Telefon Standları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (3726 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Kullanışlı Yapısıyla Dikkat Çeken Telefon Standları

Telefon standı, hem evinizde hem de ofisinizde işlerinizi kolaylaştıracak bir üründür. Gün içerisinde çalışırken masanızın dağınıklığı nedeniyle telefonunuzu koyacak yer bulamayabilir ve gelen çağrılara ya da mesajlara anında dönüş yapamayabilirsiniz. Aynı zamanda karmaşanın içerisinde fark etmeden cihazınızın yere düşmesine ve zarar görmesine de sebep olabilirsiniz. Tüm bu sorunların meydana gelmesini engellemek için yapmanız gereken kaliteli bir telefon standı satın almaktır. Bu aksesuarların üretiminde kullanılan malzeme, sunduğu özellikler ve fonksiyonları yönüyle birbirinden ayrılır. Sadece cihazınızın sabit bir şekilde durmasını sağlayan ürünler olduğu gibi dekoratif ve oldukça şık modeller de vardır. Bunun yanı sıra şarj gibi fonksiyonları olan standlar da aynı anda farklı işleri bir arada yapabilmenize imkân verir.

Telefon Standlarında Farklı Model Seçenekleri

Cep telefonu standı satın almadan önce kullanım alanına göre tercihinizi yapmalısınız. Bazı telefon tutucular araç içi kullanım için uygunken bazıları da masaüstü için tasarlanmıştır. Kullanım alanının yanı sıra kullanım amacı da üründen ürüne değişir. Ayaklı yapıda tasarlanan ürünler, video ve fotoğraf çekimi için kolaylık sağlar. Video izlemeyi sevenler, ahşap telefon standı ile tek bir yere mahkum olmadan istedikleri her yerde filmlerin, dizilerin ve eğlenceli diğer içeriklerin keyfini çıkarabilir. Plastik malzemeden üretilen ürünler arasında laptop üzerine monte edilerek kullanılanlar vardır. Bu sayede masanızın üzerinde telefonunuz için fazladan yer ayırmanıza gerek kalmaz. Plastik telefon standı modellerinde tercih edebileceğiniz bir diğer ürün çeşidi ise katlanabilir yapıda olanlardır.

Gelişen teknoloji, klasik stand anlayışına farklı bir boyut kazandırmaktadır. Öyle ki artık bir tek standla çok sayıda cihazı şarj edebilirsiniz. Bunun için üretilen çoklu telefon şarj standı, sizi uygun şarj aleti arama zahmetinden kurtarır. Film izlemek istediğinizde bulunduğunuz ortamda TV yoksa ya da telefonun küçük ekranı size yeterli gelmiyorsa büyüteç özelliğine sahip standları kullanabilirsiniz. Bu ürünler, çözünürlüğü olumsuz etkilemeyecek şekilde ekranı büyütür ve sizin her ayrıntıyı daha rahat görmenizi sağlar. Turkcell Pasaj’dan alacağınız büyüteç özellikli telefon standı ile siz de bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Telefon Standlarının Fonksiyonel Özellikleri

Turkcel Pasaj’ın indirimlerinden, kampanya fırsatlarından ve diğer ayrıcalıklarından yararlanarak fonksiyonel yapıda olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı ürünler satın alarak harcamalarınızı artırmak yerine tek bir ürünle telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dönen telefon standı satın almanız halinde ister yatay ister dikey pozisyonda cihazınızı sabitleyebilir ve şarkı değiştirme, mesaj okuma, sosyal medyada gezinme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Ürünlerde en çok ihtiyaç duyulan fonksiyonların başında şarj gelir. Çeşitli uygulamaların ve sosyal medyanın sıklıkla kullanılması neticesinde telefonların şarj süresi kısalmaktadır. Telefon şarj standı satın almak size bu noktada fayda sağlar. Böylece hem cihazınızı haberleşme ya da internet için kullanmaya devam edebilir hem de kısa sürede pilin tam doluluk seviyesine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fonksiyonel ürünler sadece kullanıcılar için değil, satıcılar için de avantaj sağlar. Alarmlı telefon standı sayesinde cihazın her zaman sabit durduğundan ve yerinden çıkarılmadığından emin olabilir, telefon satışlarınızı güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Ayaklı telefon standı denince akla ilk gelen ürünlerden olan tripod, mutlu fotoğraf karelerinizde her zaman bir kişinin eksik olmaması açısından ideal bir üründür. Aynı zamanda tek başınıza çıktığınız seyahatlerde fotoğrafınızı çekecek birini aramamak için yanınızda tripod bulundurabilirsiniz. Sadece akıllı telefonlarınızı değil, tabletlerinizi de tripoda yerleştirerek fotoğraf çekebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürünlerin, bazı modellerinde geniş açılı bir objektif bulunur. Böylece daha estetik ve net yapıda olan fotoğraflarınız sayesinde anılarınızı uzun yıllar canlı tutabilirsiniz. Klipsli sabitleme sistemi, yansımaları önleyen AR+ kaplama özelliklerine sahip modeller ile profesyonel çekimler yapabilirsiniz.

