Sepet 0

Mutfak Robotları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7605 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Mutfak Robotları

Mutfak robotu modelleri, birbirinden kaliteli tasarımları ve etkileyici performanslarıyla mutfağınıza damga vuruyor. KitchenAid, Ankarsrum, Kenwood gibi markalar tarafından üretilen mutfak robotu seçenekleri pek çok farklı lezzete kolayca imza atabilmenizi sağlıyor. Yemeklerinizi, tatlılarınızı, hamur işlerinizi, meyve sularınızı ve smoothie’lerinizi yaparken faydalanabileceğiniz ürünler dileyen kullanıcılar için tekli hâlde, dileyen kullanıcılar için de set hâlinde satılabiliyor. Hem evinizde hem de ofisinizin mutfağında kullanabileceğiniz mutfak robotu modelleri, yiyeceklerinize ve içeceklerinize profesyonel bir kalite kazandırırken mutfakta geçirdiğiniz süreyi de kısaltıyor. Siz de birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlamak isterseniz Turkcell Pasaj tarafından size sunulan indirimli mutfak robotu modellerine hemen göz atabilirsiniz.

Büyük Mutfak Robotu Modelleri

Mutfak robotu markaları tarafından en çok üretilen modeller arasında büyük boyutlu ve çok fonksiyonlu ürünler öne çıkıyor. Büyük mutfak robotu çeşitleri, ortalama 1,7 ila 2 litre hacminde üretiliyor ve tüm parçalarının birbirine bağlı olmasıyla kompakt bir yapı sergiliyor. Tek hazneli yapıları ve pratik kullanım şekilleriyle öne çıkan büyük boyutlu modeller, kademe ayarları sayesinde farklı seviyelerde işlem gerçekleştirebiliyor. Tekli mutfak robotu seçenekleri; rendeli mutfak robotu, doğrayıcı mutfak robotu ve mini mutfak robotu gibi gruplara ayrılıyor. Rendeli ve doğrayıcı modeller, tamamen çelikten üretilen başlıkları sayesinde yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi kusursuz bir kalitede parçalayıp rendelerken hijyenik yapısıyla da dikkat çekiyor. Paslanmaz başlık bölümleri bu sayede yiyeceklerinize pas ve yabancı madde temas etmesini önlüyor. Meyve salatası ve bebek maması gibi yiyeceklerin yapımında da kullanabileceğiniz doğrayıcı ve rendeleyici mutfak robotları, yüksek hız kapasitesiyle de fark yaratıyor. Küçük mutfak robotu çeşitleri ise ağırlıklı olarak çırpma ve doğrama fonksiyonlarını yerine getiriyor. Ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan küçük modeller, kaydırmaz tabanları ve gizli bıçak bölmeleri sayesinde sizi ve mutfağınızı güvende tutuyor.

Mutfak Robotu Setleri

Mutfak robotu seti çeşitleri, tek üründe çok sayıda fonksiyon arayan kullanıcılar için özel olarak üretiliyor. Doğrama, kesme, çırpma, karıştırma, rendeleme, parçalama, buz kırma gibi işlemlerin tümünü gerçekleştirebilen mutfak robotu setlerinde ağırlıklı olarak iki farklı işlem kabı bulunuyor. Biri ölçme, diğeri ise doğrama amacıyla kullanılan kaplar, mutfak işlemlerinizi ekstra gerece ihtiyaç duymadan tamamlayabilmenizi sağlıyor. Mutfak robotu setlerinin bıçak, başlık ve hazne bölümleri bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Bu yönüyle size kolay temizlik avantajı sunan setler, zengin kademe ayarlarıyla da dikkat çekiyor.


Farklı hızlara ayarlanabilen ve turbo modda çalışabilen mutfak robotu setleri, bu sayede her yiyecek türü için ayrı bir program uygulayabilmenize imkân tanıyor. Koku ve iz tutmayan özel tasarımları sayesinde defalarca kullanılabilen ve pek çok farklı yiyeceğe işlem yapabilmenizi sağlayan mutfak robotu setleri ideal fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Mutfak robotu seti fiyatları, son derece bütçe dostu bir nitelik sergiliyor ve bu yönleriyle kullanıcılardan tam puan alıyor. Çok sayıda mutfak gerecinin fonksiyonunu tek başına karşılayabilen mutfak robotu setleri, bu sayede sizi farklı gereçlerin masrafından da kurtarıyor.

Akıllı Mutfak Robotu Seçenekleri

En çok tercih edilen mutfak robotu modelleri arasında akıllı cihazlar da bulunuyor. Yeni nesil teknolojiyle üretilen akıllı mutfak robotu modelleri, dijital panelleri sayesinde her seviyeye kolayca ayarlanabiliyor ve pek çok farklı fonksiyonu aynı anda gerçekleştirebiliyor. Akıllı mutfak robotu seçenekleri, yiyecek türlerine uygulayacağınız işlemleri kusursuz bir hâle getiriyor ve en ince ayarları bile kolayca yapabilmenizi sağlıyor. Hassas yapıları sayesinde yiyeceklerinizin yoğunluğunu, hacmini ve kıvamını ölçebilen akıllı mutfak robotu modelleri, aynı zamanda pişirme işlemi de gerçekleştirebiliyor. Buharda pişirme, haşlama, kızartma gibi işlemleri rahatça uygulayabilen akıllı mutfak robotları, bu sayede mutfağınızda geçirdiğiniz her bir dakikadan maksimum seviyede keyif alabilmenizi sağlıyor.


Mutfak işlemlerinizin süresini kısaltırken yiyeceklerinizin lezzetini ve kalitesini artıran akıllı modeller, cep telefonları aracılığıyla uzaktan da kumanda edilebiliyor. Dijital göstergeleri sayesinde işlemden geçirdiğiniz yiyeceğin ve uyguladığınız programın detaylarını rahatça gözlemleyebilmenize imkân tanıyan akıllı mutfak robotları, bu sayede yiyecek ve içeceklerinizde detayların gücünden yararlanabilmenizi sağlıyor. Akıllı mutfak robotu yorumları ise bu çarpıcı teknolojinin ne kadar beğenildiğini gözler önüne seriyor. Siz de en cazip mutfak robotu fiyatları ile birbirinden kaliteli modeller satın almak isterseniz Turkcell Pasaj’ın size özel fırsatlarına hemen göz atabilirsiniz.

Daha Fazla