Apple Telefonlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (4572 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Dahili Hafıza
Temizle

Karşılaştırmak istediğiniz iPhone modellerini seçin.

Ürün adı
Görseller
Renk
Hızlı bakış
Cellular
Kamera
Çip
Pil
Dayanıklılık

Yasal Açıklamalar

Ekran: Aygıtların ekranları yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Telefonun kıvrımlı zarif tasarımını takip eden bu köşeler standart bir dikdörtgenin sınırları içinde yer alır. Standart bir dikdörtgen olarak ölçüldüğünde ekranlar diyagonal olarak 5.42 inç (iPhone 13 mini, iPhone 12 mini), 5.85 inç (iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone X), 6.06 inç (iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11, iPhone XR), 6.46 inç (iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max) veya 6.68 inçtir (iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro Max). Görüntülenebilen gerçek alan daha azdır.

Cellular ve Wireless: Veri tarifesi gerekir. 5G, 4G LTE Advanced, 4G LTE ve LTE sadece belirli pazarlarda ve belirli iletişim operatörleri tarafından sunulur. Belirtilen hızlar teorik değerlere dayalıdır ve bulunulan konuma ve iletişim operatörüne göre değişir. 5G ve LTE desteği hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişim operatörünüze danışın ve apple.com/tr/iphone/cellular sayfasını inceleyin.

Güç ve Pil: Pille ilgili tüm veriler ağ yapılandırmasına ve daha birçok etkene bağlıdır; gerçek sonuçlar farklılık gösterebilir. Pillerin ömrü belirli sayıda şarj döngüsüyle sınırlıdır ve bu pillerin zaman içinde bir Apple servis sağlayıcısı tarafından değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj döngüsü sayısı kullanıma ve ayarlara göre değişir. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/batteries ve apple.com/tr/iphone/battery.html sayfalarını inceleyin.

Apple / iPhone Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

Apple telefon modelleriyle dünya çapında isminden sıklıkla söz ettirir. Modeller, şık tasarımları ve etkileyici teknik özellikleriyle her geçen gün kendilerini geliştirir. Yeni nesil teknolojileri kendine has bir şekilde kullanan marka, ürettiği cihazlarla teknolojiseverlerin ilgisini kazanmayı başarır. Kalitesi ve başarısıyla iPhone Türkiye ve global piyasada sayısız kullanıcı tarafından tercih edilir. Apple’ın özel olarak geliştirdiği iOS işletim sistemine sahip olan modeller, hız ve stabilite açısından kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Her model, sınıfının cihazlarından akıcılığıyla ayrışmayı başarır. Kaliteli kamera sistemi, güçlü bataryası ve eşsiz ekranıyla öne çıkan modeller, akıllı telefon arayışında olan kullanıcılar için iyi bir seçim haline gelir. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan modeller, herkesin kişisel gereksinimlerine uyum sağlamayı başarır. Boyut alternatiflerinin yanı sıra Apple telefon çeşitleri hafıza konusunda da kullanıcılarına birden fazla seçenek sunar. Böylece ihtiyacınız olan modele rahat bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Ayrıca farklı gereksinimlere yanıt verecek şekilde çeşitlenen modeller, bu sayede herkese hitap etmeyi başarır. Bugün neredeyse her türlü kullanıcı için bir iPhone modeli bulunur. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj üzerinden iPhone iOS telefon seçeneklerini inceleyebilir, gereksinimlerinizi vakit kaybetmeden karşılamaya başlayabilirsiniz. Apple telefon al opsiyonları arasında bütçenize uygun olan alternatifi anında bulabilirsiniz.

Apple'ın son yıllarda en çok satılan telefon modelleri arasında iPhone 13 ve iPhone 13 Pro yer alıyor. iPhone akıllı cep telefonu fiyatları, modellerin sahip olduğu özellikleri, ekran büyüklüğü ve hafızasına göre farklılık gösteriyor. örneğin, iPhone 13 128 GB telefon fiyatı ile iPhone 13 Pro 256 GB telefon fiyatı arasında farklılık görebilirsiniz. Apple iPhone ürünlerini Turkcell güvencesiyle satın almak için www.turkcell.com.tr/pasaj adresini ziyaret edebilir ve bütçenize uygun iPhone akıllı cep telefonu fiyatlarını inceleyebilirsiniz. üstelik Turkcell hattınızın tarifesine ek olarak alacağınız iPhone cep telefonu modellerini 3 taksit fırsatıyla ödeyebilirsiniz.

Etkileyici Kamera Sistemiyle Apple iPhone Telefon Modelleri

iPhone telefon modelleri etkileyici kamera sistemleriyle öne çıkar. Cihazlarda yüksek çözünürlüğe sahip olan geniş diyafram aralıklı lensler bulunur. Yeni nesil tekniklerin eşsiz bir şekilde bir araya getirilişiyle profesyonel fotoğraf makinelerinin kalitesini yakalamayı başarırlar. Ayrıca Apple’ın özel olarak geliştirdiği özellikler sayesinde iPhone telefonlarla farklı çekim teknikleri uygulayabilirsiniz. Portre Modu, temel anlamda odaklanan nesne veya kişiyi belirgin hale getirirken arka planı bulanıklaştırır. İzleyicinin gözünü netleştirilen öğeye odaklayarak objeyi daha çok öne çıkarır. Arka planı bulanıklaştırması sayesinde çekimin yapıldığı ortamın etkisini en aza indirmenizi sağlar. Bu sayede daha profesyonel ve etkileyici fotoğraflar çekmenize imkan tanır. Üstelik bu teknik sayesinde fotoğrafta dilediğiniz alanı vurgulamanız da sağlanmış olur. iPhone 13 serisiyle birlikte çıkarılan Sinematik Mod ismi verilen çekim tekniği, video çekimi sırasında ve sonrasında bazı düzenlemelerin pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Profesyonel kameralardan esinlenilerek tasarlanan Sinematik Mod, videodaki farklı kişiler veya öğeler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Bazı alanları netleştirirken bazı bölgeleri bulanıklaştırarak Portre Modu’nu videolarda da kullanmanızı mümkün kılar. Ayrıca ışık ve gölgeleri daha kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Üstelik çekilen videoların herhangi bir kalite kaybı yaşamadan bilgisayar üzerinden düzenlenmesini sağladığından dolayı Sinematik Mod içerik üreticileri için de ilgi çekici bir özelliktir. Bütün geçişlerin pratik ve kolay bir şekilde yapılabilmesi de iPhone modellerini tercih sebebi haline getirir. Arka kamera sisteminin yanı sıra ön kamera özellikleriyle de dikkatleri üzerinde toplayan modeller, net ve canlı kareler yakalamanıza yardımcı olur. Sesli Komut özelliğiyle deklanşöre basmadan fotoğraf çekilmesini sağlar. Ayrıca yüksek çözünürlükte video çekilmesini sağladığı için sosyal medyayı aktif olarak kullanan kullanıcılara seslenirler. Turkcell Pasaj’dan Apple telefon satın al opsiyonlarını inceleyerek etkileyici kameralara sahip olabilir, her anınızda kaliteyi yakalayabilirsiniz. Apple telefon fiyat listesi içinde bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz.

Güçlü Donanımıyla iOS Telefon Modelleri

“Apple telefon ne kadar hızlı?” diye merak ediyorsanız sınıfının başarılı cihazlarına imza atan bir marka olduğunu bilmekten memnun kalabilirsiniz. Apple telefon özellikleri kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmayı başarır. Hız ve akıcılık konusunda belirli bir seviyenin üzerinde kaliteye sahip olan modeller, donanımı ve arayüzüyle kullanıcılarına avantajlar sunar. Sade ve basit arayüzü sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Her güncellemeyle arayüz tasarımını karışık hale getirmeden performansın tutarlılığını muhafaza eder. Apple, kendi işletim sistemini üreten bir marka olduğu için modellerinde istediği performansı rahat bir şekilde yakalar. Çoklu çekirdek yapısı, yüksek dahili bellek hafızası, güçlü bataryası ve yapay zeka desteğiyle etkileyici bir performans ortaya çıkarır. iPhone özellikleri ile performansa önem veren kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. Ayrıca telefonlarında güçlü grafik işlemciler kullanan Apple, oyun oynamayı seven kişilere de seslenir. Apple telefonlar kapalı bir işletim sistemi içerdiği için virüs kapma gibi olasılıkları en aza indirerek güvenlik önlemlerini artırmayı başarır. Uygulamalar ve özellikler kullanım için yüklenmeden önce test edildiği için iOS ekosisteminde bulunan cihazların virüs veya kötü amaçlı kodlara yakalanma olasılığı oldukça düşüktür. Makine öğrenme metotları kullanılarak geliştirilen yapay zeka desteği sayesinde pil ömrünü verimli bir şekilde kullanan modeller, günlük hayatta uzun süreli bir kullanım sunar. Ayrıca az ısı üreterek çalıştığı için ısınma gibi problemlerin yaşanmasının önüne geçer. Apple telefon fiyatları ve modellerini inceleyerek bütün bu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Apple telefon indirim fırsatlarıyla bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki cihaza sahip olabilirsiniz.

Boyut Seçenekleriyle iPhone Telefon Fiyatları

Apple telefon modelleri birden fazla boyut alternatifi içermesiyle herkesin aradığını rahatlıkla bulabileceği seçenekler içerir. Ürünleri incelediğinizde genel anlamda küçük, orta ve büyük gibi farklı ebatlarda tasarlanan modeller olduğunu görebilirsiniz. iPhone 13 Mini 5.4 inç ekranıyla küçük telefon kullanmaktan hoşlanan kişilere hitap eder. Aynı zamanda iOS telefon kullanmaya yeni başlayacak olanlar için başarılı bir geçiş telefonu olma özelliği gösterir. Kompakt boyutlarıyla her yere rahatlıkla sığdırılabilir. iPhone 13 Pro Max ise 6.7 inç diyagonal ekranıyla büyük telefon kullanmayı tercih eden kişilere seslenir. Aynı zamanda Multi Touch özelliğine sahip olan ekranıyla aynı anda birden fazla işlemi gerçekleştirmenize imkan tanır. iPhone 12 ve 13 modelleri ise 6.1 inçlik ekran boyutuyla ara model olma özelliği gösterir. Ele rahat bir şekilde oturması, küçük ceplere bile sığdırılabilmesi ve ideal boyutlarıyla kullanıcıları memnun etmeyi başarır. iOS telefon modelleri sahip olduğu boyut çeşitliliğiyle herkesin kendisi için en uygun modele sahip olmasını mümkün kılar. Aynı zamanda iPhone fiyatları boyut seçenekleri sayesinde geniş bir aralıkta dağılır. Özel olarak istediğiniz bir boyut varsa iPhone telefon seçenekleri içinde aradığınızı kısa sürede bulabilir, ideal cihazınıza kısa sürede sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Apple telefon kampanyası fırsatlarını takip ederek kaliteli cihazlara uygun fiyatlardan erişebilirsiniz.

Eşsiz Ekranıyla İOS / iPhone Telefon Modelleri

iPhone modelleri Apple’ın Retina adını verdiği ekranlar içerir. Yüksek çözünürlüğe, teknolojik ekranlara ve başarılı kontrast oranlarına sahip olan modeller, görsel açıdan kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi başarır. Yüksek çözünürlüğü sayesinde daha fazla görseli veya metni tek bir ekrana sığdırsa bile yine de okunaklı olmasını sağlar. Renk doygunluğunu artıran ve gerçek hayat tonlarına yaklaştıran ekranlar, kalite standartlarını bir üst seviyeye taşır. Aynı zamanda hızlı tepki sürelerinin alınmasını sağlayan ekranla akıcı bir performans elde edebilirsiniz. Retina ekranlar geniş görüş açısı sunmasından dolayı da konforlu bir kullanım sağlar. Ek olarak Multi Touch ve True Tone gibi özellikler içermesi, ekranların daha işlevsel hale gelmesini sağlar. Multi Touch, ekran üzerinde birden fazla noktada aynı anda işlem yapmanızı mümkün kılan bir teknolojidir. Çoklu Dokunmatik özelliği sayesinde zamandan tasarruf sağlayarak daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. True Tone ise ekranın rengini otomatik olarak ayarlayan bir özelliktir. Cihazınızın renk sıcaklığını ve yoğunluğunu çevrede ortam ışığıyla eşleştirerek ideal parlaklık sunar. Böylece ekrandaki içeriğin daha doğal görünmesini sağlayarak göz yorgunluğunu azaltır. iOS telefon fiyatları ve özelliklerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyerek aradığınız telefona vakit kaybetmeden erişebilirsiniz. Uygun iPhone telefon fiyatları ile üst seviyedeki cihazlara daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Apple Hakkında

Apple, Interbrand isimli uluslararası bir pazarlama şirketinin her yıl yayınladığı 2019’daki ‘En İyi Küresel Markalar’ raporunda son 7 yıldır lider konumda yer alıyor. 2012 yılından bu yana en değerli şirketler arasında zirvede yer alan Apple, geliştirdiği yeni teknolojiler ile adından en çok bahsettiren ve en fazla tercih edilen markaların  başında geliyor. Apple markası akıllı telefon ürünlerinin yanı sıra, yazılımlar, masaüstü bilgisayarlar, laptop (notebook) bilgisayarlar, iOS ve MAC OS işletim sistemleri, müzik çalarlar, tablet ürünleri ve akıllı saatler gibi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Apple markasının ürettiği ürünler arasında en fazla satılan ve merak uyandıran ürünlerinin başında iPhone akıllı cep telefonları geliyor. Yeni iPhone cep telefonu modellerinin piyasa sürülmesiyle birlikte de satış rakamlarının birçok rakibinden daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Apple akıllı telefonlar, kullanıcı deneyimini ön planda tutarken, kişisel bir bilgisayar, (siri) asistan, fotoğraf makinesi, harita ve müzik çalar gibi birçok özelliği ile cep telefonundan çok daha fazlasını kullanıcılara sunmayı başarıyor.

Daha Fazla