Sepet 0

Saç Kurutma Makineleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Saç Kurutma Makineleri

Saç kurutma makinesi modelleri, kişisel bakım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlayan en önemli ürünler arasında yer alıyor. Saçlarınızı kurutmanızı ve dilediğiniz tarzda fön çekmenizi sağlayan saç kurutma makinesi modelleri, farklı tasarımları ve özellikleriyle her seviyede işlem gerçekleştirebiliyor. Philips​, Remington ve Rowenta gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen saç kurutma makineleri, güçlü yapıları sayesinde profesyonel saç tasarımcıları ve kuaförler tarafından da tercih ediliyor. Eğer siz de dilediğiniz her yerde saçlarınızı rahatça kurutabileceğiniz ve şekillendirebileceğiniz güçlü bir ürün arıyorsanız Tukcell Pasaj’da bulunan saç kurutma makinesi modellerini satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın size özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

İyonlu Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Saç kurutma makineleri, farklı saç tipleri için özel olarak tasarlanıyor. En çok tercih edilen modeller arasında ise iyonlu saç kurutma makineleri ön plana çıkıyor. Performansları esnasında iyon yayılımı gerçekleştiren ve bu sayede saçlarınızın nem oranını kusursuz bir şekilde dengeleyen ürünler, işlem sebebiyle saçlarınızda deformasyon oluşmasının önüne geçiyor. İyon yayılımları sayesinde kurutma işleminin saçlarınızda yanık, yıpranma, incelme, kopma gibi sorunlara yol açmasını engelleyen modeller, sessiz çalışma şekliyle de fark yaratıyor. İyon özelliği bulunan sessiz saç kurutma makinesi modelleri, 1700 ila 2000 Watt arasında değişen motor kapasiteleriyle son derece yüksek bir etki gösterirken düşük desibel değerleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Dilediğiniz her saatte aile bireylerinizi ve komşularınızı rahatsız etmeden kişisel bakım işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlayan sessiz motorlu modeller, farklı kademe ayarlarıyla da dikkat çekiyor. Hem sıcak hem de soğuk hava üfleyebilen ürünler yavaş, orta ve yüksek hız seviyeleri sayesinde hem ince hem de kalın telli saçlara sahip kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor.

Şarjlı Saç Kurutma Makinesi Çeşitleri

Saç kurutma makineleri, her yerde ihtiyaç duyulan ürünler olması sebebiyle çeşitli formlarda tasarlanıyor. Tatiller ve seyahatler için özel modeller arasında şarjlı saç kurutma makinesi alternatifleri de bulunuyor. Küçük boyutlarda tasarlanan şarjlı saç kurutma makineleri çantalarınıza ve valizlerinize rahatça sığabiliyor. Bu sayede gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz küçük saç kurutma makinesi modelleri iş gezilerinizde, tatillerinizde ve kişisel seyahatlerinizde kişisel bakım işlemlerinizi rahatça tamamlayabilmenize olanak tanıyor.

Şarjlı modeller, güçlü bataryaları sayesinde ortalama 60 ila 120 dakika arasında tam kapasitede şarj olabiliyor. 90 ila 120 dakika arasında çalışabilen cihazlar, bu sayede saçlarınızı tek şarjla defalarca kurutabilmenize imkân tanıyor. Şarjla çalışan cihazlar, kablosuz kullanım şekilleriyle de öne çıkıyor. Saçlarınızı kuruturken ve şekillendirirken size geniş bir kullanım alanı sunan şarjlı cihazlar, kablo sebebiyle işlemlerinizin kısıtlanmasının önüne geçiyor. Şarjlı ürünler, özel adaptörleri ya da USB bağlantısıyla şarj edilebiliyor. Adaptörlü modeller, tüm prizlere kolayca bağlanabilmesi sayesinde size kullanım kolaylığı sağlıyor. Dilediğiniz her yerde şarj edebileceğiniz ürünler, ışıklı panelleriyle şarj durumunu rahatça gözlemleyebilmenize olanak tanıyor. USB bağlantısıyla çalışan cihazlar ise istediğiniz tüm bilgisayarlardan şarj edilebilmesiyle size büyük bir avantaj sunuyor.


Fırçalı ve Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi Alternatifleri

Hem kuaför dükkanlarında hem de günlük kullanımda tercih edilebilen modeller arasında fırçalı ve difüzörlü seçenekler de dikkat çekiyor. Difüzörlü ve fırçalı saç kurutma makinesi çeşitleri, saçlarınıza bölgesel işlemler uygulayabilmenize yardımcı oluyor ve böylece özel saç tasarımlarını rahatça gerçekleştirebilmenize imkân tanıyor. Difüzörlü saç kurutma makineleri, sıcak havayı geniş alanlara yayıyor ve böylece yoğun sıcaklığın saç tellerinize zarar vermesini engelliyor. Kabarık saç modelleri tasarlarken de yararlanabileceğiniz difüzörlü ürünler, tüm saç tellerinize sıcak hava temas etmesine olanak tanıyor.


Fırçalı modeller ise saç kurutma makinesi ve elektrikli fırça teknolojilerini bir araya getiriyor. Dalgalı saç modelleri uygularken faydalanabileceğiniz fırçalı saç kurutma makineleri saçlarınızı aynı anda hem kurutuyor hem de şekillendiriyor. Farklı kademelerde işlem gerçekleştirebilen ve bu sayede hem yoğun hem de seyrek dalgalı modeller uygularken kullanılan fırçalı modeller pratik kullanım şekilleriyle öne çıkıyor. Fırçalı ürünleri kullanabilmeniz için, şekillendireceğiniz saç buklesini fırça bölümüne sarmanız ve ürünü istediğiniz seviyeye ayarlamanız yeterli oluyor.


Eğer siz de saçlarınızı kuruturken ve istediğiniz saç modellerini uygularken yararlanabileceğiniz ürünler arıyorsanız Turkcell Pasaj​’da sizi bekleyen saç kurutma makinelerine göz atabilirsiniz. Size özel saç kurutma makinesi fiyatları ve ödeme şekilleriyle dilediğiniz modeli rahatça satın alabilirsiniz. .

Daha Fazla