Sepet 0

Airfryer & Fritözler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7605 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Lezzetli Tarifler İçin AirFryer ve Fritözler

AirFryer, minimum yağ ile hatta isteğe bağlı olarak yağsız bir şekilde etten sebzeye kadar pek çok yemek pişirmenizi sağlayarak mutfaktaki vazgeçilmez eşyalarınızdan biri haline gelir. Genel anlamda geniş iç hacme sahip olan bu cihazlar, tek pişirmede daha fazla porsiyon elde etmenizi mümkün kılar. Dolayısıyla sonraki günler için yemek hazırlarken ya da gelecek misafirlerinize hazırlık yaparken işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. Modern tasarımları ile dikkat çeken AirFryer alternatiflerinde ayarlama yapmanıza yardımcı olan kontrol düğmeleri, hatta bazılarında dokunmatik LED ekranlar yer alır. Bu sayede hazırlayacağınız tarifler için ideal sıcaklık ayarını, pişirme süresini dilediğiniz gibi belirlemeniz mümkün hale gelir. Süre tamamlandığında ise sesli bir şekilde sizi bilgilendirir. Yemek yapmayı çok daha eğlenceli kılan AirFryer modellerinin büyük bir çoğunluğu farklı işler için de sıklıkla tercih edilir. Sıcak tutma özelliğine sahip olduğu için yemek ısıtmak istediğinizde, buzlukta beklemiş etlerin çözülmesi gerektiğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz cihazlardır. Dolayısıyla yalnızca tek bir ürün ile hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Genel olarak sağlam malzemeler kullanılarak tasarlanan bu sıcak hava destekli fritözler, darbelere karşı son derece dayanıklı olmasıyla ön plana çıkar. Performansında da görünümünde de seneler boyunca kolay kolay değişim meydana gelmez. Böylece uzun süreli bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Siz de Turkcell Pasaj üzerinden farklı pek çok markanın modellerine göz atabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan seçeneği dakikalar içinde bulabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan AirFryer Özellikleri

Sıcak hava ile çalışan fritöz modelleri, çoğu özellikleri bakımından beğeni kazanır. Mutfak işlerini kolaylaştırarak kullanıcılara zamandan tasarruf etme imkanı da sunar. Böylece en çok tercih edilen elektrikli ev aletleri arasında yerini alır. Kullanımı kolaylaştıran ve eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlayan AirFryer özellikleri şöyledir:

 • AirFryer çeşitleri, tariflerinizi yağsız bir şekilde hazırlamanızı mümkün hale getirir. Patates kızartması, mücver, ızgara ve daha birçok yemeği sıfır yağ ile lezzetli bir şekilde pişirmenize olanak tanır.
 • Ürünlerde en çok dikkat çeken detaylardan biri, yağsız kullanıma karşın pişirme bölmesine yiyeceklerin yapışmamasıdır. Kullanılan özel doku ve gelişmiş hava teknolojisi itibarıyla yemekleriniz tabana yapışmaz ve minimum düzeyde leke oluşturur.
 • AirFryer modelleri, pişirme işlemi için özel bir sıcak hava sirkülasyonu oluşturur. Bu hava, yiyeceklerin her bir tarafına eşit olacak şekilde yayılır. Dolayısıyla kısa süre içinde dengeli bir pişirme deneyimi sunar.
 • Cihazların bazıları her aşamada sizi sesli olarak haberdar eder. Karaca Air Pro Cook XL sıcak hava fritözü de bu alternatiflerden biridir. Açtığınız andan yemek hazır olana kadar tüm süreçlerde bilgi verir.
 • Ürünlerin neredeyse tamamı pişirme haricinde farklı işlemler için de kullanıma uygundur. Buz çözme, meyve veya sebze kurutma, mayalama gibi ihtiyaçlarınız için AirFryer modelleri en ideal seçenekler arasındadır.
 • Philips Essential HD 9252/90 AirFryer fritöz gibi dijital ekranı bulunan seçeneklerde otomatik ayarlar bulunur. Balık ya da patates kızartması yapmak için tek bir tuşa dokunmanız yeterli olur. Zahmetsiz bir kullanım sağlar.

