Sepet 0

Baseus Kulaklıklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Baseus Kulaklıklar: Sesin Yeni Boyutunu Keşfedin

Kulağı rahatsız etmeyen formları, gürültü önleyici teknolojileri ve modern tasarımlarıyla Baseus kulaklıklar, dinleme deneyiminde çığır açmaya adaydır. Çoğu yaklaşık 10 metrelik Bluetooth çekim mesafesiyle özgür ve esnek kullanım vadeden söz konusu kulaklıklar, oyun ve müzik deneyimlerini maksimize etmeyi başarır.

Baseus kulaklıklar, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan bilgisayar, tablet ve telefon cihazlarıyla uyumlu çalışır. Kısa dolum süresine karşın uzun batarya ömrüyle her iki açıdan kesintisiz kullanım avantajı sunan Baseus kulaklıkların bazı modelleri tüm bu şarj sürecini kablosuz şekilde yerine getirebilir. Dizüstü bilgisayar ve cep telefonları ile kolaylıkla bağlantı kurabilen Baseus kulaklıklar, cihazlarınızla senkronize çalışarak gününüzü kolaylaştırır. 360 derecelik dinleme deneyimi, güçlü batarya kapasitesi ve geniş ses frekansı aralığı ile Baseus kulaklıklar, sesli dünyaları kulağınıza olduğu gibi taşımayı başarır.

Ses Teknolojisinde Devrim: Baseus Kulaklıklar ile Müziğin Derinliklerine Dalın

Uzun kullanım süresi, güçlü batarya kapasitesi, pratik kontrol tuşları ve geniş Bluetooth mesafesi ile farkını ortaya koyan Baseus kulaklık modelleri, gün boyunca sesli formatlardan geri kalmamanızı güvence altına alır. Uzun süreler boyunca oyun oynamanızın, müzik dinlemenizin ve görüşme yapmanızın zeminini hazırlayan söz konusu kulaklıklar, size her açıdan özgürlük hissi bahşeder. Baseus kulaklıklarda yer alan gürültü önleme teknolojisi sayesinde yoğun şehir trafiği ve ses gürültülerinin önüne geçilir. Yalnızca kulaklıklarda değil dâhili mikrofonda da ENC teknolojisi yer alır. Bu sayede karşı tarafla görüşme yaparken de sesiniz net, duru, gürültüsüz ve olduğu gibi iletilir. Böylece hem sesin gelişi hem de gidişi en kaliteli ve gerçek hâliyle deneyimlenir. Çevre seslerinin otomatik ve sürekli olarak filtrelenip tarafınıza temiz olarak iletildiği gürültü önleme ile en optimum dinleme deneyimini gerçek kılabilirsiniz.

Kablosuz Çözümler: Hareket Halinde Mükemmel Ses Deneyimi Sunan Baseus Kulaklıklar

USB sorununu ortadan kaldıran ve bu açıdan yenilikçi bir çözüm olan Baseus Bluetooth kulaklık modelleri, gündelik yaşamı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran teknolojilerin başında gelir. Kablosuz bağlantı seçenekleriye ön plana çıkan ve bu konuda birçok sorunun gideren Baseus kulaklıklar; Bluetooth teknolojilerinin 3.5, 4.2, 5.0 ve en başta 3.0 sürümleriyle uyumlu çalışır. Pek çok Bluetooth sürümüyle uyumluluk gösteren kulaklıklar, kablonun yol açtığı dolaşma ve kopma gibi dertleri ortadan kaldırır. Metrelerce uzaktan bile kablosuz bağlantının kolaylıkla kurulabildiği kulaklık ürünleri, işlerinizi yaparken arka planda ses deneyimi yaşayabilmenizi sağlar. Bu sayede Baseus kablosuz kulaklık cihazları, özgürce hareket edip sesli deneyim yaşamanıza olanak tanır.

Baseus Bluetooth kulaklık modelleri, kablosuz bağlantı teknolojisinin yanı sıra gürültü önleme özellikleriyle de öne çıkar. Çevre seslerini izole eden ve size ulaşmalarını önleyen bu teknoloji, pek çok açıdan avantajlıdır. Gürültü önleme teknolojisi sayesinde bir yandan ev ve ofis işlerinizi gerçekleştirip öte taraftan Baseus kablolu kulaklıklar ile de müzik dinleyebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Dışarıdaki seslerin çoğunluğunu bastıran bu teknoloji adeta sizin için bir ses sığınağı oluşturur ve hem kablolu hem de kablosuz ürünlerde bulunur. Baseus kulak üstü kulaklık modelleri hem Bluetooth bağlantılı hem de kablolu olabilir. Markanın kulak içi kulaklıkları ise genellikle kablosuzdur. Kablosuz cihazların yanı sıra Baseus kablolu kulaklık modelleri de gerçek anlamda sportif ve konforlu bir kullanım sunar.

Kulak İçi Tasarımlar: Baseus Kulaklıklar ile Konfor ve Şıklık Bir Arada

Baseus kulak içi kulaklıklar, dış tasarımlarında sadece konfor ve şıklığı değil aynı zamanda teknolojiyi de bir arada getirir. Baseus kulaklık özellikleri son derece çarpıcı ve yenilikçidir. Yepyeni özellikleri ve ergonomisiyle öne çıkan cihazlar, kullanıcılara kendilerini ifade etme ve müziğin keyfini çıkarma fırsatı sunar. Tüy gibi yumuşak kulaklık yastıkları ve hafızalı köpük dolguları, günler ve geceler boyunca en ufak bir rahatsızlık duymadan ürünü kullanmanızın teminatı olur. Baseus kulaklık kullanımı, son derece konforlu, pratik, zahmetsiz ve sorunsuzdur. Ayrıca Baseus kulaklıklar True Wireless teknolojisine sahiptir. Bu da kulaklık cihazlarını sadece şarj ederken kablo kullanılmasını gerekli kılar. Bu sayede kablo kısıtı olmadan, geniş kapsama alanının da getirisiyle, kulaklığın bağlı olduğu cihaz kısmen uzaktayken bile sesli deneyim yaşamanız mümkün olur.

Oyun Tutkunları için Baseus Gaming Serisi: Ses ve Performans Uyumlu Kulaklıklar

Detaylı ses efektlerini olduğu gibi yansıtmayı başaran Baseus kulaklıklar, FPS başta olmak üzere her kategoriden video oyununu keyifle tamamlamanızın garantisi olur. Son teknolojileri kendi ürünlerine anında entegre etmeyi başaran Baseus markası, oyun severlere 3D sanal oyuncu (gaming) kulaklık modellerini sunar. ‘Virtual 3D’ serisi kapsamında yer alan bu ürünler, 120 derece açıyla yönlendirilen ve kulağa rahat oturan yapılarıyla ön plana çıkar. Aynı zamanda söz konusu oyuncu kulaklıkları özel uç kısımları ve uygun ebattaki stereo konnektörleri ile şaşırtır. Oyun seslerinde derinleşmeyi temsil eden söz konusu kulaklıklar, dinlediğiniz sesleri dışarıya oldukça makul seviyelerde yansıtır. Üzerinde ses düzeyini ayarlamaya yarayan kumanda da bulunan bu kulaklıklar, kolay kontrol olanağı ile konforunuzu artırır.

Çevresel sesleri yalıtan Baseus oyuncu kulaklıkları üç farklı modla gelir. Birincisi olan ve varsayılan Müzik Modu, melodileri, basları ve tizleri daha iyi duymanız için otomatik ayara sahiptir. 3D Oyun Modu ise kulaklığın video oyunlarında özel optimizasyonları aktif ettiği özellikler içerir. Film Modu ise sinema salonu deneyimini kulaklığınıza taşır. Ekstra gerçekçi ses efektlerini olduğu gibi yansıtan Baseus kulaklıklar her açıdan yardımcınız olur. Var olan notaları, konuşmaları ya da ses efektlerini sanki yanı başınızdaymış gibi ileten kulaklıklar, çevresel ses destekleriyle tercih sebebi olur.

Noise Cancelling Teknolojisi: Baseus Kulaklıklar ile Müziğine Odaklan

Baseus kulaklıkların gelişmiş gürültü önleme teknolojisi sayesinde, dış dünyanın sesleriyle vedalaşmaya hazır olabilirsiniz. Müzik ve video oyunu sırasında Baseus kulaklıklar ile seslerin derinliklerine dalmak, her ayrıntıyı net bir biçimde ve olduğu gibi duymak mümkündür. Dış ortamdaki seslerin müzik dinleme, sohbet etme ve video oyunu oynama deneyimlerini baltalamasına izin vermeyen söz konusu teknoloji, yoğun odak sağlamanıza yardımcı olur.

Dayanıklı ve Sağlam: Baseus Kulaklıklarda Uzun Ömürlü Deneyim

Bükülmelere, esnemelere ve darbelere karşı ultra dayanıklı olan Baseus kulaklıkları, uzun vadeli kullanım garantisi verir. Yapısal ve tasarımsal açılardan maksimum dayanıklılığı kanıtlanmış olan kulaklıklar sorunsuz bir kullanım sunar. Uzun ömürlü kullanımı kullanıcılar için teminat altına alan Baseus kulaklıklar, gün içinde de benzer bir garanti verir. Yüksek mAh kapasiteli bataryaları sayesinde Baseus kulaklıklar, 24 saate yakın sesli deneyim olanağı tanır. Bu avantaj sayesinde ortalama 18 saat boyunca, kulaklığı hiç şarj etmeden kesintisiz müzik dinleyebilir ve sevdiklerinizle sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Eşsiz ve Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Baseus Kulaklıklar ile Tarzınızı Yansıtın

Renk seçenekleri ve özel detaylarla zenginleştirilmiş Baseus kulaklıkları, kullanıcıların tarzlarına uygun olan bazı alternatifler sunar. Gri, siyah, beyaz ve diğer renklerde olabilen Baseus kulaklıklar, ruh hâlinize ve kişiliğinize uygun tonlarda üretilir. Modayı ve fonksiyonu birleştiren bu kulaklıklar, kullanıcıların günlük yaşamlarında tarzlarını ön plana çıkarmalarına yardımcı olur. Ses mühendisliğinde bir dönüm noktası oluşturan bluetooth kulaklıklar, Baseus markasının teknoloji entegrasyonları sayesinde bambaşka bir boyuta taşınır.

Yenilikçi Teknolojilere Sahip Baseus Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Kablo karmaşasını ortadan kaldıran ve teknolojideki son gelişmeleri kullanıcılarına sunan kulaklıklarıyla dikkat çeken Baseus kulaklıklar şimdi Turkcell Pasaj’da. Turkcell Pasaj platformunda yer alan Baseus kulaklıkları, kullanıcılara yenilikçi ve çağdaş ses deneyimi yaşama fırsatı sunar. En bütçe dostu Baseus kulaklık fiyatlarına Turkcell Pasaj’da ulaşın.

Daha Fazla

​​