Sepet 0

Huawei Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12256 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Birbirinden Kullanışlı Huawei MatePad Tablet Modelleri

Dünyanın önemli teknoloji üreticileri arasında yer alan Huawei, tablet çeşitleriyle de kullanıcılarına birçok avantaj sağlamayı başarır. Bilgisayarlarındaki başarısını söz konusu tabletler olduğunda da sürdürmeye devam eden marka, çoğu gereksinimi karşılayacak şekilde ürünlerini çeşitlendirir. Ekran boyutu, dahili depolama alanı ve bellek gibi özellikler açısından birbirinden ayrılan Huawei tablet modelleri, herkesin aradığını rahatlıkla bulmasını mümkün kılar. Ders çalışma, film ya da dizi izleme, işle ilgili birtakım işlemleri gerçekleştirme ya da internette gezinme benzeri çoğu işlemin kolaylıkla yapılmasını sağlayan ürünler, işlevselliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Huawei Android tabletler güçlü işletim sistemi ve teknolojik inovasyonlarıyla kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik kazandırır. Ayrıca Huawei MatePad tabletler basit arayüzü sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Basit kurulum işlemlerinden sonra anında kullanıma hazır hale gelen modeller, çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin gereksinimlerini karşılar. Turkcell Pasaj üzerinden Huawei tablet fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınızı kısa süre içinde bulabilir, hem kendiniz hem de çocuklarınız için işlevsel bir donanım parçasına vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Teknik Detaylarıyla Öne Çıkan Huawei Tablet Özellikleri

Huawei tablet özellikleri ile kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt vermeyi başarır. Hız söz konusu olduğunda ortalamanın üzerinde sonuçlar elde edilmesini sağlayan modeller, kullanıcılarına istediği işlemi yapma özgürlüğü tanır. Farklı serilere sahip olan Huawei tabletler, her türlü kullanım amacına uyum sağlamayı başarır. Günlük işlemlerden ağır oyunlara kadar farklı uygulamaları kullanabileceğiniz ürünlerle dilediğinizi yapabilir, günlük yaşantınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Huawei tablet özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • Bazı MatePad modellerinde Android işletim sistemi bulunurken bazılarında HarmonyOS yer alır. HarmonyOS, Huawei tabletler ve telefonlar için özel olarak tasarlanan bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi bulanıklık, kayıt eksikliği ya da kararsızlık bir birçok video konferans hizmetinin standart sorunlarını çözmeyi başarır. Böylece HarmonyOS işletim sistemine sahip olan Huawei tablet modelleri ile pratik bir şekilde video konferanslar yapabilirsiniz.
  • Android işletim sistemine sahip olan Huawei tabletler, geleneksel Google Play Store hizmetini sunar. İşlemci ve RAM benzeri özelliklerle kullanıcı deneyimi artırır. Huawei MatePad 10.4 gibi modellerde Android işletim sistemi yer alır.
  • Huawei tabletler incelendiğinde dahili bellek hafızası bakımından kendi içinde ayrıldığı görülebilir. Bazı modellerde 6 GB bazılarında ise 16 GB RAM kapasitesi yer alır. RAM kapasitesi arttıkça aynı anda daha çok uygulamayı kullanabilir, programlar arasında hızlı bir biçimde geçiş yapabilirsiniz.
  • 6 GB RAM, günlük kullanım için idealken daha yüksek kapasiteye sahip olan Huawei tabletler ağır programlar çalıştıran ya da güç isteyen oyunlar için daha kullanışlı hale gelir.
  • Huawei tablet modelleri içerdiği yonga seti ile de birbirinden ayrılır. Bazılarında Qualcomm bazılarında Huawei’nin özel olarak tasarladığı Kirin yonga seti yer alır. Çoğunlukla 8 çekirdeğe sahip olan Huawei tabletler, veri aktarımını dengeli bir şekilde gerçekleştirerek akıcı performanslar elde edilmesini mümkün kılar.
  • İşlemcinin azami frekansı da modelden modele değişir. Huawei tabletler incelendiğinde 2.84 GHz veya 4.00 GHz gibi farklı hızlara sahip seçenekler olduğu görülebilir. Hız konusunda standartları yakalamayı başaran Huawei tabletler, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığını kolaylıkla bulmasına imkan tanır.

Teknik detaylarıyla birbirinden ayrılan Huawei tabletler, her kullanıcının gereksinimlerini karşılayabilir. Kullanım amacınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj’dan Huawei tablet fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, sizin için uygun olan modele kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Ekran Özellikleriyle Huawei Tablet Modelleri

Huawei MatePad tabletler donanımın yanı sıra kamera ve ekran özellikleriyle de kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam eder. Ekran boyutu söz konusu olduğunda birçok farklı alternatif sunan ürünler, herkesin rahatlıkla kullanabileceği seçenekler ortaya koyar. Huawei MatePad Pro gibi modeller 10.8 inç boyutuyla kullanıcılarına avantajlar sağlar. Elde rahat bir şekilde tutulabilen ölçüleri sayesinde günün her anı kullanılabilir. Ayrıca ortalama ekran boyutu sayesinde dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıya bürünür. 7250 mAh pil kapasitesine sahip olan model, uzun süreli kullanım ömrüyle de kullanıcılarına avantajlar sağlar. 460 gram ağırlığında olması da çantada taşırken hantal bir yapı sunmasının önüne geçer. Bazı modeller ise 12.0 inç ölçülerindedir. Büyük ekran isteyen kişilere hitap eden geniş alanlı Huawei tabletler, film ya da dizi izleme keyfini üst seviyeye taşır. Ayrıca oyun oynarken de her ayrıntıyı rahatlıkla görmenizi mümkün kılar. Büyük ekranına rağmen ince çerçevelere sahip olan Huawei MatePad tabletler, kullanıcılarına konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Ekran boyutunun yanı sıra çözünürlük ve piksel yoğunluğuyla da Huawei tabletler kullanıcı deneyimini geliştirir. 240 PPI, 276 PPI ya da 280 PPI gibi farklı piksel yoğunluklarına sahip olan modeller, görsel olarak etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ayrıca bazı Huawei MatePad tabletleri parmak izi tutmaz kaplaması sayesinde izlere karşı hassasiyeti olan kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelir. Çoklu dokunmatik desteğine sahip olan ürünler, birden fazla nokta üzerinde aynı anda işlem yapılmasını sağlar. Böylece aynı anda birden fazla program üzerinde dilediğinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Ek olarak çoklu dokunmatik desteği, oyun oynarken de daha hızlı bir şekilde aksiyon almanızı mümkün kılar. OLED, IPS ya da LED gibi farklı teknolojilerle üretilen ekranlar, yüksek kontrast oranları ve parlak renkleriyle kullanıcılarına avantajlar sunar. 540 nit veya 600 nit parlaklığa kadar çıkabilen ekranlar, ışığın yoğun olduğu ortamlarda rahat bir kullanım sunar. Geniş kullanım alanı ve ek özellikleriyle öne çıkan Huawei tabletler, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Dayanıklı ekranlar, uzun süreli bir kullanım ömrü sağlamasıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Huawei Android tablet fiyatları ve seçeneklerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, aradığınız özelliklere uygun etiketlerle sahip olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Huawei Tablet Fiyatları

Ekran boyutu, dahili bellek hafızası, GPU ve CPU frekansları bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrıldığı için Huawei tablet fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Turkcell Pasaj fırsatlarını inceleyerek bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilir, zorlanmadan kaliteye erişebilirsiniz. Huawei tabletler uygun fiyata standartların üzerine çıkmasıyla öne çıkar. Kaliteyi herkes tarafından ulaşılabilir etik​etlerle kullanıcılarına sunduğu için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Yazılım desteği ve yüksek RAM kapasitesi sayesinde kullanıcılarına aradığı performansı sunmayı başarır. Özel olarak aradığınız bir ekran boyutu ya da özellik varsa Huawei etiketli Android tabletler içinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajlarını takip ederek Huawei tablet fiyatları ve seçeneklerine kısa sürede erişebilir, günlük hayatınıza işlevsel parçalar katabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Huawei Tablet Modelleri Kamera Söz Konusu Olduğunda Nasıldır?

Kameraya önem veren Huawei tablet modelleri, çözünürlük konusunda kullanıcılarını memnun eder. Seçenekleri incelediğinizde 8 MP ve 13 MP gibi farklı çözünürlüğe sahip olan kameralar olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca F/1.8 gibi geniş diyafram aralığına sahip olan Huawei tabletler, her anı ölümsüzleştirmenize yardımcı olur.

Huawei MatePad Çeşitleri Hızlı Şarj Özelliğine Sahip midir?

Huawei tablet özellikleri bakımından kendi içinde ayrılır. Hızlı şarj, her modelde olmasa da çoğu tablette yer alan bir özelliktir. 65W gibi yüksek hızlı şarj desteklerine sahip olan modeller, kısa süre içinde bataryayı tamamen doldurmanıza yardımcı olur. 3665 mAh ya da 7250 mAh gibi farklı batarya kapasitelerine sahip olan modeller, kullanıcılarını memnun eden pil ömrü sunmayı başarır.

Huawei Tabletler Hangi Ek Özelliklere Sahiptir?

Bazı Huawei tabletler Harman Kardon destekli hoparlörler içermesiyle ses konusunda kullanıcılarına avantajlar sağlar. Ayrıca 4 adet mikrofon içeren ürünler, video konferansları gerçekleştirirken sesinizi karşı tarafa net bir şekilde aktarmanızı sağlar. Renk sıcaklığı ya da yerçekimi sensörü gibi ek özellikler ürünleri daha fonksiyonel hale getirir.

Daha Fazla