Telefon Standı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Alüminyum telefon standı ya da Turkcell Pasaj’dan alacağınız farklı bir model size kalite açısından avantaj sağlar. Elde edeceğiniz diğer faydalar ise şu şekildedir:


  • Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen masaüstü telefon standı modellerinde uzun yıllar herhangi bir hasar ortaya çıkmaz.
  • Kablosuz şarj olanağı sunan ürünler sayesinde cihaz kullanımına sınır koymanıza gerek kalmaz. Bu tip ürünlerde akıllı tanıma fonksiyonu da bulunur.
  • Lightning ve type C telefon standı ihtiyacınızı tek bir ürün ile giderebilirsiniz çünkü şarj destekli masaüstü telefon standı modellerinin uyumlu cihaz sayısı bir hayli fazladır.
  • Şarj fonksiyonuna sahip ürünlerde; aşırı ısı, şarj ve gerilim koruması gibi özellikler sayesinde hem cihazınız hem de standınız her zaman güvendedir.
  • Laptop’a takılarak kullanılan ürünlerde ilk dikkat çeken özellik, malzeme kalitesidir. Alüminyum alaşımlı malzeme, mat rengiyle ve şık yapısıyla göz doldurur.
  • Laptop üzerine monte edilerek kullanılan ürünleri; bilgisayar başında çalışırken canlı yayın yapmak, telefonunuzdaki bilgileri laptop’a aktarmak ya da belirli bir yayını takip etmek için değerlendirebilirsiniz.

Ayarlanabilir telefon standı olarak tercih edebileceğiniz ürünlerde sarı, pembe, mavi, gri, beyaz ve siyah gibi farklı renk alternatifleri vardır. Bu sayede dekoratif bir görüntü elde etmek için diğer aksesuarlarınızla uyumlu olan renkleri tercih edebilirsiniz. Sık sık iş seyahatine çıkanlar için ürünlerin katlanabilir yapıları ve kolay taşınabilir tasarımları son derece avantajlıdır. Standınızı her zaman yanınızda bulundurarak ihtiyaç anında hemen kullanabilirsiniz. Satın aldığınız ürün ister plastik ister metal olsun, darbelerden kolay kolay etkilenmez. Sağlam dış yüzey tasarımına sahip ürünlerde, çizilme ya da çatlama gibi sorunlar da ortaya çıkmaz. İlk günkü kalitesini her zaman yansıtan ürünler, evinizdeki ya da ofisinizdeki masanıza uzun yıllar renk katmaya devam eder.

Telefon Standı Kullanımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın aldığınız telefon standını özenli bir şekilde kullanarak hasar oluşumunu engelleyebilirsiniz. Şarj fonksiyonu bulunan ürünler ile beraber verilen type C kablosunu kırılmalardan ve ezilmelerden koruyarak temassızlık sorununu önlemeniz mümkündür. Yüzeyin düz olması ise standın kullanım sırasında sabit durması açısından önemlidir. Engebeli noktalarda devrilen stand nedeniyle cihazınız da zarar görebilir. Tripod ürünleri de zemine tam oturmadığı takdirde devrilir ve bazı parçaları kırılabilir. Bu nedenle tripod’u, boyunu yükseltmek için altına kitapla ya da farklı malzemelerle destek yapmadan doğrudan masaüstüne yerleştirmenizde fayda vardır. Laptop’a monte edilerek kullanılan ürünlerin bağlantılarını kullanım talimatlarında belirtilen yönergelere göre yapmalısınız. Aynı zamanda monte edeceğiniz alanın temiz ve kuru olmasına da dikkat etmelisiniz.

Turkcell Pasaj’da Cazip Telefon Standı Fiyatları

Turkcell Pasaj, her zaman avantajlı fiyatlardan satışa sunduğu telefon standı modelleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Birbirinden farklı özelliklere sahip modeller sayesinde zevkinize hitap eden bir ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde sunulan cazip indirim seçeneklerinden yararlanmak için Turkcell Pasaj’a üye olabilir ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü favorilere ekleyerek de fiyatta yaşanan düşüşleri kolayca öğrenebilirsiniz. Güvenilir alışverişin adresi olan Turkcell Pasaj size hızlı teslimat, kolay iade ve esnek ödeme seçenekleri gibi ayrıcalıklar sunar. Bu sayede hem kendiniz için bir telefon standı satın alabilir hem de sevdiklerinize hediye olarak sunmak üzere bir model beğenebilirsiniz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen Turkcell Pasaj’a üye olun ve ilk siparişinizi verin!

Daha Fazla