Sepet 0

Tıraş Makineleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Erkek Tıraş Makineleri

Sağlık ve kişisel bakım ürünleri, vücut hijyeninizi ve genel sağlığınızı korumanız için özel olarak üretilen pek çok seçenekten oluşur. Erkekler için üretilen en önemli bakım ürünleri arasında ise tıraş makinesi modelleri ilk sıralarda yer alır. Son derece pratik ve etkili erkek bakım ürünleri olan tıraş makineleri; saçlarınızı, sakallarınızı ve vücudunuzun genelinde bulunan tüyleri rahatça kesebilmenize imkân tanır. Şarjlı ve adaptörlü olmak üzere iki farklı grupta tasarlanan erkek tıraş makinesi seçenekleri, farklı başlık ve tarak destekleriyle saç, sakal ve tüylerinizi istediğiniz seviyede kısaltabilmenize yardımcı olur. Seyahatlerinizde, tatillerinizde ve iş gezilerinizde de faydalanabileceğiniz pek çok model ise Turkcell Pasaj’da sizi bekler. Siz de dilediğiniz her yerde bakımlı ve etkileyici bir görünüm sergilemek isterseniz; Braun, Philips, Goldmaster ve Rowenta gibi markaların imzasını taşıyan tıraş makinesi seti seçeneklerini inceleyebilir ve kişisel bakım kalitenizi yükseltebilirsiniz.

En İyi Tıraş Makinesi Modelleri

En iyi tıraş makinesi modelleri, kişisel bakım ve teknoloji alanında benzersiz bir deneyime sahip olan markalar tarafından tasarlanır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında Braun tıraş makinesi seçenekleri ve Philips tıraş makinesi modelleri ön plana çıkar. Braun ve Philips marka modeller, set hâlinde tasarlanmaları sayesinde tek ürünle pek çok bakım işlemini gerçekleştirebilmenize imkân tanır. Farklı başlıkları sayesinde saç, sakal, ense, burun içi, yanak, göğüs gibi bölgeleri rahatça tıraş edebilmenize yardımcı olan tıraş makinesi setleri, vücut hijyeninizi en kısa sürede sağlayabilmenizi mümkün hâle getirir. Koruyucu standları ile de öne çıkan setler, her türlü banyo tezgâhında ve dolabında kolayca muhafaza edilebilmeleriyle de dikkat çeker. Kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği seçenekler arasında, Goldmaster tıraş makinesi modelleri de bulunur. Birbirinden kaliteli tasarımlarıyla geniş yankı uyandıran markanın koleksiyonlarında bulunan erkek tıraş makineleri, yüksek kaliteleri sayesinde dilediğiniz her yerde profesyonel seviyede tıraş işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlar.


Erkekler için tasarlanan en iyi modeller arasında, saç ve sakal tıraşını tek cihazla gerçekleştirebilmenizi sağlayan seçenekler de bulunur. Sakal ve saç tıraş makinesi modelleri, başlıksız kullanıldıkları zaman saçlarınızı ve sakallarınızı 0,4 mm seviyesine kadar inceltebilir ve neredeyse jiletle tıraş olmuş gibi etkili bir görünüm sergilemenize yardımcı olur. Tıraş makineleri, saçlarını ve sakallarını daha uzun bırakmak isteyen erkekler için ise 3,5,7,9 ve 11 mm seviyesindeki taraklarla birlikte kullanılabilir. Kolayca takılan ve pratik bir şekilde kullanılan makine tarakları, saçlarınızı ve sakallarınızı istediğiniz an rahatça şekillendirebilmenize ve düzeltebilmenize de imkân tanır. Tıraş makinesi şarjlı modelleri, ortalama 4 ila 8 saat arasında tam kapasitede şarj olur ve 45 ila 120 dakika arasında değişen performanslarıyla beğeni toplar. Tek şarjla çok kez tıraş olabilmenize yardımcı olan modeller, kablosuz kullanım şekilleriyle de size büyük bir avantaj sağlar ve istediğiniz açıdan tıraş olabilmenizi mümkün kılar. Kablolu tıraş makinesi çeşitleri ise tıraş işlemlerinizin şarj sorunu sebebiyle kesintiye uğramasının önüne geçer ve uzun kablolarıyla da hareket alanınızın kısıtlanmasını önler.

