Sepet 0

Yüzük Tipi Telefon Tutucuları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10107 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Yüzük Tipi Telefon Tutucu Modelleri ve Fiyatları​

Cep telefonlarını kullanışlı hale getiren aksesuarlar içerisindeki telefon tutucular en sık tercih edilenler arasında yer alır. Hayatı kolaylaştıran cep telefonlarını güvenli şekilde tutmanıza yardımcı olan ekipmanlar, birçok farklı marka tarafından özel olarak tasarlanır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan yüzük tipi telefon tutucu modelleri renk, ebat, kullanım amacı, tasarım ve üretim materyali bakımından birbirinden değişik özelliklerde sunulur. Fonksiyonel yapıları ile dikkat çeken telefon yüzüğü modelleri, cihazınızı yürürken, fotoğraf çekerken, araç içine sabitlerken güvenli şekilde korumanıza yardımcı olur. Çok yönlü kullanım tarzına sahip modeller birçok farklı çeşit ile Turkcell Pasaj’da yer alır. Markaların fonksiyonel ve şık yüzük telefon tutucularını yakından inceleyebilir, beklentilerinizi karşılayanlara kategoriden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kullanım ve tasarım özellikleriyle birbirinden ayrılan telefon tutma yüzüğü çeşitleri, uygun fiyatlarıyla da her bütçeye hitap eder. Selfie çekerken telefonu düşürme korkusunu ortadan kaldıran ürünler dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Rengârenk görünümleriyle yoğun ilgi gören yüzük tipi telefon tutucular ile akıllı cep telefonunuzu hem daha şık hem de daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Modellere Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir, hem tarzınızı yansıtan hem de konforlu ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı Özelliklere Sahip Yüzük Tipi Telefon Tutucular

Günümüzün önemli ihtiyaçları arasında yer alan akıllı cep telefonları, iletişimin yanı sıra fotoğraf, video çekme, video izleme, müzik dinleme gibi pek çok farklı gereksinimi karşılar. Telefon kullanımı sırasında çoğu zaman cihazı sabitlemek ve güvenli şekilde tutmak için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Cep telefonu aksesuarları arasında yer alan telefon tutucular, cihazınızı güvenli şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Kullanışlı yapısından dolayı kullanımı her geçen gün daha fazla yaygınlaşan yüzük tipi telefon tutucular, her model cep telefonuna uyum sağlar. Cep telefonlarının yanı sıra tabletlerle de kullanıma uygun olan seçenekler cihazların arkasına sabitlenir.

Modeller silikon, metal, plastik malzemelerden imal edilir. Küçük ebatlarda tasarlandıkları için cihazın orijinal görüntüsünü ve ağırlığını etkilemez. Açılıp kapanabilen özelliğe sahip olan yüzük tipi telefon tutucuları kullanmadığınız anlarda kapatabilir, konfor elde edebilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip modeller parmaklara geçirilerek cihazınızı güvenle tutmanıza yardımcı olur. Telefon tutucu yüzük çeşitlerini iki parmak arasına sabitleyebilir, yürürken cihazınızın düşmesine engel olabilirsiniz. Hafif yapıları sayesinde son derece rahat kullanım sunan ürünlerin sabitlenme şekilleri birbirinden farklıdır. Mıknatıslı ürünler araç içi sabitleme için idealdir. Telefonunuzu sabit bir yüzeyde kullanırken belirli bir açıya ayarlayabilir, videoları konforlu şekilde izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca farklı yüzük tipi telefon tutucu Turkcell Pasaj’da sizin için listelenir. Kategori içinde kullanım alanınıza uygun modellere ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Yüzük Tipi Telefon Tutucu Modelleri

Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da ilgi çeken cep telefonu yüzük tutucu modelleri, güvenlik dışında da birçok avantaj sağlar. Renk ve desenler ile süslenen modeller, telefonlara estetik ve modern bir hava kazandırma konusunda başarılıdır. Fosforlu renklere sahip olan çeşitler karanlık ortamlarda cihazınızı kolaylıkla fark etmenize yardımcı olur. Turuncu, pembe, sarı, mavi ve yeşil renkli seçenekler birçok kişinin favorileri arasında yer alır. Metal yüzük tipi telefon tutucuları; altın sarısı, gümüş, pembe altın, bronz, siyah gibi renk tonlarında tasarlanır. Etkileyici tarzlarıyla tam not alan ürünlerin parlak ve mat görünüme sahip olanları kategori içinde yer alır.

Aynalı modeller ise arka kamera ile fotoğraf ve video çekimi yaparken kendinizi görmeniz için elverişlidir. Pürüzsüz yüzeyleri sayesinde konforlu bir dokunma hissi sunar. Silikon malzemelerden üretilen cep telefonu tutucuları cihazın elinizden kaymasına engel olur. Daha güçlü bir tutunma sağlayan ürünler mobil cihazları aktif şekilde kullanan kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Dinamik desenlerle süslenen modeller farklı zevklere hitap eder. Animasyon karakterleri, film yıldızları, anlamlı semboller ve yazılar ile süslenenler ile tarzınızı cep telefonunuza da yansıtabilirsiniz. Popsockets Star Wars telefon tutucu​ serisi gibi dikkat çekici tasarımlara sahip yüzlerce farklı model Turkcell Pasaj ayrıcalıkları ile sizi bekler. Kedi, kuş, kelebek, çiçek, yaprak, bulut, ay, güneş, yıldırım gibi desenler de yüzük tipi tutucularda sıkça kullanılır.

Yüzük Tipi Telefon Tutucularının Kullanım Avantajları

Her ihtiyacı karşılayan telefon arkası yüzük modelleri geniş kullanım alanına sahiptir. Kullanıcısına pek çok fayda sağlayan ürünler yıpranma, çizilme, kırılma gibi durumlara karşı da son derece dayanıklıdır. Mıknatıs ve vakum ile cihaza sabitlenen ürünleri dilediğiniz zaman çıkarabilir, farklı cihazlara takabilirsiniz. Telefon tutma yüzüğü çeşitlerinin yaygın kullanım avantajları şu şekilde sıralanabilir:


  • Yürüyüş, koşu gibi hareketli anlarda cihazınızın yere düşmesine önemli oranda engel olur.
  • Mıknatıslı seçenekler araç içi telefon tutucu olarak kullanılabilir.
  • Selfie çekimlerinde açıyı en iyi şekilde ayarlamanıza yardımcı olur.
  • Dizi ve film gibi video içerikler izlerken cihazınızı belirli bir açıda sabit tutar.
  • Şık tasarımları ile elektronik cihazlara göz alıcı bir hava kazandırır.
  • Halkalı modellere ip bağlayarak akıllı cep telefonunuz ile tepe açısından çekilmiş zengin kareler yakalayabilirsiniz.
  • 360 derece döndürülebilen çeşitler telefonunuzu hem dik hem de yatay pozisyonda konumlandırmanıza yardımcı olur.
  • Telefonla konuşurken veya mesaj yazarken cihazınızın elinizden düşmesine engel olur.
  • Telefonunuzu uzanma pozisyonunda kullanırken güvenle sabit tutmanızı sağlar.

Elektronik cihazlara pratik şekilde monte edilebilen ürünler zahmetsiz şekilde çıkarılabilir. Tutucu çeşitlerini kullanmadığınız zamanlarda rahatça çıkarabilir, renk ve model seçeneklerini stilinize göre değiştirebilir, telefon kılıfınız ile uyumlu modelleri tercih ederek kullanışlı bir yapıya kavuşabilirsiniz. LED ışıklar ile zenginleştirilen çeşitleri selfie çekerken değerlendirebilir, karanlık ortamlarda aydınlatma elde edebilirsiniz.

Yüzük Tipi Telefon Tutucu Fiyatları

Yüzük tipi telefon tutucu fiyatları marka, model, üretim materyali, fonksiyonel özellikler ve tasarıma bağlı olarak belirlenir. Önemli telefon aksesuar markaları tarafından tasarlanan ürünler, geniş fiyat aralıkları sayesinde her bütçeye hitap eden seçenekler ile Turkcell Pasaj’da yer alır. Metal, silikon ve plastik malzemelerden imal edilen cep telefonu yüzük tutucu modelleri birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Örneğin, ışıklı modellerin fiyatları sabit ve klasik bir tasarıma sahip olan ürünlere kıyasla daha yüksek düzeyde olabilir. Ürünleri tekli olarak tercih edebileceğiniz gibi birden fazla aksesuardan oluşan setleri de değerlendirebilir, tek seferde farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Telefon arkası yüzük modellerinin fiyatlarını inceleyerek bütçenize hitap edenleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ürünlerin teknik özellikleri modellerin kullanım şekilleri hakkında size bilgi verir. Kaliteli malzemelerden üretilen modelleri uzun süre boyunca kullanabilir, cep telefonunuzu daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Yüzük cep telefonu tutacakları ulaşılabilir düzeydeki seçeneklerle Turkcell Pasaj’da sizin için listelenir. Kategoriyi yakından inceleyebilir, beklentilerinizi karşılayanlara Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Estetik ve modern tasarımları sayesinde telefonunuzu görsel açıdan da zenginleştiren ürünleri kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklarından faydalanmak için acele edin!

Daha Fazla