Sepet 0

Takip Cihazları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10233 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Takip Cihazları Uygun Fiyatları ve Çeşitleriyle Turkcell Pasaj'da

Anahtarlarınızı ya da özel eşyalarınızı sıklıkla kaybediyorsanız, takip cihazları bu konuda size yardımcı olabilir. Genellikle ufak boyutlu olan ürünler, değerli eşyalarınızı her an gözlem altına tutmanıza yardımcı olur. Anahtar gibi sürekli olarak kaybolan eşyalarınızı da bu takip cihazları vasıtası ile istediğiniz zaman bulabilirsiniz. Bu ürünler, içerisinde bulunan çipler ve özel sistemleri sayesinde uzaktan kontrol edilebilir. Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlayarak takip cihazlarını rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. İlgili uygulamaları indirerek telefonlarınızda önemli eşyalarınızı pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Sıklıkla anahtarınızı kaybetmekten şikayetçiyseniz ve bu problemin önüne geçmek için kolay bir çözüm yöntemi arıyorsanız takip cihazları sizin için iyi bir seçenek olabilir. Turkcell Pasaj’da farklı seçenekler sunan birçok modelin bulunduğu takip cihazları içinden kendiniz için uygun olan ürünü zorlanmadan bulabilirsiniz. Ayrıca bazı takip cihazları telefon üzerinden değişik işlemler de gerçekleştirebilir. Telefonla arar gibi takip cihazını çaldırabilir, aradığınız eşyayı konumdan ziyade sesi takip ederek de rahatlıkla bulabilirsiniz. İşlevselliğinin yanı sıra aynı zamanda bu ürünler şık tasarımı ile de dikkatleri üzerinde toplar. Değerli eşyalarınızı koruma altına alırken aynı zamanda bu aksesuarlar aracılığı ile onlara şık ve havalı bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler arasından istediğiniz özellikteki takip cihazına kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Takip Cihazları Modelleri & Çeşitleri

Çok düzenli biri değilseniz eşyalarınızı sıklıkla kaybedebilirsiniz. Bazen çok düzenli olmak da eşyaların kaybolmasının önüne geçmeyebilir. Takip cihazı çeşitleri eşyalarınızı kısa süre içinde bulmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Kumanda, anahtar, önemli bir eşya; ne olursa olsun her eşya ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan ürünler, Bluetooth izleyici sayesinde eşyalarınızı kaybettikten sonra rahat bir şekilde bulmanızı sağlar. Her takip cihazı ya da bluetooth izleyici, aynı genel amaca hizmet eder. Kayıp öğeleri bulmak için her marka ve model farklı bir şekilde çalışır. Apple telefonlar kendi ekosistemleri içinde çalışan ayrı bir ürüne sahipken, Android telefonlar da işletim sistemlerine uygun özel seçenekler içerir. Takip cihazları telefon ile bağlandıktan sonra herhangi bir ürüne bağlanabilir. Bu sayede kaybettiğiniz eşyaların yerini bulmanız kolaylaşır. Bazı takip cihazları sesli bir şekilde yerini belli etmesi ile de kullanıcılara pratik bir kullanım imkanı tanır. Telefonunuz ile eşleşerek eşyalarınızı izlemenizi daha kolay bir hale getirir. Takip cihazları konum verilerinizi sürekli olarak izlediği için bağlı olan cihazı bir yerde bıraktığınız zaman size bildirim gönderebilir. Bu sayede ürünü kaybetmeden hemen yerini tespit edebilir, unuttuğunuz yerde eşyanızı gidip alabilirsiniz. Takip cihazları telefonunuza Bluetooth ile bağlı olmasına rağmen kulaklıklar gibi kısa menzillerde çalışmaz. Uzun bir menzile kadar kayıp eşyanızın yerini size bildiren özel bir teknoloji içerirler. Takip cihazları genellikle pil ile çalıştığı için ürünler uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Belirli aralıklar ile pilleri kontrol edildiği takdirde herhangi bir problem yaşanmaz. Bazı kişi takip cihazı modelleri suya geçirmeme özelliğine sahip olması ile de öne çıkar. Böylece cihazı yağmur altında unutsanız bile çalışmaya devam eder. Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan takip cihazı çeşitleri, belirli bir mesafeye kadar dayanıklı olabilir. Su geçirmeme ve dayanıklılık gibi özellikler markadan markaya ve modelden modele değişkenlik gösterir. Eşyalarınızı sık sık bir yerde unutuyorsanız ya da anahtar gibi küçük eşyalarınızı gün içinde bulmakta zorluk çekiyorsanız, takip cihazı sizin için uygun bir ürün olabilir. Seçenekleri inceleyerek telefonunuza uygun olan ürünü kısa sürede bulabilir, eşyalarınızı her an gözlem altında tutmaya başlayabilirsiniz.

Takip Cihazı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Takip cihazı her ne kadar kullanışlı bir ürün olsa da kişisel gereksinimlerinizi doğru bir şekilde yanıt verecek alternatifi seçmek oldukça önemlidir. Takip cihazı seçiminde bulunmadan önce bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Aşağıdaki listeden ürün seçimini nasıl yapmanız gerektiği hakkında fikir edinebilir, kendiniz için uygun takip cihazını daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz.


  • Öncelikle, takip cihazının kullandığınız telefon ile uyumlu bir ürün olması gerekir. En iyi takip cihazı kişinin kullandığı telefon modeline göre farklılık gösterir.
  • Apple ya da Android telefonlar kendi içinde farklı takip cihazları ile birlikte daha iyi çalışır. Bundan dolayı satın almadan önce seçtiğiniz takip cihazının hangi telefonlar ile daha iyi bir şekilde çalıştığına göz atmanız önerilir.
  • Takip cihazının boyutu ne kadar küçük olursa işlevselliği o kadar artar. Boyutu küçük olan takip cihazını farklı eşyaların üzerine daha kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca kaybolma olasılığı en yüksek olan eşyalar küçük olduğundan büyük ve hantal bir ürüne ihtiyaç yoktur.
  • Boyutun haricinde takılması kolay takip cihazları edinmek de önemlidir. Bazı ürünler kendiliğinden yapışkanlı pedler içerirken bazıları anahtarlığa sahiptir. Bazı modeller ise anahtarlık girişleri içerir. Satın alacağınız takip cihazını hangi eşyanız ile birlikte kullanacağınızı belirledikten sonra nasıl takılacağına da göz atmanız gerekir.
  • Satın alacağınız ürünün pil ömrü de oldukça önemlidir. Takip cihazları pil ile çalıştığı için pili biterse ürünün işlevselliği de ortadan kalkar. Bunun önüne geçmek için kısa sürede şarj olan ve şarj süresi uzun süre boyunca dayanan ürünlere ihtiyaç duyulur.
  • Suya karşı dayanıklılık da önemli bir kriterdir. Eşyanızı dış mekanlarda unutma ihtimalinize karşın takip cihazınızın yağmura karşı dayanıklı bir yapıda tasarlanması oldukça önemlidir.
  • Takip cihazınızın fiziksel olarak zarardan koruyan özelliklere de dikkat etmeniz gerekir. Takip cihazının koruyucu bir kabuk içerip içermemesi işlevselliğini büyük ölçüde etkiler. Aksi halde ufak sürtünmeler bile takip cihazının verimliliğini olumsuz yönde etkileyebilir.
  • Bazı modeller sesli bir şekilde uyarı vererek yerinin daha kolay bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Genellikle ürünlerin menzili 400 metre olsa da bazı takip cihazları daha düşük bir menzile de sahip olabilir. Ürün araştırması yaparken hangi menzilin sizin için uygun olduğunu belirlemeniz gerekir.

Birçok farklı seçenek arasından istediğiniz takip cihazına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlar dolu dünyasında istediğiniz ürüne dilediğiniz fiyat seçenekleri içinden kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Telefonunuz için uygun olan modeli belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Takip Cihazı Fiyatları

Takip cihazları pek çok farklı markanın ürettiği bir üründür. Telefonunuzun işletim sistemine ve bütçenize göre seçenekler arasından kendiniz için uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Konum takip cihazı yeni nesil teknolojilerden yararlanan bir ürün olması ve kişisel eşyaların sık sık kaybolmasının önüne geçmesi sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerini içermesi sayesinde de sıklıkla tercih edilir. Siz de eşyalarınızı kaybetmekten ve aramak için saatler harcamaktan sıkıldıysanız, Turkcell Pasaj’da bulunan takip cihazı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Renk, menzil, boyut ve marka gibi çeşitli özelliklere sahip olan ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan seçeneğe anında ulaşabilirsiniz. Telefonunuza uygun olan modeli bulduktan sonra eşyalarınızı pratik bir şekilde koruma altına almaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla