Sepet 0

Webcam Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12031 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Tüm Webcam Ürünleri

Webcam modelleri, görüntülü görüşme gerçekleştirmek isteyen herkesin kullanması gereken bilgisayar aksesuarları arasında ilk sıralarda yer alır. Son derece yüksek performans sergileyen webcam çeşitleri, HD ve Full HD kalitesinde görüntüler elde edebilmenize imkân tanır. Trust, Microsoft, Logitech gibi markalar tarafından üretilen webcam modelleri, çeşitli dijital platformlarda canlı yayın yapan kullanıcıların da temel ihtiyaçları arasında yer alır. Her türlü bilgisayar ve tablet modeline bağlanabilen kameralar, tripodlu tasarımlarıyla da size kullanım kolaylığı sağlar. Eğer siz de sevdiklerinizle yüksek kalitede görüntülü arama gerçekleştirmek, internet platformlarında canlı yayınlara rahatça katılabilmek isterseniz, dünyanın en başarılı teknoloji markalarının imzasını taşıyan webcam modellerini tercih edebilirsiniz. Beklediğiniz tüm özellikleri karşılayan birbirinden etkili ürünleri ise Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz.

HD Webcam Modelleri

Webcam tavsiye eden pek çok kullanıcının öncelikli tercihi, HD kalitesinde çekim yapabilen cihazlardır. 720p seviyesinde çözünürlüğe sahip olan webcam modelleri, etkileyici performansları ile kullanıcıların büyük beğenisini kazanır. 720p çözünürlüklü kameralar, yüksek görüntü kalitelerinin yanı sıra ışık hassasiyetleriyle de öne çıkar. Düşük ISO değerleri sayesinde ortamdaki ışığı maksimum verimlilikle kullanabilen HD webcam modelleri, bu sayede loş ortamlarda bile net ve keskin görüntüler elde edebilmenize yardımcı olur. 720p seviyesindeki webcam modelleri, geniş açılı lensleriyle de övgü alır. Otomatik odaklama ve zoom özelliği bulunan ürünler, dilerseniz son derece geniş bir alanı kadraja sığdırmanızı dilerseniz de yalnızca kendinizi çekmenizi mümkün kılar. HD webcam seçenekleri, bilgisayar modellerine USB aracılığıyla bağlanmalarıyla da size kullanım kolaylığı sunar. USB portu bulunan tüm cihazlara rahatça erişebilen webcam çeşitleri, herhangi bir kurulum ve yükleme gerektirmeden kullanılabilir. USB portuna bağlamanızla birlikte kullanıma hazır hâle gelen kameralar, micro USB girişine sahip tablet ve telefon seçeneklerine de USB dönüştürücü çeşitleriyle bağlanabilir.


HD webcam çeşitleri, hem 30 fps hem de 60 fps kalitesinde çekim gerçekleştirebilir. Saniyede 30 ya da 60 kare yakalayabilen modeller, bu sayede size son derece yüksek ve akıcı bir görüntü kalitesi sunar ve yayınınız esnasında donma, kasılma, gecikme, takılma, çözünürlük düşmesi gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçer. Dahili mikrofonu da bulunan HD webcam çeşitleri, çift yönlü ses sistemleri sayesinde stereo kayıtlar alabilir ve sesinizi karşı tarafa son derece güçlü bir şekilde iletebilir. Bu sayede ekstra mikrofon kullanma ihtiyacınızı ortadan kaldıran ürünler, uzun kablolarıyla da size büyük bir avantaj sağlar. Kablo boyları 1 metre ile 1,5 metre arasında değişen HD webcam modelleri, bu sayede yayın yaparken dilediğiniz gibi kadraj oluşturabilmenize ve özgürce hareket edebilmenize imkân tanır. Farklı açılara yerleştirebileceğiniz ve özgün çekimler yapabileceğiniz HD webcam seçenekleri, mandallı ya da klipsli gövdeleri sayesinde istediğiniz her yere rahatça sabitlenebilir. Bu sayede düşme, devrilme gibi problemlerle karşılaşmadan kullanabileceğiniz ürünler, dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker. Toza, çarpmalara, basit düşmelere karşı dirençli olan 720p webcam seçenekleri, zamana meydan okur ve size uzun bir kullanım ömrü sunar.

Full HD Webcam Çeşitleri

Webcam satın al” tavsiyesiyle sıklıkla karşılaşan pek çok kullanıcının favori ürünleri arasında, Full HD yayın yapan cihazlar da bulunur. 1080p kalitesinde görüntü çekebilen Full HD webcam modelleri, birbirinden etkileyici özellikleriyle bulunduğunuz odadan dünyaya rahatça bağlanabilmenizi sağlar. 1080p çözünürlüklü kameralar, tercih etmeniz durumunda 720p ve 420p kalitesinde de çekim gerçekleştirebilir ve böylece yayın kalitenizi internet hızınıza göre belirleyebilmenize imkân tanır. Aynı zamanda fotoğraf çekmek için de kullanabileceğiniz Full HD webcam modelleri, üzerlerinde bulunan butonlar ya da bilgisayarınızdan vereceğiniz komut sayesinde son derece çarpıcı fotoğraflar çekebilmenize imkân tanır. Pratik kullanım şekilleriyle de dikkat çeken cihazlar, kendi tripodlarına sahip olmaları sayesinde masa üstünde güvenle kullanılabilir. İsteyen kullanıcıların bilgisayarlarına monte ederek de çalıştırabileceği Full HD ürünler, bu sayede laptop seçenekleriyle de etkileyici bir uyum yakalar. Akışkan görüntü performanslarıyla dikkat çeken modeller, geniş kitlelere canlı yayın yaparken bile görüntü kalitenizin korunmasına yardımcı olur. Full HD webcam seçenekleri, otomatik beyaz ayarı fonksiyonlarıyla da övgü toplar. Her ortamda ve her ışık altında en profesyonel ve net görüntüye ulaşabilmenizi sağlayan otomatik beyaz ayarı, webcam modelinizle hem açık havalarda hem sarı ışık altında hem de florasan ışığında rahatça çekim yapabilmenizi mümkün hâle getirir.


Full HD kalitesine sahip olan webcam modelleri, donanımında dahili webcam bulunan cihazlarda bile sorunsuz bir şekilde çalışır. Full HD webcam modelleri, USB portu aracılığıyla bilgisayar ya da tablet modelinize bağlandıktan sonra hemen aktif hâle gelir ve görüntülü görüşme yazılımlarıyla uyumlu bir şekilde çalışır. Bu sayede, kullandığınız yazılımlara cihaz tanıtma zahmetiyle uraşmanıza gerek kalmaz. Başlık bölümleri çevrilebilir özellikte tasarlanan Full HD webcam çeşitleri, bu sayede kamera yerini değiştirmeden farklı açılardan çekim yapabilmenizi mümkün hâle getirir. Oyun ve film gibi dijital içeriklerle ilgili yayınlar yaparken de kullanabileceğiniz Full HD kameralar, yüksek çözünürlükleri sayesinde dijital görüntüden gerçek görüntüye geçerken atlama ve takılma gibi problemler oluşmasını engeller. Sinematografik kadrajları sayesinde tüm yayınlarınızda etkileyici bir görünüm sergilemenize imkân tanıyan Full HD webcam modelleri, renk düzeltme teknolojileriyle de fark yaratır. Işık hatasından kaynaklanabilecek göz parlaması, yanlış renk aktarımı gibi sorunları otomatik olarak düzelten cihazlar, bu sayede kadrajınızdaki tüm obje ve kişilerin doğal renkleriyle görünmesine yardımcı olur. 1080p kalitesindeki webcam seçenekleri, stereofonik mikrofonları sayesinde sesinizin doğal tonunu karşı tarafa kolayca iletir. Cihazlarda bulunan dahili mikrofonlar, ses ve görüntü senkronizasyonunu da kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek yayın kalitenizi yükseltir.

Webcam İndirim ve Kampanyaları

Güncel teknolojiyi yakalamak, sevdikleriyle kaliteli görüntülü görüşmeler yapmak ve sosyal medya platformlarında canlı yayın açmak isteyen pek çok kişi, webcam fiyatları hakkında araştırma yapar. Webcam fiyat seçenekleri, pek çok farklı detaya göre belirlenir. Webcam fiyatı belirlenirken ürünün görüntü kalitesi, mikrofon sayısı, dayanıklılığı ve yazılımı gibi detaylara bakılır. Bu sebeple kendiniz için ideal bir webcam satın alırken, ürünün fiyatlarına ve fonksiyonlarına aynı anda bakmanızda yarar bulunur. Farklı ihtiyaçlar için tasarlanan webcam seçenekleri, kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. Bu yüzden ihtiyacınızı en iyi karşılayacak ürünü seçmek için cihazı kullanacağınız ortam ve yayın şeklini göz önünde bulundurmanız büyük önem taşır.


Pek çok kullanıcı, webcam modellerini cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilmek için indirim ve kampanya fırsatlarını inceler. Webcam indirim ve kampanyaları, maksimum kalitedeki ürünlere en ideal fiyat seçenekleriyle ulaşmanızı sağlar. Eğer siz de dünyanın en popüler teknoloji markalarının imzasını taşıyan birbirinden etkili webcam modelleriyle tanışmak istiyorsanız, Turkcell Pasaj’da bulunan seçeneklere göz atabilirsiniz. En güncel teknolojiyle tasarlanmış birbirinden kullanışlı webcam modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, sevdiklerinizle ve takipçilerinizle kesintisiz bir şekilde iletişim kurmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik webcam modelinizi Turkcell Pasaj’dan satın alarak size özel indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabilir, tarifeye ek ödeme seçeneğiyle bütçenizi koruyabilirsiniz. Dünyayla sınırlarınızı ortadan kaldıran, bilgisayarınıza ve tabletinize kusursuz uyum sağlayan eşsiz bir webcam modelini şimdi seçin, Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla tanışın!

Daha Fazla