Sepet 0

Soundpeats Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Soundpeats Kulaklıklar: Müziğinizi Yeniden Tanımlayın

Müziksiz yapamayanlar için kulaklık en değerli aksesuardır. Kaliteli bir müzik deneyimi için ise kulaklığın üst düzey ses teknolojilerine ve ergonomik tasarıma sahip olması son derece önemlidir. Soundpeats kulaklık modelleri, size ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi sunar. Bu kulaklıklar ile sadece müzik dinlerken değil sesli görüşme yaparken ve film izlerken de pürüzsüz ve gerçeğe yakın bir deneyim yaşarsınız. Podcast ve eğitim içeriklerini zorlanmadan dinlersiniz.

Soundpeats ile kalabalık ortamlarda hem dinlediğinizi anlar hem de kendi sesinizi rahatlıkla duyurursunuz. Çünkü bu kulaklıkların hem hoparlöründe hem mikrofununda gürültü önleyici bulunur. Size hareket özgürlüğü sunan uzun pil ömrüne sahip kablosuz kulaklıklarla dinlemeye ara vermek zorunda kalmazsınız. Üstelik farklı tasarımlardan dilediğinizi seçerek tarzınızı yansıtırsınız.

Soundpeats Kulaklıklar ile Sesin Sihirli Dünyasına Adım Atın

Soundpeats kulaklık özelliklerinden ilki, dual driver teknolojisidir. Bu kulaklıklarda çift sürücü bulunur. Sesi üreten bu iki sürücünün her biri farklı boyut ve özelliklere sahiptir. Sürücülerden biri düşük frekanslı yani bas sesleri işlerken diğeri tizler üzerine çalışabilir. Böylece hem düşük hem yüksek frekanstaki sesleri aynı kalitede duyarsınız. Sesler net ve doğru üretildiği için gerçek dinleme deneyimine hayli yaklaşırsınız. Ayrıntılı ve zengin sesler ile hem dinlediğinizi duymakta zorlanmaz hem de müziklerin tadını doyasıya çıkarırsınız.

Bu kulaklıkların üstün kaliteye sahip olmasının ikinci sebebi, stereo ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde ses kaynağı sağ ve sol kulaklıklara farklı şekilde aktarılır. Başka bir ifadeyle her iki kulaklığa da aynı ses gelmez. Örneğin bas sesler sağ kulaklığa giderken tizler sola yönelebilir. Gerçek ses deneyimi yaşamanızı sağlayan bu teknoloji, film ve dizi izlerken de seyir keyfinizi artırır. Çünkü sahnenin solundan gelen bir sesi gerçekten de o taraftaki kulağınızdan duymak, filmin içine girmenize yardımcı olur.

Mükemmel Uyum: Soundpeats Kulaklıkların Ergonomik Tasarımını Keşfedin

Soundpeats, yalnızca ses kalitesi değil tasarım özellikleriyle de dikkat çeker. Kulaklıklarını özenle ve işitme sağlığına uygun olarak tasarlar. Aynı zamanda kulak anatomisini de hesaba katan tasarımlarıyla ergonomik ürünler sunar. Bu ürünler, kulağınızın içindeki tüm girinti ve çıkıntılara uyum sağlayarak üstün konfor vaat eder. Kulak içinde baskı ve kızarıklığa sebep olmaz. Herhangi bir ağrı, acı ve ağırlık hissi yaratmaz. Böylece Soundpeats kulak içi kulaklık, âdeta bir uzvunuz hâline gelir. Vücudunuzla mükemmel uyumu yakalayan kulak içi kulaklıklar ile uzun saatler sınırsız müzik keyfi yaşamanız mümkündür.

Soundpeats’in tasarım özellikleri, ergonomi ve konforla sınırlı değildir. Birbirinden farklı modelleriyle dikkat çeken ürünler arasında her kullanıma hitap eden seçenekler bulmak mümkündür. Örneğin standart TWS modellerin yanı sıra kulağa geçmeli seçenekler de bulabilirsiniz. Özellikle kulaklığın kaymasından şikâyet ediyor ya da onları düşürüp kaybetmekten korkuyorsanız go-free veya run-free olarak bilinen modellere göz atabilirsiniz. Bu modeller çoğunlukla tempolu yürüyüş ve koşu yapanlar tarafından kullanıldıkları için bu isimle anılırlar. Kulağın kepçesine geçerek sabit kullanım sunarlar.

Kulaklık seçimini zevkinize göre yapmak isterseniz siyah, beyaz ve gri renkler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ışıklı modellere yönelebilirsiniz. Kulakçık tasarımları yönünden de stilinizi tamamlayan ürünü bulabilirsiniz. Soundpeats’in kutu tasarımları da oldukça farklıdır. Klasik yuvarlak köşeli dikdörtgen kutuların yanısıra daire, elips ve kare modelleri görebilirsiniz. Daha birçok farklı kutu ve kulaklık tasarımını inceleyerek karar vermeniz mümkündür.

Kablosuz Özgürlük: Soundpeats Bluetooth Kulaklıkları ile Harekette Kalın

Soundpeats bluetooth kulaklık modelleri, size ses kaynağından uzaklaşma özgürlüğü tanır. Bluetooth kulaklıklar, ortalama 10 metre menzil uzunluğuna sahiptir. Bu uzunluk, iç mekânda ve engelli ortamda bile geçerlidir. Yani kulaklığınız duvarların, kapıların ve büyük mobilyaların bulunduğu alanlarda bile ses kaynağından metrelerce uzakta durabilir. Örneğin telefonunuz evin en arka odasındaki prizde şarjda olabilir. Siz evin diğer ucunda kulaklığınız aracılığıyla çağrı alabilir ve kaliteli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth kulaklıkların menzil uzunluğu açık alanlarda artabilir. Balkon, teras, bahçe ve açık spor tesislerinden çok daha uzaklardan dahi ses kaynağıyla bağlantı kurmanız mümkündür. Böylece telefon, tablet veya bilgisayar gibi kulaklığınızı bağladığınız cihazı devamlı yanınızda taşımak zorunda kalmazsınız. Hem alandan tasarruf eder hem de pratik kullanım deneyimi yaşarsınız. Bu sayede aldığınız radyasyonu da azaltmanız mümkün olabilir.

Spor ve Aktif Yaşam: Soundpeats Kulaklıkları ile Egzersizlerinizi Şenlendirin

Soundpeats kulaklık kullanımının tercih edildiği alanlardan biri de egzersiz rutinleridir. Özellikle bluetooth kulaklıklar, spor sırasında kullanmak için son derece uygundur. Bu kulaklıklar kablo karmaşasına son vererek size hareket özgürlüğü sunar. Böylece koşu, pilates ve yoga gibi farklı egzersizleri yaparken kulaklığınızı hissetmezsiniz. Olası kazaları önler ve spor zevkini iki katına çıkarırsınız.

Bluetooth kulaklıklar, sporun haricinde aktif günlük yaşamın içinde de yardımcınızdır. Temizlik yapmak, yemek pişirmek ve ders çalışmak gibi ellerinizi kullanarak yaptığınız işlerde kablolara dolaşmanızı engeller. Toplu taşıma gibi kalabalık ortamlarda hareket özgürlüğü ve güvenlik sunar. Üstelik çantanızda diğer eşyalarınıza karışarak düğüm olmaz. Böylece kulaklığınız zarar görmez ve çantanızda dağınıklığa sebebiyet vermez.

Uzun Ömürlü Pil Sunan Soundpeats Kulaklıklar ile Müziğe Ara Vermeyin

Bluetooth kulaklıklar kablosuz oldukları için bataryalı ürünlerdir. Bu pillerin bittikçe doldurulması gerekir. Bazı kullanıcılar bu dolum işlemini sıkıcı bulabilir. Önemli bir anda kulaklığının şarjının bitmesi endişesine kapılabilir. Fakat Soundpeats ile bu kaygılar geride kalır. Çünkü Soundpeats uzun süreli ve güçlü pil ömrüne sahiptir.

Şarjı uzun süre dayanan bu kulaklığı kullanırken kötü sürprizler karşılaşmazsınız. Toplantının ortasında sesinizi duyuramama endişesi yaşamaz, ders dinlerken kesintiye uğramazsınız. Filmin en heyecanlı sahnesinde birden sesi dışarıdan duymaya başlamazsınız. Uzun yolda müziksiz kalmazsınız. Dilediğiniz zaman kulaklıklarınızı takar ve istediğiniz kadar dinlersiniz.

Ses Kontrolü Sizde: Soundpeats Akıllı Kulaklıklar ile Sesinizi Ayarlayın

Soundpeats’in akıllı kulaklıkları sadece dinlerken değil konuşurken de üstün kalite sunar. Bu kulaklıkların tamamı dâhilî mikrofona sahiptir. Gürültü önleme özelliği taşıyan bu mikrofonlar, bulunduğunuz ortamdaki dış sesleri absorbe eder. Sizin sesinizi diğerlerinin içinden ayıklar ve kalitesini artırarak karşı tarafa iletir. Böylece toplu taşıma, konser ve maç gibi en kalabalık ve gürültülü ortamlarda bile sesinizi net şekilde duyurabilirsiniz.

Bu kulaklkların mikrofonları ile ses yüksekliğini de dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Karşı taraf sesinizin daha yüksek gelmesini talep ediyor fakat siz bağırmak istemiyorsanız mikrofon ayarlarını değiştirebilirsiniz. Tam ters durumlarda da mikrofonun sesini kısabilirsiniz. Böylece kontrol tamamen sizin elinizde olur.

Teknolojisi ile Cezbeden Soundpeats Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Soundpeats’in birbirinden farklı modellerini Turkcell Pasaj’ın kulaklıklar kategorisinde bulmanız mümkündür. Filtreleme yaparak ihtiyacınıza uygun ürünleri listeleyebilirsiniz. Seçtiğiniz kulaklığın ürün sayfasına giderek teknik ve tasarım özelliklerini öğrenebilirsiniz. Görsellerini ve renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerine göz atarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kararsız kaldığınızda ise karşılaştırma modunu açarak seçtiğiniz ürünlerin artılarını ve eksilerini belirlemeniz mümkündür.

Turkcell Pasaj ile dilediğiniz kulaklığı satın almak son derece avantajlıdır. Çünkü burada göreceğiniz Soundpeats kulaklık fiyatları Pasaj’a özeldir. Siz de bu avantajlı teklifleri değerlendirebilirsiniz. Peşin fiyatına üç taksit imkânından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz alışveriş kredisi kullanabilirsiniz. Güvenli adımlarla ödemeyi tamamladığınızda ücretsiz kargo ile birkaç gün içinde kulaklığınıza kavuşursunuz. Turkcell Pasaj garantisiyle korunan kulaklığınızı özgürce kullanırsınız.

Daha Fazla

​​