Sepet 0

Reeder Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10233 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Uygun Fiyata Kaliteli Reeder Akıllı Saat Modelleri

Türkiye’nin önemli teknoloji üreticileri arasında bulunan Reeder, uygun fiyata kaliteli akıllı saatler piyasaya sunar. Bütçe dostu akıllı saatler içinde kalite standartlarını karşılamayı başaran seçenekler ortaya çıkaran Reeder, günlük hayatına giyilebilir teknoloji ürünleri katmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Şık tasarımı, güçlendirilmiş teknik özellikleri ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürünlerle günlük hayatınızı daha işlevsel bir şekilde yönetebilirsiniz. Yuvarlak ya da kare gibi farklı ekran şekillerine sahip olan modeller, herkesin kişisel zevklerine hitap etmeyi başarır. Yuvarlak olanlar daha geleneksel bir görünüme sahipken kare ekranlı modeller daha modern bir tasarım sunar. Hangi şeklin sizin için daha iyi olduğuna karar verdikten sonra modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Reeder akıllı saat çeşitlerine Turkcell Pasaj üzerinden erişebilir, hayalinizdeki aksesuara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Geliştirilmiş Reeder Akıllı Saat Özellikleri

Reeder akıllı saat özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına işlevsellik kazandırmayı amaçlar. Batarya gibi donanım detaylarıyla bir akıllı saatten beklenilen çoğu elementi karşılamayı başarır. Reeder saat özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • Reeder S2 Max akıllı saat​ modeli, ürünler arasında şık tasarımı ve güçlü donanımıyla öne çıkar. Dokunmatik olan TFT LCD ekranı, renkleri başarılı bir şekilde üreterek kullanıcılarına ayrı bir deneyim sunar. Bununla beraber ABS ve plastik karışımı gövdesi, cilt üzerinde hoş bir his bırakır. 33 gram ağırlığında olduğu için bütün gün bileğinizde ağırlık hissetmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca 11 mm kalınlığında olduğu için ince bir akıllı saat isteyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir.
  • 1.3 inç gibi ortalama ekran boyutuna sahip olan modeller, ideal ölçüleriyle kullanıcılarına avantajlar sunar. Bilekte ne küçük ne de büyük kalacak şekilde üretilmesi, birçok kişinin beğenisini kazanır. Bununla beraber Corning Gorilla Glass ile korunan ekranlar, dayanıklı yapısıyla günlük hayatta güvenle kullanılabilir.
  • Nordic Nrf52832 ya da RTK8762C gibi çeşitli yonga setlerine sahip olması, akıllı saatlere işlevsellik kazandırır. Basit bir arayüzle desteklenen yonga setleri, günlük hayatınıza pratiklik kazandırır.
  • Reeder akıllı saat batarya tarafında da kullanıcılarını memnun eden sonuçlar ortaya koyar. 220 mAh ya da 260 mAh gibi farklı kapasitelere sahip olan ürünler, pili verimli bir şekilde kullanmayı başarır. Az kullanımda 10 gün gibi uzun bir pil ömrü sağlaması sayesinde akıllı saatinizi sıklıkla şarj etmenize gerek kalmaz. Bununla beraber manyetik şarj istasyonu aracılığıyla şarj edilen ürünler, pratik bir kullanım elde etmenizi sağlar.
  • Bluetooth bağlantısına sahip olduğu için Reeder akıllı saat modellerini telefonlarınızla da rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz. Cihazlar arasındaki entegrasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştiren ürünler, günlük yaşantınızı daha iyi bir şekilde yönetmenizi mümkün hale getirir.

Donanım detaylarıyla ortalamanın üzerinde kalmayı başaran Reeder akıllı saatler, içerdiği özellikler sayesinde kullanıcılarına avantajlar sunar. Turkcell’den Reeder akıllı saat fiyatları ve modellerini inceleyerek siz de bu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük İşlemleri Kolaylaştıran Reeder Akıllı Saat Modelleri

Reeder akıllı saatler, kullanıcılarının günlük yaşantısını daha iyi bir şekilde takip etmesini destekler. Sahip olduğu özellikler sayesinde çeşitli işlemleri daha pratik bir şekilde yapılmasını mümkün kılar. Ürünlerin sunduğu özellikler şu şekilde özetleneb​ilir:

  • Bluetooth üzerinden akıllı telefonlarınızla bağladığınız zaman Reeder akıllı saatler bazı işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Telefonunuza gelen bildirimleri akıllı saatinizin ekranı üzerinden takip edebilir, cihazınızı cebinizden çıkarmadan önemli bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsinz.
  • Titreşim özelliği, gelen bildirimleri size anında bildirir. Böylece anlık olarak ulaşmanız gereken bildirimleri kaçırma olasılığınızı azaltır.
  • “Müzik Çalar Kontrolü” yapılmasına olanak tanıyan akıllı saatler, telefonunuza dokunmanıza gerek kalmadan müziği değiştirmenizi sağlar. Özellikle spor yaparken şarkı dinlemekten hoşlanıyorsanız bu özellik sayesinde egzersizinize ara vermeden sevdiğiniz şarkıları açabilir, aktivitelerinizi daha verimli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Kronometre, ivmeölçer ve kalp atış hızı sensörü gibi fonksiyonlar içeren ürünler, günlük hayatınızı daha iyi bir şekilde takip etmenize olanak tanır.

Sahip olduğu fonksiyonlar, Reeder akıllı saatleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Turkcell Pasaj’daki avantajlı Reeder akıllı saat fiyat seçeneklerini inceleyerek günlük hayatınıza teknolojik dokunuşlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.

Sağlık Desteğiyle Beğenilen Reeder Akıllı Saat Yorumları

Reeder akıllı saatler, günlük hayatı kolaylaştıran işlevlerinin yanı sıra çeşitli sağlık özellikleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Egzersiz takibi yapmanın yanı sıra kalp atış hızı gibi verileri de toplayan ürünler, kondisyonunuzu korumanıza olanak tanır. Kalori Takibi, gün içinde yaptığınız aktiviteleri göz önünde bulundurarak ne kadar kalori yaktığınızı gözlemlemenize yardımcı olur. Mesafe Ölçer ise gün içinde kaç kilometre yürüdüğünüzü ya da koştuğunuzu görmenizi sağlar. Bununla beraber Reeder akıllı saatler bazı egzersizler için özel olarak veri de depolayabilir. Günlük hayatında sıklıkla spor yapan kişilerin beğenisini kazanan aktivite takibi özelliği, farklı antrenmanların verilerini izlemenize imkan tanır. Bisiklet, tırmanış, koşu, tenis, yoga, yüzme ya da yürüyüş gibi pek çok aktiviteyi destekleyen ürünler, sporu günlük hayatının bir parçası haline getiren kişilerin beğenisini kazanır. Reeder akıllı saat yorumları incelendiğinde ürünlerin sağladığı aktivite desteğinin başarısı kolaylıkla görülebilir. Aktivite verilerinin tutmasının yanı sıra geçmiş dataları da hafızasında tutan ürünler, kullanıcılarının verimliliklerini ölçmelerine olanak tanır. Geçmişle günümüzü saat üzerinden kıyaslayarak ne kadar ilerleme kat ettiğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Bununla beraber “Çoklu Spor Modu” da içeren ürünler, aynı anda birden fazla spor yapsanız bile hepsinin verisini doğru bir şekilde tutmayı başarır. Örneğin yürüyüş ve koşuyu bir arada yapıyorsanız ikisinin de verilerini ayrı bir şekilde toplayarak he​​rhangi bir karışıklık olmasının önüne geçer. Böylece yaptığınız aktiviteleri doğru bir biçimde takip etmenize olanak tanır. Aktivite takibini kolaylaştırm​ası, ürün değerlendirmelerine de olumlu bir şekilde yansır. Kullanıcılarının beğenisini kazanan Reeder akıllı saatlere ulaşmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki ürünlere göz atabilirsiniz.

Uygun Reeder Akıllı Saat Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Reeder akıllı saatler, birçok özellik içermesiyle giyilebilir teknolojiler arasında dikkatleri üzerinde toplar. Akıllı telefonlarla senkronize olabilmesi sayesinde bütün teknolojik cihazlarınız arasında bir entegrasyon elde etmenize olanak tanır. Bununla beraber egzersizlerinizi de takip ederek ihtiyacınız olan verileri pratik bir şekilde elde etmenize imkan tanır. Reeder akıllı saatler, bütün bu özellikleri uygun fiyatlarla sunmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleri sayesinde geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Erişilebilir fiyatlara teknolojik özellikler sunduğu için Reeder akıllı saatler dünya çapında ve yurt içinde sayısız kişinin beğenisini kazanır. Uygun fiyata akıllı saat satın almak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlar dolu dünyası sayesinde Reeder akıllı saat fiyat seçeneklerine bütçenize hitap eden alternatiflerle erişebilir, ihtiyacınız olan teknolojik aksesuarlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Reeder Akıllı Saat Modellerinin Kordonları Değiştirilebilir mi?

Genellikle silikon ya da metal örgüden üretilen kordonları dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Altın ya da siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler, herkesin beğenisini kazanmayı başarır.

Reeder Akıllı Saatler Hangi İşletim Sistemleriyle Uyumludur?

Reeder akıllı saatler hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır.

Reeder Akıllı Saatler Su Geçirir mi?

Reeder akıllı saat modelleri 5 ATM derecesinde su geçirmeme özelliğine sahip olacak biçimde üretilir. Böylece 50 metreye kadar akıllı saatinizi çıkartmadan güvenle suya girebilirsiniz.

Daha Fazla