiş telefonlarda cihazın içindeki veriler kalıcı olarak silinir.

Yenilenmiş iPhone Almanın Avantajları Nelerdir?

Yenilenmiş iPhone almanın pek çok avantajı vardır:

  • Yüksek Performans, Düşük Fiyat: Yenilenmiş iPhone'lar, yüksek performansı daha uygun fiyatlarla sunar, böylece amiral gemisi deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Güvence: Yenilenmiş iPhone'lar sıkı kalite kontrolünden geçer ve 12 ay garantili olarak satılır, böylece sorunsuz bir kullanım sağlanır.
  • Çevre Dostu: Yenilenmiş iPhone'lar, sürdürülebilir bir tercih olarak çevre dostu bir seçenektir.
  • Güncel Yazılım Desteği: Yenilenmiş iPhone'lar en son iOS güncellemelerini alarak yeni özelliklerden yararlanmanıza olanak tanır.
  • Geniş Model Seçenekleri: İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun modeli seçebilirsiniz.​

Turkcell Pasaj'da Yenilenmiş iPhone Avantajları

Turkcell Pasaj, yenilenmiş iPhone almanın en güvenilir yolu olarak öne çıkar. Mobilfon ve EasyCep gibi lisanslı yenileme merkezleri tarafından yenilenen iPhone'lar, Turkcell Pasaj aracılığıyla kolayca satın alınabilir. Fiyatları inceleyebilir, istediğiniz modeli sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yenilenmiş iPhone'lar, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli bir teknoloji deneyimi sunar. Resmi standartlara uygun olarak yenilenen bu cihazlar, garantili bir kullanım imkanı sağlar. Turkcell Pasaj aracılığıyla güvenle alışveriş yapabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun yenilenmiş iPhone'u bulabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’ın sıfır cep telefonu modellerinde de taksitli telefon avantajları mevcut.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Yenilenmiş iphone ne demek?

Yenilenmiş iPhone, kullanıcılardan yetkili firmalar tarafından alınan eski telefonların laboratuvar ortamında test edilmesi sonucu sorunların giderilerek tam işlevli hale getirilmesi ve tekrar satışa sunulmasıdır.

İkinci el iphone ile yenilenmiş iphone arasındaki fark nedir?

Yenilenmiş iphone’ların bütün fonksiyonları %100 çalışır durumdayken, 2. el telefonlar problemli donanımsal parçalar içerebilir. 2. el iphonelar herhangi bir garanti kapsamı altında değildir. Yenilenmiş iphonelar ise 12 ay garantili olarak satılır. Yenilenmiş iphone’ların dış görünüşü sıfıra çok yakın olmasına rağmen 2. el telefonlarda kırık, çatlak, çizik ve yıpranmalar görülebilir. Yenilenen iphone’ların lisans yenileme merkezinde testten geçmesi sonucu illegal riski bulunmaz. 2. el iphone’larda ise bu risk her zaman vardır. Lisanslı yenileme merkezlerinde yenilenme yapılan telefonlar lisanslı orijinal parçalara sahiptir. Fakat 2. el telefonlarda orijinal olmayan parçalar bulanabilir.

Yenilenmiş iPhone’ları güvenle alabilir miyim?

Yenilenmiş iPhone’lar bakanlık tarafından yetki verilen resmi yerlerde satılır. Bu sebeple %100 güven içerir. Yenilenmiş iPhone’lar birtakım testlerle tüm kontrolleri yapılarak gereken tüm bakım ve onarım işlemlerinden geçirilir. Tüm fonksiyonları çalışır halde ve darbe, çizik aşınma izi olmadan satışa sunulur.

Yenilenmiş iPhone’lar orijinal midir?

Yenilenmiş iPhone modelleri aynı sıfır telefonlar gibi cihaz kutusuna yerleştirilen orijinal ürünlerdir. Ayrıca cihazın yenilenmesi kapsamındaki bakım ve onarım sürecinde tamamıyla %100 orijinal parçalar kullanılır.

Yenilenmiş iPhone aldığımda eski kullanıcıların bilgileri ile karşılaşacak mıyım?

Yenilenen iPhone’ların tümü yetkili teknik servis tarafından, uzman personeller eşliğinde ve uygun laboratuvar ortamında veri temizliği yapılarak satışa sunulur. Bir başka deyişle bu telefonlar yapılan işlemler sonucu fabrika standartlarına geri döndürülür. Bu işlemler sonucu telefonu aldığınızda eski kullanıcının bilgileri tamamen silinmiş olur.

Turkcell Pasaj’dan nasıl yenilenmiş iPhone alabilirim?

Lisanslı yenileme merkezinde tüm testleri ve onarımları yapılan iphone modellerini Turkcell Pasaj aracılığı ile kolayca alabilirsiniz. Siteye girerek yenilenmiş Apple telefonlara göz atarak fiyatları inceleyebilirsiniz. Almak istediğiniz telefonu sepetinize ekleyerek tek tıkla kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yenilenmiş iPhone “mükemmel” durumda ne demekdir?

Mükemmel durumda yenilenmiş iphone, kozmetik yani dış görünüş olarak sıfır telefonlarda çok yakın ürünlerdir. Bu telefonun kasasında ya da ekranında en ufak bir sorun bulunmadığı anlamına gelir.

Yenilenmiş iPhone “çok iyi” durumda ne demekdir?

Yenilenmiş iPhone modelinin çok iyi durumda olması demek, işlevsel ya da performans olarak hiçbir sorunu olmadığı anlamına gelir. Bu ürünlerin kozmetik yapısında hafif çizikler görülebilir. Fakat bu çizikler telefonun çalışma performansını hiçbir şekilde etkilemez.

Yenilenmiş iPhone “iyi” durumda ne demekdir?

İyi durumda olan yenilenmiş iphone ise yine ürünün performansı ve işlevselliği açısından bir sorun yaratmayacak hafif çiziklerin biraz daha gözle görülür durumda olmasını ifade eder.

Turkcell’den alacağım yenilenmiş iPhone’lar kim tarafından yenilenmektedir?

Turkcell’den alınan yenilenmiş iPhone’larda Mobilfon ve EasyCep öne çıkmaktadır.Mobilfon, kullanılmış cihazları yüksek ve güvenli standartlara uygun olarak yenileme amacıyla kurulmuş bir merkezdir. Mobilfon, Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenilenmiş Cihazlara İlişkin Yönetmeliği” kapsamında lisansa sahiptir. Bu merkez aynı zamanda Turkcell’in “Eskisini Getir Yenisini Götür tekliflerinin” iş ortaklığını üstlenir. EasyCep ise, 2018 yılında kurulan ve cep telefonu, tablet, bilgisayar, akıllı saat gibi ikinci el elektronik cihazları yenileyerek bir yıl garantili satışını yapan bir şirkettir.

Turkcell Pasaj’da garantili ikinci el iPhone satışı yapılıyor mu?

Turkcell mağazaları ve Turkcell Pasaj online mağaza üzerinden, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) standartlarına uygun ve Ticaret Bakanlığı onayı ile lisanslanan yenileme merkezinde bakımdan geçen 2. el iphone modelleri garanti kapsamı dahilinde satılabiliyor.

Yenilenmiş iPhone garanti süresi ne kadar?

Yenilenmiş iPhone’ların garanti süresi 12 ay yani 1 yıldır. Yenilenmiş cihazlar Turkcell Pasaj’da Mobilfon garantisi ile sizlere sunulur. Garanti kapsamı, kullanıcı hatası dışındaki yasa ile belirtilen üretim kaynaklı fonksiyonel problemleri içerir. Garanti belgesi, cihazın kutusunun içerisinde bulunur.

Turkcell Pasaj garantisi nedir?

Turkcell Pasaj garantisi, Turkcell’in satışa sunduğu ürünlerin garantisini kapsar. Turkcell pasajdan alınan ürünler resmi distribütör garantisi altında yer alır. Siteden alınan yenilenmiş iPhonelar 1 yıl Mobilfon garantisi altındadır.

Aldığım yenilenmiş iPhone’u iade edebilir miyim?

Aldığınız yenilenmiş iPhone’u hiçbir koşul belirtmeden 14 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Yenilenmiş iPhone satın aldım, nasıl teslim alacağım?

Turkcell Pasaj üzerinden verdiğiniz yenilenmiş iPhone teslimatları firma tarafından güvenli bir şekilde yapılır. Ayrıca seçmiş olduğunuz ürünü bulunan mağazadan giderek kendiniz de teslim alabilirsiniz.

Aldığım ürün kaç günde kargoya teslim edilir?

Aldığınız yenilenmiş iPhone cihazlar genellikle 1 ila 3 gün içerisinde kargo teslim edilir.

Daha Fazla