Sepet 0

Fitbit Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Temizle

Yeni Nesil Donanımlarla Desteklenen Fitbit Akıllı Saatler

Fitbit, teknik donanımı ve tasarımlarıyla kullanıcıların bir numaralı tercihi olur. Akıllı saat kullanıcıları için yeni nesil teknolojilerle geliştirilen birçok özelliği ile dikkat çeker. Spor yaparken, günlük hayatta ya da extreme aktiviteler sırasında kullanabilir ve verilerinizi kontrol edebilirsiniz. Fitbit akıllı saatler abız ölçer, mesaj kontrol, arama kontrol, uyku kontrol özelliği gibi hayatı kolaylaştıran ve kontrol altına almayı sağlayan özelliklere sahiptir. Bunun dışında farklı model ve tasarımları olduğu için hemen hemen her kombine uyum sağlar. Ekran genişliği ise ürünlerin kullanım kolaylığını artırır. Yüksek çözünürlüğe sahip ekranı sayesinde görüntü her zaman nettir. Bu sayede konforlu ve rahat bir şekilde. Değişebilen kordonları sayesinde kendi zevkinize uygun renk ve modeli tercih edebilirsiniz.

Yoğun iş temposunda telefona ulaşmak ve gelen mesajlara bakmak oldukça zordur. Böyle durumlarda Fitbit akıllı saat modelleri kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Arama kontrol, mesaja cevap verme, bildirimleri okuyabilme gibi özellikleri sayesinde günün işlevsel bir kullanım deneyimi sunar. İçerisindeki uygulamalar kişiselleştirebildiği gibi saatin kordon kısmı da kişisel zevke uygun hale getirilebilen bir tasarıma sahiptir. Uzun pil süresi sayesinde kesintisiz kullanım imkanı tanır. Eğer siz de bir saatten fazlasına sahip olmak ve nabız, stres, uyku analizi gibi hayatınızı ilgilendiren verileri ölçmek istiyorsanız Fitbit akıllı saat modellerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Fitbit Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saat kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunan Fitbit, yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Bu sayede her ihtiyacı karşılayacak model ve özelliğe sahiptir. Fitbit saat modelleri şu şekildedir:

 • Fitbit Sense akıllı saat, sağlıklı yaşam uygulamaları kullananlar için oldukça idealdir. Fitbit Sense sayesinde nabız ölçebilir, stresinizi tespit edebilir ve yönetebilir, uykunuzu takip edebilirsiniz. Vücut ısısını ölçen teknolojisinden yararlanarak her an ateşinizi ölçebilirsiniz. Telefonunuz ile entegre olur. Böylelikle aramaları cevaplanabilir ve mesajlara geri dönüş sağlanabilir.
 • Fitbit Versa 3 akıllı saat, GPS özelliği ile hızı ve mesafeyi takip eder. Böylelikle telefona ihtiyaç duymadan dışarıda rahatlıkla kullanıma uygundur. Sesli asistanı kullanarak telefonunuza gelen bildirimleri yönetebilirsiniz. Active Zone Minutes özelliğinden yararlanarak 20’den fazla egzersiz modu sayesinde güne sporla başlayabilirsiniz. Hızlı şarj özelliği sayesinde gün boyu kesintisiz bir şekilde kullanılabilir.
 • Fitbit Versa Lite, kişisel fitbit gösterge tablosu sayesinde spordaki tüm istatistiklerinizi görebilirsiniz. Uyku aşamaları takibi özelliği vardır. Bu sayede hafif, derin ve REM uykusu aşamaları izlenebilir. Hatırlatıcı özelliğinden yararlanarak günlük programınızı oluşturabilir ve hayat kalitenizi artırabilirsiniz.

Fitbit modelleri için Turkcell Pasaj ayrıcalıklarından yararlanabilir ve ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Fitbit Akıllı Saat Özellikleri

Fitbit saat teknik donanımları, ergonomik yapıları ve dikkat çeken tasarımları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Yüksek performansı ve pil süresinin yeterliliği sayesinde kusursuz bir deneyim yaşatır. Fitbit akıllı saat​ özellikleri şu şekildedir:

 • Sağlık düzenleyici özelliği sayesinde hayat kalitenizi artırabilirsiniz. Formda kalmak ve spor yaparken vücudu kontrol etmek için kullanılır. Spor yaparken kendi gelişimini görmek isteyen kullanıcıların tercih edeceği bir özellik olmayı başarır.
 • Kadın sağlığı takibi sayesinde adet döngünüzü, uyku, aktivite, ağırlık gibi sağlık istatistiklerinizi kontrol edebilir ve dengede tutabilirsiniz.
 • Uyku Modu özelliği ile uyku kalitesini artırabilir ve veriler ışığında düzeninizi oluşturabilirsiniz.
 • Fitbit Today Ekranı ile günlük istatistikleri görebilirsiniz. Saati kişiselleştirerek hedef hatırlatmaları oluşturabilir. Bu sayede bileğinizdeki hatırlatıcı gün boyu aktif kalmanızı sağlar.
 • Kalp atış hızına göre kişiselleştirilen Rehberli Nefes Seansları özelliği sayesinde düzenli nefes egzersizleri yapabilirsiniz.
 • Fitbit Labs uygulamasından istenilen fitness, spor ya da diğer uygulamaları indirilebilir.
 • Bluetooth özelliği ile telefonunuzla eşleşir. Bu sayede gelen aramaları ve bildirimleri yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Telefonunuza ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi bileğinizdeki saat ile yapmanın avantajlarına sahip olabilirsiniz.
 • Active Zone Minutes ile egzersiz yaparken kalp atış hızınız arttığında titreşim hissedebilir ve kaliteli antrenman yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Müzik çalma ve durdurma özelliğini kullanarak yolda, sporda, otobüste, kütüphanede ve daha birçok yerde kulaklığınızı kontrol edebilir ve kesintisiz müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fitbit Akıllı Saat Yorumları

Fitbit markasının akıllı saat ürünleri hakkında çok sayıda yorum bulmak mümkündür. Kullanıcılar, akıllı saatleri deneyimledikten sonra edindikleri bilgi ve tecrübeleri yorumlarda diğer kullanıcılara aktarır. Bu sayede ürünü almayı düşünenler yorumlara bakarak birçok detaylı bilgiye sahip olabilirler. Fitbit saat kullananlar yorumlarda genellikle şarj süresi, ekran boyutu, çözünürlüğü, spor programları, sağlık programları, ergonomik yapıları gibi detaylardan bahsederler. Tüm bu bilgiler ışığında alacağınız saate karar vermek daha avantajlı bir durumdur. Fitbit akıllı saat yorumları sayesinde ürün hakkındaki soru işaretlerini giderebilir ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Beklentilerinize uygun olan akıllı saat modelini Fitbit saat yorum kısmından yararlanarak verebilirsiniz.

Fitbit Akıllı Saat Fiyatları

Fitbit markasının kullanışlı ve hayat kalitesini artıran akıllı saat modelleri farklı fiyatlara sahiptir. Her modelde farklı özelliği ile kullanıcıyı etkisi altına alan Fitbit akıllı saat modelleri her bütçeye uygun ürünleri ile karşımıza çıkar. Fitbit fiyat genel olarak ekran boyutuna, pil süresi, pil kalitesi, çözünürlük, sağlık programları gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Fitbit akıllı saat fiyatları kampanya dönemlerinde düşerek kullanıcıya kolaylık sağlar. Fitbit saat özellikleri her modelde farklı olduğu için birçok kullanıcının ihtiyacını karşılar. Modeller arasındaki fiyat farklılıklarına neden olan özellikler arasında pil kalitesi, uyku analiz uygulaması, spor uygulamalarının kontrolü, telefon kontrolü gibi Fitbit özellikleri yer alır. Tüm bu özellikleri kapsayan Fitbit akıllı saatleri Turkcell Pasaj indirimlerinden yararlanarak daha uygun fiyata alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Fibrit Akıllı Saat Turkcell Pasaj’da

Fitbit akıllı saat modellerinin tümü Turkcell Pasaj’da yer alır. Bu sayede eski ve yeni çıkan modellere kolaylıkla göz atabilirsiniz. Turkcell Pasaj’da ürünlerin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarına, teknik özelliklerine ve yorumlarına ulaşılabilir. Böylelikle eski ve yeni modellerin arasındaki farkları kolaylıkla görebilir ve kendi ihtiyacınızı karşılayacak modele kolayca karar verebilirsiniz. Fitbit akıllı saat özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ne amaçla kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Fitbit saat fiyat bilgisi için Turkcell Pasaj’daki seçeneklere göz atabilirsiniz. Eğer siz de telefonu kontrol edebileceğiniz ve aynı zamanda hayatınızı düzene sokacak uygulamaları olan akıllı saat arıyorsanız, Fitbit markasının akıllı saat modellerini inceleyebilir ve uygun fiyat imkanıyla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Fitbit akıllı saat nasıl eş zamanlanır?

Eşzamanlama sayesinde bilgilerinizi saatinize aktarabilirsiniz. Telefonunuzun Bluetooth özelliğini açık hale getirin. Daha sonra Fitbit uygulamasına girin. Bu adımı da gerçekleştirdikten sonra eşzamanlama aktif hale gelir.

Fitbit cihazı nasıl yeniden başlatılır?

Fitbit cihazı eşzamanlanamadığı zaman, ekran yanıt vermediğinde, şarjda problem yaşandığında, bildirimleri göstermiyor ise yeniden başlatılması gerekir. Yeniden başlatmak için 10 saniye boyunca düğmeye basmak yeterlidir. Böylece verilerinizi koruyarak akıllı saatinizi yeniden başlatılır.

Daha Fazla