Vücut Tıraş Makinesi Seçenekleri

Erkek bakımına büyük fayda sağlayan ürünler arasında, vücut tıraş makinesi seçenekleri de yer alır. Erkekler için özel olarak tasarlanan vücut tıraş makineleri; göğüs, sırt, koltuk altı gibi bölgelerdeki tüylerin etkili bir şekilde kesilmesine yardımcı olur ve bu sayede sizi önemli hijyen problemlerinden kurtarır. Enchen, Rowenta, Philips ve Babyliss gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen erkek vücut tıraş makinesi seçenekleri, özenle belirlenmiş açıları sayesinde hem sağ hem de sol elle kolayca kullanılabilir ve vücudunuzun en uzak noktalarına dahi ulaşabilmenize olanak tanır. Vücut tıraş makineleri, ıslak ve kuru kullanım şekilleriyle de dikkat çeker. Islak kullanıma uygun olan modeller, vücut tıraşınızı duş alırken bile gerçekleştirebilmenizi sağlar ve bu sayede size zaman kazandırır. Yüksek yoğunluktaki sıvı temaslarında bile maksimum performansla çalışabilen ıslak kullanımlı cihazlar, kablosuz tasarımlarıyla da size büyük bir özgürlük sağlar. Kuru kullanımlı modeller ise göğüs, ense, kol gibi gün içinde hızlı bir şekilde tıraş etmek istediğiniz vücut bölgeleri için son derece idealdir. Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken vücut tıraş makineleri, portatif yapıları sayesinde de tüm çantalarınıza ve valizlerinize sığabilir ve böylece gittiğiniz her yerde size kolayca eşlik edebilir.


Vücut geneli için özel olarak üretilen tıraş makineleri, pratik bir şekilde temizlenebilme avantajlarıyla da hayatınıza kolaylık katar. Özel fırçaları ve yağlarıyla yalnızca bir dakika içinde sterilize edilebilen makineler, bu sayede hijyen sorunlarına bağlı sağlık ve kozmetik problemleriyle karşılaşma riskinizi ortadan kaldırır. Özel kutu ya da çantaları sayesinde güvenle muhafaza edebileceğiniz modeller, dış yüzeylerinde yer alan kayma önleyici kaplamalarla da sizi kullanım kazalarından korur. Vücut tıraş makineleri, işlemler esnasında tüylerinizde ezilme, çekilme ve zorlanma oluşturmaz ve bu sayede tıraş olurken acı hissetmenizi önler. Tüy çekilmesine bağlı kızarıklık ve cilt problemlerinin de önüne geçen ürünler, bu sayede dış görünüşünüzü kolayca koruyabilmenize yardımcı olur. Son derece bütçe dostu fiyatlara sahip olan vücut tıraş makineleri, kişisel bakım ve hijyenini tasarruflu bir şekilde gerçekleştirmek isteyen tüm erkekler için ideal ürünler olmalarıyla da öne çıkar.

Tıraş Makinesi Fiyatları

Tıraş makinelerinin fiyat seçenekleri, pek çok farklı nokta göz önünde bulundurularak belirlenir. Tıraş makinesi fiyatları üzerinde en etkili olan detay ise ürünün kaç farklı şekil ve seviyede kullanılabileceğidir. Çok amaçlı tıraş makinesi setlerinin fiyatları, kullanıcıya sunduğu avantajlarla doğru orantılı olarak belirlenir ve kullanıcıyı her işlem için ayrı bir cihaz satın almaktan kurtarmaları sebebiyle son derece ekonomik olarak kabul edilir. Pek çok kullanıcı, ürün satın almadan önce ağırlıklı olarak fiyatlarını inceler ve tercihini buna göre yapar. Oysa kullanıcıların cihaz fiyatları kadar fonksiyonlarına ve avantajlarına da dikkat etmeleri önerilir. Satın alacağınız ürünün ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını göz önünde tutmanız da faydalı olur. Örneğin her gün tıraş olan kullanıcıların şarj problemi yaşamamak adına kablolu modellere yönelmesi, sık seyahat edenlerin ise yolculuklarda kolayca taşınabilecek ürünleri tercih etmesi tavsiye edilir.


Tıraş makinesi indirim seçenekleri de ürün satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar arasında bulunur. İndirim ve kampanyalar, pek çok farklı markanın dünyaca ünlü modellerine cazip avantajlarla sahip olabilmenizi mümkün hâle getirir. Bu yüzden ürün seçmeden önce size uygun indirim seçenekleri bulunup bulunmadığına göz atmanız son derece büyük yarar sağlar. Tıraş makinesi yorumları da size en uygun ürünü tespit ederken faydalanabileceğiniz kaynaklar arasındadır. Diğer kullanıcıların deneyimlerini kaleme aldıkları yorumları analiz ederek beğendiğiniz modellerin hangisinin daha faydalı olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Braun, Philips, Medisana, Goldmaster, Rowenta ve Enchen gibi başarılı markaların tasarladığı birbirinden seçkin tıraş makinelerini ise Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj tarafından sizin için bir araya getirilen seçeneklerle hem son teknolojiden yararlanabilir hem de hayallerinizdeki dış görünüşe kolayca kavuşabilirsiniz. Üstelik size özel indirimlerden ve ödeme seçeneklerinden faydalanarak en kaliteli modellere en avantajlı koşullarla rahatça sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla