Sepet 0

Bisiklet & Motosiklet Telefon Tutucuları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10057 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

İşlevsel Motosiklet Telefon Tutucuları Turkcell Pasaj’da!

Akıllı telefonlar sadece iletişim işlevinin dışında pek çok farklı özellik sunduğundan dolayı onları her an görülebilir kılmak önemlidir. Navigasyon, müzik ya da bazı doğal çekimler yapmanın kolay bir yolunu sunan telefonlar, her an ulaşılabilir olması gereken ürünler arasında bulunur. Motosiklet ya da bisiklet için telefon tutucu çeşitleri konforlu kullanımları ile öne çıkar. Dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, telefonların sağlam bir şekilde sabit hale getirilmesine yardımcı olur. Böylece navigasyon kullanılması ya da telefon üzerinden belirli bir işlem yapılması gerektiğinde pratik hale gelir. Ayrıca telefonu cebinizden çıkarmanızı gereksiz kılarak belirli bir güvenlik önlemi almanıza da yardımcı olur.

Birbirinden farklı seçeneklere sahip olan ürünler, her türlü gereksinime yanıt vermesi ile öne çıkar. Bazı bisiklet telefon tutucu çeşitleri döndürülebilir bir yapıya sahip olması sayesinde daha pratik bir kullanım vadeder. Telefonu istediğiniz gibi döndürerek dilediğiniz işlemi daha rahat bir şekilde yapmanıza imkan tanır. Bazı tutucularda ise belirli bağlantı noktaları bulunur. Bu sayede telefonu tutmaktan fazlasını yapmanıza yardımcı olur. Motosiklet ya da bisiklet kullanırken telefonlarınızın stabilite kazanmasını istiyorsanız telefon tutucularına göz atabilirsiniz. İster Android ister Apple telefonlar ile kullanabileceğiniz tutucular sayesinde ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile tutucular içinde aracınıza uygun bir parça da bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyasını inceleyerek istediğiniz ürüne uygun fiyatlardan ulaşabilir, araçlarınızı daha işlevsel bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı İşlevleriyle Motosiklet Telefon Tutucuları Modelleri

Motosiklet ve bisiklet telefon tutacağı sahip olduğu farklı özellikler sayesinde herkesin gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. Bazı modeller çanta gibi bir yapıya sahipken bazıları araçlardaki gibi etrafı açık bir tasarım içerir. Nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bisiklet cep telefonu tutucu çeşitleri arasından aradığınızı zorlanmadan bulabilirsiniz. Bazı modeller ise titreşimlere karşı kendiliğinden süspansiyona sahiptir. Günlük hayatta yolculuk yaptığınız yollar tırtıklı bir yapıda ise süspansiyon özelliği olan telefon tutucularından birini tercih etmeniz önerilir. Aksi halde navigasyon kullanırken telefonunuzu istediğiniz gibi göremeyebilir, yolun olumsuz etkilerini hissedebilirsiniz. Telefonunuzu tutucuya bağladıktan sonra ek bir manyetik güvenlik alanı sunan modeller ise özellikle hız yapan kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Motosiklet ile çok fazla hız yapıyor ya da virajları çok dikkatli bir şekilde dönmüyorsanız ekstra güvenlik önlemi sunan manyetik motosiklet telefon tutucu çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bazı motosiklet telefon tutacağı çeşitleri ise montaj esnasında kullanılabilecek ekstra ipler sunması ile öne çıkar. Böylece tutucuları araçlarınıza daha rahat bir şekilde bağlayabilir, ekstra ipler ile daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı tasarımdaki motosiklet ya da bisikletler için özel olarak tasarlanan modeller, her kullanıcının gereksinimlerine karşılık vermeyi başarır. Aracınızın klasik boru şeklinde bir gidona sahip olup olmadığı ürün seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kriterler arasında bulunur. Çünkü bazı tutucular bağlanmak için klasik yuvarlak gidonlara ihtiyaç duyar. Klipsli tutma yerleri olan araçlar ise daha farklı tutuculara ihtiyaç duyabilir. Yağışlı havalarda sıklıkla araç kullanmayı tercih ediyorsanız da motosiklet ya da bisiklet su geçirmez telefon tutucu çeşitlerine göz atmanız gerekir. Genellikle ufak bir çanta şeklinde tasarlanan modeller, telefonun her noktasını dış ortamdan gelecek herhangi bir su damlası ya da toza karşı korur. Her yerinin kaplanması, telefonları genel anlamda da daha korumalı hale getirmeyi başarır. Su geçirmeme özelliğine sahip olan tutucular sayesinde telefonlarınızı her türlü hava koşulunda görünür halde tutabilirsiniz. Yağmur yağarken navigasyonu zorlanmadan kontrol edebilir, yağışın telefonunuzu kullanmanıza engel olmasına izin vermezsiniz.

Sunduğu fonksiyonellik sayesinde su geçirmeme özelliğine sahip olan ürünler en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Telefonunuzu talimatları takip ederek doğru bir şekilde yerleştirdiğinizde bu ürünler ile daha korumalı hale getirmeniz mümkündür. Nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu iyi bir şekilde belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, gereksinimlerinizi Turkcell Pasaj’ın ürün çeşitliliği sayesinde kolay bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Motosiklet Telefon Tutucuları Tasarımsal Özellikleri

Farklı işlevlere sahip olan modeller aynı zamanda tasarımsal özellikleri ile de dikkatleri üzerinde toplar. Motosiklet telefon tutucu su geçirmez olmasının yanı sıra sahip olduğu renk seçenekleri ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder. Ürünleri incelediğinizde değişik renk seçeneklerine sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Motosiklet ya da bisikletinizin genel olarak hangi renklerden üretildiğini göz önünde bulundurarak renk çeşitliliği içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle telefon tutucuları siyah renkte üretilse de mavi, kırmızı ya da yeşil gibi farklı renk alternatifleri de bulunur. Böylece motosiklet için telefon tutucu modelleri herkese hitap eden parçalar haline gelir.

Renk çeşitliliği sayesinde aksesuarlar olarak da nitelendirilen telefon tutucuları, araçlarınızın görünümünü tamamen değiştirir. Aracınız ile uyumlu bir renk tercih ettiğinizde bu tutucular ile hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca değişik renk kontrastları elde ederek araçlarınıza daha çarpıcı bir hava kazandırabilirsiniz. Renk seçeneklerinin haricinde tutacak yerlerinin tasarımı ile de birbirinden farklılık gösteren modeller, görsel olarak aradığınız bütün özellikleri barındıran seçenekler içerir. Turkcell Pasaj fırsatları sayesinde motosiklet ya da bisikletleriniz için ihtiyacınız olan tutuculara kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Birbirinden farklı markaların sayısız seçeneği arasında ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Hangi rengi ve görünümü istediğinizi belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, araçlarınızın görünümünü tamamen değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Motosiklet Telefon Tutucuları Kullanmanın Avantajları

Motosiklet telefon tutucuları işlevsel ve şık ürünler olması ile öne çıkar. Aynı zamanda bu ürünler kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunmayı da başarır. Aşağıdaki listeden bisiklet ve motosiklet telefon tutucularının sunduğu avantajları öğrenebilir, ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz:


  • Öncelikle, telefonların daha güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlar. Telefon tutucuları sayesinde telefonlarınızı cebinizde değil, daha güvenli bir yerde saklayabilirsiniz. Motosiklet kullanırken telefonların cebinizden düşme olasılığı daha yüksektir.
  • Tutucular telefonları sabitlemesi ile daha iyi bir şekilde muhafaza eder.Aynı zamanda tutucular telefonu sabitlemesi sayesinde motosiklet kullanırken de cihazları ulaşılabilir hale getirir. Böylece biri sizi aradığında kolay bir şekilde görebilir, önemli bir mesaj bekliyorsanız telefonunuzu her an gözünüzün önünde tutabilirsiniz.
  • Telefon tutucuları özellikle navigasyon kullanan kullanıcılar için önemli bir üründür. Motosiklet kullanırken telefonu elde tutmak kazalara neden olabilecek bir eylemdir. Motosiklet tutucuları ise telefonu elinizde tutmanıza gerek kalmadan navigasyon kullanmanıza yardımcı olur.Farklı seçeneklere sahip olan tutucular, her türlü motosiklete uyum sağlayabilir.
  • Farklı bağlantı yöntemleri olan ürünler arasından motosikletiniz ya da bisikletiniz için ideal olan parçayı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Bazı motosiklet telefon tutucu USB şarjlı olması ile de kullanıcılarına pek çok fayda sağlar. Telefonunuzu muhafaza ederken şarj etmenize, tek seferde iki işlemi birden halletmenize yardımcı olur. USB bağlantısı olan modellerden birini alacaksanız Apple için mi Android telefonlar için mi üretildiğine de dikkat etmeniz gerekir.Renk çeşitliliği sayesinde telefon tutucularını aksesuar olarak da kullanabilir, araçlarınıza daha havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Telefon tutucuları sayesinde telefonu elinize almanıza gerek kalmadığı için daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her ne kadar kaza durumunda telefonların tutuculardan düşme riski olsa da ürünler genel olarak telefonları saklamak için güvenilir bir yöntemdir. Telefonlar cepten daha kolay bir şekilde düşebilecekken tutucu üzerinde daha iyi bir şekilde muhafaza edilebilir. Turkcell Pasaj’ın sunduğu çok fazla seçenek içinden aradığınız tarzdaki ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla