Sepet 0

Philips Dikey Süpürgeler Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7605 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

Temizliğin İnovasyon ile Buluşması: Philips Dikey Süpürgeler

Tek cihazla eksiksiz ve etkili temizlik sağlayan Philips dikey süpürgeler, yaşam alanlarında hayatınızı kolaylaştıran gereçlerdir. Söz konusu süpürgeler; farklı platformlarda, sert zeminlerde bile tek seferde toz, kir, partikül ve lekeler %100’e kadar gidermeyi başarır.

Alçak mobilyaların altına, derin ve kör noktalara bile erişim sağlayan süpürgeleri evinizin her yanında kullanabilirsiniz. 360 derece dönen başlıklarıyla inanılmaz manevra kabiliyeti sunan söz konusu süpürgeler ile uzun süre yorulmadan temizlik yapabilirsiniz.

Dikey Temizlikte Yeni Standart: Philips Dikey Süpürgelerin Özellikleri ile Tanışın

Philips dikey süpürgeler, özellikleri bakımından son derece caziptir. Philips dikey süpürgeler evde ve ofiste yoğun temizlik sağlayan şu özellikleriyle öne çıkar:

  • Mod Ayarı: Sert zeminlerde farklı bir mod seçebileceğiniz gibi yumuşak yapıda olanlar için de ayarlama yapabilirsiniz. Bu sayede hem halı ve kilimleri süpürebilir hem de parke ve fayansları kolayca süpürebilirsiniz.
  • AquaSpin Teknolojisi: Philips dikey süpürgelerde yer alabilen bu özellik, sert zeminlerde hem süpürme hem de silme işlemini bir arada yapmanızı sağlar. Çift etkili temizleme sürerken başlığın ön ve arka bölgeleri her hareket ettirildiğinde kirleri daha iyi toplamaya yardımcı olur. Bu sayede hem kirler derinlemesine temizlenir hem de süpürme işleminden sonra yerlerin silinme gerekliliği ortadan kalkar. Zaman ve efor tasarrufu yapmanıza katkıda bulunan bu teknoloji, yerdeki toz, kir, kırıntı gibi partiküllerin yanı sıra ıslak leke ve bakterileri de %100’e yakın bir oranda temizlemeye güvencesine sahiptir.
  • Turbo Mod: Philips dikey süpürgelerde yer alabilen turbo mod, cihazı maksimum ayarda, hızda ve verimlilikte kullanmayı devreye sokan bir seçenektir. Genellikle şarjlı süpürgeler, normal şartlar altında kısa süre çalışma için tasarlanır. Philips dikey süpürgelerde yer alan turbo mod sayesinde evin her köşesini temizlemeye yetecek kadar enerji üretilir. Yeni nesil lityum iyon piller ile desteklenen turbo mod, tek bir şarjla 125 metrekarenin üzerinde bir alanın incelikle temizlenmesine olanak tanır.
  • PowerCyclone 10: Torbasız kullanıma izin veren PoerCyclone 10, istikrarlı ve uzun süreli emiş gücü sunar. Artmış emiş gücü ile birlikte %30 daha yüksek verimlilik sunan bu teknoloji, ev temizliğini derinleştirmeye olanak tanır. Philips şarjlı dikey süpürge modelleri hem kablosuz hem de torbasız şekilde temizlik yapmanıza yardımcı olur.
  • 360 Derece Döner Başlık: Philips dikey süpürge başlıkları 360 derece döner ve bu sayede kullanıcılara hareket özgürlüğü tanır. Patentli 360 derece emiş teknolojisi, LED ışıklarla da desteklenir. Başlıklarda yer alan LED ışıklar tüy, saç, kırıntı, toz gibi küçük partiküllerin anında fark edilmesine yardımcı olur.

Kullanıcı Dostu Kontrolleri ile Öne Çıkan Philips Dikey Süpürgeler

Philips dikey süpürgeler, kullanıcı dostu kontrolleri ile öne çıkarak temizlik deneyimini daha pratik ve kullanıcı odaklı hale getirir. Ergonomik tasarımlarıyla kolay kullanım olanağına sahip söz konusu süpürgelerin ayarlarını temizlik sırasında değiştirebilir ve cihazı rahatlıkla manevra ettirebilirsiniz. Hafif ve taşınabilir bir yapıya sahip olan Philips dikey süpürgeleri, evin farklı alanlarına götürebilir ya da uzak seyahatlerinizde bagajınızda taşıyabilirsiniz.

Her Zeminde Etkili Philips Dikey Süpürgeler ile Temizlikte Sınır Tanımayın

Farklı temizleme modları bulunduran Philips dikey süpürgeler, her türden zeminde etkili süpürme işlemini mümkün kılar. Yüzeyleri etkili biçimde temizleyen bu süpürgeler, fayans ve parkelerin yanı sıra halı ve kilim gibi yumuşak zeminlerde derin hijyene olanak tanır. Farklı modlarda çalışan bu süpürgelerde çeşitli zeminler için özel ayarlamalar yapabilirsiniz. Sert zeminler için AquaSpin teknolojisinden ve dar alanlar için döner başlıktan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Philips dikey süpürge ıslak kuru seçimine izin verdiği için farklı zeminlerde sıvı ile ya da susuz bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Farklı Başlıkları ile Çok Fonksiyonlu Kullanım Sunan Philips Dikey Süpürgeler

Vazgeçilmez elektrikli ev aletleri arasında yer alan Philips dikey süpürgeler, özel tasarlanmış başlıkları sayesinde çok fonksiyonlu bir kullanım sunar. Süpürgeler ile halı, parke, koltuk gibi farklı zemin ve mobilya yüzeylerinde maksimum performans elde etmeniz mümkündür. 360 derece dönebilen ve yüksek manevra esnekliğini mümkün kılan başlıklarla mobilya altlarını kolaylıkla süpürüp temizlemeniz olanaklıdır.

Uzun Ömürlü Batarya Desteği Sunan Philips Dikey Süpürgeler ile Temizliği Yarıda Bırakmayın

Philips dikey süpürge modelleri, uzun ömürlü ve gün içinde kolay kolay tükenmeyen kaliteli pil kapasiteleriyle de öne çıkar. Tek şarjla 100 metrekarenin üzerinde bir alanı kolaylıkla ve derinlemesine temizlemenize fırsat tanıyan söz konusu süpürgeler, gününüzü kurtaran gereçler olur.

25,2 V gibi güçlü bir yapıya sahip yeni nesil lityum iyon piller, tek şarjda uzun süre boyunca kullanımı garanti altına alır. Tek bir tam şarj dolumu söz konusu olduğunda eco modunda 70, normalde ise 35 dakikaya kadar kullanım süresi sunulur. En verimli ve maksimum temizlik sunan turbo mod ise söz konusu pil gücü sayesinde 28 dakikaya kadar aralıksız çalıştırılabilir.

Kolay Temizlik İmkanı: Philips Dikey Süpürgeler ile Pratik Kullanım Keyfi

Philips dikey süpürgeler 360 derece dönen başlıkları, konforlu tasarımları ve uzun süre giden şarj ömürleri ile kolay kullanım sunar. Gereçlerin, kullanımı oldukça basit hâle getiren düğmeleri ve kontrol mekanizmaları sayesinde istediğiniz ayarlamaları anında yapabilirsiniz.

Hafif ve Taşınabilir Tasarım İle Kolay Kullanım Sunan Philips Dikey Süpürgeler

Philips dikey süpürge temizliği son derece rahat ve gün içinde tekrar edilebilir bir eyleme dönüştürür. Bu süpürgelerin ergonomik yapısı, rahat taşınabilirlik ve yüksek manevra kabiliyeti ile yoğun konfor sağlar. Aynı zamanda hafif tasarım, kullanım sırasında yorgunluğu azaltırken, köşelere ve dar alanlara kolay erişim imkânı tanır. Philips dikey elektrik süpürgesi, son derece hafif, ince ve az yer kaplayan bir tasarıma sahiptir.

Philips Dikey Süpürgelerden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Philips dikey süpürge seçiminde bulunmadan önce bazı özelliklere dikkat etmek, ev temizliğinde yüz güldüren sonuçlar elde etmenin yanı sıra kullanım deneyimini olumlu yönde etkiler. Geleneksel ve dikey süpürgeler içinden bir tercihte bulunurken şu hususlara dikkat edebilirsiniz:

  • Emiş Gücü: Ev temizliğinde başarılı olabilmek için yeterli emiş gücü elde etmek gereklidir. Süpürge seçerken, özellikle kaliteli bir emiş gücüne sahip modelleri tercih etmek, zeminlerdeki tozları ve kirleri optimum etkili bir şekilde temizlemenizi sağlar.
  • Batarya Ömrü: Kablosuz dikey süpürgelerde batarya ömrü, kullanım esnasında büyük bir rol oynar. Uzun pil ömrüne sahip bir süpürge, tek bir şarjla daha geniş alanları temizleyebilme avantajıyla cazip bir ürün olduğunu kanıtlar. Philips dikey süpürge bataryası ömrü, şarj kaygısı taşımaksızın uzun süre boyunca süpürme işlemini sürdürmenizi destekler.
  • Ağırlık ve Manevra Kabiliyeti: Hafif ve kullanımı kolay süpürgeler, temizlik işlemini rahat ve düşük eforlu hâle getirir. Ağırlık açısından dengeli ve kolay manevra edilebilen modeller, özellikle köşe, kenar ve mobilya altları gibi zorlu bölgelere ulaşmayı da kolaylaştırır. Philips dikey süpürgeler, 60 ila 70 dakika boyunca standart çalışma vadeden gereçlerdir.
  • Gürültü Seviyesi: Düşük gürültü seviyesine sahip süpürgeler, ev içinde sessiz bir temizlik deneyimi sunar. Özellikle çocuklu aileler ve gürültü hassasiyeti olan kullanıcılar için düşük gürültü seviyesi önem arz eden bir faktördür.

Gelişmiş Özellikleri ile Dikkat Çeken Philips Dikey Süpürgeler Turkcell Pasaj’da!

Yüksek emiş gücü, uzun pil ömrü, çok fonksiyonlu başlıklar ve kullanıcı dostu kontroller gibi özellikleriyle Philips dikey süpürgeler, şimdi Turkcell Pasaj’da. Philips dikey süpürge fiyatları, son derece uygun düzeylerde seyreder. Online mağazanız Turkcell Pasaj’a girerek Philips dikey süpürgeler hakkında bilgi edinebilir, birkaç tıkla sipariş açabilirsiniz.

Daha Fazla

​​