AirFryer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Söz konusu AirFryer olduğunda ürün yelpazesi son derece geniştir. İç hacim, teknik özellikler, fonksiyonlar bakımından farklılık gösteren çok sayıda alternatife ulaşmanız mümkündür. Bunlar arasından bir tercihte bulunurken bazı kriterlere dikkat ettiğiniz takdirde çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Tercih aşamasında ön planda tutmanız gereken kriterlerden bazıları şu şekildedir:

 • Öncelikle cihazın boyutuna karar vermelisiniz. Sıklıkla kullanıldığı için mutfak tezgahınızın üzerinde fazla yer kaplamamasına dikkat etmelisiniz. Böylece alanınızı daraltmadan konumlandırabilirsiniz.
 • AirFryer’ın sahip olduğu iç hacim de göz önünde bulundurulması gereken noktalardan biridir. Geniş aileler için XXL kapasiteli modelleri tercih etmek önemlidir. Tek kişi yaşayan ya da fazla misafiri olmayan kullanıcılar için daha az kapasiteli seçenekler değerlendirilebilir.
 • Satın alacağınız AirFryer’dan beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Farklı işlevlerle kullanılabilen çoğu model arasından sizin ihtiyaçlarınıza uygun pişirme opsiyonlarını sunan seçeneklere yönelmelisiniz.
 • Göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer kriter ise pişirme kapasitesidir. Eğer aynı anda birden fazla tarif hazırlamanızı sağlayacak bir cihaza ihtiyacınız varsa, Xiaomi Mi Liven 11 L AirFryer gibi tepsili alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
 • Tercih sürecinde ön planda tutmanız gereken noktalar arasında enerji tüketimi miktarı da yer alır. Neredeyse her gün kullanılan bu cihazlar arasından minimum düzeyde enerji harcayan seçenekleri tercih etmeniz, bütçeniz açısından size avantaj sağlar.

Siz de AirFryer araştırması yaparken bu detayları dikkate alarak cihazdan maksimum verimi alabilir ve senelerce kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik kullanıcı yorumlarını da inceleyerek daha kolay bir şekilde kararınızı verebilirsiniz.

Bütçe Dostu AirFryer Fiyatları

Airfryer fiyatları, ürünlerde mevcut olan özelliklere, pişirme kapasitesine, ayar opsiyonlarına ve daha birçok parametreye bağlı olarak değişkenlik gösterir. XXL kapasiteli, çekmece haricinde tepsi ya da şiş gibi parçalara sahip olan, dijital kontrol panelli seçenekler yüksek fiyat aralıklarıyla sunulurken az pişirme kapasiteli, minimum detaylı ürünler daha avantajlı aralıklardadır. Ancak tüm özelliklere ve sağladıkları kolaylıklara bakıldığı zaman sıcak hava fritözü fiyatları hemen hemen bütün kullanıcıların ceplerine hitap eder. Ürünler, kaliteli malzemelerden üretilmeleri, teknik donanımlarının güçlü olması itibarıyla yıllar süren bir deneyim yaşamanıza fırsat sunar. Dolayısıyla pişirme ya da kızartma gibi ihtiyaçlar için farklı malzemeler satın almanıza gerek bırakmaz, bütçenizin korunmasına destek olur. AirFryer çeşitleri yıl içinde yapılan pek çok kampanyada indirime girer. Bu nedenle alışveriş zamanınızı indirim dönemlerine denk getirerek daha da avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yeni evlenen ya da mutfak işlerini pratikleştirmek isteyen sevdiklerinize hediye etmek için de kampanyaları, Turkcell Pasaj ayrıcalığıyla düzenli olarak takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz modeller arasında karşılaştırma yapmak için AirFryer kullanıcı yorumları oldukça büyük bir kolaylık sunar. Her bir detay hakkında edinilen izlenimler aktarıldığı için fikir edinmek isteyenler için idealdir. Eğer siz de tariflerinizi daha sağlıklı hale getirmek ve mutfakta harcadığınız süreyi azaltmak istiyorsanız, AirFryer seçeneklerine göz atabilir ve uygun fiyat fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

AirFryer ile yemek hazırlarken az da olsa yağ kullanımı gerekli mi?

Yağ kullanımı tamamen isteğe bağlıdır. Ürünler pişirme işlemini hava akımı ile gerçekleştirdiği için herhangi bir yağa ihtiyaç yoktur. Dolayısıyla hazırlamak istediğiniz yemeklere göre hiç eklemeyebilir ya da az miktarda kullanabilirsiniz.

AirFryer kullanırken yiyeceklerin yapışmaması için içerisine pişirme kağıdı serebilir miyim?

Cihazların özel tasarımları sayesinde pişme sürecinde herhangi bir yapışma ya da yanma durumu meydana gelmez. Üstelik içine yağlı pişirme kağıdı ya da folyo gibi malzemeler konulduğu zaman hava sirkülasyonu olması gerektiği gibi gerçekleşmez ve yiyecekler tam olarak pişmez. Bu nedenle kağıt sermemeye dikkat etmelisiniz.

AirFryer’ı nasıl temizlerim?

Ürünlerin büyük bir çoğunluğunun parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak yine de çizilme gibi problemlerle karşılaşmamak için her kullanımdan sonra az miktarda deterjan ile temizleyebilirsiniz. Mümkün mertebe bulaşık süngerinin yumuşak kısmını kullanmaya ve iyice durulamaya özen göstermelisiniz.

Daha Fazla