AirPods

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (4596 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
Temizle

AirPods Modelleri ve Uygun Fiyatlarıyla Turkcell Pasaj’da!

AirPods modelleri tablet, bilgisayar, akıllı saat ya da telefonlar ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan kablosuz kulaklıklardır. Bluetooth üzerinden bağlantı kuran kulaklıklar, kablo derdini ortadan kaldırması ile öne çıkar. AirPods çeşitlerini ister Apple isterseniz de Android telefonlar ile rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz. Her marka ile eşsiz bir şekilde uyum sağlama yeteneğine sahip olan ürünler, kaliteli bir kulaklık arayanlar için iyi bir seçenek haline gelir. AirPods çeşitlerinin her iki kulağında ayrı Bluetooth telsizleri bulunur. Bu sayede her an iki kulaklığı da takmanıza gerek kalmaz. 2016 yılından beri piyasada olan ürünler, teknolojiye yenilikçi bir bakış açısı sunması ile dikkatleri üzerinde toplar. Bütün modellerde hareketleri algılamak için ivmeölçer bulunur. Ayrıca AirPods’u kulağınıza takıp takmadığınızı anlamak için de optik sensörlere sahiptir. Yeni nesil teknolojileri içeren ürünler, sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Ayrıca Apple cihazlar kullanan kişiler için Siri ile uyumlu hale getirilmişlerdir. Kablosuz kulaklığa ihtiyacınız varsa ve aradığınız özellikleri barındıran bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız AirPods fiyat seçeneklerini inceleyebilir, arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz. Yeni AirPods modelleri ile aradığınız kulaklığa hemen sahip olabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Olan AirPods Çeşitleri & Modelleri

AirPods çeşitleri genel anlamda AirPods, AirPods Pro​ ve AirPods Max olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılır. AirPods modelleri ise üç farklı nesilde satışa sunulur. Her model, kendi içinde birtakım avantajlara sahiptir. AirPods özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katmayı başarır. Aşağıda bulunan listeden ürünlerin özelliklerini daha yakından inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için uygun olan AirPods kulaklık modelini anında bulabilirsiniz.


 • AirPods Pro modellerinde gürültü önleme ismi verilen ek bir özellik bulunur. Apple’ın AirPods 2. ve 3. nesil modellerinde gürültü önleme teknolojisi yer almaz. Gürültü önleme özelliği, dışarıdan gelen sesleri engelleyen özel bir yalıtım sistemi içerir.
 • AirPods Pro ayrıca şeffaf mod ve standart olmak üzere iki farklı özelliğe sahiptir. Şeffaf mod, dışarıdan gelen sesleri az miktarda geçirirken standart olan ses geçirgenliği konusunda normal bir kulaklık işlevi görür.
 • Aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod özellikleri AirPods Max modelinde de bulunur.
 • AirPods 3. nesil, AirPods Pro modellerine göre daha uzun bir şarj süresi sağlar. Böylece kulaklıklar tam dolu olduğunda Pro modeline göre daha uzun süre boyunca şarj etmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.
 • “AirPods su geçirir mi?” sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir: AirPods 2. nesilde bulunmayan tere ve suya karşı dayanıklı tasarım AirPods 3. nesilde ve AirPods Pro modelinde bulunur. Bu tasarım, özellikle spor yaparken kulaklık ile müzik dinlemekten hoşlanan kullanıcılar için kullanışlı hale gelir.
 • AirPods 2. nesil ve AirPods Max modellerinde MagSafe destekli kablosuz şarj etme bulunmaz. MagSafe, kulaklığınızı kutusu aracılığı ile şarj etmenize imkan tanıyan bir özelliktir. Kablosuz şarj özelliği sayesinde kulaklığın kutusunun şarjı olduğu müddetçe kulaklıklar da şarj olur.
 • AirPods 2. nesil dışında kalan bütün modellerde dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses ismi verilen bir özellik bulunur. Bu özellik, sinema salonlarındaki hoparlörlere benzer bir sistem içerir. Film izlerken, müzik dinlerken ya da video seyrederken kafanızı hareket ettirdiğinizde ses de kulaklıklar arasında dolaşır. Bu özellik kullanıcılarına farklı ve gerçekçi bir deneyim sunar.
 • AirPods modeli kulaklık ucuna sahip değilken AirPods Pro’da kauçuk uç bulunur. AirPods Pro Max ise bütün kulağı saracak bir yapıdadır.
 • AirPods Max, diğer modellere göre farklı bir kullanım alanına sahiptir. Diğer modeller kulak içi tasarımına sahipken AirPods Max, kulak üstü bir kulaklıktır. Ayrıca diğer bütün modellere göre çok daha uzun bir şarj süresi sağlar. Tere ve suya karşı dayanıklı olmasa da uzun şarj süresinden dolayı spor yapanlar için iyi bir seçenektir.
 • Airpods kullanımı pratik bir ürün olmasıyla da öne çıkar.
 • “AirPods ne kadar sürede şarj olur?” diye merak ediyorsanız her modelde farklı şarj süreli bulunur. Bütün modeller kısa sürede şarj olsa da şarj süreleri değişkenlik gösterir.

Her AirPods kulaklık özellikleri ile kendi içinde farklı avantajlara sahiptir. Hangi modeli istediğinize karar verdikten sonra seçenekleri inceleyebilir, orijinal AirPods modellerini Turkcell Pasaj üzerinden kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kendiniz için en iyi AirPods modeline uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. AirPods alarak kulaklık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

AirPods Kullanmanın Avantajları

AirPods, kulaklıkları farklı bir şekilde yorumlaması ile öne çıkan bir üründür. Sahip olduğu avantajlar ile kullanıcılarının günlük hayatına pek çok farklı avantaj sağlar.


 • AirPods modelleri kulağın içine rahat bir şekilde sığdırılabilecek biçimde tasarlanır. Böylece kulaktan kolay kolay düşmez. Ayrıca AirPods Pro’nun içinde ek olarak gelen kauçuk uçlar sayesinde kulağınıza uygun olan ucu rahatlıkla bulabilirsiniz. Telefon üzerinden yapabileceğiniz uyumluluk testi ile ideal kulaklık ucunuzu bulabilirsiniz.
 • Kulaklıklar içinde önemli bir yere sahip olan AirPods modelleri, Bluetooth üzerinden bağlantı sağlamasından dolayı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Kablosuz tasarımı sayesinde her ortamda rahat bir şekilde takılabilir.
 • MagSafe özelliğine sahip olan modeller, kablosuz şarj kutusu sayesinde fişe ihtiyaç duymadan kulaklığı şarj etmenize imkan tanır. Böylece kulaklığınızın şarjı beklenmedik bir anda bittiğinde kutu aracılığı ile kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca MagSafe şarj kutusu, kısa sürede kulaklığınızı günlük hayatı idare edecek seviyelere çıkarmayı başarır.
 • AirPods şarj süresi konusunda sunduğu avantajlar ile de kullanıcılarının beğenisini kazanır. AirPods ve Pro modelleri 4,5 ve 6 saat aralığında bir şaj süresi sunarken AirPods Max 20 saate kadar dinleme süresi sunar.
 • AirPods kullanım konusunda da kullanıcılarına pratiklik sunar. Kulaklıkları ilk kullanımda telefon ile eşleştirdikten sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Telefonunuzun Bluetooth’unu açtıktan ve kulaklığı kulağınıza yerleştirdikten sonra hemen çalışmaya başlar.
 • Bütün AirPods çeşitleri Bluetooth bağlantısını artıran ve daha yüksek güç verimliliği ile çalışan W1 yongalarına sahiptir. Ayrıca H1 çipleri de kulaklığın daha akıcı ve net bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.
 • AirPods, Apple cihazlar için ekstra birtakım özellikler içerir. Kulaklık üzerinden Siri’yi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun yanında kulaklığın kutusunu açtıktan sonra kulaklıkların ve kutunun şarj seviyesini gözlemleyebilirsiniz.
 • Apple kullanıcısıysanız kulaklığınızı telefona bağladıktan sonra bütün Apple cihazlarınızla senkronize etmiş olursunuz. iCloud hesabınıza bağlanan AirPods, her seferinde kulaklığı tekrardan bağlamanızı gereksiz kılar. iCloud aracılığı ile Apple cihazınıza hızlı bir şekilde bağlanır.
 • Müzik değiştirme ya da durdurma gibi işlevleri kulaklıkta bulunan sensörler aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Böylece telefona dokunmanıza gerek kalmadan bazı işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Sahip olduğu avantajlar ile AirPods modelleri Bluetooth kulaklık arayanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Bütün bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız AirPods modelleri ve seçeneklerini inceleyebilir, AirPods kampanya ve fırsatlarını yakalayarak günlük hayatınıza pratiklik katmaya başlayabilirsiniz. Sizin için en uygun AirPods modeline karar verdikten sonra seçenekleri inceleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj’dan AirPods satın alarak uygun fiyata ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Uygun Seçenekleriyle Airpods Fiyatları

Kulaklık fonksiyonunun yanı sıra mikrofon işlevi de gören Apple AirPods kulaklık modelleri, telefonda rahat bir şekilde konuşmanıza imkan tanır. Sesi karşıya başarılı bir şekilde iletme yeteneğine sahip olan ürünler ile çoğu işlemi kulaklıklar üzerinden yönetebilirsiniz. Farklı işleve, tasarıma ve özelliklere sahip olan modeller, herkesin aradığını rahatlıkla bulabileceği alternatifler içerir. Ayrıca birbirinden farklı seçeneklere sahip olması ile AirPods fiyatları geniş aralıkta dağılma özelliği gösterir. AirPods Max, diğer modellere göre daha yüksek bir fiyata sahip olsa da Turkcell Pasaj fırsatlarını takip ederek istediğiniz kulaklığa uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Kulaklıkların MagSafe kutusuna sahip olup olmaması fiyatını etkileyen faktörler arasında bulunur. Bütün modellerin kutusunun içinde şarj kablosu olsa da her AirPods neslinin kutusu kablosuz şarj özelliğine sahip değildir.


Turkcell Pasaj’ın avantajlar dolu dünyası içinde istediğiniz modele bütçe dostu fiyatlardan ulaşabilir, yeni nesil teknolojileri deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca AirPods aksesuarları ile kulaklıklarınızın görünümünü değiştirebilir, eğlenceli kılıflar ile şarj kutusuna hoş bir hava kazandırabilirsiniz. Pembe, kırmızı, siyah airpods kılıflarla kulaklığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Renkli AirPods kulaklıkları pek çok kişi tarafından tercih edilir. Orijinal AirPods nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız, AirPods Max ya da AirPods Pro seri numarası ile ürününüzün orijinalliğini test edebilirsiniz. AirPods indirim fırsatları ile uygun fiyata kaliteli bir kulaklığa Turkcell Pasaj üzerinden sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla