Sepet 0

Epilatörler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Epilasyon Aletleri & Epilatörler

Epilasyon aletleri, geçmişten günümüze kadınların istenmeyen tüylere son vermek için tercih ettiği bir epilasyon yöntemidir. Elektrikli veya şarjlı epilasyon aletleriyle tüyleri yok eden bu tekniğin insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur. Epilasyon aleti fiyatları da günümüzde farklı model ve markalarda değişmekle birlikte; direct olarak cilde etki etmesinden dolayı güvenilir ve bilindik markaların tercih edilmesi önerilmektedir. Aynı zamanda hassas ciltler için geliştirilen epilator başlıkları sayesinde her cilt tipine uyan bir kullanım sağlanabilmektedir.

Şarjlı, kablolu veya kablosuz epilasyon aletleri yanında Lazer IPL epilasyon cihazı modellerini de Turkcell Pasaj’da güvenle satın alabilirsiniz.

Epilatör Aleti ile Pürüzsüz Bir Ten

Epilatör aleti çeşitleri tüylerden arındırılmış, pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza imkan sunan sağlık - kişisel bakım ürünleri arasında yer alır. Hızlı ve oldukça etkili sonuçlar veren epilatörler (manuel) ağdanın dahi ulaşamadığı kısa tüylere kolaylıkla ulaşarak kökünden alır. Ciltte herhangi bir tahriş ve kızarıklığa neden olmayan ürünler, vücudun hassas bölgelerinde de son derece konforlu ve güvenli biçimde işlem uygular. Cilt yapısına göre epilasyon işlemi gerçekleştiren seçenekler kullanıcılara kendilerine hitap eden modeli seçme şansını sunar. Özel cımbız fonksiyonları ile ince tüyleri bile tek geçişle acı vermeden kökünden alabilen epilasyon aletleri, cildinizde herhangi bir kesik ve çiziğe neden olmaz. Masaj başlığı bulunan seçenekler, işlem uygulanacak olan bölgeye masaj yaparak cildi yumuşatır. Su geçirmez özelliği sayesinde kullanıcılara banyo ve duş esnasında da kullanım olanağı sunar. Oldukça zengin ürün çeşitliliği sunan epilatör aletleri sadece kuru cilt için uygun modeller sunmaz. Hem ıslak hem de kuru cilde uygulama için tasarlanan çeşitli ürünler de kullanıcıların beğenisine sunulur. Islak ve kuru kullanıma uygun epilatörler uygulama yapılacak bölgeye göre tercih yapabilme olanağı verir. Bu sayede kullanıcılara cilt hassasiyetine göre işlem uygulama şekline karar verir. Aynı zamanda dilediğiniz zaman yanınızda bulundurabileceğiniz mini, küçük epilatör aleti seçenekleri de sunar. Epilasyon aletleri hem kadın hem de erkek kullanıcılar için kullanıma uygundur. Hassas bölge ve bacak tüylerini alma gibi uygulama teknikleri ile sıklıkla tercih edilen erkek bakım ürünleri arasında yer alır. Epilatör aletlerinin avantajlı özellikleri sayesinde tüy alma ve hassas bölge tıraşı son derece güvenilir ve rahat bir biçimde gerçekleşir.

Pratik Kullanım Kolaylığı Sunan Epilatörler

İstenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için epilatör tavsiye edilir. Epilatör kullanımı oldukça pratik ve güvenilirdir. Temiz ve kuru cilde uygulanan epilasyon başlığını istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istediğiniz bölgede gezdirmeniz gerekir. Yalnızca cilt üzerinde gezdirmeniz yeterlidir. Aynı zamanda epilasyon aleti kullanım kılavuzlarını okumanız doğru bir “Epilatör aleti kullanımı nasıldır?” sorunuza cevap niteliğinde olacaktır. Epilasyon aletlerinin etkisi kişiden kişiye değişebilir. Genel olarak kalıcı ve gözle görülür derecede etkili sonuçlar elde etmenize imkan sunar.


Cilt sağlığınız için batık yapmayan epilatör kullanmanız tavsiye edilir. Buzlu epilatör aleti üstün teknoloji lazer sistemleri arasında yer alır. Gelişen cilt bakım teknolojisi ile üretilerek son derece geniş uygulama alanı sunar. Uygulanan bölgede eş zamanlı buz uygulama imkanı ile cilt tahrişi ve kabarma gibi sorunları ortadan kaldırır. Bu sayede konforlu ve acıtmayan epilatör deneyimi vadeder. Tercih ettiğiniz kademeli ısı yöntemi ile kıl köklerini tahrip ederken uygulama bölgesinde ütü yapar gibi hareketler uygulayarak kıl köklerini kademeli olarak ısıtır. Genel olarak acısız bir yöntem ile uygulandığı için sıklıkla tercih edilen buzlu epilatör aleti en çok tavsiye edilen seçenekler arasında yer alır.


Yüz epilatör aleti ise kaş ve bıyık gibi yüzde bulunan tüylerden arınmak için kullanılır. Yüz bölgesinde cildinize zarar vermeden işlem uygulayarak yüzünüzü istenmeyen tüylerden arındırılır. Yüzünüzü ağdanın dahi ulaşamadığı ince tüylerden kurtarır. Dört haftaya kadar kıl ve tüylerden uzak, parıldayan bir cilt imkanı sunar. Kullanım pratikliği ile ön plana çıkan bu ürünler, çok yönlü kullanımı ile de epilatör aleti kullananlar tarafından tavsiye edilir.

Kuru & Islak Epilasyon Aletleri ve Fiyatları

Turkcell Pasaj’da bulabileceğiniz epilasyon aletleri modellerinde; hem ıslak hem de kuru cilde kullanabileceğiniz çeşitler yer almakta. İster tüylerinizi kuru cildin üzerinden almayı tercih eder, isterseniz de banyoda vücudunuz ıslakken ıslak epilasyon aletlerini kullanabilirsiniz. Braun ve Philips markalarının ön planda olduğu epilasyon cihazı çeşitlerinde kablolu ve kablosuz olarak da ayrılabilmektedir. Günümüzdeki en çok tercih edilen hem kablosuz hem de kuru ve & ıslak cilde de kullanılabilen son model ürünlerdir. Braun Silk Epil 9 Flex 9010 gibi modeller ıslak ciltte de rahatlıkla kullanılabilir.

Her Bütçeye Uygun Epilasyon Aleti

Epilatör aleti fiyatları yüz güldüren avantajlar ile her bütçeye hitap eder. Sunduğu ultra performans ile fiyat-performans denkliği kurar. Kablolu veya kablosuz şarjlı ya da pilli gibi farklı alternatifler sunan epilatör aletleri; buzlu lazer aleti, ıslak, kuru epilatörler, yüz, koltuk altı epilatörü ve ipli epilatör aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu noktada kullanıcılara kılavuzluk eden epilatör aleti yorumları tercih aşamasından kolaylık sağlar. Vücudun farklı bölgelerinde pratik kullanım avantajı sağlayan epilatör cihazı ürünleri, en ufak kıl ve tüyleri alabilecek niteliktedir. Kullanıcılara ışık tutan epilatör aleti yorumları arasında olumlu görüşler oldukça fazladır.


IPL lazer epilasyonlar bütün bacak, bikini, koltuk altı ve yüz bölgesi gibi pek çok alanda uygulamaya uygundur. Cilt temas sensörünün yanı sıra cilt rengi sentezi de epilatör cihazlarında bulunur. Aynı zamanda light epilatörlerde 3 kullanım sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilir. Yoğun baskı uygulayan ışık sayesinde kıl köklerini hedef alır ve tamamen tüysüz bir cilt imkanı sunar. Cilde hassas darbeler uygulayarak modern tasarımı ile yalnızca 3 uygulama sonrasında kalıcı sonuçlar sunar. Bacak, kol, koltuk altı ve genital bölge hatta sırt, göğüs de dahil neredeyse tüm vücut için kullanıma uygundur. Epilatör aleti tavsiye ürünler içinde ıslak ve kuru epilatör aletleri yer alır. Hızlı şekilde dönen diskler aracılığı ile en kısa tüyleri bile kavrar. Bu avantajı ile epilatör kullananlar tarafından tam not alır. Özel tüy alma yöntemlerinden yararlanarak haftalarca pürüzsüz bir yüzey sağlar. Tüm bu ayrıcalıklara Turkcell Pasaj üzerinden epilatör satın al seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla