Telefon Tutucular

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (4225 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Cep Telefonu Tutucuları Turkcell Pasaj'da!

Günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biri olan cep telefonlarının rahatça tutulmasını sağlayan yardımcı aksesuarlar sıklıkla tercih edilir. Pratik ve işlevsel özelliği ile öne çıkan cep telefonu tutucuları her ortamda kullanılabilir. Araçlarda telefonun navigasyon özelliğini kullanmak isteyenler ön panele yerleştirilen telefon tutucu ile kolaylık sağlayabilirler. Akıllı cep telefonunu kullanarak çevrimiçi toplantılara katılanlar ise masaüstü telefon tutucu ile sabit ve net bir görüntü elde edebilirler. Cep telefonu tutucuları birbirinden farklı şekil ve özellikleri ile kullanıcılarına avantaj sağlarlar. Farklı boyutlarda cep telefonlarına özel olarak tasarlanan modeller esnek tutma bölümleri sayesinde her telefona adapte olabilirler. Son teknoloji ile tasarlanan modellerde ise otomatik şarj etme özelliği ve Wireless seçenekleri kullanıcılara ekstra fayda sağlar. Telefon modeline göre size en uygun cep telefonu tutucu modelini bulmak ve bütçe dostu fiyatlar ile satın almak için Turkcell Pasajı tercih edebilirsiniz.

Mıknatıslı Cep Telefonu Tutucuları Çeşitleri

Telefon tutucu modelleri pratik özellikleri sayesinde kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlar. Farklı markalar tarafından tasarlanan modeller piyasada bulunan cep telefonu modellerine uyum sağlaması için geniş kullanım özelliklerine sahiptir. Materyal olarak plastik, ahşap, metal ve silikon kullanımları arasından mıknatıslı modeller öne çıkar. Mıknatıslı telefon modellerine ek olarak tasarlanan ahşap telefon tutucu modelleri masaüstünde dekoratif olarak şık bir görünüm oluştururken telefonların da sabit kalmasını sağlar. Görüntülü video aramalarında ya da film/dizi izlerken telefonunuzu zahmetsizce yerleştirebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan silikon telefon tutucu modelleri ise dayanıklı ve hafif yapıları ile dikkat çeker. Yumuşak bir yapıya sahip olan silikon telefonunuza zarar vermeden kavrayarak sabit kalmasını sağlar. Plastik telefon tutucu çeşitleri maliyet ve fonksiyon açısından birçok kişinin tercih ettiği ürünlerdendir. Masaüstünden araç içine kadar farklı ortamlarda kullanılabilen plastik tutucular hafif yapıları sayesinde istenilen yere rahatça taşınabilir. Her ürüne ek olarak takılabilen mıknatıslar sayesinde kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Cep telefonu tutucu modellerinin pratik kullanım özelliği araç kullananlara fayda sağlar. Telefonun arabanın ön paneline yerleştirilmesi sayesinde navigasyon takibi kolay bir şekilde yapılabilir. Araç içinde telefonunu sabit bir şekilde muhafaza etmek isteyenler mıknatıslı telefon tutucu modellerine göz atabilirler. Akıllı telefonunuz arkasına yerleştirdiğiniz mıknatıs ile telefonunuzu hızlıca tutucuya yerleştirebilirsiniz. Araçların engebeli yollarda sarsılmasından dolayı telefonunun düşmesinden korkanlar mandallı telefon tutucu modellerini inceleyebilirler.

Su Geçirmez Telefon Tutucu Modelleri

Seyahatlerde pratiklik sağlayan modeller arasında ise su geçirmez telefon tutucu çeşitleri yer alır. Su geçirmeyen kapların içinde muhafaza edilen modeller, deniz ya da havuz içerisinde birbirinden eğlenceli görüntüler çekmenize olanak verir. Su geçirmeyen cep telefonu tutucuları ise yağmurlu ve karlı havalarda da fayda sağlar. Dış ortamlarda kullandığınız telefonunuzun hava koşullarından zarar görmemesi için su geçirmeyen bir telefon tutucu modelini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı ortamlarda telefonunuza zarar vermeden taşımak ya da sabit kalmasını sağlamak için cep telefonu tutucu modellerini değerlendirebilirsiniz. Araç, seyahat ve masa telefon tutucu modelleri dahil olmak üzere farklı markaların ürünlerini inceleyerek size en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Daha güvenli bir kullanım imkanı sağlayan mandallı tutucular telefonları her köşesinden kavrayarak sarsıntı esnasında düşmesini engeller. Cep telefonlarını dış ortamlarda rahatça taşımak isteyenler boyun askılı telefon tutucu modellerini tercih edebilirler. Böylece telefonunuzu cebinizde ya da çantanızda taşımak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Boyun askılı modeller telefonların kaybolma riskini de ortadan kaldırır.

