Sepet 0

Şarjlı Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7605 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Hepa Filtre
Su Haznesi Kapasitesi
Toz Haznesi Kapasitesi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Şarjlı Süpürge Modelleri

Şarjlı süpürgeler, pratik kullanım şekilleri ve yüksek etkileriyle temizlikte kullanılan en önemli elektrikli ev aletleri arasında yer alır. Yeni nesil teknolojiyle tasarlanan ve bu sayede enerjiyi maksimum verimlilikle kullanan dikey şarjlı süpürgeler, kabloya ihtiyaç duymadan çalışabilmeleri sayesinde size sonsuz bir özgürlük sunar. İstediğiniz her yerde rahatça kullanabileceğiniz dik şarjlı süpürgeler; Xiaomi, Fakir, Jimmy, Electrolux ve Roidmi gibi teknoloji devleri tarafından üretilir. Yüksek toz haznesi hacimleri sayesinde en geniş evleri ve iş yerlerini bile tek seferde temizleyebilen modeller, uzun şarj ömürleriyle de size büyük avantaj sağlar. Katlanabilen yapıları ve ayarlanabilen açılarıyla en ulaşılmaz noktaları bile kusursuz bir şekilde süpürebilen şarjlı dikey süpürgeler, cazip fiyat seçenekleriyle de öne çıkar. Siz de benzersiz bir temizlik deneyimi yaşamak ve en cazip şarjlı süpürgeler fiyat seçenekleriyle tanışmak istiyorsanız, Turkcell Pasaj’da sizi bekleyen modellere hemen göz atabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge Özellikleri

Yeni nesil süpürge çeşitleri arasında yer alan şarjlı dik süpürgeler, birbirinden etkileyici özellikleriyle kullanıcılara çarpıcı avantajlar sağlar. Batarya kapasiteleri 2000 mAh ile 3500 mAh arasında değişen şarjlı süpürgeler modelleri ve tasarımlarına göre değişen emiş güçleriyle büyük beğeni kazanır. İç alanlarında yer alan toz hapsetme bölümleri sayesinde yaşam alanınızın ve iş yerinizin hijyenine de katkıda bulunan şarjlı süpürgeler, farklı tasarım seçenekleriyle de hayatınızı kolaylaştırır. Fakir şarjlı süpürgeler, 2 in 1 formunda üretilmeleri sayesinde hem süpürge hem de elektrikli gırgır olarak kullanılabilir. Dilediğiniz an sapını takarak geniş alanları süpürebileceğiniz, dilediğiniz an ise sapsız bir şekilde kullanarak koltuk, perde, tezgâh gibi yüzeyleri temizleyebileceğiniz Fakir marka süpürgeler, aynı zamanda araç temizliğinde de kullanılabilir. Diğer markalar tarafından tasarlanan en iyi dikey şarjlı süpürgeler arasında katlanabilir ürünler de bulunur. Farklı açılara katlanabilme özelliği taşıyan modeller, temizlik yaparken karşılaşabileceğiniz zorlu yüzeylere rahatça ulaşabilmenize yardımcı olur.


Pek çok kullanıcı, “şarjlı süpürgeler sürekli şarjda mı kalmalı?” sorusuna yanıt arar. Şarjlı süpürgelerin bataryaları, farklı özelliklerde olduğu için her modelin tamamen şarj olma süresi diğerlerinden farklıdır. Kimi ürünler 3 saatte tam kapasite şarja ulaşırken kimi modeller ise 4,5 saate kadar şarjda bekleyebilir. Süpürge modellerinin şarj süreleri boyunca fişe takılı hâlde bekletilmeleri ve şarj süresi dolduktan sonra da fişten çekilmeleri önerilir. Şarjlı süpürgeler çeşitleri ve modellerine göre farklı şarj cihazlarıyla birlikte kullanılır. En yaygın olarak tercih edilen şarj aletleri ise stand formunda tasarlanan ürünlerdir. Stand şeklinde tasarlanan şarj cihazları, süpürgenizi dikey bir şekilde muhafaza eder ve ürünü zahmetsiz bir şekilde şarja takabilmenize yardımcı olur. Stand şeklindeki şarj istasyonlarından yararlanabilmeniz için, süpürge gövdesini stand üzerindeki boşluğa tek bir hamleyle oturtmanız yeterli olur. Şarj işlemi bittikten sonra ise standı fişten çekebilir ve bu sayede süpürgenizi stand içinde güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Şarjlı süpürgeler fiyatları ile de öne çıkar. Son derece ideal olan şarjlı süpürge fiyatları, bütçe dostu bir nitelik sergiler ve dileyen herkesin maksimum kalitede bir temizlik ve hijyen deneyimi yaşayabilmesine imkân tanır. Siz de en cazip şarjlı süpürgeler fiyatı ile tanışmak istiyorsanız, Turkcell Pasaj tarafından size sunulan birbirinden iddialı ve avantajlı modellere hemen göz atabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şarjlı süpürgeler tavsiye eden pek çok kişi, ürün seçerken çeşitli detaylara dikkat edilmesi gerektiğini belirtir. “Şarjlı süpürgeler satın al” önerilerini sıklıkla duyuyorsanız, size en uygun modeli tespit etmek için ilk olarak cihazların çekim kapasitelerini ve şarj sürelerini incelemeniz tavsiye edilir. Süpürgenizi geniş bir alanda kullanacaksanız, toz haznesi hacmi en yüksek olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Süpürge kullanma sıklığınız ve süreniz de ürün seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında bulunur. Eğer çok sık temizlik yapıyorsanız ve temizlik işlemleriniz uzun sürüyorsa, mAh değeri yüksek bataryalara sahip olan modeller arasından tercihte bulunmanız son derece yararlı olur. Bu sayede süpürme işlemleriniz esnasında şarj bitmesi gibi problemlerle karşılaşma riskinden kurtulabilir ve alanınızın tamamını kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Süpürge seçerken, ürünün ses performansını da incelemeniz önerilir. Pek çok şarjlı süpürge modeli, en yüksek hızda çalışırken bile maksimum 60 ila 72 dB arasında ses çıkarır ve son derece ideal bir performans sergiler. Sessiz bir şekilde çalışabilen süpürgeler, temizlik işlemlerinizi gece saatlerinde bile güvenle ve rahatça gerçekleştirebilmenize imkân tanır. Günün her saatinde komşularınızı ve evinizdeki bireyleri rahatsız etmeden özgürce temizlik yapmak istiyorsanız, sessiz bir motora sahip olan şarjlı süpürgeleri tercih edebilirsiniz.


Şarjlı süpürge satın alırken, ürün fiyatlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Şarjlı süpürge fiyatları hakkında araştırma yaparak ürünlerin pek çok farklı özelliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat seçenekleri, cihazların malzeme kalitesine, şarj gücüne, hazne hacmine ve fonksiyon sayısına göre belirlenir. Bu sebeple de beğendiğiniz ürünün fiyat skalasına bakarak hangi segmente ait olduğunu ve size ne gibi avantajlar sunacağını kolayca tespit edebilirsiniz. Ürün seçerken, satın alacağınız şarjlı süpürgenin ek fonksiyonlarını da incelemeniz büyük yarar sağlar. Kimi şarjlı süpürge seçenekleri, LED ışıklı olarak tasarlanır ve performans esnasında kendi etrafını aydınlatır. Bu sayede karanlık ortamlarda bile rahatça temizlik yapabilmenize olanak tanıyan cihazların aydınlatma sistemi, şarj esnasında da aktif kalır. Özellikle gece saatlerinde süpürgenizin nerede olduğunu fark etmenizi sağlayan ve sizi çeşitli ev kazalarına karşı koruyan LED aydınlatma sistemi, tasarruflu yapısıyla da öne çıkar. Kimi şarjlı süpürge modelleri ise ek fonksiyon olarak değiştirilebilir başlık avantajına sahiptir farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Size farklı ayrıcalıklar sunan en fonksiyonları inceleyerek süpürgenizden maksimum seviyede verim alabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge Kampanyaları

Pek çok kullanıcı, “en ucuz dikey şarjlı süpürgeler hangileridir?” sorusuna yanıt arar. Süpürgelerin fiyatları değişiklik gösterse de, kullanıcılara özel olarak hazırlanan kampanyalar, size çeşitli indirim avantajlarından yararlanabilme imkânı verir. Şarjlı süpürgeler indirim fırsatları, en başarılı markaların ürünlerini cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilmenize olanak tanır. Eğer siz de şarjlı süpürge satın alırken benzersiz avantajlardan faydalanmak ya da hem eviniz hem de iş yeriniz için ayrı süpürge modelleri almak istiyorsanız, birbirinden cazip indirim seçeneklerini inceleyebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu sayede son derece tasarruflu bir alışveriş deneyimi yaşayabilir, teknolojinin en seçkin yüzüyle bütçenizi aşmadan rahatça tanışabilirsiniz.


Birbirinden etkileyici şarjlı süpürgeler ve fiyatları ile tanışmak için, Turkcell Pasaj’da bulunan seçeneklere de göz atabilirsiniz. Fakir, Deerma, Jimmy, Roidmi, Viomi, Xiaomi gibi dünya çapında üne sahip markaların tasarladığı en yeni ve en yüksek performanslı şarjlı süpürge seçeneklerini Turkcell Pasaj’da bulabilir ve birbirinden cazip fırsatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj güvencesiyle satın alacağınız ürünlerde en cazip indirimlerden ve size özel ödeme seçeneklerinden de faydalanabilir ve unutulmaz bir temizlik seviyesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz markanın şarjlı süpürge modelini Turkcell Pasaj avantajıyla hemen satın alın, evinizi ve ofisinizi zahmetsiz bir şekilde temizleme fırsatını yakalayın!

Daha Fazla