Fitbit Sense Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Bir Akıllı Saatten Fazlası, Sağlık Saati

Fitbit Sense ile tanışın vücudunuza uyum sağlamanıza yardımcı olan ve sizi daha iyi bir sağlık için yönlendiren gelişmiş akıllı saat. Bileğinizden kalbinizi tarayın, stresinizi tespit edin ve yönetin, uyku kalitenizi daha iyi anlayın ve vücut cilt sıcaklığınızdaki göz atın. Ayrıca, Sense, yeni kullanıcılar için Fitbit Premium ™'dan 6 aylık ücretsiz kişiselleştirilmiş rehberlik ve gelişmiş içgörü deneyimi sunar.

Stresinizi Azaltın

Bileğinizdeki EDA Scan uygulaması, her seanstan sonra vücudunuzun uygulamadaki tepkilerini gösterebilen ve zaman içindeki eğilimleri izleyen elektrodermal aktiviteyi algılar. Stresinizi anlamak, ruh halinizi yansıtmak ve stresinizi azaltmaya yardımcı olabilecek farkındalığa zaman ayırmak için araçları kullanın.

Vücut Isı Ölçümü

Sıcaklığınız vücudunuz hakkında bir hikaye anlatır. Sense, her gece sizinkini izlemek ve normal aralığınızdan farklılık gösterip göstermediğini göstermek için bilekte bir cilt sıcaklık sensörüne sahiptir, böylece zaman içinde trendlerinizdeki değişiklikleri belirleyebilir ve ateşinizi ölçebilirsiniz.

Uykunuzu Optimize Edin, Daha İyi Dinlenerek Enerjinizi Artırın

Hafif, derin ve REM uykusunda zamanınızı takip edin, uykunuzu daha iyi anlamak için bir Uyku Puanı alın. Ve uykunun optimum aşamasında uyanmak ve gününüze hazır olmak için akıllı uyandırma alarmını kullanın.

Gününüzü Kolaylaştırın

Bileğinizden Bluetooth çağrıları, mesaj ve uygulama bildirimleri alın, Google Assistant’dan en hızlı bilgi alın, Spotify gibi müzik uygulamalarını ve daha fazlasını kontrol edin.

6 Aylık Fitbit Premium Üyeliği

6 Aylık motivasyonunuz hazır…

Sense, Fitbit ile sağlığınızı optimize edebilmeniz için yeni Premium kullanıcılar için 6 aylık ücretsiz deneyim sunar: kişiselleştirilmiş içgörüler, stresinize daha derin bir bakış gibi daha gelişmiş farkındalık ve stres yönetimi araçları, beslenme ve uykunuzu iyileştirmek için rehberli programlar, egzersizler ve daha fazlasını keşfedin.

Özellikler 

EDA algılama ve stres yönetimi
Yüksek ve düşük kalp atış hızı bildirimleri
Vucüd sıcaklık sensörü
Dahili GPS
6+ gün pil ömrü
Birinci sınıf paslanmaz çelik yüzeylere sahip modern tasarım
Suya Dayanıklı 50 m
EDA Stres Ölçüm Uygulaması

Bileğinizdeki Sense için EDA Scan uygulaması, vücudunuzun strese verdiği tepkiyi gösterebilen elektrodermal aktiviteyi algılar, böylece onu daha iyi takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

VÜCUD SICAKLIK SENSÖRÜ
Sense, kişisel referans değerinizden nasıl değiştiğini göstermek için her gece cilt sıcaklığınızı kaydeder, böylece zaman içindeki trendlerden haberdar olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ FITBIT PREMIUM DENEME
Sense akıllı saatiniz, kişiselleştirilmiş içgörüler, gelişmiş analizler, rahatlatıcı sesler, uyku araçları ve daha fazlasıyla eksiksiz 6 aylık ücretsiz bir Fitbit Premium üyeliğinin kilidini açar.

YÜKSEK VE DÜŞÜK KALP ATIŞ HIZI BİLDİRİMLERİ
Dinlenme kalp atış hızı, sağlığın önemli bir göstergesidir, bu nedenle Sense, sizinki anormal derecede yüksek veya düşük göründüğünde sizi bilgilendirir.

PUREPULSE® 2.0 İLE 24/7 KALP ATIŞ HIZI TAKİBİ
Tamamen yeni bir çok yollu sensörle Sense, PurePulse 2.0 — Fitbit’in egzersiz, uyku takibi ve aradaki her şey için 7/24 kesintisiz kalp atış hızı izleme özelliğini sunar.

KALP ATIŞ HIZI BÖLGELERİ
Antrenmanlar sırasında, yağ yakma, kardiyo veya zirve bölgesinde olup olmadığınızı görmek için ekranda gerçek zamanlı istatistikler alın, böylece hedeflerinize göre eforu yukarı veya aşağı çevirebilirsiniz.

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ
Reglleri kaydetmek, semptomları kaydetmek, yumurtlamanızı takip etmek ve adet döngünüzdeki kalıpları keşfetmek için saatinizi ve Fitbit uygulamasını kullanarak vücudunuzu daha iyi tanıyın.


FİTNESS

DAHİLİ GPS
Açık havada koşular, gezintiler, yürüyüşler ve daha fazlası sırasında, Sense'de telefonunuz olmadan hızınızı ve mesafenizi görmek için yerleşik GPS'i kullanın, ardından Fitbit uygulamasında antrenmanınızın bir haritasını görün.

ANTRENMAN YOĞUNLUK HARİTASI - YALNIZCA UYGULAMADA
Açık havada egzersiz yaptıktan sonra, rotanız boyunca kalp atış hızı bölgelerinizi görmek ve en çok nerede çaba harcadığınızı öğrenmek için Fitbit uygulamasında egzersiz yoğunluk haritanızı kontrol edin.

EGZERSİZ MODLARI
Egzersizleriniz sırasında gerçek zamanlı istatistikler elde etmek için 20'den fazla egzersiz modundan birini seçin veya SmartTrack'in egzersizlerinizi otomatik olarak tanımasına ve kaydetmesine izin verin.

SUYA DAYANIKLI + YÜZME TAKİBİ
Sense 50 metreye kadar suya dayanıklıdır, bu da havuzda turları takip etmekte, duşta, plajda ve ötesinde takmakta özgürsünüz demektir.

TÜM GÜN AKTİVİTE TAKİBİ
Sense, günün her bölümünün sizi hedeflerinize nasıl yaklaştırdığını göstermek için adımlar, mesafe, aktif dakikalar ve yakılan kaloriler gibi tüm gün süren aktiviteyi izler.

AKTİF BÖLGE DAKİKALARI
Aktif Bölge Dakikaları, kişiselleştirilmiş hedef kalp atış hızı bölgenize girdiğinizde bileğinizi vızıldatarak antrenmanlar sırasında her dakikayı saymanıza yardımcı olur.


UYKU
UYKU AŞAMALARI VE UYKU PUANI
Hafif, derin ve REM uykusunda geçirdiğiniz zamanı görün ve her gece uyku kalitenizi daha iyi anlamak için Fitbit uygulamasında ve bileğinizde günlük Uyku Puanı alın. Akıllı Uyanma, Uyku Modu, Rahatsızlık Etme modları ile gününüzün her anında huzurlu ve motive olmanıza olanak sağlanır.

Boyut & Ağırlık

Genişlik
40mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.