Sepet 0

Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7741 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Güç (Watt)
Toz Haznesi Kapasitesi
Hepa Filtre
Su Haznesi Kapasitesi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Farklı Süpürge Modelleriyle Her İhtiyaca Uygun Çözümler

Temizlik söz konusu olduğunda en büyük yardımcılardan birini kuşkusuz süpürgeler oluşturuyor. Yüksek emiş güçleri ile zeminde veya halılar üzerinde istenmeyen tozları ve parçacıkları pratik bir şekilde temizleme imkânı yaratıyor. Her evin ihtiyacına uygun bir süpürge modeli bulmak Turkcell Pasaj ile mümkün olduğu gibi akıllı süpürgeler de seçenekleriniz içerisinde yer alıyor. Akıllı süpürgeler ile evinizin dilediğiniz alanlarını, siz otururken süpürmesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlar ve fonksiyonlarla sizlere sunulan süpürge fiyatları, her bütçeye hitap eden uygun seçeneklerle Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor. Aynı zamanda temizlik için ihtiyaç duyduğunuz Beyaz Eşya modelleri ve Ütüler gibi birçok ürün sizlere sunuluyor.

Akıllı Robot Süpürge Modelleri

Temizliğe harcadığınız zamanı büyük oranda azaltan ve düzenli bir temizlik imkânı yaratan robot süpürgeler ile oldukça konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz. Roborock, iRobot ve Xiaomi akıllı robot süpürge modelleri ile beraber iddialı markaların pek çok süpürgesine Turkcell ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Akıllı robot süpürgeler, evinizi tanıyan ve sizin belirlediğiniz odalar arasında gezinen bir teknoloji içeriyor. Telefonunuzla eşleştirdikten sonra gerekli ayarlamaları yapıp, geri kalan tüm işlemleri robot süpürgenize bırakabilirsiniz. Beklenmeyen durumlarda yaşanan kirlilikler için programının dışına çıkıp temizletmek istediğiniz alana yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı sensörleri ile çarpmalara ve köşelere karşı korunaklı bir yapı içeriyor. Şarjlı bir yapıya sahip olan robot süpürgeler, dolum işlemini otomatik olarak kendisi gerçekleştiriyor. Pili yetersiz seviyeye geldiği zamanlarda şarj istasyonuna dönerek dolum sağlayabiliyor. Pratik kullanımı ile süpürge modelleri arasında ilk tercihlerden birini oluşturan akıllı süpürgeler, herkese hitap eden uygun fiyat seçenekleriyle Turkcell Pasaj’da!

Geniş Hareket Alanı İçin Şarjlı Süpürgeler

Büyük evlerde temizliği pratik bir işleme dönüştüren şarjlı süpürgeler, kablosuz kullanımıyla oldukça geniş bir hareket alanı tanıyor. Bu sayede evlerin yanı sıra ofis gibi geniş ortamlarda da ilk tercihlerden birini oluşturuyor. Aynı zamanda ergonomik tasarımları sayesinde kolay bir kullanıma da sahip olabilirsiniz. Dikey bir form içermesinin yanında motor aksamı ve toz biriktirme ünitesi de gövde üzerinde dengeli bir dağılım içeriyor. Tek elle kullanıma uygun dizayn çizgileri içeren şarjlı süpürgelerle oldukça pratik bir şekilde zeminleri temizleyebilirsiniz. Kablosuz kullanımı ve tek elle kontrol edebilme imkânı sayesinde, zeminin yanında evinizin yüksek bölgelerinde de etkili bir temizliğe sahip olabilirsiniz. Dreame, Roidmi ve Fakir gibi kaliteli üreticilerin şarjlı süpürgelerine Turkcell kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Yüksek devir değerlerine sahip Dreame şarjlı süpürge ürünleri içinde 125.000 RPM’ye dek ulaşabilen güçlülükte ürünleri Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Şarjlı süpürgeler, ev temizliğinin yanı sıra araçlar için de ilk tercihlerden birini oluşturuyor. Aracınız için küçük süpürge arıyorsanız eğer Xiaomi ve Fakir gibi alanında yetkin markaların şarjlı el süpürgelerini değerlendirebilirsiniz. Küçük el süpürgeleri; kullanışlı tasarımları ve hafifliği ile aracınızın her ayrıntısını kolaylıkla temizleyebilmenizi sağlıyor. Koltuk araları, koltuk altları, bagaj ve iç zemin gibi her alanı kolaylıkla süpürebilirsiniz.

Toz Torbasız Süpürgeler ile Etkili Temizlik

Özel filtreleme sistemleri ile toz torbasına ihtiyaç duymadan çalışabilen elektrikli süpürgeler ile etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Toz torbasız süpürgeler, zeminden temizlediği toz ve parçacıkları özel haznesinde biriktiriyor. Basit bir klik sistemi ile toz haznesinde biriken tozları atabilir ve yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Biriktirme aşaması sırasında çekilen hava özel filtrelerden geçerek temiz bir şekilde makine içerisinden yeniden ortama ulaşıyor. Özel filtreleme teknolojilerine sahip Fakir toz torbasız süpürge modelleri, mükemmel bir temizliği sizler için mümkün kılıyor. Süpürge konusunda etkili cihazlar sunan Philips ve Rowenta gibi süpürge markaları da güçlü emiş özelliğine sahip ürünlerle keyifli bir temizlik için fırsat yaratıyor. Aynı zamanda HEPA filtre gibi oldukça etkili bir filtreleme işlemi sunan ürünler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Markaların güçlü argeleri ile sizlere sunduğu özel filtreleme sistemleri içerisinde %99,98’e dek tozu etkili bir biçimde filtreleyebilen süpürgeler Turkcell Pasaj ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor.

Yer Tasarrufu Sağlayan Dikey Süpürge Modelleri

Dikey kablolu süpürgeler, pratik bir hızlı bir temizlik işlemi için oldukça kullanışlı bir seçenek yaratıyor. Üstelik uygun fiyat seçenekleri her kesime hitap eden bir ürün olmasını sağlıyor. Yüksek motor güçleri ile kusursuz bir temizliğe adım atmanızı sağlayan dikey süpürgeler, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Tek elle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modelleri, evinizin tüm zeminlerinde ve halılarda etkili bir temizlik için değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü emiş performansı sergileyen motor aksamının gövdede olması ve kablo sarma aksamı sayesinde yer kaplama sorununu ortadan kaldırıyor. Giysi dolaplarının küçük kenar boşluklarında veya bir kapı arkasında dahi rahatlıkla bulundurabileceğiniz dikey kablolu süpürge modelleri konforlu bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda süpürge borusunu çıkarıp el süpürgesi olarak kullanım imkanı sunan modeller ile koltuk gibi alanları kolaylıkla süpürebilirsiniz. Goldmaster ve Dreame gibi markalarla beraber Arzum dikey süpürge ürünleri de uygun fiyatlı bir ürün arayışı için oldukça fırsatlı seçenekler içeriyor.


Kapsamlı bir temizliğin en gerekli yardımcılarından biri olan süpürge modelleri arasında, sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren teknolojilere sahip onlarca ürün sizlere sunuluyor. Aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz Turkcell bünyesinde, avantajlı fiyatlarla elektrikli süpürgeleri satın alabilirsiniz.

Daha Fazla