Sepet 0

Araç Çözümleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5160 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Yolculuğunuzda Güven ve Konfor: Teknoloji Dolu Araç Ürünleri

Seyahat etmek, ev ve yaşam dâhilinde önemli bir süreçtir. Bu açıdan araç ürünleri çeşitleri dikkate alınması gereken destekleyici otomobil seçenekleridir. Oto teypten araç kokusuna, lastik pompasından pusete pek çok farklı model, araç ile seyahat ederken keyif, eğlence ve güvenlik sunar. Oto ürünleri ile hem kendiniz hem de diğer yolcular için keyifli bir yolculuk deneyimini mümkün hâle getirebilirsiniz.

Seyahate Konfor Katan Araç Ürünlerini Keşfedin

Araba ürünleri, konfor ve ergonomi veren seçeneklerdir. Geniş ekranlı ve geri görüş özellikli ayna ürünleri, kolay park etme olanağının yanı sıra muhtemel trafik sorunlarının önüne geçilir. Araç içi vantilatör ile serinlemek ve ferahlamak mümkündür. Ses sistemleri ve kablosuz hoparlör destekleriyle seyahat ederken müzik keyfinin tadına varabilirsiniz. Böylece araç ürünleri eğlenceli, emniyetli ve konfor dolu yolculukların teminatını sunar.

Araç ürünleri yalnızca dekoratif, hijyenik ve tasarımsal yöne sahip olmayıp, taşıtın fonksiyonel mekanizmalarına da destek olan seçeneklerdir. Araç ürünleri ile taşıtınızla ilgili yüzeysel sorunları gidermeniz mümkündür. Taşınabilir güç istasyonu ile yedek güç kaynağı oluşturarak ve otomatik lastik şişirme pompasıyla tekerlek onarımını gerçekleştirerek yarı yolda kalma endişesinin önünü alabilirsiniz. Gece görüş özellikli ve GPS kameralarla üstün araç dışı gözlem mümkündür.

Kişiselleştirme Olanakları Sunan Araç Ürünlerini Deneyimleyin

Kişiselleştirme olanakları sunan araç ürünlerini deneyimlemek, sürücülere araçlarını kendi tarzlarına ve ihtiyaçlarına göre özelleştirme fırsatı verir. Bu tür ürünler, araç içi aydınlatma sistemlerinden ses ve multimedya sistemlerine kadar geniş bir yelpazede sunulur.

Araç performans ürünleri arasında akü bağlantı kablosu, arka kamera, lastik hava pompası, otomobil süpürgesi ve mekân kokusu gibi seçenekler yer alır. Bu tür seçenekler otomobilin yapısal onarımını, ferahlığını, temizliğini ve güvenliğini mümkün kılar. Bu noktada araç güvenlik ürünleri daha çok kameraların yanı sıra alarm ve kilit sistemlerini kapsar. Tüm bu seçenekler aracın iç kısmını ve genel yapısını kişiselleştirip güven altına almanızı sağlar.

Gelişmiş Güvenlik ve İzleme: Araç Kameraları ve Geri Görüş Sistemleri

Otomobil ürünleri arasında yer alan araç içi ve dışı kameralar, güvenliğin olmazsa olmaz gereçleri konumundadır. Araç kameraları, sürücülere aracın etrafındaki engelleri daha net bir şekilde gösterir ve böylece potansiyel tehlikeleri azaltır. Geri görüş sistemleri ise aracın arka kısmında bulunan alanı izleyerek geri manevra yaparken yardımcı olur ve olası çarpışmaları engeller.

Araç kameraları genellikle ön, arka ve yan bölgelerde yerleştirilir ve sürücülere çevrelerinde olan bitenleri görmelerine yardımcı olur. Bu kameralar, kör noktaları azaltır ve park ederken veya manevra yaparken ekstra güvenlik sağlar. Geri görüş sistemleri ise aracın arkasındaki alanı izlemek için tasarlanmıştır ve park ederken geri manevra yaparken veya geri vitese takarken sürücülere yardımcı olur. Bu sistemler genellikle arka kamera ve sensörlerden oluşur ve engelleri algılayarak sürücüyü uyarır.

Yolculuğunuzu Eğlenceli Hale Getirin: Araç Eğlence Sistemlerini Kullanın

Araç içi ürünler sadece güvenliği ve fonksiyonelliği desteklemekle kalmaz, aynı zamanda yolculuk boyunca keyifli ruh hâlini korumanıza kapı aralar. Uzun ve yorucu yolculukları bile eğlence dolu kılan ürünler, araç içine kolaylıkla monte edilebilecek yapıdadır.

Bluetooth oto teyp ile telefon ya da tablet cihazınızdan müzik ve radyo dinletisi açabilirsiniz. Hoparlör sistemiyle de müziği doyasıya duyabilir ve hissedebilirsiniz. Medyaçalar donanımları ise video oynatma ve ses çalma gibi özellikler ile gelir. Tüm bu araç içi ürün seçenekleri seyahat ederken eğlenmeyi ve keyifli anlar yaşamayı mümkün hâle getirir. Otomotiv ürünleri ile yolculukları daha katlanılır kılmak hayal olmaktan çıkar.

Araç Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bilhassa sıklıkla yolculuğa çıkan sürücüler için araçların içi adeta ikinci bir eve benzer. Zamanının önemli bir kısmını araç içinde geçirenler taşıtın iç dizaynına ekstra önem verir. Bu noktada araç içi düzene, temizliğe, şık görünüme ve işlevsel mekanizmalara katkıda bulunan ürünler ön plana çıkar. Araç ürünlerinden seçerken dikkat edilmesi gerekenler en temelde şu hususlardır:

  • Öncelikle ihtiyacınız olan ürünleri listenizin ilk başlarına yazmanızda fayda vardır. Bu sayede hem sürücü koltuğunda oturanın hem de yan ve arka koltukta oturarak yolculuk yapanların işini kolaylaştırabilirsiniz. Sürüş deneyimini iyileştirmekle kalmayan gelişmiş ve yenilikçi araç çözümleri, eğlenceli vakitlere de olanak tanır. Bu noktada eğlence sağlayan destekleyicileri ve aksesuarları tercih edebilirsiniz.
  • Özellikle oto teyp gibi ürünlerde, seçeceğiniz modelin aracınızla uyumlu olması önem taşır. Araç marka, model ve yılını dikkate alarak uygun ürünü seçmek önemlidir. Bu noktada ürünün aracınıza uyumlu olup olmadığını teyit etmeniz önem arz eder.
  • Araç ürünleri alışverişinde bir seçim yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalı ve önceliklendirmelisiniz. Bir navigasyon sistemine gereksinim duyuyorsanız önce onu temin etmeniz daha yararlı olur. Bunun yerine park sensörüne ya da ergonomi sağlayan araç içi destekleyicilere ihtiyacınız varsa bunları temin etmelisiniz.
  • Bir yolculuk boyunca beslenme, iletişim, konfor, eğlence, ısınma gibi pek çok maddi manevi ihtiyaca gereksinim duyulur. İster uzun ister kısa olsun, yolculuk boyunca araç seyahat ürünleri ile hem rahat hem güvenli hissetmeniz mümkündür. Bu noktada en çok ihtiyacınız olan ve yolcuların en çok keyifli vakit geçireceği ürünleri tercih etmelisiniz.

Yüksek Güvenlik Sunan Araç Ürünleri Çeşitlerinin Fiyatları Nasıldır?

Yüksek güvenlik sunan araç ürünleri fiyatları çoğu zaman ürünün özelliklerine, türüne, markasına ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu noktada araç güvenlik kameraları, park sensörleri, alarm sistemleri ve izleme cihazları gibi ürünler bulunur. Aynı zamanda özel kilit sistemleri, çocuk emniyeti, araba koltuk puseti gibi destekleyici modeller de araç içinde güvenliği tesis etmeye katkıda bulunur.

Söz konusu modellerin fiyatları genellikle uygun aralıkta seyreder. Bunun nedeni, bu ürünlerin çoğu zaman gelişmiş ve mikro teknolojik özelliklere sahip olmamasıdır. Genellikle mekanik ve yapısal ürünler olan araç içi güvenlik sağlayıcılar, bütçeyi zorlamayan fiyatlar karşılığında beğeninize sunulur. Söz konusu ürünleri set hâlinde, promosyonlu şekilde ya da kampanyaları takip ederek satın aldığınızda daha uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

Sürüş Deneyimini Geliştiren Araç Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Sürüş deneyimini optimize eden ve daha keyifli hâle getiren pek çok araç ürünleri çeşitleri şimdi Turkcell Pasaj’da. Konfor dolu, keyifli, iyileştirilmiş ve güvenli bir seyahati mümkün kılan seçeneklerle tanışmanın şimdi tam vakti. Turkcell Pasaj platformunda oto teyp, mutlimedya oynatıcı, araba puseti, otomobil kokusu, dekoratif aksesuar gibi birçok seçeneği bulabilir ve tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla

​​