Şarjlı Cep Telefonu Tutucuları

Gelişen teknolojiye uyumlu hale getirilen akıllı telefon tutucu modelleri sundukları avantajlar sayesinde sıklıkla tercih edilir. Gün içinde sıklıkla kullandığımız telefonların şarjı bittiğinde bulunulan ortamda şarj cihazları ya da priz bulmak zor olabilir. Telefonun şarjının biterek kapanmasını engelleyen cep telefonu tutucuları kullanıcılarının kurtarıcı aksesuarı olarak yerlerini alır. Şarjlı telefon tutucu modelleri telefon ile temas ettiklerinde otomatik olarak şarj etmeye başlar. Böylece ister arabada ister videolu görüşmede telefonunuzun şarjının bitmesinden endişe duymanıza gerek kalmaz. Sensörlü telefon tutucu modellerinin kablosuz şarj özelliğinin yanı sıra kablolu modelleri de bulunur. USB kablo çıkışlı olan modeller araç içinde rahatlıkla kullanılabilir. Şarjlı modellerde tutma bölümü mandallı ya da mıknatıslı tasarımlarda bulunabilir. Vakumlu telefon tutucu modelleri telefonunuz şarj olurken sıkıca kavrayarak düşme ve kırılma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Cep telefonu ile video ve fotoğraf çekerken telefon tutucuların teknolojik özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Selfie ya da videoların ortamdaki ışık ile kaliteli bir şekilde çekilmesini sağlayan ışıklı telefon tutucu modellerine göz atabilirsiniz. Yuvarlak ring ışık ile sarı ya da beyaz renkte tasarlanan telefon tutucular ile her ortamda birbirinden net görüntüler çekilebilir. Cep telefon tutucuları yaratıcılığınızı geliştirmek için de ideal bir tercih olabilir. Farklı açılardan net ve keskin görüntüler çekmenizi sağlayan akrobat telefon tutucu modelleri sizlere kolaylık sağlar. Bükülebilen tripod ayaklar ile üretilen akrobat tutucular cep telefonlarının yanı sıra profesyonel kameralar ile de kullanılabilir. Geniş açılarda görüntü çekmenize olanak sağlayan akrobat tutucuların kullanımı ise oldukça basittir. Bluetooth ile bağlanan cep telefonu tutucular uzaktan kumanda yardımı ile farklı açılardan görüntüler çekme fırsatını sizlere sunar. Ayaklı telefon tutucu modelleri ile görüntü kaydederken ekstra kolaylık sağlayabilir ve sevdikleriniz ile birlikte olan anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Cep Telefonu Tutucuları Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Cep telefonu aksesuar​ seçenekleri içerisinde pratik ve teknolojik özellikleri ile kolaylık sağlayan modeller cazip fiyatları ile kazançlı bir alışveriş imkanı yaratır. Cep telefon tutucuların fiyatı modeline ve işlevine göre değişebilir. Markalar fiyatları belirlerken malzeme ve teknolojik donanımlarına göre hareket eder. En sık kullanılan modeller arasında yer alan klasik mandallı modeller manyetik telefon tutucu modellerine farklı fiyatlara sahip olabilir. Fakat manyetik tutucuların işlevsel özelliği klasik modellere göre daha çok öne çıkar. Manyetik telefonların yanında yapışkanlı telefon tutucu modelleri de avantajlı bir alışveriş imkanı oluşturur. Telefon kabında yer alan yapışkanla uyum içinde çalışan modeller hızlı bir kullanım deneyimi için ideal bir seçenektir. Modellerin fiyatının belirlenmesinde etki eden faktörlerden bir diğeri malzeme kullanımıdır. Ahşap ve plastik modeller uygun fiyatlı bir alışveriş fırsatı sunarken metal telefon tutucu modelleri dayanıklı yapıları ile uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Telefon tutucu alışverişinizde telefon modeliniz ile uyumlu esnek yapıları göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğlenceli görüntüler çekmeyi seviyorsanız ışık ilaveli yuvarlak telefon tutucu modelleri sizlere avantaj sağlar. Farklı açılardan çekim yapmak için yerden yüksek uzun telefon tutucu modelleri ise kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Telefon modellerinin darbe ve titreşimlere karşı düşmemesi için dayanıklı ve sağlam materyaller ile sorunsuz bir kullanım avantajı kazanabilirsiniz. Kaydırmaz telefon tutucu çeşitleri ile istediğiniz her ortamda telefonunuzu güvenli bir şekilde sabit bir hale getirebilirsiniz. Yeni nesil teknolojiler birçok kişi için vazgeçilmez parçalarından biri olan cep telefonlarının kolay bir şekilde kullanılmasını sağlayan en iyi telefon tutucu modelleri Turkcell Pasaj’da ile sizlere sunulur. Birbirinden farklı teknoloji markalarının ürünlerini inceleyerek ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun modeli uygun fiyatlar ile satın alarak kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla